REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Így fociznak az orosz űrhajósok
940 0 0 Izé
Sean Bull elképzelte hogy festenének a ma már nem létező F1-es csapatok autói
2104 0 2 Izé
trf: elso meg Brabham
trf: Utolso Jordan
Az idei fesztiválszezon nagy ökobarát húzása lehet a kartonsátor

A tervezők persze az esőre is gondoltak és azt állítják, hogy át sem ázik a cucc.
3117 0 12 Izé
hawkeye: Hacsak ezért nem... :)))
vadonka: Jó ötlet, legalább a sátor tetején lévő névből tudod kinél jártál előző este egy dugá [...]
sapkabarna: Egy vadiúj Decathlon-gazdaságos sátor 10 ajró. Amit utána még évekig tud használni valaki m [...]
Mind a 12 komment
Van egy dolog, amiért csak imádni lehet Japánt
3379 0 0 Izé
Jó tudni, hogy a Volkswagen új autójával lehet majd lerobbant villamosokat húzni

A BKV beszerezhetne párat.
1258 0 3 Izé
Ditpet: A srác mit áll ott a végén? :D A nagyállomás felé húzta a kocsi a vilit a Nagytemplomtól, t [...]
Icepick: Ha dízel (főleg, ha "hazudós"), akkor a németeknél lassan már nem fog ez összejönni, de seba [...]
sapkabarna: Az ilyen kategóriájú autókkal valóban szokás a síneket használni. Csak épp nem villamost vo [...]
Igor Lipchanskiy újabb adag albumparódia ötlet pakolt fel az Instájára
1493 0 0 Izé
Az X-akták zenéjét eredetileg is tereminen kellett volna játszani :)
2539 0 1 Izé
hawkeye: Hát az úrnak elég harmatos a teremin játéka. Illényi Katica ezt mesterfokon műveli: https:/ [...]
Íme a lány, aki rajzfilmesen tud dühös lenni

Azaz a fülén is tud füstöt kifújni.
3910 0 2 Izé
eMTé: Később megbánja még :(
Nebel: Át van szakadva a dobhártyája.
A Prius hibrid, gondolta a néni, és belehajtott a vízbe
2615 0 2 Izé
VanZant: Ő nem, csak szimplán nyugdíjas. A nyugdíjasok pedig – mint az köztudott – nem érnek rá. D [...]
hawkeye: Pedig nem is szőke....
Mutatom, hogy miért nem szabad egy országra kétszer is atomot dobni
1545 0 0 Izé
Azt hinnéd egy ilyen szörnyeteg lomha lesz, de aztán...
3364 0 0 Izé
Észak-Korea meghívott pár újságírót az atomlétesítményük lerombolására

Ők meg ilyen felvételeket készítettek.
2232 0 0 Izé
Íme, egy kacsalábon forgó palota, vagyis erdei faházikó, amire mind vágytunk gyerekkorunkban
2133 0 0 Izé
Ilyen az, ha a Sárkányok Anyja stockfotókat parodizál
2136 0 1 Izé
Csádi: Olyan április elseje hangulata van a videónak.
A Tolvajtempóban nem loptak ilyen gyorsan kocsit, mint ezek a srácok
2991 0 2 Izé
Ravennë: Ja semmi, most olvastam el a youtube leírást/hozzászólást...
Ravennë: Nem értek hozzá, mit csinál a srác azzal a fekete "dobozzal"? Blokkol valami riasztófélét?
Hogy nem lehet észrevenni egy gyökkettővel döcögő gőzöst?
3301 0 5 Izé
Dmckayals: Szerintem csak nem akarta lekésni...
vadonka: vagy a haverja cukkolta: "hang vagy nekirongyolni a vonatnak buzi!"
hawkeye: Úgy tűnik a hollandok közt is van pár sötét elme... Vagy egy migráncs volt a sofőr, aki nyu [...]
Mind a 5 komment
Szóval, így készül a pattogatott kukorica!

Jó, nem, de akkor is, ez egy elég látványos mezőgazdasági beavatkozás.
2579 0 4 Izé
Szancso: "Felperzselt föld" ;)
Dmckayals: És ha egyből utána vetnek, akkor még a föld is jó meleg. :D
sapkabarna: Leégetik a gazt, de főleg a felszínközeli gyommagvakat. És UTÁNA vetik be a haszonnövénnyel. [...]
Mind a 4 komment
Jó meló lehet a Vice-nál újságírónak lenni

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt az őrült hippi fesztivált én bevállaltam volna.
2086 0 1 Izé
Kiscsuri: Nem értem, miért kell az "őrült" a hippi(ez lenne a hippi :D?) feszivál elé?
Csak akkor nézd meg ezt a 8k-s videót Japánról, ha nem bánod, hogy visszafoghatatlan vágyat érzel majd arra, hogy oda utazz
2368 0 1 Izé
Icepick: Nem rossz, de én inkább ide mennék: https://www.youtube.com/watch?v=1La4QzGeaaQ
Van valami varázslatosan megnyugtató abban, ahogy a tészta készül
1848 0 1 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Nem tudom eldönteni, melyik lennék szívesebben, a tészta vagy a gép.
Mennyire jó már az a gördeszkabolt, ahol ki is próbálhatod a deszkád?
772 0 0 Izé
Azért én remélem nem ez a hivatalos módja az autók felrakásának egy trélerre
1955 0 3 Izé
Nebel: Erős a gyanúm, hogy ez a kocsi a bontóba ment a trélerrel azért került így fel rá.
Jaca: Na igen, azok nem díszlökhárítók. De gyakran tolják egyik autót a másikkal vontatás helyett [...]
wookie: Elég unortodox megoldás nyilván, viszont az amcsiknál ugye van egy olyan szabály, hogy minden a [...]
Méregdrága luxus hobby lakókocsi

(Ha jönne a zombi-apokalipszis, be is ruháznék egyre. Erunder)
5934 0 0 Izé
A pálinkától többen hánynak négykézláb, mint a fűtől, mégis legális főzni

Puzsér és Zacher a marihuána legalizálásáról vitáztak.
2395 0 1 Izé
trf: Mi ertelme megfozni a fuvet?
Milyen lehet már egy zombi vészhelyzeti riasztásra ébredni reggel?

De sokkal fontosabb kérdés, hogy miért van Floridának zombi vészhelyzeti protokolja?
1948 0 1 Izé
Jaca: Ha betör önhöz egy zombi, menjen át a szomszéd házba! BELÜGYMINISZTÉRIUM
A királyi esküvő elég unalmas cucc, de nem, ha a Bad Lip Reading mondja alá a hangot
2023 0 1 Izé
vadonka: Baszod :DDDD
Van egy mobilalkalmazás, amivel egy filmmé fűzheted össze az életed
1233 0 0 Izé
Ilyen lett volna az Amazon a '80-as években
970 0 0 Izé
Oakoak elég kreatívan vandálkodik
5150 0 0 Izé
Valószínűleg nem ez lesz ennek az űrhajósnak élete legbüszkébb pillanata

Űrsétára ment, az SD kártyát a GoPro-hoz meg otthon hagyta.
2853 0 0 Izé
Füves sör! Mi lesz a következő? Herbálos vodka?
949 0 3 Izé
lesszi: megjegyzem létezik HERBAL vodka a kalinkának van. https://italkereso.hu/media/item//kalinka-vodka [...]
CsakEgySrác: Pont annyira ment életet mint fertőtlenítő alkohol, orvosi kokain, orvosi fű is más, meg amit [...]
dns87: Azért egy növényt ami életeket ment ne vegyük már egy kalap alá egy szintetikus sz@rral!! Akk [...]
A Trónok harca zenéje még a Nintendo karton-zongoráján is jól hangzik

Pláne, ha azt a zene szerzője adja elő.
1321 0 0 Izé
A görög vagy a sárgadinnye bírja jobban az izzó sót?

Nyilván igazán kínzó kérdés ez, amire évek óta keresik a tudósok a választ.
2567 0 0 Izé
Elég szomorú, hogy a rendőrségnek oktató videót kell arról kiadnia, hogy mikor kell és mikor nem szabad a 112 hívni
1172 0 1 Izé
trf: Szoval boxmeccsrol szabad kozvetitest adni. koszi
Ezekkel a rakétákkal még rajthoz állni sem egyszerű feladat
2491 0 0 Izé
Franciaországban kezdik meg az első tisztán elektromos Mercedes gyártását
2286 0 0 Autó Izé
Gyönyörűek a fluoreszkáló korallok

Kivéve ha tripofóbiád van, akkor nem ez lesz a kedvenc videód.
1058 0 0 Izé
Az Auto Addiction összeszedte a 15 legdurvább nürburgringi balesetet
2906 0 0 Izé
A műanyag bugyikba bújtatott üzenetek világa eszméletlenül szürreális

A legjobb mégis az, hogy ez a magyar valóság.
3535 0 4 Izé
Ravennë: Ma láttam egy olyat piros alkoholos filccel kiírva: "Zárd el rendesen a csapot, a csöpögés sok [...]
Fortresscomm: Úgy van, ahogy Ravennë írja. Azt meg külön várom, hogy mikor unják meg az önszapulók nagy c [...]
Ravennë: 1-2 kiírás feltöltését az oldalra indokolatlannak érzem. Azt hittem mind abszurd sületlenség [...]
Mind a 4 komment
Atomcuki ahogy ez a husky 5400 labda között játszik

Az 57. másodperctől jön a lényeg.
3534 0 1 Izé
hawkeye: A husky tényleg aranyos, de azt a szemüveges, szőrös kretént ki lehetett volna vágni. Legaláb [...]
Régebbi postok...