REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hardcore custom motorok! Elég brutálisak, köztük van Kimi Räikkönen motorja is! (sajnos sok kép fekete-fehér...)
8330 0 11 Autó Izé
csicsilla: ooo ha egy ilyen gèpem lenne rà sem mernèk ûlni nehogy valamit elcsufitsak rajta [...]
gvereb1: Ha egy ilyen gépállat dübörögne alattam nem érdekelne milyen biztonságos és milyen szabályo [...]
Unitra: Szasztok, neophyte, persze, hogy ezek nem "olyan" motorok, csak azt akartam kifejezni, hogy a kin [...]
Mind a 11 komment
Hardcore custom motorok! Elég brutálisak, köztük van Kimi Räikkönen motorja is! (sajnos sok kép fekete-fehér...)
8461 4 11 Izé
csicsilla: ooo ha egy ilyen gèpem lenne rà sem mernèk ûlni nehogy valamit elcsufitsak rajta [...]
gvereb1: Ha egy ilyen gépállat dübörögne alattam nem érdekelne milyen biztonságos és milyen szabályo [...]
Unitra: Szasztok, neophyte, persze, hogy ezek nem "olyan" motorok, csak azt akartam kifejezni, hogy a kin [...]
Mind a 11 komment
Get the Glass!
Rablós-rendőrős-betörős gémizé gyönyörű grafikával.
18613 4 34 Game Izé
Mol: MÁ VÓÓÓT!!!!
disaster0128: Miközben játszol kapsz zsetonokat amik ott vannak a kép tetején. Azokat a számokat kell beütni [...]
pulcsi: valaki monnya már meg a kódot aminél csavargatni kell azt az izét :S
Mind a 34 komment
Get the Glass!
Rablós-rendőrős-betörős gémizé gyönyörű grafikával.
16995 24 34 Izé
Mol: MÁ VÓÓÓT!!!!
disaster0128: Miközben játszol kapsz zsetonokat amik ott vannak a kép tetején. Azokat a számokat kell beütni [...]
pulcsi: valaki monnya már meg a kódot aminél csavargatni kell azt az izét :S
Mind a 34 komment
Idegtépő verseny!!! Terítő rántás egy mozdulattal, teríték alól. :)
7342 4 11 Izé
Schabee: ez az alsó gatyás wááá
bandee1219: Ne bántsátok őket! Ezek csak japánok......
Lako: xDDDDDDDDDDDDDDD Grat xDDDDDDDDDDDDDDDD
Mind a 11 komment
Daisy rátalált álmai fogására... egy mammut csontra!
3987 1 19 Izé
RdsG: Én nem ismertem a viccet, de rákerestem: "Az asszony elmegy az állatkereskedésbe. Venni akar eg [...]
kolompír: Erről egy vicc jut eszembe: "Karatekutya a faszt..."
Maccoyi: igazi harci kutya....... megölt és megevett egy egész mamutot :)) :D
Mind a 19 komment
G to da W to da B.... George W. Bush rap... LOL
3728 3 21 Izé
bandee1219: Van egy mondás, hogy utálni valakit felesleges vesződség. Ő tudomást sem vesz róla, te meg id [...]
Ditkus: Ez sajnos igaz...
Cole: Nem kicsit feje tetejére állt a világ! Régen a politikusok politizáltak, a magyarok dolgoztak, [...]
Mind a 21 komment
Purple & Brown rajzfilmizé a Nickelodeonból... 17perc ökörködés! :)
5184 13 16 Izé
madMate: ohhhohooho :D 12 perc után már elég fárasztó :D
nójika: Jaaj! Ez a két figura kísértetiesen hasonlít két ismerősömre! OOhhooo- ha-hohooo...!!! XD
neophyte: vááááááááááá :DD ooohhhoohhooo hhööhöö :D hát ez kész!
Mind a 16 komment
Na már ilyen is van - itt az intelligens gyurma!

Hogy mi is ez? Nyúlik, mint a rágógumi, pattog, mint a labda, szakad, mint a papír, törik, mint a porcelán... És ha még ez sem elég, akkor találhatunk olyan típusokat is, amelyek változtatják a színűket, világítanak a sötétben vagy éppen vonzzák a mágnesek.
8922 9 13 Izé
Balázs: komoly a cucc:D
bridzsó: Hááát, biztos jó, de nekem inkább az okozna feszültséget, ha 2160 Ft-ot erre költenék...
Nelsonize: vki vmi videót tudna linkelni müködés közben?
Mind a 13 komment
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6179 0 4 Autó Izé
bandee1219: Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
emma690101: Lada foreva! :)))
Slaytone: A Ladánál nincs jobb autó, csak drágább... Ezek úgy néz ki mindent kibírnak.
Mind a 4 komment
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6415 0 4 Izé
bandee1219: Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
emma690101: Lada foreva! :)))
Slaytone: A Ladánál nincs jobb autó, csak drágább... Ezek úgy néz ki mindent kibírnak.
Mind a 4 komment
Régi kedvencem B. J. Thomas 1970-es slágerlistás dala, a Raindrops Keep Fallin' on My Head. Az egyik korabeli show felvételén egész komoly mennyiségű víz zúdult a nyakába... :D
3836 0 6 Izé
Attila: Szerintem a legviccesebb a videóban, az amit a youtube post-ok között olvastam, mégpedig: 0:36 n [...]
P071: Hát én csak 19 vagyok de ezt a számot milliószor hallgattam meg az autóban a szüleim mellett [...]
Mage_ster: Mér ti nem ezen a zenén nőttetek fel ?:)))))
Mind a 6 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kókusz rák (vagy pálmatolvaj). Vajon milyen lehet a kókuszos rák szilvaszósszal ilyen rákból? :D

Még több kép.
7940 1 20 Izé
Purple: http://pics.coldline.hu/pics/212136-20110417-pG4XnZ.png :DDDD
lori: evel kergetnem ki az aszonyt a hazbol..:D
wtf: Bár nem ez a fajta, de ez is szép példány: http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2007430449,00.ht [...]
Mind a 20 komment
Az internet új sztárja, Chris Crocker, Britney Spears legnagyobb egyetlen rajongója, amint kiborul: "HAGGGGYJÁTOK BÉKÉN BRITNIT!!!" :D

A válaszok is ott vannak nagyon:
Britney Spears válasza ;)
richochet51 válasza
Még egy Chris Crocker szimpatizáns ;)
Leave Britney Alone - TRANCE REMIX!
Chris Crocker faterja a Jimmy Kimmel showban ;)
Az összes válasz...
9365 6 61 Izé
Bizsu: http://www.youtube.com/watch?v=edLR8fj6roo a pupillája naon rendben van. asszem.
Máln@: pillanat...........EZ NEM CSAJ????????most nézem a nevét CHRIS Crocker...........wazzze........... [...]
Máln@: jajajaajajjjjjjjjjjjjjjjj..........................................................asszem én most k [...]
Mind a 61 komment
Taiwani kis rapperek :D
Így tanulnak angolt... LOL!
3463 0 5 Izé
Wicked: Laughing Out Loud Ha vmit nem tudsz, érdemes megnézni a wikipédiát (bár nem mindig 100% amit í [...]
Yorick: Valaki mongya má meg nekem, hogy mi az a LOL !? Ez most olyan trendi lett.... nem tom'.
Maccoyi: van még mit csiszolni a projekten :) kéntacstisz forever :)
Mind a 5 komment
Fúj West Side, éljen a Dark Side! :)
Egy kis Star Wars Gangsta Rap... :D
4042 8 8 Izé
Ujvy: Iszonyat jó..:D
tommygear: nagggyon nagy
Disy: hát vki legalább egyszerű
Mind a 8 komment
Egy faház, ami vonzza a rally autókat! :D
7961 1 5 Izé
mekecske: szerintem egy kedves néző megunta az egyhangúságot, és egy kis olajjal feljavította a kanyarba [...]
Dave85: Ibor lehet hogy feladat hogy érinteni kell a faházat:
neophyte: a futam után meg mehetnek vissza építkezni...:D
Mind a 5 komment
Humorbajnokság - Szabó Kristóf, avagy kirakják, mint macskát sz.rás után. X)
13514 13 43 Izé
bungle: bagsy küldte: A Reflex Riportere akcióban! http://www.youtube.com/watch?v=fyuP7BaljV4
Theferris: Nem hiszem hogy meg kéne játszania ezt az arckifejezést, meg gyogysságot. Elég libárális kin [...]
RatBaG: fosch
Mind a 43 komment
Nyomozósdi Grimoire-ral. Kissé összetett, de nagyon jó és a lényeg: megoldható! :)
6105 2 2 Game Izé
Hitehagyott: Jee :D Megcsináltam :D Tényleg nagyon jó volt amúgy...
suvomi: kicsit sokat nyögnek beszélgeté közben
Nyomozósdi Grimoire-ral. Kissé összetett, de nagyon jó és a lényeg: megoldható! :)
6169 2 2 Izé
Hitehagyott: Jee :D Megcsináltam :D Tényleg nagyon jó volt amúgy...
suvomi: kicsit sokat nyögnek beszélgeté közben
Öt utcaiak
A szakzsargonnal élve... büntetés! :D
12620 2 71 Izé
bungle: alavez küldte: Ha valaki hiányolta volna ŐKET... most újra itt vannak, már saját oldallal, let [...]
maniac: Hhhhhhüüüülyeeeee vaaaaaaagy???? Kéééésszzzz!!!!
Vicooo: http://image3.myvip.com/users/0124/01243124/5021322/ce78c6e80e844de951139d812d0b662943570353.jpg htt [...]
Mind a 71 komment
Ötezer éves rágógumi
3916 1 8 Izé
Laretta: Szerintem gumifa nedve lehet
Laci: Ötezer évvel ezelőtti gitt egylet? (gondolok a Pál utcai fiúk szenvedélyére)
csicsilla: èn a hànyàs izünek jobban örültem volna ,de ez sem lehetett rossz...
Mind a 8 komment
Simson duo :)

Fekete, beépített rádióval.
Piros, keménytetővel.
2520 0 1 Autó Izé
mrschwalbe: Ezeket elsősőrban mozgássérülteknek készítették!De ugye ez is érdekes egy ép ember számá [...]
Simson duo :)

Fekete, beépített rádióval.
Piros, keménytetővel.
2510 0 1 Izé
mrschwalbe: Ezeket elsősőrban mozgássérülteknek készítették!De ugye ez is érdekes egy ép ember számá [...]
Palacsinta hajtogatásban sokan jók. Palacsinta sütő hajtogatásban már nem olyan sokan.

(Nem lennék a csaj barátjának a helyében, amint épp rajtakapja mondjuk egy kimagyarázhatatlan helyzetben... ;)))
3834 1 10 Izé
thundermanx: Már megint palacsintasütő! - mondta a karácsonyi ajándékok kibontásakor. -Csesszétek meg! .. [...]
neophyte: na ez süssön nektek palacsintát!! :D
Sum20: ááá.. palacsintagyilkos.... aki a palacsintát nem szereti, jó ember nem lehet... :)
Mind a 10 komment
Karóra, amiben van: 1Gb memória, FM rádió, bluetooth, 1.3 MP kamera + touch-screen. De miért ilyen bűn ronda??
5347 1 40 Izé
three.d: Már nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet! Jó ez az óra, de azért na!
Balázs: pippantassz??? XD
JackSlater: erre azt kellett volna felelned hogy: haggyad már slater nem bánt az senkit XDXD nem nézel south [...]
Mind a 40 komment
Unalmas a billentyűzeted? Itt egy alternatíva. :)
Luxeed led rainbow keyboard
4542 3 17 Izé
eol: Hát nem tudom, nekem nem nagyon jön be. Az én Microsoft Natural Keyboard 4000-em továbbra is job [...]
Matyi: Figyi ide ez egy nagy szar Japcsi fos ,inkább maradnék a 600 Ft -os billentyüzetnél
yorgash: nekem 2 dolog jut erről eszembe negatívumként: 1.) világítós billentyűzet jol jöhet, DE: ha [...]
Mind a 17 komment
A légzőkészülék nélküli merülés új rekordját a német Tom Sietas állította be több, mint 15 perccel. Negyed óra egy levegővétellel, nem semmi! Azért egy doppingvizsgálatot végeztetnék rajta, nem növesztett-e kopoltyút... ;)
3934 1 12 Izé
csicsilla: Mcfishman menü hahahahhhahahah ez kurv@ jo!!!
Élien: De miért a Mekdonáldszba ment enni? Talán szponzor? Mcfishman menű.
ibor90: Jobb lenne ha mindenki elkezdene gyakoroni hogy legalább 15 percig kibírja. 2 okból is. 1. elolva [...]
Mind a 12 komment
Jedi lézerkard. ;)))
A srác, akitől a rakéta hajtású matchbox is származik, most új videóval jelentkezett.
10058 18 21 Izé
bandee1219: "zoknija"
bandee1219: Ja XD, meg jó a "zoknia" is. :)
rubigo: A macsek tényleg jópofa, ahogy belebámul a képbe... :) Egyebet nem t'ok mondani. Kérem kapcsojj [...]
Mind a 21 komment
RFM FM - lengyel rádióállomás

Műhódas kép jól
2957 0 4 Art Izé
csicsilla: Judit volt a tègla vagy mi a ràk volt a neve!!!
LittleDeejay: De most komolyan. Minden téglát elhordanak tőlünk. Arról nem is beszélve, hogy a tégla árát [...]
JackSlater: miert ne lenne tégla nálunk, te vagy a tégla !! XD
Mind a 4 komment
RFM FM - lengyel rádióállomás

Műhódas kép jól
3056 1 4 Izé
csicsilla: Judit volt a tègla vagy mi a ràk volt a neve!!!
LittleDeejay: De most komolyan. Minden téglát elhordanak tőlünk. Arról nem is beszélve, hogy a tégla árát [...]
JackSlater: miert ne lenne tégla nálunk, te vagy a tégla !! XD
Mind a 4 komment
Jó móka lehet így száguldozni lefele egy hegyi úton... csak ne jöjjön át rajtad egy kamion szemből. ;)
(zene: Muse - Map Of The Problematique, amiért már érdemes megnézni :))
56339 6 15 Izé
Athelas: megunta az életét
dhsrac: Micsoda komoly kommentek vannak itt! :D Ez a pali meg jól küldi! mehetne egy ilyen feladat a rette [...]
Mimis: És a durva bazze, hogy beelőzi a motorost. :DD Mondjuk kaminyont előzni nem túl nehéz vele, cs [...]
Mind a 15 komment
Rabok tánca a Thriller című számra.
4162 3 6 Izé
I. C. Wiener: http://www.youtube.com/watch?v=hMnk7lh9M3o
Kicsigyerek: Jól láttam hogy "Méd in Csájná"?
three.d: Azért azt megnézném, hogy valami nagy 2 m-es kopasz kancigányt mivel vennének erre rá!
Mind a 6 komment
Japán fogászat a rally autóban :D
2300 0 4 Izé
1up: Engem ez a Jackass Terep-tetkó produkciójára emlékeztet! XD
LittleDeejay: LOL :D Az kemény lett volna. De ezért ez sem volt gyenge. Viszont erősen kétlem, hogy ebből div [...]
Balázs: így semmi izgalom nincs benne!!!!ha valami jó kis Black & Decker rel nyomná az télleg odabaszna: [...]
Mind a 4 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2317 1 6 Art Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2479 2 6 Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Son Savasci - final fight
Ninnyáskardozóskaratéjozós izé! Nagggggyon kemény!!!! Én szénné röhögtem magam rajta. :D
6135 2 20 Izé
kKNd: A:SF:ASG:A:S tényleg ilyen jackpot hangja van XD
kKNd: ahahahahhaha ezt a higanymozgást ::D:D:D:D nagyon brutál fosadék, kijött a könnyem a röhögés [...]
Gysmo: Haha, látszik a trambulin amiről ugrálnak :)
Mind a 20 komment
The Sea Ranch Chapel - kápolna Kaliforniában
5578 0 2 Art Izé
bandee1219: Gandalf satyó alakú
Laci: Nem lehet, hogy nem megfelelő gerendákat nem megfelelő szakértelemmel nem szereltek megfelelő m [...]
The Sea Ranch Chapel - kápolna Kaliforniában
5075 1 2 Izé
bandee1219: Gandalf satyó alakú
Laci: Nem lehet, hogy nem megfelelő gerendákat nem megfelelő szakértelemmel nem szereltek megfelelő m [...]
Rammstein és a Jégkorszak. LOL!

Nekem nagy kedvencem Rammstein, főleg ez a szám. Ma hajnalban kissssssé széjjelcsúszva a számítógép előtt haveroknak meg akartam mutatni ezt a zenét. Ezt találtam. Mondanom se kell, h még a szomszédok is átkopogtak az égtelen röhögésre, amit csaptunk. Remélem másnak is tetszik, nem csak nekem. =)
8853 14 13 Izé
Balázs: jó a zene és jól is van összevágva!!!!hatalmas királyság:D
EasyRider: Ez hatalmas :D Nekem bejön nagyon :D
mun: ezekszerint még nem hallottál Tai Mai Shu-t :D itt van itt egy ilyen izé: http://www.youtube.com/ [...]
Mind a 13 komment
Régebbi postok...