REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nagyon sok szeretettel küldeném minden kedves* (köh... köh-köh... khm...) IZÉlőnek, akik ma ünneplik a születés-, vagy a névnapjukat.
És természetesen mindenkinek aki szereti...

 

 

*: Igazából utállak titeket, de ezt ennyire konkrétan nem akartam leírni. :)
6881 1 49 Izé
Bubba: Azaz igazság, hogy szerintem fel kellene terjeszteni az ENSZ-hez mint tömegpusztító fegyvert! A [...]
AVIREX: De lehet,hogy mini krematórium,abban égették el a nóta után a végtagjaikat,a beleiket meg mege [...]
yushuf: UHHHH WAZZZZEEEEEEEEEEEEEE az évszázad szarja
Mind a 49 komment
Mártírok

(Martyrs,2008) Lucie-t több mint egy évig eltűntként tartották nyilván, amikor váratlanul egy út szélén megtalálják. Úgy tűnik megőrült, teljesen zavarodottan viselkedik, képtelen beszélni róla, hogy mi történt vele és ki a felelős az eltűnéséért. A rendőrség talál egy elhagyatott vágóhidat, és minden nyom arra utal, hogy a lány az ottani fagyasztókamrában volt fogvatartva. A nyomozókra nehéz feladat hárul: kideríteni, hogy került oda, mi történt ott és hogy sikerült elszöknie onnan Lucie-nak.

Imdb | az eredeti Francia nyelvű honlap itt

 
762 1 1 Film Izé
Lex: Hát ez mind jó amit leírtatok, de ez kb a film első 2 perce.A nyomozókat kb 2 jelenet erejéig [...]
Kraak & Smaak - Squeeze me ( A Skillz Remix )

Kraak & Smaak a nevétől eltérően nem két, hanem három producer figurát takar. A Kraak & Smaak koncertjein a három producert (Mark Kneppers, Oscar De Jong, Wim Plug) hátul hús-vér ritmusszekció, elöl a mikrofonoknál pedig Rose Spearman énekesnő és MC Seb segíti. A funk-kal, jazz-zel, breakbeat-tel és sok-sok vokállal operáló zenék teljesen ellazítják az embert egy fáradt nap után. Tényleg színvonalas, minőségi produkcióval van dolgunk.

A-Skillz még csak 27 éves, de már fellépett az Egyesült Királyság és a világ legnépszerűbb klubjaiban a funk-ot, hip-hop-ot és a break-et egyedi mix és szkreccs stílusával ötvöző zenéivel.
2003-ban jelent meg a Finger Lickin‘ kiadásában a Krafty Kuts-al közös Tricka Technology című első albuma.

Linkek:

kraaksmaak.com
myspace.com/kraaksmaak
myspace.com/djaskillz
855 1 0 Zene Izé
Az utolsó mohikán

Egy gyönyörű film ami kimaradhatatlan a filmkultúrából!

És itt egy link ami egy nagyon szép jelenetet tartalmaz a filmből! (Csak azoknak ajánlva aki már látták mert a film végét tartalmazza)
528 0 4 Film Izé
dorcy: ez annyira jóóó film!!
Mordred: Csatlakozom. Akárhányszor meghallom a hideg futkos a hátamon (jó értelemben véve:)). Ez az a z [...]
snake6: a zenéje! tökéletes!
Mind a 4 komment
The Grudge 3 (Átok 3)

Amerikában március 24.-én volt a premierje, hozzánk nem tudni mikor fog elérni, de már dvd-n kapható (na az se nálunk, a lényeg, hogy megtudod nézni, ha nagyon akarod, és nem érdekelnek a törvények). :)

"Ha eddig azt hitted, hogy már vége, és nem lesz több ártatlan áldozat abban a titkokkal teli házban, Tokióban, akkor tévedtél. Januárban kezdték ugyanis forgatni a The Grudge (Átok) című klasszikussá vált horrorfilm harmadik, és félhetően befejező részét. A filmben feltámadnak a holtak, hogy újra megrémisszék a gyanútlan embereket és újabb vérengzős kegyetlenkedés kezdődjön, amelynek végén nem biztos, hogy a jó győz. A hátborzongató történetet ezúttal Toby Wilkins (Devil’s Trade tv sorozat) rendezi."

Borka Roland

Imdb
1146 2 0 Film Izé
A világ egyik legnagyobb digitális fotója.

214414 x 80571 pixeles, tehát 17,27 Gigapixeles; 96,5 GB memória szükséges digitális tárolásához; 2 046 képből rakták össze, a gép pedig egy Nikon D2x, 300mm-es f/4 lencsével, 1,7-szeres kovertálású objektívvel; 17,98 x 6,7 méteres a kép, ha 300dpi-s minőségben nyomtatják (2,54 cm-enként -1 inch - 300 képpont található).

Számoljátok meg, hány ember van rajta! ;)
12412 0 25 Art Izé
babapiskóta: á! az csak egy grizzly formájú árnyék viszont a kép bal oldali egyharmadánál alul a farm mel [...]
Mr.T.: Gyanús hogy csak beszivattak :D
england: hali, csak azért regiztem be ide mert már kiesik a szemem a fejemből annyira szétnéztem a yosem [...]
Mind a 25 komment
A világ egyik legnagyobb digitális fotója.

214414 x 80571 pixeles, tehát 17,27 Gigapixeles; 96,5 GB memória szükséges digitális tárolásához; 2 046 képből rakták össze, a gép pedig egy Nikon D2x, 300mm-es f/4 lencsével, 1,7-szeres kovertálású objektívvel; 17,98 x 6,7 méteres a kép, ha 300dpi-s minőségben nyomtatják (2,54 cm-enként -1 inch - 300 képpont található).

Számoljátok meg, hány ember van rajta! ;)
15562 22 25 Izé
babapiskóta: á! az csak egy grizzly formájú árnyék viszont a kép bal oldali egyharmadánál alul a farm mel [...]
Mr.T.: Gyanús hogy csak beszivattak :D
england: hali, csak azért regiztem be ide mert már kiesik a szemem a fejemből annyira szétnéztem a yosem [...]
Mind a 25 komment
RunPee

Egy roppant hasznos kezdeményezés!
Segítségével megtekintheted, hogy egy film alatt mikor érdemes kiszaladnod pisilni, újabb üveg sörért, stb., és hogy mennyi időd van rá.
Az adatbázisa sajnos még meglehetősen pici, de idővel reméljük nagyobb lesz.
2881 10 9 Izé
-== Lacc ==-: ssssss :)....azt majd a 25. században fedezik fel :D
pipi8607: A mozit kibirom, itthon meg SPACE... XD
Fireblade1000: érdekes, remélem tényleg lesz bővitve!:))
Mind a 9 komment
RunPee

Egy roppant hasznos kezdeményezés!
Segítségével megtekintheted, hogy egy film alatt mikor érdemes kiszaladnod pisilni, újabb üveg sörért, stb., és hogy mennyi időd van rá.
Az adatbázisa sajnos még meglehetősen pici, de idővel reméljük nagyobb lesz.
2926 1 0 Film Izé
Túl nagyok a román teniszsztár mellei. - Szerintem ez csak őt zavarja :)
1891 1 7 Sport Izé
MR: NAON JOK A MELLEI,XIWESEN MASZIROZNÁM MECS UTÁN.XERINTEMIS CS ŐT ZAVARJA H AKKORÁK
Maccoyi: Csak azért nem a te linkeddel került ki, mert pl. a Sport Géza nem nagyon szereti a fejlécet, me [...]
mcsoma: Köszi! Én egy olyan linket küldtem ahol volt kép meg videó is, de nem ez volt az. Köszönet a [...]
Mind a 7 komment
13+1 tipp napozáshoz
640 1 10 Pink Izé
CrazyLime: Pfffff, ez 1 kicsit durva volt..... -.-
Derill: pina meg cola?:D
neomatsek: jobban jársz,ha napozás előtt kened be magad,mert kell egy kis idő annak a szerencsétlen naptej [...]
Mind a 10 komment
Hősök - Utolsó vasárnap

A 2008-as Klasszik nagylemez második videóklipje, mely a Pétfürdői Közösségi Ház és Könyvtár színháztermében forgott.
886 4 0 Zene Izé
A cica NAGYON éhes!!!
6192 9 12 Izé
bungle: Ilyet lécci Hír Izébe küldj, ott rögtön meg is jelenik (asszem 3. jóváhagyott post után): h [...]
Celldweller: Nekünk is van 2 macskánk az egyik az olyan agresszív ha kajáról van szó, hogy a másikat se ha [...]
DarthSith: Végre 1 poszt amit elfogadtak :D Bár a msáik amit küldtem még lehet jobb lett volna: http://ww [...]
Mind a 12 komment
"Hmm... ez a deepthroat izé nekem nem nagyon megy..."
6691 6 7 Izé
Opra: Az mieink is folyton zsákolják a kaját, és amint nyugodtabb a helyzet akkor neki állnak kipakol [...]
Thibbledorf: azér fighter szellemiség a jószág :D
Tóth József: A kis hülye ropinak nézte a ceruzát... :D
Mind a 7 komment
Case 39 (A 39-es ügy)

Renée Zellweger szociális munkást alakít, aki magához vesz egy kislányt, mert a szülei rosszul bánnak vele. Csakhogy hamarosan egyre több jel mutat arra, hogy nem a szülőkkel van baj, sokkal inkább a kislánnyal, aki nagyon furcsán kezd el viselkedni.

Imdb
956 3 1 Film Izé
neomatsek: nem szeretem rené zellwegert...szerintem olyan röfi feje van
Che - Az argentin - Che: Part 1 (Guerilla - The Argentine)

Che Guevara neve negyven évvel halála után is élénken él a köztudatban, talán összes kortársánál pontosabban személyesíti meg a hatvanas évek forradalmi hangulatát. Világméretű márkanév lett, arcképe ott figyel minden sarkon: fiatal, jóképű és idealista, az elnyomottak bajnoka - egyfajta ikon, sokak álmainak, reményeinek megtestesítője. Életrajzi filmje két részből épül fel, egymásra vetítve Che pályafutásának két szakaszát: az első rész az 1955 és 1962 közötti eseményeket eleveníti fel, a küzdelmet Batista diktatúrája ellen, aprólékos részletességgel bemutatva azt a kimerítő gerillaháborút, amit Castro és Che Guevara a kubai vidéken folytatott, mielőtt dicsőségesen bevonultak Havannába.

“Soderbergh filmeposzát nem fűtik romantikus érzelmek, de forradalmi hév sem. Lehet, hogy Che a mai napig abszolút menőnek számít, a rendező hozzáállása azonban még nála is menőbb. Miközben a címszereplő és társproducer Benicio del Toro izzó szenvedélyt visz alakításába, Soderbergh törekvése inkább arra irányul, hogy felfedezze a forradalom rock-bálványának személyisége mélyén rejlő hidegfejű mérnököt.” (J. Hoberman)

Imdb | Előzetes
1528 0 7 Film Izé
Erunder: Mik voltak azok? Én az elmúlt pár napban nem voltam itt, mert elkezdtem melózni.
Bejja: AZ ÉN POSTJAIMAT IS LESZEDTÉK :((((
superxaba: és ki más lenne a főszereplő, ha nem Benicio del Torró.... tá-dá-dá-dáááá
Mind a 7 komment
Egy remek mozi alapján készített választási "vírusfilm". Kicsit piros-narancs, kicsit savanyú, de a miénk. (Személy szerint NEM gondolom viccesnek...)
6242 5 53 Izé
punyukli: igen túlzol, mert annyira "kuss a neve" mindenkinek itt, hogy lehet pártot alapítani, lehet indul [...]
punyukli: te NAGYON naív vagy!!! :O ez a "nem zavar, mert mindenki tömi a zsebét" téma akkor lenne igaz, h [...]
punyukli: egyetértek többségében!
Mind a 53 komment
A nagy sebességmérő teszt az AC Milan házatáján.
1411 0 0 Sport Izé
Adams æbler (Ádám almái)

Egy dán filmdráma csipetnyi humorral a jó és a rossz örök harcáról, hitről, gondoskodásról. A neo-náci Adamot a börtönből szociális munkára küldik egy vidéki kisváros templomához, ahol a mindig optimista és már idegesítően jókedélyű pap Ivan székel. Adamon kívül mások is dolgoznak ott, akik régebben bűnözők voltak de megtalálták Istent Ivanon keresztül. A közösség Adam gondjaira bízza a templomkert büszkeségét, az öreg almafát...

Imdb | Trailer
720 1 7 Film Izé
noiz: Nekem személy szerint nagyon bejött! Csak ajánlani tudom.
pepeti: Majd ha megnéztétek véleményeket kérek!:)
Madarinfluenza: Én jobban szeretem a sötét humort
Mind a 7 komment
Újra színpadra áll az 1990-es években ismertté vált svéd popduó, a Roxette: Per Gessle gitáros és Marie Fredriksson énekesnő a Night of the Proms koncertsorozat keretében adja elő dalait, különleges zenekari kísérettel.
A Svenska Dagbladet svéd napilap szerint Fredriksson már szerdán fellép meglepetésvendégként Per Gessle egyik amsterdami koncertjén. Ők ketten hosszú évekig zenéltek együtt, a Roxette működését hét évvel ezelőtt az énekesnő rákbetegsége miatt szakították meg; ebből azóta szerencsésen felgyógyult.

A svéd duó legnagyobb slágerei közé tartozik a Listen To Your Heart, az It Must Have Been Love, a Sleeping In My Car vagy a Look. Eddig világszerte több mint 55 millió albumot adtak el.

A Night of the Proms olyan koncertsorozat, amelyen látványos show keretében a klasszikus zene találkozik a pop-, a rock- és a soulzenével, klasszikus dallamok ötvöződnek öt évtized filmzenéivel és slágereivel. A popzenészeket a 75 tagú Il Novocento szimfonikus zenekar és a Fine Fleur kórus kíséri Robert Groslot vezetésével. Idén a Roxette mellett fellép a Heaven 17, Alan Parsons, John Miles és a magyar Katona Twins gitárduó is.
1237 2 0 Zene Izé
Tajvan új stadionja évi 1,14 millió kWh energiát termel a tetőre szerelt 8844 napelemnek köszönhetően, ezzel a számítások szerint 660 tonna széndioxid kibocsátását spórolva meg. A július 16-26 alatt megrendezendő World Games során olyan, az olimpiáról kimaradt sportágakban csapnak össze a versenyzők, mint a rögbi, a testépítés, a sqash vagy a kötélhúzás.
4009 0 20 Art Izé
bognor: én kérek elnézést... benéztem...
Fireblade1000: Szép és tökjó, hogy még áramot is termel!!!
Dubi: Igen kihagytad a MEGA-t ! Kilo,Mega,Giga,Tera,Peta...stb
Mind a 20 komment
Tajvan új stadionja évi 1,14 millió kWh energiát termel a tetőre szerelt 8844 napelemnek köszönhetően, ezzel a számítások szerint 660 tonna széndioxid kibocsátását spórolva meg. A július 16-26 alatt megrendezendő World Games során olyan, az olimpiáról kimaradt sportágakban csapnak össze a versenyzők, mint a rögbi, a testépítés, a sqash vagy a kötélhúzás.
4486 4 20 Izé
bognor: én kérek elnézést... benéztem...
Fireblade1000: Szép és tökjó, hogy még áramot is termel!!!
Dubi: Igen kihagytad a MEGA-t ! Kilo,Mega,Giga,Tera,Peta...stb
Mind a 20 komment
Ergonomikus billentyűzet jól.

2281 0 4 Tech Izé
roland66: de ebben mi a funkcionális? sztem nehezebb vele gépelni..vagy csak megkell tanulni....nem tudom de [...]
nagyonhulyevagyok: ami funkcionális az ritkán szép ami szép az ritkán funkcionális Az áruk 300-550 font, azaz k [...]
roland66: jesszusom ez de undorító xDDDD
Mind a 4 komment
A Testament Rec attya TM hamarosan megjelenő új nagylemezéről a címadó dal.

Profi előadás és profi előadó.

Tisztelet neki.
988 2 3 Zene Izé
MStipee: Ez a pittbul olyan státuszszimbólum lett, mint a prémes-kapucnis dzseki meg a piaci 300 forintos [...]
Roycee: nincs szüksége a Tm barátomnak testőrre.;) de még mindig a legjobb...évek óta...
Balázs: ha beindul a szekér talán nem kell pit bullal járni, lesz zsé testőrre:)
Paulo Naumann
699 0 8 Pink Izé
inthemood4ska: egyik sem:):) csak jó látni, hogy nem minden a "trend" szerint történik, mint pl. elájulás az [...]
papaluige: csak nem Te vagy a fotókon? vagy irigykedsz? :))
inthemood4ska: ...lélekgyönyörködtető kommentek:)
Mind a 8 komment
Milyen popsira milyen nadrágot vegyél?
2018 0 4 Pink Izé
Balázs: ott a szó:D
Derill: szépre semmiet
pityaa: Ha lapos, ha nagy, ha csúcsos, menjél mozogjál és szép szexi feneked lesz!
Mind a 4 komment
Kobe Doin' Work

Spike Lee dokumentumfilmje Kobe Bryant egy napjáról az ő audiókommentárjával online nézhető verzióban
846 1 0 Film Izé
Mai napi találós kérdés: mire való a képen látható tárgy? :)
15287 10 50 Izé
Bekomman: puska
egyemaszived: tutira fegyver, eléggé kompakt szal iskolai harcterekre tökéletes...
Lilu__cica: Kamera, nyilvánvaló. Vagy távcső félszeműeknek.
Mind a 50 komment
Szegény pályamunkások küzdenek rendesen, de azért a végére nagyon belejönnek. :D
790 0 0 Sport Izé
Így fogyj le mozgás nélkül!

A 3 leghatékonyabb módszer
608 0 1 Pink Izé
ruddi: ne egyél:) ha nem eszel akkor még a szád se mozog:D
Julie & Julia (Kalandjaim a konyhában)

Kételyben Amy Adams tanult már egy-két (nem feltétlenül szép) dolgot az életről Meryl Streeptől. Most folytatódik az oktatás, de, mint a Julie & Julia című film előzeteséből kiderül, a középpontban egy lényegesen kellemesebb téma áll: a főzés és az evés. A film a nálunk is megjelent Julie & Julia - Kalandjaim a konyhában című könyvön alapul, ami pedig Julie Powell blogjából készült, ami pedig Julia Child Mastering the Art of French Cooking című könyvéből indult ki.

A Franciaországban élő amerikai Child (a nagyon furán beszélő Meryl Streep) az 50-es évek elején vágott bele két barátnőjével a “hivatásos” főzésbe, és a 60-as évek elején adta ki a fent említett könyvet, ami lényegében megismertette az amerikaiakkal a francia konyhát. Powell (Amy Adams) 2002-ben úgy döntött, hogy unalmas életét azzal dobja fel, hogy egy év alatt megfőzi a Child könyvében szereplő több mint 500 receptet, és ezt blogján dokumentálja. A blog hamar nagy népszerűségre tett szert, így lett belőle 2005-ben könyv, most pedig film köszönhetően az egyik legnépszerűbb csajfilm-rendezőnek, Nora Ephronnak (A szerelem hullámhosszán, A szerelem hálójában).

Imdb
496 0 0 Film Izé
The Princess and the Frog

Évekkel ezelőtt a Disney stúdió mondogatta bőszen, hogy ezentúl ne nagyon számítsunk tőlük hagyományos, azaz a kézzel rajzolt animációs filmekre. Az utolsó ilyen alkotásuk A legelő hősei volt, amire 110 millió dollárt költöttek és hazájában csak 50 millió kapart össze. Valaki azonban úgy gondolta ott a cégnél jó lenne még egy hasonló mű (talán a nosztalgia hatására?) és hozzá is fogtak a The Princess and The Frog-hoz. A történet a közismert "herceg békává változik és meg kell csókolni, hogy visszanyerje alakját" sztorit dolgozza fel kissé másképpen.

ImdbElőzetes1 | Előzetes2
845 4 0 Film Izé
Adott két loop gép, egy nagyon-nagyon tehetséges beatboxer és az utcák. Ez a srác AZ IGAZI MEGASZTÁR. Hihetetlen érzékkel vándorol többféle zenei stílus között. Ha valahova meghívást kap, kizárólag az utcán hajlandó zenélni. Ha valaki el tudná intézni, hogy ide is eljöjjön, mondjuk a MokkaCukkába, ami ugye utca végülis, akkor megismerhetné hazánk is ezt a kivételes tehetséget. Érdemes ellátogatni a saját oldalára és postaköltséggel együtt 3000 Ft-ért megrendelni a CD-jét. Ő az, akinek nem töltöm le a zenéjét.
1325 1 18 Zene Izé
Kiscsuri: Imádom :D!!!!CD-t még nem rendelek majd :D
mentone: elsőre megfogott nagyon nagy
MStipee: Hatalmas jóság ez, asszem énis megrendelem a lemezét :)
Mind a 18 komment
Terminator Theme (Peter Dafnous Remix)

Hogy a sok félrekategorizált, illetve lapos hangzású mai trance zene között legyen egy igazi, gazdag hangzású is, ami a trance fénykorának hangzását idézi! A legjobb terminator feldolgozás a műfajban amit, ismerek! Peter Dafnous porig alázza az összes DJ-t, aki azt hiszi magáról hogy tud remixelni!
 

musicman2047 Peter Dafnous maga. Ajánlom mindenkinek, hogy először hallgassa meg a remixek eredetijét, amennyiben még nem ismeri, az nagyban növeli a remixek hatását!
1351 0 0 Zene Izé
Nagy tavaszi táskakörkép

Árak és lelőhelyek
642 0 9 Pink Izé
Mmiray: Hát ha én szórakozóhelyre megyek, akkor általában egy irattárcába beteszek 2-3 ezer forintot [...]
csillaghal: én is útálom szorngatni a táskámat a hónom alatt de mit csináljak a pénztárcámmal, a smink [...]
Mmiray: Gyűlölöm a táskákat, meg úgy egyáltalán mindent, amire figyelni kell és cipelni. Nálam csa [...]
Mind a 9 komment
4 éve van drift magyarországon. :) 

És végre szombaton lesz az első Euro Ring drift kupa, én egy edzésen voltam és ezért osztanám meg veletek :) Nagyoooon nagy élmény!!! Aki szereti annak ott a helye.
1143 0 7 Sport Izé
neomatsek: sajna elfoglaltságom volt,így nem tudtam menni salgóra,de párom(donfoto) mesélte,h iszonyat sok [...]
papaluige: hát igen! amikor Asi agyonveri a sztár wrc-s mezőny felét egy N-es autóval,akkor arról nincs m [...]
neomatsek: sajnos az itthoni bajnokság mostanság másról szól,mint a rally:( a motocross se rossz,nekem na [...]
Mind a 7 komment
Nálunk is elkelne egy ilyen műsor... ;)
24252 4 19 Izé
Frankie: Kár, h nem én vezettem a műsort :D Ők nem szeretik a kara-mellt. najó ez gyenge volt :D
Ártatlan-méz Előd: lehet buzik
Nusihusi: De a pasik mért nem nyalták le?=D
Mind a 19 komment
Mai "képrejtvényünk": Ki ő?

Kis-nagy segítség itt.
7951 2 22 Izé
lokko: helló Gagarin !
Apokalipsz István: Fuxos Józsi. Ja nem, Gagarin elvti
yushuf: Jurij nagybácsi :O))))
Mind a 22 komment
Barátok Közt kulisszavideó: Berci kutya a színfalak mögött. ;)
14503 5 17 Izé
focuskoma: Ezt még Ciccolina is megirigyelné :D
gigo: ne szidjátok bercit! van tőle autogramm kártyám :D rajta két mancsnyom :)
közlegény: háhá most lebukott, biztos nem először van ez így
Mind a 17 komment
Tesztelni nagyon fontos minden terméket. Ha valaki tud tesztelői állást ilyen helyen, azonnal szóljon! :D
15670 3 15 Izé
tentacle: Én tudok ilyen állást: nőgyógyász, meg emlőrák-szűrő szakember. :P
TeamCo.: Lehet de tuti hogy letesztelném ha lenne rá lehetőségem.
|-=O=-|: Mind fake!
Mind a 15 komment
Régebbi postok...