REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
"Úszó" szoborizé a 2012-es londoni olimpia tiszteletére. :)
2933 2 13 Izé
mekszamnojz: inkabb kiazott :DDD
VS: Behorpadt a segge
brigi_cica: jo nagy lyuk lehet a seggébe :D :D
Mind a 13 komment
Kicsit több mint három perces vadonatúj mozgókép futott be a Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots-ból.
534 0 0 Tech Izé
Újabb városi sport: speed smoking :D

(vajon mennyit tud egy bagós szívni egy nem dohányzó vendéglátó egységben észrevétlenül. Slukk / óra.)
5566 1 24 Izé
Schabee: szerintem vicces
Vin Dieselke: Áhhh én pofánvágnám ezt a csávót, ah engem szivatna + (pl az a kutyaszaros rész). Hülye idi [...]
Dawe: szerintem (szintén a Rózsaszín pitbulltól) a "Valaki beszorult egy zetorba" hazavágja ezt a n [...]
Mind a 24 komment
Top 10 ősi fogamzásgátló szer és tévhit: a menyéthere, az ópium, a kólás fürdő és a krokodilkaki...
6517 0 3 Izé
Schabee: hát na...
Belkar: "top 10 ősi fogamzásgátló szer és tévhit: kólás fürdő" pfff :)
Re-Peet: aki pedig nem tud angolul.. http://velvet.hu/szex/foggatl08040/
A legnagyobb pókerarc. :D
6634 5 36 Izé
Schabee: törölve :(
ZeroO.: Baaaaazdmeeg ez télleg tud valamit:D
Mimis: Igen, épp azt néztem, hogy a Bwin is ugyanazt a motort használja (teljesen mindegy, melyiknek vol [...]
Mind a 36 komment
Az EPIC vezére, Mike Capps az IGN-nek adott interjúban mesélt a Wii-hez fűződő kapcsolatáról.
409 0 1 Tech Izé
gvereb1: " a wii egy vírus " :) asszem a gamestarban volt a teljes cikk. Amúgy igaza van, wii re fejleszten [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legveszedelmesebb madara (a Guinness rekordok könyve szerint), a kazuár. A strucc és az emu után a harmadik legnagyobb testű futómadár, borotvaéles középső ujjával, "karate-rúgással" sebesítve támad vagy öl.

5684 0 21 Izé
bigyminyő: Ilyen kazuárt láttam a miskolci Vadasparkban.Élőben nagyon nyugodtnak tűnt.... Persze ha veszé [...]
nyehőce: Karatemadár a faszom...
VS: Durva tag...
Mind a 21 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az oposszum. Ha kedve tartja szívesen szurkol valamilyen meccsen is. :) Ő pedig nem egy bébi raptor. :D (és szerencséje, hogy cicákkal is jó kapcsolatot ápol :D - bungle)
3017 1 28 Izé
bungle: Alma. ;) http://youtu.be/gj386NZ-vJI
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=2059
r3clbull: ne fesd az ördögöt a falra...
Mind a 28 komment
Domen Lombergar furcsa alkotásai
2782 0 68 Art Izé
orka: Kicsit olyan Dalí-s... :-S
kotta: Nem, nem hiszem. :-) Kerléssel folytatott "lávsztorink" részleteivel pedig nem is terhelünk ben [...]
Laci: Qu' est-ce que passe ici? Vous voulez transformé cette site en francais? á une petit Trianon? Á n [...]
Mind a 68 komment
Domen Lombergar furcsa alkotásai
2786 3 68 Izé
orka: Kicsit olyan Dalí-s... :-S
kotta: Nem, nem hiszem. :-) Kerléssel folytatott "lávsztorink" részleteivel pedig nem is terhelünk ben [...]
Laci: Qu' est-ce que passe ici? Vous voulez transformé cette site en francais? á une petit Trianon? Á n [...]
Mind a 68 komment
Egy kis macskás téma :) csak a macsekok kedvéért. Katamarán tipusú futómacskás úszókotró! A felépítmény tetején van egy kis házszerű bádog doboz, na az a futómacska! :) Cicabarátoknak egy elnyűhetetlen simogatható cicus, lehet rá mondani, hogy kövér és nagy, de nem az egerektől!
4008 1 5 Izé
kotta: Ez egy marha jó poszt. És nem irónia, mert komolyan az.
kisduck: ilyesmi van Gyékényesen is, bár ilyen futószalag szerü dolgot csak nem rég kapott, de a bánya [...]
Tádi: nem saját fotó. lehet, hogy a nyéki tó, de jó sok helyen használnak ilyen gépet.
Mind a 5 komment
Egy furi ember munkái.
(Néhol merészebb, vigyázzatok gyerekek!)
4750 0 10 Art Izé
Powaflips: Hát egy kicsit elvont..:)
Sissi: Felnőtthorrormeseképek:D Szerintem tök jók, nagyon egyéniek.
Éjfélilány: elég beteg .
Mind a 10 komment
Egy furi ember munkái.
(Néhol merészebb, vigyázzatok gyerekek!)
3757 4 10 Izé
Powaflips: Hát egy kicsit elvont..:)
Sissi: Felnőtthorrormeseképek:D Szerintem tök jók, nagyon egyéniek.
Éjfélilány: elég beteg .
Mind a 10 komment
Famosdó

Tolga Baydar Architecture and Design
3648 1 16 Izé
spiritmonger: porcelánmosdóba meg porcelánszappant??:D amúgy meg szerintem ki van ez találva, hogy nem rohadj [...]
onegogh: szétrohadás-ügyileg, gondoljunk a velencei lagúnára.
bandee1219: Egyrész gondolom nem TESCOs a cucc, nem az az árkategória. Akinek lesz, annak nem számít meddig [...]
Mind a 16 komment
Ginebra Fockink - egészségükre!

(a dallam is húzós, de a szöveg az igazi)
3070 0 4 Izé
bigyminyő: EZZZZ!!! Nagyon nagy munka lehetett kitalálni ezt a velős tartalmú szöveget.....:) Ez reklám?Ha [...]
ridi: fáking!:D
bandee1219: Ez szerintem nem cikizzé, inkább humorizéljünk. Komoly amúgy. XD
Mind a 4 komment
Fülzsír cukor, hányás ízű zselé, gorillafika, sebnyalóka, féreg gumicukor, csokicsótány... szóval csupa guszta finomság. :D
5120 4 37 Izé
Ancient: Olyan alakú már van. Ízű nem hiszem, hogy lesz XD
philpo: És mi lesz a f@sz ízű nyalókával? Az hol van?
Re-Peet: Egyszer vittem be melóhelyre Garfield-os kukorica alakú gumicukrot, hogy nesze egyétek... De nem [...]
Mind a 37 komment
Az Eidos és a Funcom a GameSpottal társulva közel 15 000 ember számára biztosít a jövő hétvégére Age of Conan tesztelési lehetőséget.
423 0 0 Tech Izé
Gazdagék Porschéval gurulnak ki 200 métert a gépig, futurista várókban ücsörögnek és a Harrodsban vásárolnak. Szép. Én maradok a fapadosnál...
4922 0 3 Izé
bigyminyő: Biztosan találkoztál már márkafüggő emberekkel.....Na valahol itt kezdődik a sznobizmus....Ne [...]
kotta: Hát nem mindegy, mert így van! riszpekt!(komolyan egyik legboldogabb pillanatomban azt számoltam, [...]
MikeSylver: Akinek ennyi pénze van az az élet apró dolgainak már nem tud örülni.De lehet,h már annak sem [...]
Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.

A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.

A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.

Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.

2446 0 53 Film Izé
Luflee: Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulato [...]
|-=O=-|: :DDD Látom már kutyából nem lesz... izé... kottától nem lesz szalonsör.
kotta: Na, most már te is rajta vagy a halállistán, gratulálok! :-) Rajtunk kívül úgyse olvassa már [...]
Mind a 53 komment
Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.

A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.

A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.

Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.

2464 2 53 Izé
Luflee: Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulato [...]
|-=O=-|: :DDD Látom már kutyából nem lesz... izé... kottától nem lesz szalonsör.
kotta: Na, most már te is rajta vagy a halállistán, gratulálok! :-) Rajtunk kívül úgyse olvassa már [...]
Mind a 53 komment
Állati ékszerek, kulcstartók! ;)
2798 1 33 Izé
tian: hát talán jobban is tetted, hogy nem nézted meg....
Katcz: amugy meg sem nézem a post-ot, elég a képre néznem... én szeretem az állatokat, de ha azt akar [...]
Katcz: ha jólemlékszem a köldökében volt a lánc...
Mind a 33 komment
Különleges ezüst ékszerek
2941 4 18 Izé
Tóth József: A hosszú férfiakat, akiknek világos hajuk van, a hosszúhajú férfiakat, vagy esetleg más legye [...]
Purple: csak te... :D meg újabban Crap :D
<-{st.one}->: meg törpülnek is! XD ;)
Mind a 18 komment
Mert nehogymá' nektek is mindig jó legyen!! :P
6539 0 80 Art Izé
kotta: ott a ppont. ennyit nem olvasgattam. :(
Adri: Így tavasz felé minden évben narancsbőröket vélek felfedezni magamon a fotóbótolt bébzekhez [...]
Jerry: 13-as komment...
Mind a 80 komment
Mert nehogymá' nektek is mindig jó legyen!! :P
6654 0 80 Izé
kotta: ott a ppont. ennyit nem olvasgattam. :(
Adri: Így tavasz felé minden évben narancsbőröket vélek felfedezni magamon a fotóbótolt bébzekhez [...]
Jerry: 13-as komment...
Mind a 80 komment
Bill Gates jövő ilyenkorra -azaz a tervezettnél sokkal korábban - szeretné a piacon látni az új Microsoft operációs rendszert, ami jelenleg Windows 7 kódnéven fut.
1261 0 6 Tech Izé
dega44: A páratlan számra végződő sorszámokkal amúgysem volt soha szerencséje a bandának.....de ugy [...]
Wolf86: Szerintem meg éppen a Vista hatalmas leégése a fő ok a háttérben. Elvégre ha lenne a cégnek [...]
mtzolee: Ennek elment az esze... vagy a háttérben már annyira változik a management,h lassan vissza kell [...]
Mind a 6 komment
Newcastle és Gateshead között található ez a  furcsa módón nyíló híd:
1725 1 0 Tech Izé
Mindjárt itt az EB, ergo jól jöhet egy kis online tévézési lehetőség.

Jó szórakozást! (persze nem csak foci van!)
11050 17 14 Izé
Belkar: kösz mind a kettőtöknek mindkét oldal fasza
dNS: Én ezen szoktam nézni az eredményeket: http://livescore.com/default.dll?page=home
Wombat: Nagyon köszönöm! Tényleg fantasztikus az oldal! :)
Mind a 14 komment
Uri Geller leleplezése. A többi rész ott van a Related videos alatt...
9548 7 48 Izé
bungle: barbycica33 küldte (kicsit már lejárt téma, nem?): http://www.youtube.com/watch?v=zxGYuUU3rgY
bungle: Savanya küldte: "Uri Geller a jól ismert mentalista egyik izraeli műsora során elkövetett egy h [...]
Laci: Uri bátyám! Legközelebb, ha megint zsidózik, dobj rá egy hímdisznót és hajlítgasd a kan ala [...]
Mind a 48 komment
Megtaláltam, mi is az az igazi pacsmagolás! :D
2892 0 17 Izé
bigyminyő: Nagyon jót mulattam a hsz-eken,őszintén a poszt nem annyira érthető nekem...:( A reggeli csalá [...]
Dawe: elég langyinak tűnik a két srác
mekszamnojz: Ez a sorozat a tepsis poszthoz illett volna jobban :P itt inkabb pancsikoljunk :D ....a veeeerbeeen [...]
Mind a 17 komment
Korg DS-10 - szintetizátor/groovebox program a Nintendo DS konzoljára. Két Korg MS-10 szintit tudunk vele egyszerre hajtani, és ha a DS vezeték nélküli funkcióit kihasználjuk, akkor sorba kötve akár többen is zenélhetünk egyszerre.

710 0 0 Tech Izé
Fura cipők
5795 4 33 Izé
Jerry: Basszál le... -.-' Amúgy nem, csak szeretem a szexis női lábfejeket, de aktus szempontjából n [...]
varazs: Mè, te fetisiszta vagy??
Jerry: Hát nemtom, én nem csak a cipőket néztem; a lábakat is (asszem ezeket a női lábfejeket nem ve [...]
Mind a 33 komment
A Kakikönyv és a Halál könyv után itt a gazdagon illusztrált Kis fütyikönyv és a Kis puncikönyv.
15101 6 69 Izé
CRaPtRaSH: igen!!! egyszer próbáld ki!!! marha jó érzés!:] riv neked csitivan:P
rivaul: Persze! Naponta többször is de ezzel tisztába is van :D
mumus: mondtak/irtak mar neked hogy unnepronto vagy ? :(
Mind a 69 komment
A múltkori robodobos után most itt van a fuvolázó robot. Lassan összejön egy zenekar! :)
1128 0 4 Izé
Maccoyi: Nandor küldte: Szöveg: A fuvolázó es trombitáló robot után Itt van a HEGEDŰLŐ robot !! URL: [...]
kotta: Ezt már vártam :DDDDDDDDDDDDD
.::JunKieEQ::.: Inkább ne fuvolázz.... a férfiak hamisan jáccanak... XD
Mind a 4 komment
Ennyire üresek a techizé polcai reggelente.

És ez nem jó. Se nektek, se nekem. Ezen felbuzdulva, mondhati folyamatos játékként lendületes mozdulattal belökjük a "Küldjél izéket" kódnéven futó, alapvetően a bögre/póló/sapka/matrica készletünk csökkentésére irányuló akciót.

Ez kell tenned: Küldjél techizéket, sokat és minden hétfőn ezen toplista alapján a legjobb post beküldője (engem kivéve) kap valamit ami izés (a szokásos bögre/póló/sapka), vagy akár egy az oldalon megtalálható vicces kütyük egyikét.


Photo
1103 0 8 Tech Izé
Purple: naaa most miért szenyózol? :D mert tetszett a tükör?? :)
techadmin: proba jeleggel atirtuk, remelem igy egyszerubb lesz.
ismeretlen: hih, hát valóban zavaró, de nem is a más szövegezés miatt, hanem mert én pl. azt hittem, hogy [...]
Mind a 8 komment
Halszem optika 5 dollárból.

$5 Fish-Eye Fun - Make A Wide-Angle And Fish-Eye Photo Lens - video powered by Metacafe
1790 0 4 Tech Izé
techadmin: pl http://cgi.ebay.com/0-42X-FISHEYE-LENS-MACRO-FOR-NIKON-D50-N80-N75-N65-N55_W0QQitemZ160223246464Q [...]
techadmin: low budget megoldas bir lenni, ha nincs kereted 100E koruli rendes halszem optikara, egy halszem szu [...]
Zakhar: Ez jó:) Mondjuk jobban örlnék ha megoldahtó lenne DSLR gépekhez is, de az ötlet így is nagysz [...]
Mind a 4 komment
Kreatív WWF reklámkampányok
12308 22 115 Izé
Purple: befejeztem.
Purple: erről van szó, hogy nem ismerjük egymást.. pont ezt mondtam múltkor, hogy nagyon nem lehet át [...]
bungle: Jut eszembe, fel akartalak venni msn-en, de vmiért nem sikerült (vagy lehet nem voltál online). L [...]
Mind a 115 komment
Ujjzongora - honnan máshonnan... ;)

1640 0 11 Izé
Powaflips: igen ez tényleg szar :D
Tim007: Ez nagyon szar.
Maccoyi: És hogy parancsolod, ujjzongorával vagy így ? :P http://www.youtube.com/watch?v=f38ugUDxGPE
Mind a 11 komment
Hatalmas öngól.
13813 7 47 Izé
<-{st.one}->: wehehe! én egy huszárcsapással megoldottam magamban: lol. ennyi! XD ha kiderül h tévedtem nekem [...]
Maccoyi: Jééé! Kicsikartam az első hozzászólásod :P Küldjed csak, sok szerettel várom, mint mindig [...]
likol: :PP:):)Csak tán nem Nekem szól? :DD Rendi vagy mindig is tudtam,majd én meg kedden küldök Neked [...]
Mind a 47 komment
A minap rendezett hasonló spontán játék alapjait felhasználva, itt a második kör.

A feladat ugyanaz: Mi lehet az az izé, ami a képen látható.

Ismét 3-3 nyertesünk lesz ha minden jól megy, ebből három a valós funkciót tippeli meg helyesen, a második 3 pedig roppant kreatív.

A megfejtéseket továbbra is a tech.izé.hu kommentjei közé várom.

Határidő: hétfő reggel 9 óra.

Update: Megkövetek minden kedves kommentező pajtást, hogy csak most jelentkezem.
A helyes megfejtést szerencsére most többen is ki tudtátok találni, rögtön az elején, ami miatt kénytelen voltam cseppet dezinformálni, de úgy látszik ez sem segített.
A helyes megfejtés pedig: szobai planetárium, azaz csillagkép vetítő. A legelső helyes nyertesünk bandee1219 volt, aki külön kap egy sapit, mert beszóltam neki :)

A többi szerencsés nyertest rövidesen értesítjük és itt is jelzem majd.

Köszönöm a részvételt mindenkinek.

Ui.: A következő játékkal kapcsolatosan érdeklődnék és várom a válaszokat komment formájában: Videó rögzítéssel (akár mobil is) hogy álltok?

Update2: A nyertesek pedig a következő szerencsés izé felhasználók:

Az első kategória nyertesei: Soul Deprived, Fear, S.Henrik

A második kategória nyertesei: Forgi, anon, Tothy

Különdíjas sapkatulaj: bandee1219

A nyerteseket a regisztrációnál megadott mailcímen értesítem rövidesen. Ez alól kivételt képeznek azok, akik nem valós mailcímet adtak meg a regisztrációnál, mint pl Fear, igy az ő nyereménye automatikusan felajánlásra kerül valamely karitativ szervezetnek :)
1739 0 57 Tech Izé
Fear: Megváltoztattam, csak ne ajánljátok fel :D :(
Fear: :( bocsanat de regi mailcim volt es a citrom kitorolte:( Ha volna rá mód azért adnék valósat is [...]
bandee1219: Aham, látom, egész nap kómás vagyok...
Mind a 57 komment
Díler a Google Map "streetview" funkciójában. :D
10779 3 18 Izé
mekszamnojz: en nem mondtam se igent se nemet. Aki tudja hogy mukodik az tudja, aki nem nem. Bar sokan osszekever [...]
Purple: nee :DDD beteg. google earth annyira nem élő képet ad, hogy az 5 évvel ezelőtti építkezés va [...]
|-=O=-|: Pedig élő képet ad, jól mondtad. Itt a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=fPgV6-gnQaE
Mind a 18 komment
Régebbi postok...