REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az alvás és az elhízás kapcsolata
534 0 0 Pink Izé
Fedélzeti kamerás rakétázás.
5188 0 0 Izé
A kávé nemkcsak arra jó, amire gondolod…
662 0 0 Pink Izé
Esküvői kalauz vendégeknek
730 0 1 Pink Izé
Purple: "Az esküvők hemzsegnek a vicces játékoktól, az ifjú pár kínos feladataitól, amin jókat leh [...]
A legszebb, amit emberi szem látott
785 0 0 Pink Izé
Brian Berg, a kártyavárak királya
6433 0 14 Izé
blackmumus: francnak tanulni ha ebből is meg lehet élni :P
Ditpet: Kártyavár(os) :D
rubigo: Kösz, így lett teljes a poszt szerintem. :)
Mind a 14 komment
A terhesség jelei mások a tiniknél?
494 0 0 Pink Izé
Vajon ki a kakukktojás a csapatban? ;)
6230 0 11 Izé
Shady17: ne de buzi :D
Nusihusi: Mindenütt ott vannak a nőies férfiak:(
7sleeper: majd kinői..
Mind a 11 komment
Idegbeteg Harcias háziasszonyoknak kötelező. ;)
4257 0 4 Izé
Nusihusi: Ezzel jól oda lehet somni;)
Szancso: Ha ezt Kovács Lázár meglátja!...:)
Nas: Ez nagyon jó. :D De miért korlátoznánk használatát pusztán a konyhára??? Ideális tockososzt [...]
Mind a 4 komment
Egy kattitásra a szépségtől!
909 0 1 Pink Izé
zeiksz: Sok unalmas cikk után végre egy izgi reklám.. már úúúgy kellett :*)
Multifunkcionális guruló izé terepre, falat törni, bevásárolni, RPG rakétát hárítani, mekibe járni... ;) 

A teljes műsor.
8001 1 15 Izé
unumunu: nem vakolatlan. miért lenne fake?
neophyte: Az a vakolatlan téglafal nekem is szemet szúrt! :D kicsit fék szagú a dolog... :D
Brien_15: nekemmm ilyenn kelll :D tágas :D nagy :D szép :D mennék nagykerre áruert nemkene felnem hogy k [...]
Mind a 15 komment
A mai bünti! Füleket befogni!
7082 0 12 Izé
Shady17: az ilyen nyeri meg a csillagszületiket
kiisb: 1:16-ig nem ismertem fel a dalt se. Utána meg már mindegy volt...
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=VhtIydTmOVU
Mind a 12 komment
Dzsudzsák Balázst keményen szétkapták
644 0 0 Pink Izé
Napenergiával működő 3D-s homoknyomtató izébizé! Nekem tátva maradt a szám!
12292 1 23 Izé
Tooni: Jaja, és Ez mi? Félek tőle... :D
Tooni: Szívesebben néztem volna meg egy cicás videót helyette :(
7sleeper: "Elbasztok egy normális postot, senki nem kíváncsi arra amit csináltok." :-DD
Mind a 23 komment
Elküldik Kecelről a nem katolikus gyerekeket

"Buszokkal viszik más városokba, akik nem akarnak hittanra és misére járni. A katolikusok átvették a város egyetlen iskoláját, a misét megtagadó tanároknak felmondanak. Írásban kell indokolni, hogy mi a baj a katolikus oktatással. A katolikus igazgató az új ötvenes éveket látja eljönni, katolikus kivitelben. Aláírásgyűjtés indult a lelkiismereti szabadságért, de kicsi az esély a győzelemre."

Úttörő voltam, most katolikus leszek

Kettészakította Zsombót az egyházasított iskola
2882 0 295 Izé
norbertvincze: ez talán ide passzol a legjobban. A hívők kirekesztő értékeiről készült egy tanulmány is: [...]
bungle: http://most.444.hu/2013/08/08/nem-tud-esetleg-valaki-egy-hivo-es-hitet-gyakorlo-katolikus-fizikatana [...]
bungle: www.origo.hu/itthon/20120510-az-onkormanyzatok-az-egyhazaknak-adnak-az-iskolaikat-hogy-megusszak-az. [...]
Mind a 295 komment
20 tény az első szexről
1809 0 6 Pink Izé
tevetalp: Úristen, első együttlétnél a fiú is teherbe eshet?:O:O:O
nagydee: szerintem van aki azt gondolja, hogy így kirázhatja magából és akkor nem lesz baj...
szűzirónia: - Ha már megtörtént a baj a fel-le ugrálás nem segít. ÉNEZTNEMÉRTEM
Mind a 6 komment
Nicsak, ott egy gazdátlan kamera! Sirály!
5162 3 16 Izé
Mec: nekem is kell egy ilyen betanított kamerabeszerző sirály
kiisb: - Jó kis film lesz - gondolta Müller. - Pedig jó kis kamera volt - gondolta Stirlitz. - Táp - go [...]
kiisb: A lényeg, értékelhető felvételek készültek az elkövetőről.
Mind a 16 komment
Korpiklaani-Huppiaan Aarre 
521 0 0 Zene Izé
Mondjam meg a pasimnak, hogy még nem vagyok szerelmes?
551 0 0 Pink Izé
Akcióban a "Tudományos Rendőrség"!

"Az egész magyarországi törvényhozást lekorrumpálták a zolvaj csaló rablógyilkos talmudistanáci disznó országhódítók" akik "a különféle kormányprogramok keretében tudatosan mérgeztetik az ivartalanító, életrövidítő hatású kálium vegyületekkel a magyar népet."

"A műtrágya-kálisó is ivartalanít, s az is bejut az ivóvízbe, ezenkívül erősen ivartalanít a nagy mértékben konyhasó-hiányos, de a konyhasó "sós ízét" a kálisóval utánzó, vagyis erősen "antifiziológiás"-számos étel és ital is"

Tejfalussy András szerint műtrágyázással, a konyhasó kálisóval való helyettesítésével lassan kiirtják a magyarságot. Tanulmányában még a Biblia-fodítást is hamisították ennek érdekében. Ebben az összeesküvésben pedig benne van gyakorlatilag mindenki, aki az ellenkezőjét állítja :D

(apróbetűs rész: a honlapjának olvasása előtt kérje ki pszichiátere és agysebésze véleményét az esetleges mellékhatások végett. Paranoiásoknak belépni TILOS!)
5572 4 74 Izé
cila: Sótlan? Nem. Ocseny haraSÓ. Mit szöszmötölsz izén kis Nas? Tán szöszmötölőket nevelsz kis [...]
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=e1fKzw05Q5A
Nas: Remélem, azért csak kimerítő volt, nem sótlan. :) És most büntiből mindenki elmondja 10x egy [...]
Mind a 74 komment
A mai vizuállatság: változtasd a képeken a fókuszt egy kattintással!

Magyar cikk: Viszlát, autofókusz! 50 millió dollárt ér a fókuszállítás mentes fotózás ötlete.
11811 1 14 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=4qXE4sA-hLQ
bungle: P0sz küldte: URL: http://www.lytro.com/camera/#software-3d Szöveg: "Ilyen kamerát még úgysem l [...]
bungle: http://mashable.com/2012/03/01/lytro-camera-gallery/
Mind a 14 komment
Egy poénos kis ötlet, hogyan dobd fel az autódat. :)
8342 1 5 Izé
Németh István: nagyon jó csak ha karambolozik és véletlenül hátúról mennek neki akkor a-nak annyi :( de prob [...]
Tooni: Valószínűbb pedig, hogy ott maradna...az autód hűlt helyén :D
Soni: Ez magyarországon egészen addig lenne az autódon amíg le nem parkolsz.
Mind a 5 komment
Progéria: kamasz lélek idős testben
773 0 1 Pink Izé
mandyedi: Akkor ebben a klipben nem animáció és nem is maszkos az egyik szereplő: http://www.youtube.com/ [...]
Menjen utcát seperni, aki kitalálta!
627 0 1 Pink Izé
szűzirónia: az a baj hogy nagyon nem mindegy hogy milyen anyagi helyzetben van a család.És ez nagyon befolyás [...]
Miért jó a nyitott párkapcsolat? (Vagy miért rossz?)

Vélemények, gondolatok, tapasztalatok jöhetnek a kommentekbe...
7084 1 50 Izé
Nas: Ne legyen már hosszú komment elől: cuki az a malac a postképen. :D De az még gyerek...akkor ez [...]
Nas: :) Én is szeretek veled beszélgetni, mert érdekes kérdéseket vetsz fel, és képes vagy akkor i [...]
Deddy: Nekem az a benyomásom, hogy elköteleződés nélkül egy kapcsolat sosem juthat el egy bizonyos sz [...]
Mind a 50 komment
Az a k*rva utánfutó...
13709 3 61 Izé
Mr.T.: Nem vagyok az ovóbácsitok, hogy két hülyegyerek közt igazságot tegyek, mert "a másik kezdte!" [...]
Mr.T.: Köszönjük szépen, elég volt az OFF-ból, menjetek máshová anyázni. További hozzászólások [...]
7sleeper: spórolj szépen egy csak-oda jegyre izraelbe biztos van még betöltetlen állás domináknak osto [...]
Mind a 61 komment
Valaki adja már ide azt a fránya kacsááát! :)
6106 1 19 Izé
7sleeper: na ja. csak akkor: a, oldd meg az etetését b, beszélj a lelkére, hogy de oroszlán úr ön nem l [...]
Porcelanbaba: Titok, ne áruld el senkinek, de ha az oroszlán nem éhes, nem támadna meg senkit se ;)
rubigo: Aranyos videó! Viszont, ha már portré állásban vette fel a delikvens, legalább megfordíthatta [...]
Mind a 19 komment
A varázsgomba mint hallucinogén kábítószer
1419 0 0 Pink Izé
Anorexia és szex: a kettő együtt nem megy
878 0 0 Pink Izé
A videó láttán kedvet kaptam vadállatok etetéséhez! Azt hiszem lemegyek és szórok a galamboknak egy kis morzsát. :D
7482 1 11 Izé
bungle: Ez az etetés nem sikerült túl jól: www.break.com/index/alligator-trainer-is-not-fast-enough-2078 [...]
Mr.T.: http://media.tumblr.com/tumblr_lnmpnhavb51qg4mv9.gif :D
Ctx Twin: De mér kell etetni a krokogyíkot? Ha éhes, fogjon magának hülyegyereket.
Mind a 11 komment
A nyárnak mindenki örül - de vajon a hajad is?
402 0 0 Pink Izé
GoKart Go Turbo
6917 1 0 Game Izé
Összehajtható elektromos gokart
2086 0 0 Autó Izé
New Yorkban már infarktust kaptak volna...
7873 0 9 Izé
eospower: Még ágyúsüketen is fos lenne, mert remegne az egész háztömb....
Jozeph: Csak egy pár adat a teljesség kedvéért... Ezen a reptéren csak egy darab kifutó-felszálló p [...]
Szancso: Na itt nézzenek tányéros tv-t.:)
Mind a 9 komment
"A szél suttogva fésüli a fűszálakat,
a mezei pockok közül egy sem neszel
38 perce már, hogy itt mesélek,
Jézus, bassza meg, aludj már el!

A kölykök és az oroszlánok már horkolnak,
álmukban képesek egymásba gabalyodni,
hogy lehet, hogy minden szar megy neked,
de nem vagy képes a faszba elaludni?"

Új altatóversek stresszes szülőknek.
3879 1 7 Izé
Maugli: Emberek...olvassátok el azt ami a kép illetve a kép alatti vers alá van írva: "Új altatóverse [...]
Levibubu: Fogadni mertem volna, hogy lesz 1-2 idióta, aki azt hiszi, hogy ez gyerekeknek készült. :(
l3azsi: 1. Feltételezem, nem érdekli. 2. Attól, hogy óvod a gyereket a káromkodástól, még nem fogod [...]
Mind a 7 komment
System Addicts (aka Dead Phantoms) - Kaima

Nem vagy normális...
1109 0 1 Zene Izé
Steve19+: Végre valami laza lefekvés előtti zene! THX!
A csokievés életmentő lehet?
460 0 0 Pink Izé
A hagyományostól kicsit eltérő zsonglőrködés.
9656 10 16 Izé
bungle: Fürge ujjak. :)
lilaflexninja: Nagyon látványos, tisztára olyan, mintha néha négy keze lenne.
Ravennë: www.youtube.com/watch?v=XmFmYLAveWM
Mind a 16 komment
Egy kis angol humor. ;)
10566 4 5 Izé
Cableguy: ez ötletes :)
kiisb: 1:04 priceless :)))
cohors: áháháhhhááááááááááááá :D
Mind a 5 komment
Logisztika és szállítmányozás kazah módra. :D
2075 0 0 Autó Izé
Régebbi postok...