REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kinetikus kávézóasztal a RockPaperRobot-tól.
4184 0 4 Izé
Livivs: Tényleg ez most jó valamire azon kívül, hogy két percig nyomkodod, majd megunod? Még rá se ü [...]
Tooni: Csak ennyi? Be lehet nyomni? Még csak el sem forgatható, ki sem rakható? Szét sem szedhető? Kin [...]
Ravennë: Mert nem kell kitakarítani, úgysem látszik. ;)
Mind a 4 komment
Utánozás majomszokás ;)
2657 1 4 Izé
Porcelanbaba: :):)
Szancso: És tényleg :D http://www.youtube.com/watch?v=BOAl5hjND5M
Mogyimoo: állat :D
Mind a 4 komment
Az új divat: kutya mellé nevető babát tartani! ;)
4871 1 5 Izé
Botos Vendel: jó idijota????????? ez borzasztó jó!!!!44444
sztewe: Egyes kutyáknak a videóban hihetetlen birkatürelme van, de azért nem szabad felügyelet nélkül [...]
Ravennë: Szerintem kifejezetten aranyosak a videóban látott gyerekek és idióták a szó jó értelmében [...]
Mind a 5 komment
Várj kicsit, mindjárt rájövök a kombinációra!
2595 0 3 Izé
cse': Eszak-Amerikaban sok ilyen ajtogomb mind2 iranyba forgatva nyitja az ajtot
piszok alfred: Furcsa egy macskauniverzum. Mintha a kilincs balra forgatásával nyílna az ajtó.
Ravennë: Puha pracli. :)
Szellemes egy átverés. :)
4820 0 7 Izé
Findzs: az ilyen átverős videkben a négerek mindig lazábban veszik a dolgokat mint a fehérek
Szancso: http://xenafan.com/movies/ghostbusters/555.jpg ;)
Mogyimoo: Nandras01 - akkor a 2 csaj akik elfutottak elég okosak lehetnek :D
Mind a 7 komment
CUTE-ALITY! ;)
2031 0 10 Izé
T1B3R1U5: A jó öreg "átesős" trükk! Én is mindig így térdelem fejbe az ellenfeleimet! ;)
zed911: Csak az életre...
imki: Hát ha az neked gyilkolás, akkor nézd meg, hogy ezek a "fehérek" mire nevelik a gyerekeiket: htt [...]
Mind a 10 komment
Nehogy megfázzál kicsim! :)
2356 1 3 Izé
Tóth József: Hm. Nekem már több évtizede van kutyám, és nem egy volt. Akkor szoktak így csinálni, ha kajá [...]
közlegény: nagyon profi, biztos a pelenkázás is az ő reszortja
Botos Vendel: zsenijális!!!!4444
Jó kis matrac
5861 1 8 Izé
lackopetyko1: pont jókor. épp elfogyott a gumibogyószörpöm. :D
Mogyimoo: azkemény
lb7: jóvanna' mégkoránvolt :P
Mind a 8 komment
Na ki az úr a házban? 
2343 1 13 Izé
Nas: http://aztadom.co/fun/3343096
Nusihusi: Még jó, hogy szóltatok, hogy mi a vége:) Egyébként nagyon aranyosak a macskák és a kutyák:) [...]
brigi_cica: Kösz szépen! két kis gyerekkel néztük ezt a klippet... legalább figyelmeztetnétek!!!!!
Mind a 13 komment
Minden romában ott rejtőzik egy Martin Luther King 

Alkalmazkodni kell az európai kihívásokhoz és eloszlatni a sztereotípiákat. Az első Roma Büszkeség Napján ezernél is többen vonultak. 

A pártok négyévente megveszik a cigányokat
3409 0 49 Izé
7sleeper: "Minden romában ott rejtőzik egy Martin Luther King" mint a cigány temetőben (gipcemetery): It [...]
rámnémetnemlelelmenteménmár: Mit húzod csóri csávót?Játszod itt az idiótát. Olyan baromságokon tudtok kattogni... Én az [...]
Nico: Na mi van kisöcsi, még mindig itt vergődsz.Ebédszünet van épp az oskolában?!:) "Amit a mási [...]
Mind a 49 komment
Miley Cyrus kicsit szőrösen ;)
1977 0 0 Izé
Szerintetek Bajnaiék játéka rasszista? 

A játék itt kipróbálható
2375 0 13 Izé
kissfreezer: http://www.youtube.com/watch?v=fYHSTbCBbno
nagydee: igazi változás vélhetően nem lesz, de talán ez az a helyzet, amikor toporgás még mindig jobb, [...]
Stickhorse: Igazad van. A kérdés sajnos mégiscsak az, hogy lesz-e így változás, vagy csak átülünk a ló [...]
Mind a 13 komment
Gumival olcsóbb, viszont zajosabb! :D
7237 0 3 Izé
buldozer: Marha jo otlet,ahanyszor megnezem,annyiszor vihogok...dilis lengyelek! Eskuszom aprilis elsejen rako [...]
sztewe: Azé megnézném mikor a biztos úr megállítja. -Viccelődünk? Viccelődünk? Fingos kocsis.
nandras01: a faszé' dumál a gyökér állandóan. a film tökéletesen érthető lenne a szájzaj nélkül is [...]
Véletlenül rossz férfival szexelt a nászéjszakán
6825 0 8 Izé
sahinel: Szerintem azért lett ekkora balhé, mert melléált inkább és pampogott minthogy elmondja miért [...]
gggeee: ...és addig az újdonsült férj meg csak várt és várt, míg el nem aludt?
közlegény: és még a gyerek is ugyanolyan lesz :)
Mind a 8 komment
A következő generáció...
2703 0 6 Izé
közlegény: Vagy esetleg úgy érted, hogy ez a Z generáció, amit ctrl alt del követ.
közlegény: Akarod mondani, ez még mindig bitang pusztulatosan fostos ? :D
Tooni: Jótanácsként csak annyit tudok mondani, tölts több időt magaddal, és ha már kedveled és elf [...]
Mind a 6 komment
26 év után talált haza egy férfi a Google Earth segítségével 

Egy indiai kisfiú 1986-ban elaludt a vonaton, és a tervezettnél 1500 kilométerrel messzebb, Calcuttában ébredt fel. Saroo Brierley 26 évvel később tudott hazatalálni, méghozzá a Google Earth segítségével.

A hihetetlen történetről a Google egy háromperces videót készített, míg a férfi könyvet írt róla. Saroo Brierley elveszett gyermekként egy ideig az utcán élt, majd egy árvaházban, később pedig egy ausztrál család fogadta be.

Felnőttként a Google Earth segítségével keresett otthona után, amelyről csak annyit tudott, hogy körülbelül 1500 kilométerre volt Calcuttától. A vasútvonalak és a műholdképek alapján több éves kutatómunka után tavaly vélte felfedezni családja környékének házait, majd az otthonát is. 2012-ben tehát Ausztráliából Indiába utazott, ahol megtalálta édesanyját.
3346 0 17 Izé
gyemantt: Az a felvetés, hogy sokan nem tudják hol laknak: akkor miért volt vonaton? ha nem akarok kimozdul [...]
Randal Graves: a balfasz, használt volna inkább facebook-ot.
Lawrence: Ezért is írtam hogy érdemes elolvasni. Egyetértek veled. Pl. a könyve érdekes lehet. Mondjuk t [...]
Mind a 17 komment
A nagy varázsló ;)
6791 0 6 Izé
közlegény: Az a rész miért nincs benne, amikor a varázspálcát bedugja ?
brier: tudom hogy nem nekem készült a post, de kb ilyen hamar szültem meg én is :D azért köszi :D:D:D [...]
nagydee: szerintem kamu :D
Mind a 6 komment
A 13 éves Maryana Naumova 100 kilós fekvenyomása
4472 0 0 Sport Izé
Rezsicsökkentés utolsó vérig 

A választás előtt jöhet a harmadik rezsicsökkentés, a kormány ugyanis úgy látja, hogy még mindig sok tartalékuk van a panaszkodó szolgáltatóknak. Kinek van igaza?
1609 0 75 Izé
bungle: http://index.hu/gazdasag/2014/01/20/igy_art_a_gazdasagnak_a_rezsicsokkentes/
imki: Látom, az érvekből gyorsan kifogytál. Sebaj, nem várható el mindenkitől, hogy vitázni is tud [...]
Inhouse: Az a fura, hogy nem tűnsz amúgy alapból betegnek, én azt hittem, hogy csak tévúton jársz. Saj [...]
Mind a 75 komment
Hamar elfoglalták az erődöt. 
2427 2 0 Izé
Vetítésben jók vagyunk! ;)

A Videomapping Hungary csapata hétfőn megnyerte Moszkvában az International Lightfestival 2013 Art Vision Contest nevű, nemzetközi épületvetítő versenyt. A csapatot a Britain's Got Talent atyja, Simon Cowell is megdicsérte.
1737 1 2 Izé
Norb76: Szóval MAGYAR FOCI vs Bármi más Magyar dolog : 0 - 1
Nusihusi: Ez nagyon cool:)
A következő játék segítségével kiderítheted, hány nyelvet ismersz fel hallás alapján!
5758 1 5 Izé
Botos Vendel: lovári nincs???????,,,
dettybee: Felismertem a gépészhallgató srác nyelvét a múlt szombati buliból. Nem rosszra gondolni, k [...]
LittleDeejay: 750... Csalódott vagyok.
Mind a 5 komment
Like a Ssssir! :)
1880 1 1 Izé
kukulkan: Erről ez jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=XU1MAokrrUk :)
Minden sörnyitó, de ez „energiatakarékos” ;)
2684 0 3 Izé
cila: A jótubon, "A négy páncélos és a kutya 01... stb." a 42 perctől jobb p.s. Nem értem miért "n [...]
Jdredd: skil lvl 9 :)
Kornéliusz: Jogos az idézőjel, amennyi gázolajat ez eltüzelt.. :) Viszont már csinálhatta volna úgy a fa [...]
 A vécéhasználatra tanítják a nőket a Parlamentben.
1482 0 0 Pink Izé
Ötletek Halloween-re ;)
3907 0 7 Izé
cila: Helló vének! reszkethettek. Jönnek!
Ravennë: ...vagy esetleg évszerész. :)
Satyricon: nemtudom.. ekszeresz? :D
Mind a 7 komment
In This Moment - 11:11

(Kítűnő szakítás utánra, síráshoz.)
860 0 0 Zene Izé
Röpke erőszak a plázában

„Minek? Úgyis mindben nagy a segged!” – rivallt a fiú a lányra, miután az egy bolt előtt közölte, hogy nadrágot próbálna. A babaarcú csaj, akinek cingár combocskái között összeszorított állapotban is át lehetett volna dugni egy méretes barackot, mégis megállt a kirakat előtt és tétovázott. Mire alacsony, köpcös, kopaszodó partnere elrángatta onnan a csuklójánál fogva.
1025 0 2 Pink Izé
termi-nator: az sem mindegy, hogy európai, vagy afrikai
Tooni: Mekkora egy összeszorított állapotban levő méretes barack, ezen belül kajszi vagy őszi?
(Parkolóból) kijutós játék - biztosan fordítva van bekötve a szervó ;)
4729 1 42 Izé
bungle: Én is viszek egy kis pezsgést az állóvízbe (ha már Tooni is vitt a másik post alá). ;) www.f [...]
Mogyimoo: és ez csak a kiállás....., hogy nézhetett ki a parkolás?
Randal Graves: Nem, a férfi elmondta, hogyan oldották meg a futóművet, hogy a kocsi nem legyen annyira alulkorm [...]
Mind a 42 komment
A zenei újságírók a leghülyébbek az egész világon!

Tudtad-e, hogy van olyan stílus, hogy PBR&B? Ugye, hogy viccnek hangzik? Hát mert az is. Kitalálója a héten írt egy cikket arról, hogy a Twitteren elejtett poénja hogyan jutott el a Wikipediára.
683 0 1 Zene Izé
wE1n: http://techno.org/electronic-music-guide/ Elektronikus zenei műfajok hangmintákkal, sajna csak 200 [...]
„A kis és közepes vállalkozások ezrével mennek tönkre. A költségeik kitermelhetetlenek. A magánvállalkozók jó része is képtelen talpon maradni hiszen a bizonytalan gazdasági és jogi környezetben, a hatóságoktól zaklatva/bírságolva, hitel nélkül nem képes egyetlen hónapig sem életben maradni... Aki alkalmazottként dolgozik, az is retteg. Máról holnapra veszítheti el az állását...

Azt olvassuk, hogy számlagyár, adócsaló, feketén dolgoztató és általában az összes vállalkozó milliomos, népnyúzó parazita, aki a mi véres verítékünk... Lóf...t! A legtöbb vállalkozás nem ilyen, a legtöbb vállalkozó sem ilyen.”

Ti hogy látjátok? Tényleg ilyen rossz a helyzet?
2921 0 57 Izé
imki: A válasz sem rossz a kommentek között: "Két magyar dolgozó beszélget: - Te,figyelj,nálatok m [...]
bungle: Ha nincs munka, azonnal összeomlik a család Minden ötödik magyar felnőtt csupán egy hétig, m [...]
speedbump: Fogalmam sincs milyen az atv, mert sosem nézek TV-t. Egyszerűsítek: 1, Áthárították? 2, Fel [...]
Mind a 57 komment
Tippeld meg, hogy mi egy IKEA bútor és mi egy metál banda neve. :D (Mindkét rajongótábornak okozhat meglepetéseket ez a kis hétvégi játékocska. Jó szórakozást! :))
4810 0 4 Izé
KeleMan: Ötletes...
Szancso: Direkt rossz válaszokra nyomtam, mer élveztem a dudálást. ;D
velo: KIKA? JYSK?
Mind a 4 komment
Van aki olvassa, Myriam Dion vagdossa.

A kanadai művész, olykor több hét türelmes munkáját igénybe véve készíti el saját kezüleg újságpapírból kicsipkézett alkotásait.
1706 0 0 Art Izé
Így kell pofákat vágni! ;)
2849 0 4 Izé
KeleMan: Ez miért nem a bünti kategóriába került? :)
Nas: Postszöveg 5* xD
Szancso: Az más. Ők csak ki akarták nyitni a szájukat. :)
Mind a 4 komment
Mivel itt mindenki kivétel nélkül imádja a cicákat és macskás postból sosem elég, így mai cukizének ismerjétek meg a vergődő macskahernyót. :D
3635 1 18 Izé
Nas: Igazából kutyás postokat szeretne, de ezzel nem mert így direktben előhozakodni... :)
Tooni: Épp elvicceltél egy komoly témát! Ellent mondasz magadnak! Biztos zugmacskavideós vagy! :D
daveman: "Köszönöm, Earl rendőrfőnök úr, asszimiláltam! (magában) Szenteskedő seggfej!" BZZZ! "LE [...]
Mind a 18 komment
Kutyaszorítóban :)
3346 3 1 Izé
Szancso: :DDD Jobb mint a riasztó. :D
Kung Fu Piano: Cello Ascends - ThePianoGuys
2241 0 0 Zene Izé
Boldog szülinapot, mami! :)
3128 2 6 Izé
lesszi: 1:26 nál azt mondja hogy imádlak?
Szancso: Remélem megérem azt is. Lehet hogy öregszem? :)
Tooni: ajjaj, kezdesz átmenni nagyszülőbe :D
Mind a 6 komment
A bácsi biztos mákot szállított...
6991 0 14 Izé
KeleMan: Ja, mint az oroszoknál. Először megnézem, hogy nincs-e sérülése, majd teszek róla, hogy legy [...]
Nusihusi: Rám fér 1 alsónemű-csere:D
nagydee: nyilván olyan is van, amit te mondasz, de ennek bubi esetléhez szerintem nem sok köze van. a ps [...]
Mind a 14 komment
Kicsi kocsi világot lát. :)
1760 2 0 Izé
Régebbi postok...