REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Négy kézikamerás videófelvétel érkezett a GDC-n kiállított Gran Turismo 5-ről, mely az európai rajongók legnagyobb bánatára csak a következő esztendőben lesz kapható.
607 0 1 Tech Izé
bandee1219: Soká jön, de inkáb ki lesz várva, ilyen fél részekre nem adunk. (kivéve, ha lesz benne valami [...]
Donald Rust festményei
3348 1 21 Art Izé
Savitra: Csípem az ilyen giccses képeket: az egyik sarokban naplemente, a másikban farkas üvölt a teliho [...]
kozoro: hát, amerikai piac...ott tuti nagy az ilyenekre a kereslet:) Szép színes meg praktikus is, ráad [...]
Purple: most már csakazértis legelnek :D vagy önmagukból isznak...? :D tök mindegy na :) jahh az évsza [...]
Mind a 21 komment
Donald Rust festményei
3648 6 21 Izé
Savitra: Csípem az ilyen giccses képeket: az egyik sarokban naplemente, a másikban farkas üvölt a teliho [...]
kozoro: hát, amerikai piac...ott tuti nagy az ilyenekre a kereslet:) Szép színes meg praktikus is, ráad [...]
Purple: most már csakazértis legelnek :D vagy önmagukból isznak...? :D tök mindegy na :) jahh az évsza [...]
Mind a 21 komment
Hivatalosan még sem a BioWare, sem a LucasArts nem erősítette meg a képek hitelességét, azonban egyértelmű tény, hogy a JZConcepts.com-on közzé tett concept artokat, az a James Zhang készítette, aki korábban a KotOR második részéhez is papírra vetette az előzetes rajzokat.
640 0 0 Tech Izé
Ma vietnámi rappel büntetünk.
4023 0 29 Izé
tian: Nem baj, most az egyszer elnézzük, csak maradj meg azért "jó szokásodnál" ;)
Schabee: hát kb 2 percig bírtam ez ki kell jelentsem büntetős
brigi_cica: na häat ez a "mnyá mnyá" meg a "tinki tunki" nagyon oda baszott... megyek aludni :S :D
Mind a 29 komment
Nem lesz Blu-Ray kiegészítő X360-hoz
366 0 0 Tech Izé
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
8553 3 215 Film Izé
Laci: Például ezek: http://www.youtube.com/watch?v=xxeL9bdSu-A&feature=related http://www.youtube.com/wa [...]
livy: Nem a kutya legyek? Amikor volt valami tag, aki számolta a "kutya-gyerek" jó cselekedeteit, és ha [...]
Purple: húú nekem arra a rongybabásra szükségem lenne!! volt benne valami nagydarab fogyatékos rongyba [...]
Mind a 215 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
11197 33 225 Izé
Ravennë: Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D Gon [...]
Tooni: Mese, amit már el is felejtettem, de nem kár érte :D Szimat Szörény a szupereb http://www.youtu [...]
celduin: Sziasztok! Én is keresek épp egy műsort, igaz hogy nem rajzfilm, de hátha emlékszik itt rá va [...]
Mind a 225 komment
Duke Nukem a Blu-ray mellett kampányol
602 0 0 Tech Izé
Pendriveok Star Wars rajongóknak.
441 0 0 Tech Izé
Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)

(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :D
3592 0 47 Izé
ZéZoli: már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér
bandee1219: Ismered a viccet? -Miért bökdösték zámodzsimit az oviban a kis társai botokkal? -Mert nem tudt [...]
ZéZoli: ezt még nem verték össze az utcán a heterók???miért nem?!!
Mind a 47 komment
Kezdőknek ajánlott! Ezzel lehet padkázni...
8441 0 9 Autó Izé
bandee1219: Ezt meg ne lássa! :) Amúgy tényleg elég masszív, miből van? Nem találok erről semmit.
csirek: jujjte egy ilyennel végighajtani pesten aaaaa macskaköves utakon :) (azért nemtom pontosan hol va [...]
sanchez: JAAAJ!!!!!!!!Sírva fakadok :(((((((((((((((((!!!!!!!!Hát létezik tényleg,de komolyan???????????? [...]
Mind a 9 komment
Kezdőknek ajánlott! Ezzel lehet padkázni...
8805 2 9 Izé
bandee1219: Ezt meg ne lássa! :) Amúgy tényleg elég masszív, miből van? Nem találok erről semmit.
csirek: jujjte egy ilyennel végighajtani pesten aaaaa macskaköves utakon :) (azért nemtom pontosan hol va [...]
sanchez: JAAAJ!!!!!!!!Sírva fakadok :(((((((((((((((((!!!!!!!!Hát létezik tényleg,de komolyan???????????? [...]
Mind a 9 komment
Ipari PC szélsőséges körülményekre kifejlesztve. Főbb jellemzők: Wi-Fi, Bluetooth, GSM, GPRS, EDGE,  UMTS, GPS,  8,4 inches kijelző, AMD Geode™ LX 800 vagy Intel Celeron M 1.0 GHz CPU, 1 giga ram, SSD kompatibilitás. 
908 1 1 Tech Izé
Srobi: Szerintem ez valahova tibetbe keszult..:D
Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még primití egyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...

2721 0 23 Izé
bandee1219: Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tová [...]
bandee1219: De aki siket v./és néma az nem ennyire degenerált, mint ezek az idióták. Annyi ilyen dolog ker [...]
M.agnus: Vigyázat, itt úttörő műsortervek vannak kialakulóban, még egy lépés és a szellemi vajúdó [...]
Mind a 23 komment
Nyami-nyami. :)
10330 15 58 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=35633
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=23981
bandee1219: http://www.funpic.hu/files/pics/00033/00033273.jpg
Mind a 58 komment
A Toshiba bejelentésével eldőlt a gigantikus háború, a Blue-ray kiütéssel győzött.
488 0 0 Tech Izé
Szerintem jobb, mint a Mentos+cola. :)
9223 8 18 Izé
gyula400: Aha karbit bambis üvegbe vagy alu kulacsba még halászni is jó volt.
bandee1219: Régi dolog, akár a kárbitos doboz. De azért aki kipróbálja, tényleg csak ésszel!
patriot: A sört azt én is sajnálom, de a kólával helyesen bánnak el.
Mind a 18 komment
A kis Beatles rajongó :)
5639 3 16 Izé
bandee1219: És nem esik orra, na ez a mutatvány! :)
brigi_cica: már tud angolul énekelni, de a pelenka még mindig a fenekén van :S :D
Meistro: hmm, egyszerűen fenomenális.a technikája isteni, már csak a beatboxkutya kéne mellé, és lever [...]
Mind a 16 komment
A tárcsás kialakításon túl a telefon képes a mozgási energiából elektromos áramot generálni, így a készülék rázogatásával tudunk töltést előidézni.
854 0 0 Tech Izé
Bár Silvester Stallone idén tölti a 62. évét, örökérvényű karaktere, a vietnámi harcos, keményebb, mint valaha...
687 0 0 Tech Izé
Na most megkapjátok a japánoktól!!! Ráadásul hardcore verzióban! :D (kakas vs. puli)
7359 0 23 Izé
fecni666: van bajság,mintha nem is a Földön élnének!
rivaul: Az lenne a meglepő ha találnál benne bármiféle értelmet is :)))))
Mec: a videót nem értem de a zene rendben van :)
Mind a 23 komment
LG mobil RAZR-stílusban
363 0 0 Tech Izé
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3221 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
A Sony által is támogatott Blu-Ray nyerte a jó ideje húzódó formátumháborút, miután a Toshiba bejelentette, hogy kiszáll a HD-DVD bízniszből.
671 0 0 Tech Izé
Traffic girl rap - AHAHAHA :-)
6626 2 14 Izé
zuza: mintha a csöködt biosztanárom látnám , az is kb ennyire van tisztában azzal hogy mi jó és m [...]
Savitra: Hallottam már néhány elbaszott rímet, de ez mindennek a legalja... :S Viccnek is szar, hát ha m [...]
Lako: A csávó kölcsönkérte volna Stonetol a rozsaszin tütüt (pár posztal elörébb már volt ilye [...]
Mind a 14 komment
Bobby Chiu képei
5737 1 6 Art Izé
bandee1219: Kicsit jobban rajzolnak, mint én. 8O Nehéz kiemelni, de ezek (is) nagyon jók: esti mese: http://w [...]
enti: lol :DD
Purple: ezz abszolut bejövős! humoros és művészi!!
Mind a 6 komment
Bobby Chiu képei
5936 12 6 Izé
bandee1219: Kicsit jobban rajzolnak, mint én. 8O Nehéz kiemelni, de ezek (is) nagyon jók: esti mese: http://w [...]
enti: lol :DD
Purple: ezz abszolut bejövős! humoros és művészi!!
Mind a 6 komment
A rabló újra színre lép :)
5876 5 9 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/44709_cigany-mosomaci
zizi: Pont most szombaton téptek szét kutyák Óbudán egy mosómedvét... szegény. http://www.hirado.h [...]
brigi_cica: úgyis rá fér egy kis fogyókúra erre a macskára... ;)
Mind a 9 komment
Stanley Lau képei
20224 0 11 Art Izé
Máln@: heheheh x')
M.agnus: Vagy nem tud fület rajzolni..
ShitIron: Az biztos, hogy a művész valamifajta vonzalmat érez a fejhalgatók iránt!:)
Mind a 11 komment
Stanley Lau képei
21104 18 11 Izé
Máln@: heheheh x')
M.agnus: Vagy nem tud fület rajzolni..
ShitIron: Az biztos, hogy a művész valamifajta vonzalmat érez a fejhalgatók iránt!:)
Mind a 11 komment
Csimpánz és a mogyorók

(mielőtt megnézitek igazán kiváncsi lennék, ki mit tenne, hogy hozzájusson 1 rögzített csőben lévő mogyoróhoz!)
5346 8 53 Izé
Ritu: Durva :)... ez esetben azt hiszem én civilizálatlanabbul oldottam vna meg- próbáltam vna megolda [...]
Dralisz: Másféle mogyoróra gondoltam :)
Savitra: Pedig nem nehéz rájönni: zárt héjú, és üreges:P
Mind a 53 komment
Motor verseny
3311 0 0 Game Izé
Versenyezz quaddal jól!
2726 3 1 Game Izé
Zé: Hát, quadot se veszek, ha ennyire törékeny :)
Speedo LZR RACER úszódressz.
1606 1 0 Tech Izé
Büntetni kellene
2396 0 15 Izé
Meistro: Nővérem is megcsinálta telefonjával, hát nemtom hogy bírta ki addig a pár hónapig, de végü [...]
kat: Sztem ezek tök jók:D
Békatallér: cuky vagyok:D...
Mind a 15 komment
Szivecskés Motorola V3 -12 dollár
552 0 1 Tech Izé
Zé: Azért ne felejtsük el odaírni, hogy a 12 dollár csak a szívecskés burkolat ára!
Vigyázz, mert rád ül!
(még jó, hogy nem "shit on you" :)))

Dance Remix, csókolom?
Nine Inch Nails-re se rossz. ;)
4941 3 12 Izé
Tazman: 28 mp-ig bírtam XD
Maccoyi: bungle, te gonosz vagy! Ennyi büntit valentin napra. :) Ez meg vagy 4-5 hónapja láttam valahol, d [...]
jethro: erre is illett volna hogy "ez vagy valami, vagy megy valahova" :D
Mind a 12 komment
A Rock 105 rádió ingyenes válással kedveskedik Valentin nap alkalmából a szerencsés hallgatóknak. :D
2511 0 1 Izé
<-{st.one}->: na ezek is úgy állnak a valentájnz-déjhez, mint én XD
Én kipróbáltam, marha jól néz ki, ha szürke papírból csinálod és raksz rá kis mohát meg fingerboardot meg egy lego figurát is. :-) De azért sem küldöm el a képet róla! Beeeee! :P
7682 7 38 Izé
<-{st.one}->: nem leszek!! XD XD XD
eNMi: légy áldozat a piramis csúcsán :D
eNMi: dehogyis!!! csak mekszamnojz első, kicsit érdektelen posztját tuningoljuk :D
Mind a 38 komment
Régebbi postok...