REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gianluca Mattia kicsit elvont, kicsit beteges, de szerintem tetszetős képei.
Myspace oldala.
1849 0 48 Art Izé
papaluige: joccakát mknek! :)
mekszamnojz: nna akkor jo kis fiuhoz melton eridj te is aludni. En is menek, mert koran kelek. Crap! Neked is te [...]
papaluige: azt megígérhetem! Én mindig jó vagyok! :))
Mind a 48 komment
Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.

A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.
1835 0 13 Autó Izé
bungle: Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.
Seso: akkor is el van irva 40 labra, ami kb 12 meter. mashol 34 metert irnak, ami inkabb realisabb :)
izébigyó: Itt van a rövid link, ha vki nem tudná összemásolni: http://href.hu/x/6g0h
Mind a 13 komment
Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.

A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.
2136 0 13 Izé
bungle: Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.
Seso: akkor is el van irva 40 labra, ami kb 12 meter. mashol 34 metert irnak, ami inkabb realisabb :)
izébigyó: Itt van a rövid link, ha vki nem tudná összemásolni: http://href.hu/x/6g0h
Mind a 13 komment
Örömóda. Előadja Beaker a Muppet Showból.

Meep Meep Meep Meep Meep Meep Meep Meep Meep Meep Meep Meeeeeeeeeep Meep-Meep.
4038 11 10 Izé
Szamooca: http://www.youtube.com/watch?v=EDFgtFXfnv0&feature=related :D
Schabee: cool mindig is imádtam a muppet showt
Jozef7: ez nagyon nagyon nagyon király xD
Mind a 10 komment
Két Muay Thai  harcos érdekes küzdelme. És, hogy miért érdekes? Hát azért, mert  bekötött szemmel teszik mindezt.

(Nem lennék bíró, az tuti) :D
646 0 4 Sport Izé
ceazar: ez jó volt ,és izgalmas is ,:D de szerintem mintha a végén a piros látott volna . ott a vége f [...]
Balázs: szivi:)
Maccoyi: Elírtam. :( thx :)
Mind a 4 komment
A kép felirata: "ez nem egy pipa".

A szürrealizmus egyik híres festője volt a belga René Magritte, azaz ő. Ahogy azt a linkelt galériában láthatjuk, minimalista eszközökkel is érdekes munkákat készített, mindenki megtalálhatja a kedvencét közte. (nekem pl. tetszik az Emlék , a Portré, de sok másikat is említhetnék)

Alapból nem Magritte-ról akartam anyagot küldeni, de megérdemli. A poszt pedig ezzel együtt is lehetne a kijelölt Nagy Izés Vitaposzt, ha egyetért ezzel a társaság. A kép elég jó gondolatébresztő, és a többi poszt helyett itt nyugodtan meg lehetne vitatni az élet dolgait. Ahogy eddig látom, a kedves közönség elég értelmes emberekből áll, és a máshol folytatott sokszor végtelenbe nyúló vitáknak itt teremthetünk egy helyet, ahol kulturált módon lehet filozofálni, hitvitázni, politizálni vagy ki éppen mit akar.

"Vagy ha nem, hát kisnyúl."
4079 0 58 Art Izé
mekszamnojz: Egy kisgyerek sír A sötét szoba sarkában zokog egy tehetetlen, guggoló gyerek. Sír, mint a ci [...]
kotta: Nem gondolom hogy csodálnunk kéne őket, csak pontosan ugyanolyan szinten elfogadni és elismerni [...]
Laci: Nem tudom mennyiben van igazam, csak a saját különbejáratú véleményemet mondhatom. Mindenki a [...]
Mind a 58 komment
A kép felirata: "ez nem egy pipa".

A szürrealizmus egyik híres festője volt a belga René Magritte, azaz ő. Ahogy azt a linkelt galériában láthatjuk, minimalista eszközökkel is érdekes munkákat készített, mindenki megtalálhatja a kedvencét közte. (nekem pl. tetszik az Emlék , a Portré, de sok másikat is említhetnék)

Alapból nem Magritte-ról akartam anyagot küldeni, de megérdemli. A poszt pedig ezzel együtt is lehetne a kijelölt Nagy Izés Vitaposzt, ha egyetért ezzel a társaság. A kép elég jó gondolatébresztő, és a többi poszt helyett itt nyugodtan meg lehetne vitatni az élet dolgait. Ahogy eddig látom, a kedves közönség elég értelmes emberekből áll, és a máshol folytatott sokszor végtelenbe nyúló vitáknak itt teremthetünk egy helyet, ahol kulturált módon lehet filozofálni, hitvitázni, politizálni vagy ki éppen mit akar.

"Vagy ha nem, hát kisnyúl."
4399 4 58 Izé
mekszamnojz: Egy kisgyerek sír A sötét szoba sarkában zokog egy tehetetlen, guggoló gyerek. Sír, mint a ci [...]
kotta: Nem gondolom hogy csodálnunk kéne őket, csak pontosan ugyanolyan szinten elfogadni és elismerni [...]
Laci: Nem tudom mennyiben van igazam, csak a saját különbejáratú véleményemet mondhatom. Mindenki a [...]
Mind a 58 komment
Inferno Metalcore System

A zenekar a jelenlegi felállásban 2001 vége óta működik, az Inferno gyökerei azonban ennél sokkal mélyebbre nyúlnak. Tamás és Laci 1992 óta együtt zenéltek különféle formációkban (és kettesben is) majd pár szerencsi taggal, Csabival és Dénessel megalakították az Inferno-t. 1997-ben megjelent az első demo
539 0 0 Zene Izé
The Day The Earth Stood Still
A 20th Century Fox remake-et csinált a The Day the Earth Stood Still (A nap, amikor a Föld elhallgatott) című 1951-es sci-fi klasszikusból (jelenleg 201. az IMDb-n).
Klaatu (Keanu Reeves), egy humanoid idegent játszik, aki egy elpusztíthatatlan, alaposan felfegyverzett robot társaságában látogat a Földre. Üzenetük egyértelmű és világos a világ vezetői számára: ha nem hagyják abba agresszív viselkedésüket, az a Föld pusztulásához fog vezetni - a bolygót figyelő fajok fogják megsemmisíteni.
A filmet december 12-én mutatják be.
4192 0 22 Film Izé
guti73: Ilyen unalmas filmet!!! Csalódtam Reevseben,ilyen filmet elfogadni!!
Grex: én ma néztem meg....elgondolkodtató nekem tetszik,az hogy lesz neki második része az egyértelm [...]
|-=O=-|: Látta valaki innen? Tényleg nagyon gagyi és unalmas lett?
Mind a 22 komment
The Day The Earth Stood Still
A 20th Century Fox remake-et csinált a The Day the Earth Stood Still (A nap, amikor a Föld elhallgatott) című 1951-es sci-fi klasszikusból (jelenleg 201. az IMDb-n).
Klaatu (Keanu Reeves), egy humanoid idegent játszik, aki egy elpusztíthatatlan, alaposan felfegyverzett robot társaságában látogat a Földre. Üzenetük egyértelmű és világos a világ vezetői számára: ha nem hagyják abba agresszív viselkedésüket, az a Föld pusztulásához fog vezetni - a bolygót figyelő fajok fogják megsemmisíteni.
A filmet december 12-én mutatják be.
4423 2 22 Izé
Gäboh: http://float.sadkeanu.com/?url=index.hu&bgheight=1550&bgwidth=1270&size=50&facing=left&t=35&l=900
Grex: én ma néztem meg....elgondolkodtató nekem tetszik,az hogy lesz neki második része az egyértelm [...]
|-=O=-|: Látta valaki innen? Tényleg nagyon gagyi és unalmas lett?
Mind a 22 komment
Azt hiszem, itt mindenki talál "magának való" csillárt... :D Muhhahaa!
2582 2 23 Izé
Belkar: koponya vagy a sárkány jó lenne de mondjuk az én szobám képéhez nem nagyon illik egy csillár [...]
CRaPtRaSH: hát,reméltem hogy tetszeni fog... err,nekem nem AZ jön be,egy egésznen másik ;]
redbaron813: Ezek egy része a hágai Escher múzeumban van, és élőben egyáltalán nem valami jól mutatnak. [...]
Mind a 23 komment
Az elképesztő mértékűre emelkedett infláció miatt 100 milliárd dolláros bankjegyet hoz forgalomba Zimbabwe. Egy USA dollár jelenleg 70 milliárd zimbabwei dollárt ér, a 100 milliárdos bankjegyből a jelenlegi árak szerint egy vekni kenyeret lehet venni. Egy ember egy napi kiadásai 500 milliárd dollárnál kezdődnek a Robert Mugabe által vezetett, egykor nagyon gazdag afrikai államban.

A világ legnagyobb áremelkedése egyébként Magyarországon volt a II. világháború után, az árak 15 óránként duplázódtak. 1946. augusztus 1-jén a pengőt leváltotta a forint.
Ekkor 400 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 pengő (32 nulla a 4-es után!) ért egy forintot.
3104 8 67 Izé
izébigyó: Tízmilliárd dolláros bankjegy került forgalomba http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=18160
izébigyó: A zimbabwei infláció már 11,2 millió százalék http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=7489
Jozef7: :D az is egy megoldás lenne
Mind a 67 komment
Hex bug-A múltkori robotkígyó és robotrája után itt a japán robotbogár.

UPDATE:

Örömmel tudatom az eddig izgulókkal, hogy a mai reggel során egy fehér alapon japán betükkel telerótt zacsiban megérkeztek a HexBugok ide hozzánk :)
Így néznek ki.
1171 0 47 Tech Izé
Neeero: Üdv Mindenkinek! Bár régi a bejegyzés de már magyarországon is kapható: www.jocuccokbolta.h [...]
DArknesy: Rezlavor, én is azon filóztam, hogy rendelek egy bug-ot, de mikor beállítotam, hogy hungary, a s [...]
hodosy: jol van má nyugi
Mind a 47 komment
Egy énekesnő fénykorában: Britney Spears - Lucky

Volt egyszer egy szép hangú, tehetséges lány. Jó helyen született ahhoz, hogy világsztár legyen belőle, olyan, akinek mindenhol ismerik a nevét. Rossz helyen született ahhoz, hogy boldog és kiegyensúlyozott felnőtt nő legyen belőle, olyan, akinek (nagy cs-vel) családja van és emellett sikeres előadó is lehet. Talán a neveltetése, talán saját maga korlátai miatt, de nem lett, nem tudott gátlástalanul csak a sikerre építő műember lenni, mint a pályatárs . Viszont a lehetőség még az ő számára is adott.



(a többi dalból pedig mindenki válassza ki a neki tetszőt, vagy csak simán röhögjön/borzongjon/utálkozzzon és hallgasson szebb zenéket ;-) )
685 0 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: :]
kotta: cupp!
kotta: (mit agyaltam, mire eszembe jutott milyen link volt még itt...:D) Szóval: "...műember lenni,mint [...]
Mind a 5 komment
Stardust - The Music Sounds Better With You
466 0 0 Zene Izé
Angerfist - Riotstarter

Egy szám az új albumról.
773 0 0 Zene Izé
A biciklis balerina.

( érdemes megnézni, mert tényleg ügyes) ;)
537 0 0 Sport Izé
Staind - Mudshovel
257 0 0 Zene Izé
Evil Activities - Nobody Said It Was Easy

Egyik Kedvenc :D

Never Fall Asleep

Murder
658 0 6 Zene Izé
Balázs: szivesen:)
eerix: nah ezt meg lusta voltam belinkelni xD
Balázs: http://hu.wikipedia.org/wiki/Hardcore_techno megnéztem inkább mer annyira nem vagyok otthon benne: [...]
Mind a 6 komment
Headhunterz - Rock Civilization

Scantr axx Rootz (vs Abject)

Forever Az One
625 0 0 Zene Izé
Prostitute Disfigurement - She Is Not Coming Home Tonigh


Slaughterhouse Sledgehammer

Freaking On The Mutilated
298 0 0 Zene Izé
Ebből tuti fogda lesz. Fogadni mernék rá! :D
9121 1 14 Izé
Tybbah: de a bírónő az higgadt. nemojan mint a többi paraszt aki kiröhögte szerencsétlent :/
kenny123: Ezért hülyék az amerikaiak...Mi se vagyunk külömebbek a maunika showval meg ilyenekde akkoris.A [...]
Re-Peet: Lehet nem is műfog, csak olyan ál-fog.. elmaszkírozták, hogy ne ismerjék fel.. :D
Mind a 14 komment
Egy kis ideglazító/émelyítő Burzumtól, a Dauði Baldrs c. albumról (1997).

postban:

Dauði Baldrs

u.e. metálabban feldolgozva: link

még:

Hermoðr Á Helferð

Móti Ragnarokum

Ez az album munkásságuk töredéke csak, legtöbb lemezük sokkal zúzósabb. A banda története elég kalandos, akit érdekel annak: wiki
358 0 2 Zene Izé
fadam: igen ez így van, egyedül csinálta az egész lemezt ..volt szabadideje : )
közlegény: Úgy tudom Varg Vikernes barátunk ezt már a sittkón írta, (ugye Euronymus (Mayhem) lelke szárad [...]
Egy izlandi csapat:
MúM - The ballad of the broken birdie records
328 0 2 Zene Izé
közlegény: Ja, és ott vannak myspace-en is http://www.myspace.com/mumtheband
közlegény: Ez irtó jó, nem gondoltam h. ide is felkerül, én Finally We Are No One albumukkal ismertem meg [...]
Antonin Dvorak - Új Világ Szimfónia, 2. tétel, Largo, "Indián temetés"

Amikor életem első és tényleg nagy szerelme elhagyott, éppen olimpia kezdődött, én pedig rongyosra hallgattam ezt a tételt. Azóta is egyik legmegnyugtatóbb bánatzeném, sok temetésen is kérik háttérzenének. Egy olimpiára készülő, sikeres és népszerű sportolónk halt meg ma, most épp rá gondoltam, de azért is küldöm mert szép és megnyugtató zene.

(a szerencsétlenül kettévágott tétel második fele)

(a szimfóniáról)

(A karmester Karajanról pedig majd máskor, egy másik "küldeményben".)
1057 0 2 Zene Izé
noldika: gyonyoru :D:D...mar hallottam sok felol ezt a darabot,asszem valami filmbol is...meg a hideg is kir [...]
Laci: Az egyik kedvencem; a 4. tétel tetszik a legjobban: http://www.youtube.com/watch?v=Vlci-kCEaKE&feat [...]
Christopher Conte cyberpunk fantáziái
2192 0 1 Art Izé
papaluige: ennek sincs barátja! csinált magának! :)
Christopher Conte cyberpunk fantáziái
2326 1 1 Izé
papaluige: ennek sincs barátja! csinált magának! :)
Rodney Mullen sztem az egyik legnagyobb deszkás. Hihetetlen miket tud.
557 2 3 Sport Izé
koocos: muhahaha...
Grábor: ezzel is úgy vagyok mint a BMXezéssel: ismerem a legjobbat(bmxnél Dave mirra) és a legtöbb trü [...]
enti: ő a legnagyobb deszkás.. de freestyle kategóriában! de pl poolba vagy félcsőbe nem sokat villa [...]
Egy kis légibemutató, a főszerepben Besenyei Péter
310 0 1 Sport Izé
Balázs: air race 4 ever:) a western pálya a kedvencem:)
Element of surprise

Alapvetően rock stílusba sorolható muzsika. Az apropója csak annyi, hogy a basszus gitáros (Jean Baudin) 9, azaz kilenc húrt használ hangszerén. Másik project szintén tőle

Még egy érdekesség szintén Jean bácsitól itt.
548 0 1 Zene Izé
Shantey: Na nem tetszik a népnek? :(
The Cure - Just Like Heaven

A 80-as évek második felének egyik legnagyobb európai tinédzser-őrületéért felelős zenekar eredetileg Easy Cure néven alakult 1976-ban, mire azonban a három iskolatárs által életre hívott csapat 1979 februárjában megjelentette első kislemezét, az Albert Camus munkái által inspirált Killing An Arab-ot, már simán csak Cure-nak hívták őket.
524 0 5 Zene Izé
Balázs: "Legyetek szívesek a minőséget a mennyiség elé helyezni! Egy youtube linket + képet bárki tud [...]
Balázs: én jobban szeretem az "igényest", ha nem tetszik nem nézed, és b(amúgy B)alázska nagyon nem va [...]
CRaPtRaSH: elég lenne a youtube-ot linkelni balázskám :P
Mind a 5 komment
10 kétfejű állat
7899 1 22 Izé
bungle: http://latimesblogs.latimes.com/world_now/2012/03/two-headed-turtle-ukraine.html
bungle: www.life.com/gallery/23175/two-headed-animals
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2011/03/animals-with-two-heads.html
Mind a 22 komment
Nem túl jól fordított oldal.
2398 5 19 Izé
eNMi: "removeable porkoláb"
MrAngelo: Asszem veszek is egy ilyet: "Zöld Spekuláció. Rost Látási Gégetükör Reusable Szellemi foglal [...]
agw: Felad Nyest & Agy Kések=Post Martem & Brain Knives ---majdnem összejött, de ezek a szerencsétlen [...]
Mind a 19 komment
Apa, én hogyan születtem? Avagy az igazság néha fáj! :)
14629 15 34 Izé
Derill: hát názz már rájuk! fehérebbek mint atej, tuti h apa-lánya :D
anon: Az anyja biztos megcsalta, nem is ő az igazi apja :D
kukii: basszus nekeem nem indul el :/
Mind a 34 komment
Vigyázat!!! Nagyon csúszik ám!!!
546 0 0 Sport Izé
Egy hazai híres-neves médiaszemélyiség, aki valamikor régen szertorna világversenyeken mutatta meg mit tud. Később már máshol mutatta. :) Na ki lehet ő?
972 0 4 Sport Izé
calipunkszabus: :_D
Niccoyi: egy egész estés randit Kiszel Tündéve! Mert megérdemled! :)
spiritmonger: kiszel tünde? és én mit kapok? :D
Mind a 4 komment
Sodom - M16

Németország az évek során sok klasszikus státuszba emelkedett együttest adott már a világ műkedvelő részének. Ezek közé tartozik a Sodom is. A thrash metal születése óta jelen vannak, és változatlan lelkesedéssel (és változatlanul, a Sodom sem tartozik a folyton megújuló együttesek közé) játszák egyszerű, de fogós thrash metaljukat.

Agent Orange

Nuclear Winter

Marines

City Of God

Napalm In The Morning

 
306 0 3 Zene Izé
Balázs: :D ennek örülök :D
Errtu: Azért az örök kedvencem akkor is ez marad: http://www.youtube.com/watch?v=QS-qBctWpH0
Errtu: Oké ember. Na MOST szereztél nálam egy csillagos ötöst!!! :D
Vader - Helleluyah (God Is Dead)

A lengyelországi Vader 1986-ban alakult, az első extrém metal formációk egyikeként a néhai vasfüggönyön innen. A klasszikus gitárok-bőgő-dob-ének (hörgés) felállásban működő négyes ma Európa egyik legszínvonalasabb death metal csapatának számít, ami a tagok hihetetlen teherbírásának, kitartásának és eltökéltségének köszönhető.

Cold Demons

Dark Age

The Book
336 0 0 Zene Izé
Denis Rouvre munkái
5979 0 7 Art Izé
Kislánylilamasnival: Imádom .
funky tu madre: A szimpatikus sérült uriemberek válogatott rögbisek!:D
bungle: Tim Burton. :)
Mind a 7 komment
Denis Rouvre munkái
5371 6 7 Izé
Kislánylilamasnival: Imádom .
funky tu madre: A szimpatikus sérült uriemberek válogatott rögbisek!:D
bungle: Tim Burton. :)
Mind a 7 komment
Régebbi postok...