REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az idei legjobb drónfelvételek bármelyikét betennénk háttérképnek
2120 0 0 Izé
A betiltott könyvek temploma

Marta Minujín az argentin művésznő 100 000 könyvből felépítette a görög Parthenon mását.
1329 0 0 Izé
Űrvihar (Geostorm)

Gerard Butler ezúttal egy látványos sci-fi-ben menti meg a világot a teljes pusztulástól.
1480 0 0 Film Izé
Kodaline - Brother

A Kodaline az új számához egy igazi szempárásító klippel rukkolt elő.
54532 0 0 Zene Izé
A Brigth Side 13 furcsa babonát gyűjtött össze a világ több országból

Van köztük ismerős, de olyan is, amitől rendesen kikerekedhet a szemünk
3033 0 0 Izé
A Búzadara után itt a Gulyás az újabb napi büntinek
1327 0 2 Izé
Ditpet: A 444-nek nyilatkozott, meglepően értelmes ember. Pár magyar ember vehetne róla példát.
pumpa: A gyapotföldek meg üresek...
Az ukrán kiberrendőrség biztonsági ajánlásokat adott a Petya vírussal kapcsolatban
686 0 0 Tech Izé
Ilyen volt egy illegális rave buli '89-ben

Durva belegondolni, hogy ezek az emberek ma már 40-50-es éveikben járó családapák és anyák lehetnek.
4336 0 2 Izé
Tomi Demo: Vagy azóta felüket már elvitte a szintetika... Mondjuk ezt rave bulinak nevezni erős túlzás :D [...]
Szancso: Durva belegondolni, hogy ez manapság legális. ;)
Nem véletlenül hívják ezt a versenyt a Pokol hegyének
2287 0 0 Izé
Ilyen az élet egy japán börtönben

Az egy órás dokumentumfilmben több olyan rész is van, ami meglepő lehet. Engem például a szervezettség nyűgözött le.
2710 0 1 Izé
Demente: Érdekes... Napokban néztem videót egy orosz börtönről, ahol oroszok voltak bekasznizva! Most l [...]
Ilyen fülessel bárki igazi Elf lehet

Persze kérdés, hogy hány ember vágyik erre.
970 0 0 Izé
Az úthenger gondolt egyet, és úgy döntött kiszabadul a rabigából

Vagy csak simán valaki elfelejtette behúzni a kéziféket.
2789 0 0 Izé
Ez a Trónok harca témájú kocsma, minden rajongó álma
1302 0 0 Izé
Jusson eszedbe, ha Colát iszol!
4371 0 0 Izé
Íme a világ első gördeszkája mesterséges intelligenciával
1237 0 0 Izé
10 jó tanács ribiknek a Balaton Soundra
6771 0 0 Izé
Öreg versenyautó nem vén autó

Avagy, így lehet csapatni egy 90 éves Bugattival.
2176 0 0 Izé
Auschwitz, ahogy még sosem láttad
3834 0 0 Izé
Jordan Matter azt mutatja meg nekünk a fotósorozatában, hogy miképp festene a balett, a hétköznapi életben
878 0 0 Izé
Én sem örülnék neki, ha egy idegen fószer bejönne a házamba és megzavarna a szundim közben
3736 0 2 Izé
Jaca: Megnéznék már egy olyan videót is, ahol ilyen esetben nem az állatot lövik le, hanem az idiót [...]
akicker: Nem megtámadta, hanem rajta akart tovább aludni :D
Ha egy tank 30 mm-es lövedékekkel megszór valamit, abból nem sok minden marad
3833 0 5 Izé
sapkabarna: Mindkettő konfig elérhető. A fenti videó címében 30-at említenek, de pl. 2:48-nál egy 40-es [...]
Erunder: Orbital ATK MK44 30mm BUSHMASTER II
Demente: Videóban 40mm-t ír! Vagy nem?
Mind a 5 komment
Az új magyar energetikai startup Drónokkal vizsgálja a távvezetékeket
1277 0 0 Tech Izé
Igazi műértő közönséget kapott a Bécsi Kamarazenekar Törökországban
1299 0 0 Izé
Good Time

Bankrablós menekülős film Robert Pattinsonal a főszerepben. Ez a tény viszont ne riasszon el senkit! Az Alkonyat sztárja sokkal jobb, mint a film, amiben híressé vált.
4466 0 0 Film Izé
Itt a bizonyíték, hogy a mexikóiaknak nincs olyan fal, ami akadály
998 0 0 Sport Izé
Retikül alkeszoknak
984 0 0 Izé
Ez a legfurább bűvész trükk, amit eddig láttam
4534 0 2 Izé
VanZant: Lehet. De ehhez minek vetkőzött le teljesen? Igaz, azért a bizonyos 15 perc hírnévért meg kell [...]
a janek: Bekente gulyáskrémmel
Ez nem egy új Flintstons filmhez készült díszlet, hanem egy igazi lakóház

És van valaki, aki hajlandó volt ezért majdnem 3 millió dollárt fizetni
1710 0 1 Izé
Arigato: Azért azt ne felejtsd el, hogy azon a környéken minden ennyiért megy. De köszi a képeket, már [...]
Akarod tudni, mit látnál, mikor egy aligátor letépi a fejed?

Mert ha igen, akkor ezt a videót neked készítették.
2953 0 6 Izé
VanZant: Igen. De más sem járt jobban: http://velvet.hu/sztori/travis090219/ A székelyeknek igazuk van: [...]
akicker: Az a német úriember semmire sem vette rá a krokodilt a kajával. Egyszerűen csak megetette, ezé [...]
VanZant: Ha emlősről van szó, ezt el is hiszem. Volt még nagyon rég egy újságban egy cikk, miszerint e [...]
Mind a 6 komment
Gondolkoztál már rajta, hogy  milyen lehet egy méregdrága luxuskocsi raliautóként?

Hát ilyen, ugyanis Jon Olsson egy Rolls-Royce-ból csinált egyet.
2643 0 4 Izé
ERko: A túlzás netovábbja. Szerintem
Erunder: Hát két és fél percnél maga Olsson hivatkozik így rá, de te hogy neveznéd ezt a szörnyetege [...]
abotos87: Ez mitől rally?
Mind a 4 komment
Batman már készítetti is magának a sajátját, csak feketében

Viccen kívül, a nagy energiájú lézer ilyen típusú használata tényleg elég nagy lépés a haditechnikában.
4165 0 1 Izé
suszter: Teljesen értelmetlen video.Már ha a címet nézem...
Felcsúton igen pajzánra vették a figurát az űrlények :)
1174 0 1 Izé
szemantikus: Ha elfordítod a fejed és hunyorítasz, akkor ez bizony egy két gombócos fagyi is lehetne, ami a [...]
Neill Blomkamp sorozatának a második része is ingyen nézhető

Ha lemaradtál volna az első részről ITT olvashatsz róla és meg is nézheted.
1482 0 0 Izé
Biztos jó valamire az a képesség, ha áthúzhatsz egy mérges kígyót az orrodon, csak még nem jöttem rá mire
701 0 2 Izé
VanZant: Imádtam azt a reklámot :D https://www.youtube.com/watch?v=hGsVA6ROuC8&ab_channel=hyppolipot
Ravennë: Az orrodat is tisztíccsa'... de szegény bácsinak szerintem az agyát is kipucolta.
Ha még betörőnek is hülye vagy, nem sok reményed lehet az életben
2818 0 2 Izé
VanZant: Észt lopni nem lehet :D
hawkeye: Ész és értelem....
Azt hittük a TV2-től jön majd az év legjobb híradós bejátszása, de tévedtünk

Mert az RTL Klubról tudtuk meg, mi a hőség ellenszere
3918 0 7 Izé
thiscow: Az a vagany :D de pontosan hol is van ez a forras?
Ravennë: A sörhabokból emelkedünk ki. ;)
VanZant: De a lényeget nem mondta az úriember, hány tüskével, no és milyennel? :P
Mind a 7 komment
Globális mérteteket kezd ölteni a zsarolóvírus-fertőzés
154085 0 0 Tech Izé
Valahol közép Románia területén, létezik egy igen energikus, balkán-teatro-diszkót (jelentsen ez bármit) játszó banda

Érdemes megnézni, meghallgatni öket (ha te is Béla vagy)
4092 0 1 Izé
Jaca: Én kérek elnézést! http://www.drodd.com/images15/black-l5.jpg
Így ismerkedtek az emberek az internettel '95-ben

45 percnyi tömény retró az egész floppy-val, betárcsázós nettel, és olyan böngészőkkel, amikről már valószínűleg mind megfeledkeztetek.
3341 0 0 Izé
Mit csinál az angol, ha elcsapja egy busz?

Hát bemegy a kocsmába meginni egy pint sört! Mi mást?!
3247 0 1 Izé
sztewe: 1. Vagy felhívni onnan a mentőket vagy segítségér menni be 2. Csak enyhíteni kéne a fájdalma [...]
Régebbi postok...