REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tudjuk, hogy a rakéták nagyok, de a kilövőálláson kívül kerül csak igazán kontextusba a méretük
2628 0 0 Izé
Nem akartam tudni, hogy ilyen őrültek is szaladgálnak az utakon
3113 0 4 Izé
CsakEgySrác: Az ilyeneket el szoktam engedni, engem is veszélyeztet. Rendes ember vagyok gondolok a szerv transz [...]
Demente: Én még emlékszem mikor a buszvezetők emberek voltak! Ezek nem emberek!
mun: Végül is mi volt a baja az úriembernek? Nem tudták eldönteni melyikük a hülyébb?
Mind a 4 komment
Íme egy interjú, a saját bevallása szerint photoholic Rajkai Péterrel

Az instáján nem csak Budapest belső udvarait, hanem más lélegzetelállító képeket is találtok.
1217 0 8 Izé
bungle: Nem a te hibád, nem dicsekedtem vele. :D Köszi szépen, örülök, hogy tetszik!
tool: Nohát, bár az oldalt jósokéve olvasgatom, nem tudtam, hogy fényképezel (bár ez engem minősí [...]
bungle: Köszi! Én nem igazán akartam itt magam "promózni", annyira azért nem nagy szám még egyik kép [...]
Mind a 8 komment
A Puncs.hu közszemlére teszi a SugarDaddy-k és SugarMommy-k átlagos vagyoni helyzetét.
2445 0 4 Izé
VanZant: Még jó, hogy felvérteztem a böngészőmet reklámblokkolóval, így ezek a kétes oldalak meg se [...]
Demente: Megy a reklám? Kedves Izé staff! Tudom hogy miért nem a napiszart, vagy a vidékilányt reklámoz [...]
Dmckayals: Szerintem inkább arról van szó, hogy testvéroldal és néha meg kell jelenni egy posztnak. Mondj [...]
Mind a 4 komment
Egy AI-t megtanítottak arra, hogy átlásson a falakon
1984 0 0 Izé
Az újságírás első szabálya, hogy jól válaszd meg az alanyaidat

Különben nagy sz*rban, vagy ez esetben sárban találhatod magad.
2733 0 0 Izé
A retró-játék szerelmeseinek ez lehet az álmaik beépített bútordarabja
946 0 0 Izé
Szuperhőssel erősít a mentőszolgálat

Legalábbis a reklámjukban, de persze a valóságban is örülnének egy ilyen erővel rendelkező mentősnek.
1537 0 0 Izé
Nesze neked házhozszállítás

A postás bácsinak kicsit elege lehet már a munkájából.
3832 0 0 Izé
A profik 12 másodperc alatt is komoly pusztítást tudnak csinálni
2939 0 1 Izé
kenderice: 12 másodperc plusz az a pár hét, ami az előkészületekkel telt...
Profi animátorok keltették életre újra a történelmet
2066 0 2 Izé
WeBDeeMo: Sőt, a falakat is valószínűleg emberek építették, nem a földből nőttek ki :)
Kistibikécske: Nem vagyok teljesen biztos benne de szerintem az állványzat anno nem az égből pottyant le.
142,6 km/óra nem nagy cucc, de csónakkal ez az új világrekord
1813 0 1 Izé
trf: Vilagrekord atlagsebessegre, villamos hajtassal. Ha reklamoznal de nem sikerul rekordot donteni, csi [...]
Így nézhet ki egy folyó a pokolban
1605 0 0 Izé
Na ezért nem szabad a hűtősapkát még meleg motorról lekapni
3819 0 0 Izé
Buszsávban az elektromos autó – a hatályos jogszabályok szerint – nem közlekedhet
2560 0 0 Autó Izé
Ez a bunkó cowboy, és a svájci közlekedésbiztonságiak az új kedvenc hőseim
1889 0 0 Izé
Vagy ez a csávó Amerika leghülyébb bűnözője, vagy a Mr. Monk sorozat egy epizódja elevenedett meg
2397 0 0 Izé
Újabb bizonyíték arra, hogy a férifak nem nőnek fel, csak nagyobbak lesznek a játékaik

Ugyanis ez a csávó életnagyságú távirányítós autót csinált.
2197 0 0 Izé
Amerikában kicsit komolyabb a medvehelyzet, mint nálunk
2188 0 0 Izé
Nincs kéznél dugóhúzó?

Nem gond! John Legend megmutatja hogy lehet alternatív módokon bort felbontani.
2315 0 3 Izé
VanZant: A profiknak semmi sem akadály. ;) https://tinyurl.hu/03Js/
Dmckayals: NA, ezért jó a kannás, azzal nincs ilyen probléma! :D
naphtha08: A legjobb akkor is az, mikor cipővel bontod ki ;)
Sam Neill azt üzeni, hogy edd meg a műanyag szatyrot, ha annyira szereted
1572 0 0 Izé
A robotpók után robothalat is csinált a Festo
1412 0 0 Izé
Ezek lettek az első haza drónfotópályázat legjobb felvételei
1804 0 0 Izé
Van egy olyan sejtésem, hogy eredetileg nem kapuszállítás lett volna a feladata
1642 0 0 Izé
Így nézhetett ki a föld 240 millió éve

De a poszton belül azt is megnézheted, hogy 750 millió évvel ezelőtt hogyan festett.
2370 0 0 Izé
Így készül az aerogél
3496 0 2 Izé
trf: Subnauticaban gel sack + ruby
a janek: És a nevetgél?
Ki a fene hagy el több millió dolláros autókat?

Hát Dubaj nemtörődöm gazdagjai.
4613 0 4 Izé
trf: Pontosan. Es az allam nemtorodomsege miatt vannak ilyen allapotban.
AtiBoa: En nem hiszek a videoban leirt allitasoknak! Ezek csak szimplan elutaztak nyaralni (ugyertem telelni [...]
Nebel: Most látom a videóban is benne van ez. Érdemes lett volna megnézni, mielőtt leírod a szöveget [...]
Mind a 4 komment
Csak, hogy tanuljatok is ma valamit

Ezúttal például a húsevő növényekről.
4100 0 1 Izé
balogh predator: Pont a napokban keltek ki a légykapóim, alig várom már hogy legyeket dobáljak beléjük :)
Egy csontváz élete

Humoránál van az a csávó, aki ezt az Insa fiókot vezeti.
3292 0 0 Izé
A sok pénz még nem jelent sok észt is

A videó címével ellentétben nem egy gyerek gyújtotta fel a kocsit, hanem egy felnőtt, aki füstölővel akarta megáldani azt.
3292 0 3 Izé
Erunder: Már én se emlékszem, talán reddit, vagy máshol, nem tudom, de arra emlékszem, hogy ott hitelt [...]
Pussytreehorse: Nem igazan ertem hol olvastad hogy felnot volt meg fustolovel,meg a cimeben is benne van hogy valosz [...]
negativ_kommentelo: Úgy látszik, véletlen a közlekedés többi résztvevőjére szállt az áldás.
Már meg sem lepődök azon, hogy az oroszoknál van pofozó bajnokság
2593 0 4 Izé
MDylan: Ez szerintem látszott a videóból: - Egyik feladja - Az egyik szabálytalanul üt (pl a szemét me [...]
sapkabarna: Nem a nyertes, hanem a vesztes dől el.
palinkaman: 1. "Kezed járjon, ne a szád!" 2. "Csak a fejét, hogy meg ne sántuljon!" 3. "...tarts oda az arco [...]
Mind a 4 komment
Alternatív matek

Csak remélni merem, hogy ez pusztán fikció, és a film készítői nem a valóságból merítették az ihletet.
1832 0 15 Izé
Ravennë: Matematika + filozófia = értelmetlen hülyeség. Ne keverjük a szezont a fazonnal. Vannak dolgok, [...]
CsakEgySrác: -gyerek csak simán nem értette meg a matematika logika szabályit. IQ tesztet nézek, 2+2=4, "2+2= [...]
CsakEgySrác: Ennyire nem tragikus. Középkorban egy női bokára, nyakra, csuklóra már felállt egy lovagnak. [...]
Mind a 15 komment
A legjobb kifogás arra, ha nem csinálod a munkádat, hogy egy cápa elvonta a figyelmed
1991 0 0 Izé
Ez a hasznos kis robi katasztrófák után ment életeket
1099 0 0 Izé
Mások évekig tanulnak ahhoz, hogy olyan jó dobosok legyenek, mint ez a 8 éves kislány
1958 0 2 Izé
Csádi: Mások? Ő nem tanult évekig?
Dmckayals: Ügyes, viszont nekem a verseny neve tetszik igazán, amire nevezett :)
Ilyet sem sűrűn szoktak túlélni

Emberünk csodával határos módon mégis megúszta, hogy teljes gázzal belehajtott egy határátkelőbe.
4700 0 1 Izé
MDylan: Gondolta, hogy inkább légi úton megy át az országba.
Kíváncsi vagyok, hogy a videót látva hány fiatal gondolja majd úgy, hogy neki jezsuita szerzetessé kell válnia
1662 0 2 Izé
CsakEgySrác: Sziasztok, nekem tartoznom kell valahova, mert nem találom a helyem, mióta beléptem a jezsuiták [...]
vadonka: Az első mondat fordítása: Férfiak akik még nem tudják buzeránsok e és istentől várják a v [...]
Ritkán vesznek videóra ilyen látványos tornádót
2118 0 0 Izé
Már az is elképesztő, hogy van nyomtatható robotkéz

De hogy ezt egy magyar tinilány fejlesztette ki, szinte hihetetlen.
1490 0 1 Izé
MDylan: Ha jól értem, akkor ezt nem ő fejlesztette ki, mert az alapok megvoltak már a neten. Az elektron [...]
Néha egyáltalán nem értem a rendőrséget

Ez most humoros akart lenni, vagy véresen komoly?
3695 0 6 Izé
CsakEgySrác: Londonba úgy futkosnak át az emberek a piroson, mintha zöld lenne. Duda és már észre is vette [...]
Csádi: Mi baj volt a fotózással?
mun: Valaki megtaníthatná Rékát rendesen fotózni. Amúgy mi értelme volt a testkamerának? És ki t [...]
Mind a 6 komment
Régebbi postok...