REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
noÁr - Tanulni akarunk

Újabb számmal állt elő a Mi kis falunk Matyija.
1194 0 1 Zene Izé
psytoxx3: Akkor tanullyál pásztmek merr hüje maracc.
Cartel 2045

Egy Danny Trejo sci-fi robotokkal. Kell ennél többet tudni róla?
2619 0 0 Film Izé
Így készíthetsz serpenyőt hidraulikus préssel

Ha esetleg lenne otthon egy elfekvőben.
2809 0 1 Izé
Dmckayals: És a végén még azt is bebizonyítja, hogy a Föld lapos! :D
Jó tudni, hogy a magyar fejlesztőmérnökök okosan használják fel a tudásukat
2210 0 0 Izé
Terminal

Egy újabb nagy, és látványos hollywoodi produkció, amit nálunk forgattak.
2306 0 0 Izé
Hegyek völgyek között zakotol a Rémi
1685 0 0 Izé
Cargo

Az új zombiapokalipszises filmben Martin Freeman menekül a kisgyerekével Ausztráliában.
1325 0 0 Film Izé
A Dude Perfect megmutatta hogyan kell profin bumerángozni
4143 0 0 Izé
Ez az a pont, ahol már sajnáljuk Bruce Willist

Mert elég gyanús, hogy a színészi karrier alja lehet magyar energiaital reklámban szerepelni.
3111 0 7 Izé
Ejtoernyo: Szerintem, meg pont izés ez a reklám.. Magyar cég külföldi színésszel reklámoz.. Az biztos i [...]
Demente: Aszem a viszony. hu, vagy melyik volt itt naponta kétszer egy időben,!
Demente: Vagy,...... Fizetett hirdetés, és át vagyunk b-va!
Mind a 7 komment
Háznak ház, csak picit huzatos
1365 0 2 Izé
Erunder: Hát, ha szét van húzva, van ott középen egy apró rés. :)
Kiscsuri: Miért lenne huzatos?
Nézd meg egy interaktív térképen, hogy mi történne a környékeddel, ha egy atombombát dobnának rá
6857 0 0 Izé
10 ezer méter magasra reptette a házi készítésű drónját egy orosz srác

Szerencsére a szibériai Strejevoiban nem kell a légiforgalom miatt aggódni.
3787 0 1 Izé
Goatman: És a videóból kiderült,hogy a föld nemhogy lapos,hanem néha homorú..:-)
Szóval így néz ki szuperlassításban, amikor egy héliummal töltött léggömb felrobban
1936 0 2 Izé
eMTé: Hát ja .... a hélium nemesgáz, az ugyan nem robban....
-orv-: Hidrogén esetleg... :)
Jól kiképzett katonák, csak libákat ne vessenek be ellenük a harctéren
3906 0 0 Izé
Ilyen a gépművészet

Egy mesterséges intelligencia azt a feladatot kapta, hogy több ezer klasszikus festmény alapján készítsen tökéletes aktot. Hát, ez nagyon jött össze.
1575 0 0 Izé
Tekints be egy ukrán bentlakásos katonai iskolába Michal Chelbin fotóin keresztül

A többi munkája is hasonlóan furán felkavaró.
2528 0 0 Izé
Öngyújtós mandzsettagomb, hogy ne nyomja ki a méregdrága öltönyöd zsebét a Zippód

17 rugóért a hülyének is megéri.
1201 0 0 Izé
Igazából Drotár Adrienn újra lecsap
3261 0 3 Izé
versius: Bevetette a nehéztüzérséget.
Gurzy: "Mindent önerőből értem el" Na ez volt az a mondat, ami nálam igazán kicsapta a biztosítékot [...]
vadonka: Végülis, mellbedobással simán nyerné az egész választást. Ha csak ezen múlna :D
Az azték halálsíp hangjától tényleg a hideg futkos a hátadon
3810 0 2 Izé
sztewe: Lovak és aztékok :D Ugye ezt nem gondolták komolyan a videó készítői :D A videó végén van [...]
vadonka: Rossz helyen keresgélnek. Az igazán gyilkos 92 századdal az esz hang legalsó oktávja alatt van. [...]
The House with a Clock in Its Walls

Jack Black a borzalmas Libabőr után ismét próbát tesz a gyermek-horror-fantasy műfajban. Egyébként pletykák szerint a Libabőrnek is készül a folytatása.
1397 0 0 Film Izé
Kötelező lesz az európai autókban az automatikus segélyhívó rendszer
1544 0 0 Autó Izé
A magyar mémes bácsi, Hide The Pain Harold újra nagyot megy a neten
2222 0 0 Izé
A Pentagon olyan lézert készített, aminek a hangja egy horrorfilmben is megállná a helyét
3461 0 2 Izé
Nebel: Horror? Hol? Mintha régi C64-es kazettát hallgatnék, nem horror ez, a gyerekkorom. :)
balaenoptera: ?
A Unit 70 Studios sétájára gyereket ne nagyon vigyél
2288 0 0 Izé
A púpos horgászhalnál nehezebben lehet rossz a szexuális életed
2917 0 8 Izé
Tron65: Egy férfi közvetlenül karácsony előtt jön rá, hogy még semmit sem vett a gyerekének. Elroha [...]
roberto: Adok érte egy like-ot. :)
Ravennë: Vadonka hozzászólását megmosolyogtam, és bár a tiédnek is humoros hangvétele volt, azt már [...]
Mind a 8 komment
Hát nem ez lesz a ketrecharc történelmének legbüszkébb pillanata
2207 0 0 Sport Izé
Szóval ezért jó IMAX-ben nézni a filmeket
4351 0 4 Izé
bogoj: Nem tévút, csak így folytatódik: 4:3 -> 16:10 -> 16:9 -> 22:9 -> 4:3 :-)
Csádi: Én sem igazán értem, hogy mi a lényeg. A készítők nem olyan széles képben rögzítenek, min [...]
Jaca: Ez amiatt van, mert sokan függőlegesen tartják a mobilt videózáskor.
Mind a 4 komment
Íme a fószer, akinek 250 karakter van a torkában
3221 0 1 Izé
pripankaj: buy linkedin followers
Ha az volt eddig a legnagyobb bajod az életben, hogy a luxus-jachtodon nem volt visszahúzható óriás tv, nem kell tovább keseregned
2324 0 12 Izé
Szancso: Nem igazán. De köszi! Jólesett. :)
Erunder: Srácok, ha posztoltok én nagyon szívesen kirakom őket, mert pár ezer poszt után kezd az ember [...]
Csádi: :DD Nem szeretnél újra posztolgatni? Vagy írhatnád te a posztcímeket Erunder helyett.
Mind a 12 komment
Ilyen lenne a Trónok harca, ha a Disney készítené
2261 0 0 Izé
Így néz ki egy bolygórendszer születése
1446 0 0 Izé
Videó is készült az önvezető autó gyalogos gázolásáról
2991 0 14 Izé
a janek: Nem igaz, hogy nem látjátok: "a skynet öntudatra ébredt!"
Gabevw: Ne haragudj sakos, de nagyon kevés dologban tudok veled egyetérteni a kommented alapján. Amivel [...]
sakos: A videó alapján tényleg szinte a semmiből bukkan elő a gyalogos, viszont az is biztos, hogy ez [...]
Mind a 14 komment
Ha majd egy repülőgépen a középső ülésen utazol, iszonyat hálás leszel ezért a videóért
5339 0 0 Izé
Mauricio Alejo képeiről nehéz eldönteni, hogy photoshop munkák, vagy a valóság
2896 0 0 Izé
Nightflyers

Kíváncsi lettem a Trónok harca írójának a sci-fi-jére.
2687 0 0 Izé
Lehet, hogy el fogsz szédülni egy picit

Páraic McGloughlin egyébként időmilliomos lehet, mert ezt összehozni beletelhetett pár hétbe.
3875 0 3 Izé
kakucsi: Nem a befektetett munkával, képzelettel, és a választott zenével van baj. Hanem velem. Ha agyon [...]
tool: szerintem zseniális, a zene, a képi világ, az ötlet, a belefektetett munka. csak beleképzelve m [...]
kakucsi: Nem vagyok egy bonyolult lélek, ezért nem értem a koncepciót. Ha van is benne értelem akkor én [...]
Ahhoz is tehetség kell, hogy egy ilyen béna hangszeren ilyen jól játsszon valaki
1929 0 4 Izé
kakucsi: Némiképpen erre hasonlít (szerintem) legalább is hangzásban: https://www.youtube.com/watch?v=to [...]
Jaca: https://www.youtube.com/watch?v=8kKHE-_wekU
Dmckayals: Hááát, azért nem sima és egyszerű. Tény, hogy egyedi kialakítású, de nem a könnyű haszn [...]
Mind a 4 komment
Először gázolt halálra embert egy önvezető autó
3771 0 1 Izé
Parafadugó: A rendőrség már felrakta a felvételt a balesetről. A sofőr baszott az útra figyelni, a bicikl [...]
Oroszország a '60-as és '80-as években

Nem sokkal boldogabb, mint a '90-es évek.
2577 0 0 Izé
Ingyenesen, böngészőből játszható retró játékok az Internet Archive-nak köszönhetően

Vigyázat, igen addiktív cucc!
2807 0 0 Izé
Régebbi postok...