REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
- Pontosan tudom, mire gondolsz most!
- Lazulás, pia, nők, bowling?
6534 4 1 Izé
i: Hát ez hatalmas! Ki lehetett ez a pihent állat!?
"Egész jó" a teste, de a feje... ;)
48072 3 30 Izé
lb7: ökör
huszi11: nemhinném, ő szerepel a Spektrumon a Svindlerekben, és modell, szerintem ezen a linken több kép [...]
sf: .. és ebből a csajból nincs ilyen topclub-os verzió? :)
Mind a 30 komment
Újabb lehetőségek a búcsúzásra. Lehetsz hanglemez (lásd a képen kattolva, róla szóló cikk itt) vagy házi humusz. Korábbi koporsós megoldások.
4354 3 8 Izé
lb7: Kíváncsi lennék hányan fognak élni a lehetőséggel... a koporsók visszataszítóak szerintem
cripio: Idén lehetsz hanglemez... jövőre meg talán vibrátor.
Nusihusi: Ennél betegebb és morbidabb ötletről még nem is hallottam:S De ma már semmin nem lepődöm meg [...]
Mind a 8 komment
A lassanként megjelenő Google Instant szolgáltatáshoz készült klip Bob Dylan zenéjével.
1553 0 0 Tech Izé
Laza kapcsolat, vagy mégsem?
597 0 0 Pink Izé
Kreacionista propaganda gyerekeknek

Kreacionizmus (Wikipédia)
Darwin és a kreacionista egyetemisták: Egy apró cickányféle állat, valószínűleg az egyik első, 210 millió éve megjelent emlős, a morganucodon csontvázának modellje előtt a másodéves biológushallgató, Lauren Dunn nem volt túlságosan elragadtatva: "210 millió év? Ez maga az önkényesség. Csak úgy odaírnak egy számot, mert nem tudnak semmit". "Biológiai-genetikai lehetetlenség, hogy ez itt, ez a patkány olyanná fejlődjön, mint mi!" - csatlakozott felháborodva a húszéves Nathan Hubbard orvostanhallgató.
4001 2 304 Izé
Tooni: 20%-al fejlettebb matematikai képességeket kínáló evolúciós megoldás, valószínűleg az el [...]
Tooni: Ez a Dude által linkelt képregény tök állat :)) http://www.plasticbrickautomaton.com/?id=14
Tooni: Erre is csak a nem megfelelő mértékű igazságérzetetek miatt lesz majd szükség :P
Mind a 304 komment
The Disappearance of Alice Creed

Emberrablós, visszanyal a fagyi film, de a fordulatok nem érnek azzal véget, hogy az elrabolt gazdag lány nem adja meg magát egykönnyen.

Már az előzetesben utalás van arra, mit utalás, konkrétan mutatják, hogy szövetkezik az egyik elrablójával, aki elárulja társait a lány iránt érzett érzelmeitől vezérelve. Innentől meg már csak sejthetjük, hogy a már először is erős karakter nem egyszerű terveket szőtt.

Az angolok megint alkottak.
1268 0 0 Film Izé
Bébz azoknak, aki magasra tették a mércét ;)
18013 4 12 Izé
joetheghost: XD Azt hittem az csak csunya cipellő XD
piskotateszta: én a szerény 180 centimmel már nem is érzem olyan magasnak magam :) magassarkút hordani viszont [...]
Nusihusi: Jézus Isten! Ezek már óriások:P A postszöveg viszont tetszetős:D
Mind a 12 komment
Úgy tűnik, sokan nem bírják a stresszt, ami a sztárság ígéretével jár. ;)

Botrány: verekedés a kamerák előtt az X-Faktorban!
13596 2 52 Izé
Tooni: - Világjegy. - Igen, tudja, hogy világjegy! :D
Purple: világnyelv..
cila: Miközben e sorokat írom, adásban megy a zix faktor. NATO ide, immár kötelező angol nyelvtudás [...]
Mind a 52 komment
Cornadoor - Long Road

Cornadoor - To All My People
1200 2 0 Zene Izé
A leggyengébb láncszem. :D
1594 0 0 Sport Izé
Vanishing on 7th Street

Hayden Christensen (tudjátok Anakin Skywalker/Darth Vader) főszereplésével láthatjuk ezt a sejtelmes, sötét, üres városos horrort.

A története, az, hogy egy nap mikor felébred főhősünk egy teljesen üres világot talál maga körül. Persze azért páran túlélték még rajta kívül, de ilyen szituban ugye senkiben se bízhatsz meg. Az előzetesből még az is kiderül, hogy valamiféle, szellemek, vagy nem is tudom mik, a felelősek ezért, és ezek az izék félnek a fénytől, vagy árnyak lévén ha fény éri őket csak simán eltűnnek.

Nem tűnik egy nagy durranásnak így elsőre, de a főszereplővel baj nem lehet, ijesztgetni mindenki tud, és a zenei aláfestés is jónak tűnik. Laza vasárnap esti pop-cornos program.
1843 2 1 Film Izé
snake6: én naygon tudom élvezni az ilyen filmeket :) kicsit Pulse / Mezsgye után érzésem van
Ultima C - So live

Lazulós, táncolós DnB
620 2 1 Zene Izé
dajika86: Még sok-sok ilyet! (y)
Enemy of the Sun - I Am One  

Kicsit latinos metálos izés! Érdemes meghallgatni!!!
671 1 0 Zene Izé
Netsky - Memory Lane

Amit ez  srác csinál,

az egyszerűen tökletes! :D

Erre mindig ellazulok! :D:D

Jó szórakozást!
1328 3 1 Zene Izé
tucsok: elmenni egy partyra ahol ő zenél, utánna felejthetetlen élmény marad :D
A 2010-es moszkvai autókiállítás képekben.

Itt pedig a hostess lányok képekben (és ruhában ;D).
3012 1 3 Autó Izé
BlackHawk94: oh anyám annál a piros mercinél szerintem elélveztem:D de még fiat mellett álló csajok háá [...]
winkytct: Jaj azok gyonyoru orosz csajok :D
lb7: Mindjárt sírva fakadok...én miért nem vagyok gazdag?!!!
Mi kell a nőnek ? Férfi lehet még nem juttatta ilyen magaslatokba a lányt... ;)
22656 7 29 Izé
Laretta: Mintha elélvezne de komolyan XD Mehetett volna artistának is, ott pörgés közben akár kedvére [...]
1b0r90: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39640
Nusihusi: Olyan hangokat adnak ki, mintha orgazmusuk lenne:D
Mind a 29 komment
"Cicamosdatás" Iránban, az utcán.

Lazán kapcsolódik: "nagyon (koszos) kígyó!". ;)
7473 1 19 Izé
Tooni: Egyben hálózsák is :D
izébigyó: A gyerekjáték drága, játsszon inkább pitonnal. :D http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/art [...]
rezso: :( ha rátekeredik a kisgyerek nyakára akkor annak annyi.
Mind a 19 komment
Ha ide kattintasz, megtudhatod mi is az a "bubbling"! :)
33258 8 27 Izé
bandee1219: A mellnél maradt egy folt.
MStipee: Ő találta fel? Hahaha, sokat nézett 4chan-t, ott már egy jóideje ez az új sláger, nameg az X- [...]
bungle: Jessica Alba: http://i.imgur.com/bvQGP.jpg
Mind a 27 komment
Mint Royale - Singin' In The Rain

Mint Royale & Lauren Laverne - Don't Falter
532 1 0 Zene Izé
Mivel lassan vége a nyárnak, gondoltam összeállítom a 2010-es nyár (szerintem) legjobb k-pop MV-it.
Így legalább megoldom egy posztban.

B2Y - Be Crazy

Narsha - Bbi Rri Bba Bba

Secret - Madonna

Kara - Mr.

4Minute - I My Me Mine
531 1 1 Zene Izé
spider86: +1 BoA - Hurricane Venus http://www.youtube.com/watch?v=6ONrF380vP4 +2 SHINee - Lucifer http://www. [...]
Vajon mit akarnak csinálni a lányok az úriemberrel? ;)
19772 2 26 Izé
FireBird: xddd
Sziszo: az de ciki, a dagatja.. XD
wtf: Ez az 1 db kép lenne a folytatása? Inkább kattintanál a postra a 6 db képért... ezért érdeme [...]
Mind a 26 komment
Mi van már egyes "emberekkel"???

Újabb állatkínzós videó sokkolja a netezőket
Kiskutyákat dobált egy lány a folyóba - sokkoló videó
Brutális! Kutyakölyköket ölt a folyóba
11848 3 252 Izé
bungle: Jól sejtem, hogy erre nekem nem muszáj klikkelni, ugye? :D
focuskoma: Mondjuk nem szokásom linkelgetni, de ez nagyon kiverte a biztosítékot nálam, és ezért gondolta [...]
Tooni: Ezt most muszáj volt? :(
Mind a 252 komment
Flame Painter (szerintem inkább füstre hasonlít...)

Kommentbe jöhetnek az alkotások. ;)
9688 28 16 Izé
microlab: http://www.escapemotions.com/experiments/flame/saved/Flame_20100903-122707.jpg
microlab: http://www.escapemotions.com/experiments/flame/saved/Flame_20100903-122106.jpg
CrazyLime: Jaja ez lesz az, csak én már akkor is azzal szórakoztam, hogy CrazyLime-okat írogattam vele :D
Mind a 16 komment
Szeptember 1-én került volna sor az új Asus NX90 laptop bemutatására. Romániában - amely egyike azoknak a kevés európai országoknak, ahol volt 1, azaz egy db Asus prototípus - a bemutató elmarad, ugyanis...

ellopták az éjjel.
2554 1 1 Tech Izé
ōðr: Románoknál mit vártak? Kecskére káposztát ...
Látjátok, ilyen a jó kaja, érintetlenül még 4 és fél hónap múlva is szinte tökéletes állapotban marad. ;)))
12822 3 35 Izé
Laretta: Az otthon készített hambi az finom - vagy a tányéros gyros
lb7: GoGo-ban még nem vállaltam be nagy hambit... a kicsik viszont finomak :)
Mimis: GoGo Hamiban kapható Szuper Piedone burger 6 husival. :) Hát azzal már nekem is birkóznom kellet [...]
Mind a 35 komment
Úgy látszik Romániában is bezárt az ottani OPNI?
6261 2 12 Izé
lb7: Járvány van! :D
izébigyó: Eközben Kínában... http://www.metro.co.uk/weird/839550-angry-naked-man-wields-spanner
Nusihusi: Ennek elgurult a gyógyszere?!o.O Itt ijesztgeti az embereket az utcán...:P
Mind a 12 komment
Boruljatok le az új metálisten lábai elé! ;)
6476 1 10 Izé
uberTr011: Na. Megvan hogy hogy akarnak bosszút állni az egész világon: csak zenélniük kell.
ERko: Ezt már vagy 2 éve ismerem :D Nagyon Fatal... Annyira szar hogy már jó kategória..
Cegonha: Végig hallgattam I,,I
Mind a 10 komment
Az 50 legjobb akciófilm.
4302 1 5 Film Izé
kovacslacka: TotalFilm: http://www.totalfilm.com/features/50-best-action-movies
kasy: Tegnap néztem meg az Eredetet és tényleg korrektek az akciójelenetek benne, de azért nem a list [...]
Vigyori: nagyon pattent a lista, persze én is bele tudnék kötni egy kettőbe, de azért szerintem egész k [...]
Mind a 5 komment
Napjaink 7 legkeményebb MMA harcosnője.
2763 0 2 Sport Izé
Balázs: inkább vadmacska :D
Vigyori: hmmm cicafight :)
Robotfoci - most még kicsit esetlenek és esélytelenek a robotok. :)

Szerintetek eljön az az idő, amikor robotok nyernek az emberek ellen és ha igen, kb. mikor?
3825 4 13 Izé
BusKeyCome: "A jövő elkezdődött" A focizó robotok álcája mögött a Skynet már nekilátott a világuralo [...]
matyi91: Ez azért igy is eléggé komoly dolog , nem "hobbiapukák" csinálják, hanem komoly cégek által [...]
defty: fejlett és látványos robot foci lehet lesz de én azt nem tartom okos és jó dolognak hogy ember [...]
Mind a 13 komment
Robotfoci - most még kicsit esetlenek és esélytelenek a robotok. :)

Szerintetek eljön az az idő, amikor robotok nyernek az emberek ellen és ha igen, kb. mikor?
3819 0 1 Sport Izé
Balázs: soha...
Látványos zsákolások a Mindnight Madness Slam Dunk elnevezésű rendezvényről.
1366 0 0 Sport Izé
Az Európai Bizottságban a tevetej importjának engedélyezését fontolgatják, mivel "a tevetej nagyon hasonlít az anyatejhez, a tehéntejjel ellentétben nem okoz fehérjeallergiát, magas az inzulintartalma, és a laktózérzékeny emberek is ihatják."

Amit viszont még ők sem tudnak, hogy a kutyatej még a tevetejnél is egészségesebb. ;)
2724 1 24 Izé
Tooni: Akkor eggyel kevesebb tévhit. Mindenki, kezeket fel a madártejre!
Nas: Az 1-es típusú, inzulin-szerű növekedési faktorra gondolsz? Mert a szarvasmarha szomatotropin n [...]
Purple: semmivel :S ilyenkor szoktam elgondolkodni, hogy azt is hagyni kéne a francba :D fúj...
Mind a 24 komment
315 km/óránál zuhant ki a MacBook Pro, de még működik.

A fiúk elmentek egy kicsit motorozni, az egyikük berakta a hátizsákba a vadiúj MacBook Pro-ját is. Amikor épp 315 km/órás sebességgel száguldottak, a hátizsák cipzárja kinyílt és a laptop hirtelen már repült is a levegőben. Az út szélén landolt, de onnan még kb. 150 méteren keresztül pattogott és csúszott a földön.
4215 2 9 Tech Izé
papaluige: hmmmmm, ha 150 métert csúszott és pattogott, akkor hol vannak a horzsolások róla? mert azt a [...]
Jádám: és azért mert te ezt olvastad a neten, nekik csak széria motorjuk lehet, igaz? xD :D :D :D :D
djmcs: Jah és az IBM/Lenovo T szériát akkor sem veri...
Mind a 9 komment
Bufalino - 3 kerekű lakókocsi
3975 0 0 Autó Izé
Vas Gergely fotográfus kiállítása: Málta képekben

A kiállítás Málta szigetét és társ szigeteit mutatja be, az idegenforgalmi és az eldugott látványosságokkal egyetemben!

A kiállítás augusztus 27-től október 15-ig látogatható a Budapesten található Zászlómúzeumban, a Corvin mozi mellett.

Cím: 1085 - Budapest - (Pest megye)
József körút 68. (a Nap utca sarkán)
Nyitvatartás K-P 11-18, Szo-V 11-15

További információ: www.gregoryiron.com

A múzeum elérhető itt.
1046 0 0 Art Izé
"A világ legjobban fejelő riporternője." ;D
14760 6 16 Izé
tour: Égi jel hogy rossz pályát választott :DDD
lb7: ilyen nincs :D
|-=O=-|: El is haraphatta volna a nyelvét. Mondjuk nem ő lenne az első pösze vagy beszédhibás riporter. [...]
Mind a 16 komment
"A világ legjobban fejelő riporternője." ;D
14989 1 2 Sport Izé
Halievi97: Szegény csaj xD
Balázs: szép fejes :D
Az idei Miss Universe nemzetközi szépségverseny döntője előtt tartott "Nemzetek Viselete" vetélkedője.

Nektek melyik ruha tetszik legjobban?

További képek.

A magyar szépségkirálynőt matyóbabának öltöztették.

Egyébként a mexikói lány lett a "világ szépe" és Babinyecz Tímea nem jutott a legjobb 15 közé.
10190 6 27 Izé
Laretta: A magyar szép és jó csak semmi köze a népviselethez sajnos.... Na ezért nem akarok stylist len [...]
lb7: A legtöbb nemzeti viselet túl csicsás...a miénk viszont szép nagyon
garfield23: Nálam Írország, Honduras, és Ausztrália a dobogós.
Mind a 27 komment
Régebbi postok...