REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
„Most dudáljatok, köcsögök!” :D
4463 1 5 Izé
Szancso: Ezeknek már a kátyúzás sem tetszik...
vater85: Hát ez sz@r ügy :D
lilaflexninja: Pottyantós
Mind a 5 komment
Portré 24 km hosszú fonálból és 13 000 db szögből.
973 5 0 Art Izé
Lebukott Brigit, az új-zélandi gatyatolvaj. Brigit amúgy egy macska. Lehet, csak egy cicanadrág kellett volna neki? ;) 

Pár korábbi rabló kandúr: Denis, Dusty, Frankie
3151 0 4 Izé
Nusihusi: Lophatna gyémántot, vagy aranyat is:)
thisisreal: Az enyém lapostévéket és laptopokat lop. Legalábbis a rendőröknek mindig ezt mondom!
Szancso: Fázós lehet. :)
Mind a 4 komment
Pannónia Kapitány: A Kárpátok Katonája
1690 0 5 Izé
lilaflexninja: Ez a három perces videó profibb, mint a legtöbb (összes) mostani magyar film és sorozat. De nem [...]
Slarioux: Mennyi ráérő ember van, a büdös hétszentségit nekije...
robi0000016: Ez most komoly?
Mind a 5 komment
Frank Doorhof fotói
614 4 0 Art Izé
Az új személyi a hatalom játékává tesz?
4448 0 19 Izé
Kisvakond: Lejárt a személyim helyett megkaptam a hiper-szuper e-kártyát, az alábbi megszorításokkal: 1; [...]
Ravennë: 2008-ban még meg sem születtem, de ha ezt láttam volna, nem írok ilyet. ;D
bungle: Miért, Batman Bin Suparmanéval mi bajod volt? http://bestof.ize.hu/?s=ize&postId=7301
Mind a 19 komment
De rohadt hosszú ez a futópad! :)
2097 0 2 Izé
BeLac: De ez patkány, vagy ő is szereti a sajtot? :D
Nusihusi: Valahogy le kell dolgozni a sajtot:)
Érdekes rajzverseny ;)
3603 0 4 Izé
lilaflexninja: A jó poén egy életre jó poén marad.
pumpa: Hány éves vagy, hogy ezt ekkora poénként éled meg? Nyolc??
Tóth József: Igen, létezik. A gatyámba van... :D
Mind a 4 komment
Egy pillanat, átugrok a másik szerkóhoz :)
2663 1 0 Izé
Ennyi Ödipusz-komplexusos fiúcska van? ;) 

Cikk: Ön találkozott már nagymamával a Tinderen? Ő pl. fent van!
2799 1 1 Izé
közlegény: cougar
Perfect Time
3255 2 0 Izé
3 perc hírnév ;)
4384 1 0 Izé
Ebből az Ylvis gyerekből úgy kell kihúzni a szavakat! ;)
1939 1 6 Izé
Csádi: Ez a zeneipar félelmetesen hitvány termékeinek a paródiája. Inkább.
lackópetykó1: Mekkora egy baromság.... bár van benne valami zseniális. :D
tool: https://www.youtube.com/watch?v=PaEnaoydUUo ez a kedvenc
Mind a 6 komment
Nem csak majmoknál működik... ;)
3228 2 0 Izé
Bájos kacaj, most egy sarki rókától :)
2654 0 1 Izé
Szancso: Múltkor sötétben beleléptem egy sarki rókába, az nem volt ilyen vicces. :D
Hurrá, indul a Nemzeti Piramis Játék! :D
932 0 7 Izé
norbertvincze: valami fizetett faszfej lehet annak az oldalnak az adminja. Egyébként én megcsináltam annak az [...]
jakatta: Egymillióan a magyar sajtószabadságért. 2010: 90.000 2011: 80.000 2012: 70.000 2013: 60.000 201 [...]
Tóth József: Gyagyás Tódinak megint volt egy ötlete, amit a gazdái méltányoltak. Lehet még pénzt lenyúln [...]
Mind a 7 komment
World Drone Prix Dubaiban 

Videó a döntőről 

Így készült a pálya
1956 1 0 Izé
Puerto Rico megnyitotta az első Madame Tussaud panoptikumát. Helyi híresség lehet. ;)
1688 0 7 Izé
Szancso: http://www.ize.hu/index.php?search=henry+rosario ;)
bungle: Csak régen? Azt hittem újra divatba jön. http://funpic.hu/p/49429
lilaflexninja: Nem szeretném, ha az életemre leginkább jellemző póz és kinézet ez lenne. Amúgy meg mindegy [...]
Mind a 7 komment
Rémi Gaillard, a vakvezető :D
2955 0 6 Izé
vadonka: Az a videó kamu. Nézd meg a hosszabb változatot. A végén mutatják. Dupla átverés volt.
Jaca: Egyszer így fog járni: http://indavideo.hu/video/_18_Tragediaba_fulladt_orosz_kandi_kamera
Mataccs: Ez egy igazi ősbarom. De tényleg vicces.
Mind a 6 komment
Hogyan lopnak 20 másodperc alatt 30 milliós autót? 

Három napja, Budapest belvárosából, a térfigyelő kamera tövéből loptak egy egy 20-30 millió forint értékű Porsche terepjárót. Az ügyben megkérdezett rendőrségi és gépjárművédelmi szakemberek szerint az eset tipikus, akinek úgynevezett aktív kártyás autója van, pontosan ugyanígy nem érezheti biztonságban járművét.
3378 0 11 Izé
T1B3R1U5: Vadonka ez undorító és irigy reakció volt tőled! Azért, mert Te nyomorult vagy és nem vitted [...]
Travis Kestrel: Na látom az irigykedés itt is megjelent. Egyébként TeeJay-nek van igaza olyan szempontból, hogy [...]
Mataccs: Elképzeltem hogy valakinek szénné égeti egy autó a golyóit... brrrrrrr... Inkább vigyék az a [...]
Mind a 11 komment
Pornós átverés a vonaton
5939 0 6 Izé
közlegény: nem túl férfias mozdulat... :)
.::JunKieEQ::.: Ezzel az oltással rengeteg "bringát" össze lehet szedni ám... :D
Strogg: Azt mondtam, hogy főleg nőknél fordul elő. Nem azt, hogy csak nőknél.
Mind a 6 komment
Magyar seggbe magyar lóf@szt!
2393 1 19 Izé
lilaflexninja: Amikor még Sicratman sem volt szegény! Régen minden jobb volt.
bungle: Mit kíván a magyar nemzet? Magyar nemzeti nyakörveket! www.youtube.com/watch?v=RhH6W86lYzA
kissfreezer: http://www.hirado.hu/2016/03/16/a-kutyagyarak-veget-jelentheti-az-uj-ebtorveny/
Mind a 19 komment
Sausage Party 

Animáció egy csomó cuki, emberszerű élelmiszerről, akik nem is sejtik, hogy milyen szörnyű, gonosz, és erőszakos sors vár rájuk.
1723 2 9 Izé
DarthSith: Aztak*rva...ha ez a film kijön, tele lesznek a pszichiáterek étkezési problémás gyerekekkel... [...]
norbertvincze: még nem láttam
tjunior: ja meg krumplikat élve fogna nyúzni
Mind a 9 komment
Sausage Party

Animáció egy csomó cuki, emberszerű élelmiszerről, akik nem is sejtik, hogy milyen szörnyű, gonosz, és erőszakos sors vár rájuk.
4959 4 0 Film Izé
Eminem „Not Afraid” című száma, egy 12 éves srác feldolgozásában
3405 0 0 Izé
Mellesleg tudtátok, hogy nem csak két arccal működik a Face Swap alkalmazás? ;)
4818 0 1 Izé
Csádi: Jaj remélem ebből nem jön fiús változat. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/ac/Squidwa [...]
A természet zenéje
1921 0 4 Izé
Ravennë: Szívesen! :)
Csádi: Köszi! És a videót is köszönöm! Nagyon kellemes. :)
Ravennë: Mikor pár perce kitettem, még működött a vimeo-s link, most már nekem sem. Cseréltem a linket [...]
Mind a 4 komment
Így kell erőlködő világsztárokat leénekelni ;)
4281 1 2 Izé
Ravennë: Egyszer talán kinövi a médiakurvaságot. :)
lilaflexninja: Azon kívül, hogy Ariana nagyon cukin néz ki, nem tudom mire parodizál, mert minden klipjében ol [...]
Bizarr szörnyet mosott partra az óceán
3507 0 3 Izé
Ravennë: Ez nem macskacápa véletlenül? Olyan a szeme, mint Csizmásnak. :D http://i.imgur.com/wFROmT1.jpg
DemJan: Egy különös fenevad sétált be a szobámba és most a lábamnál dorombol.
a janek: sütve
Portal vs Half-Life
2416 0 4 Izé
Nusihusi: Harc a tortáért, ez jó:D
ItsMe: a portálok a játék fizikája szerint összeomlanak ha a dolok amin rajta van megmozdul. de egyéb [...]
lackópetykó1: Kár hogy ilyen rövid.
Mind a 4 komment
A behangolás se lehetett piskóta!
3382 0 1 Izé
Nusihusi: Kőkorszaki hangszer:)
Rég volt már fingerboard videó... ;)
1577 2 2 Izé
Nusihusi: Nekem nagyon tetszett:)
pumpa: "Rég volt már fingerboard videó... ;)" Jó volt az úgy...
Gediminas Pranckevièius szürreális illusztrációi
1608 0 0 Izé
Gediminas Pranckevièius szürreális illusztrációi
3354 4 2 Art Izé
bungle: Nekem is úgy rémlett, hogy már volt, csak én rá is kerestem. :D
Ravennë: Na jól van... Ezzel a héten futottam össze, de rá sem kerestem itt, mondom ez már volt nálunk [...]
George Probst cápákat fotóz, mióta a barátnője lelépett
2621 1 4 Izé
Szancso: Megértem. ;) https://www.youtube.com/watch?v=wGZpWOMGJCM
drgore: K***ákra is költhette volna. :)
bungle: Vagy csak kedvesebbek.
Mind a 4 komment
Hipergyors vákuumvasúttal kötnék össze Budapestet, Pozsonyt és Bécset 

Budapestre jön az ezerrel száguldó vákuumvonat? 

A Hyperloop korábban itt.
1735 1 12 Izé
Tóth József: Ha szabad egy kifogással élnem, úgy tudom, hogy a hangsebesség ~1200km/h körül van.
vbk: Pootyca: Tökéletes vákuum nem létezik. A "tervek" szerint a (minket körülvevő) légköri nyo [...]
hawkeye: A migráncsok örülni fognak. Egy szippantás, Pozsony, kettő: Bécs. Kár, hogy nem Berlin, any [...]
Mind a 12 komment
Egyszer a zenetáborban... ;)
4401 0 3 Izé
Tóth József: Basszus... jobban örülnék, ha vákuum lenne benne... :)
kissfreezer: Nagyon tehetséges :))
Nusihusi: Rég volt már lufis post:D
Bochkor szerint a férfiaknak joguk van a megcsaláshoz 

Egy hónapja a molett nőket vette a szájára, most pedig két félrelépési statisztika kapcsán mondott igen sarkos véleményt Bochkor Gábor.
1844 0 13 Izé
lilaflexninja: Végülis nem tiltja törvény, szóval jogunk van hozzá. Amúgy meg ez a szöveg, vagy beszélget [...]
drgore: A Class FM fog megszűnni, nem csak kimondottan a Morning show, úgyhogy a zene is kilőve.
közlegény: nem kár érte, kibaszott erőltetett, izzadtságszagú, inkább menjen helyette zene
Mind a 13 komment
Röhögtél már ma? 

Titokzatos Youtube-videón toboroz újoncokat a titokzatos magyar félkatonai szervezet, a Farkasok
4877 0 18 Izé
Gábor-79: Úgy hallottam szerveződik a női alakulat is, "Puncisok" fedőnév alatt... Ők gulyáságyút tö [...]
Slarioux: Ne értsd félre, semmi bajom az Airsoftosokkal!!:-)
kalocsai.tamas: Vékony a határ, ami elválasztja a szánalmast az elfogadhatótól és nem is tekinthető álland [...]
Mind a 18 komment
A kis potyautas ;)
2741 0 2 Izé
közlegény: a pitonkábel eltávolítása életveszélyes
hawkeye: Na, legalább a nyest nem költözik bele kábelt rágni.....
Régebbi postok...