REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Végre befutott az új Quentin Tarantino film, a második világháború ideje alatt játszódó Inglorious Bastards előzetes kedvcsinálója, melyben szó szerint nácikra vadászik Brad Pitt különleges, zsidókból álló csapata.
8820 3 132 Film Izé
kovacslacka: 2 marhajó videó a forgatásról: http://origo.hu/filmklub/20100317-pillanatok-quentin-tarantino-be [...]
kovacslacka: sok új poszter jótékony célra: http://filmfobia.hu/archives/2010/02/18/The_Lost_Art_of_Inglourio [...]
feriahegyrul: kosz h kijavitottatok es bocs az uccso kommentert.
Mind a 132 komment
Végre befutott az új Quentin Tarantino film, a második világháború ideje alatt játszódó Inglourious Basterds előzetes kedvcsinálója, melyben szó szerint nácikra vadászik Brad Pitt különleges, zsidókból álló csapata.
8951 5 136 Izé
kovacslacka: 2 nagyon jó forgatási videó: http://origo.hu/filmklub/20100317-pillanatok-quentin-tarantino-becst [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=195DIZY-C3Y
kovacslacka: sok új poszter jótékony célra: http://filmfobia.hu/archives/2010/02/18/The_Lost_Art_of_Inglourio [...]
Mind a 136 komment
Üdítőital tehénpisiből. És nem japán, hanem indiai. :D

Cikk magyarul.
2974 3 6 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=Uvhyts5mxZg
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2009/02/indian-gomata-coca.html
gvereb1: szent tehénből szent pisi
Mind a 6 komment
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5169 1 20 Film Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5740 4 20 Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Az köztudott, hogy a pasik többet játszanak a gépen. Nade...
850 0 4 Pink Izé
TinusSs: Engem is tök sok dolog érdekelne még, csak hát minden nem lehetek sajnos:D így inkább ékszer [...]
Purple: neee :DDDDD de durva :D amúgy az ékszerész/ötvös/ezüstműves engem is érdekel, bár most más [...]
TinusSs: Ezt a két munkát pont tök jól kitaláltad:D én régi sulimban gépírást/gyorsírást tanultam [...]
Mind a 4 komment
Nem tudod még hova menjetek? - Valentin napi programajánló
322 0 0 Pink Izé
Marie Fredriksson és Per Gessle a 80-90-es évek legendás popduója, a Roxette (mai napig aktív banda) 55 milló eladott nagylemezt és 20 millió kislemezt tudhat magáénak. Az 1988-as Look Sharp album sorban második volt a Roxette diszkográfiájában. A nagylemezről elsőnek megjelent The Look természetesen a slágerlisták élét ostromolta jónéhány országban, többekközt a Billboard Hot 100-on is number one felvétel volt.

Wikipedia

Hivatalos oldal

Rajongói fórum

Roxette  tribute band
732 1 2 Zene Izé
sunrise: Pécsen? hohhóóóóó....ez nagyon jó hír :)))
roxstar: Ez igen!Végre itt vagyunk! Jelentjük,hogy a Roxette ÉL! NEM oszlott fel,és reményeink szerint [...]
A 4 legjobb ajándék a pasidnak Valentin-napra
658 0 0 Pink Izé
Valentin-nap: szeretjük vagy sem?
345 0 0 Pink Izé
Nadia Ali - Love Story ( Andy Moor rmx)

Egy kis újdonság  a trance kedvelőinek
1545 3 1 Zene Izé
bandit: Meg lesz az 1000???? Kíváncsi vagyok NAGYON :)!!!
Ayreon...mi is ez?

Az Ayreon egy egyszemélyes zenekar. Élén a holland Arjen Lucassennel. Ez az egész úgy működik, hogy a híres ÉS tehettséges zenészeket felkéri arra, hogy játszanak az albumán. Arjen lemezeinek nagy része konceptalbum, tehát az egész cédé egy kerek történetet mesél el. Ez a The human equationról van. Alapsztori: csávó autóbalesetben kómába esik, aztán a fejében az érzelmek alakot öltenek, és piszkálják őt. :)

Műfajilag progresszív metál, amit kicsit jobban kell tudni emészteni. Ez nem olyan ordítós "b*megmetálb*meg" .  (:
681 0 5 Zene Izé
Andie.: hajjaj... :S neki is a legjobbkor kellett...nagyon tehettséges zenész volt, a shadow gallery meg p [...]
pepeti: Közben belehallgattam az albumba, a Loser nagyon nagy dal szerintem. Kár hogy Mike Baker már nem [...]
Andie.: akkor elnézést, így a pontos. :) a DVD szerint csak így volt hajlandó elvállalni, és elmélet [...]
Mind a 5 komment
Lepd meg kedvesedet egy valentin napi képeslappal! - Cuki állatok és sok szerelmes kép
1013 2 0 Pink Izé
Nagy bizsukörkép - 3000 forint alatt
795 1 0 Pink Izé
Az idei első NASCAR Sprint Cup futam ütközései.
608 0 1 Sport Izé
papaluige: háhááá Robby Gordon kicsit gyorsabb volt ...............
10 legális nasi – vészhelyzetre!
567 1 1 Pink Izé
CrazyLime: Jesszus, ez egy gyulai étterem. És a képen is látszik, h Gyula. :) http://www.funpic.hu/hu.picvi [...]
Interaktív wc ülőke kisembereknek nagydolgokhoz.
2804 1 7 Izé
Opra: Olyan nincs, hogy nagyembereknek kisdolgokhoz? Extraként például pedig meg lehetne rendelni a 18+ [...]
Erunder: Hát ha újra kisgyerek lennék egy ilyen élmény után tuti h életem végig a pelenkába akarnám [...]
Purple: titeket nem frusztrálna amúgy? :D inkább a bokor... :DDD
Mind a 7 komment
Nagyon bocs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem tudtam gelrakni normális képet róla de amit most rakok róla az szerintem vicces...

 

(igen. "vicces". képet meg nem keresni kell hozzá, hanem csinálni: HELP - Errtu)
5973 4 9 Game Izé
Grábor: én 4-et simán belőttem első próbálkozásra aztán az ötödiknél ahol már ketten voltak lehe [...]
Purple: misi jó a segged :D
tomi77: akárcsak te:P aki a seggét rakja fel képnek...
Mind a 9 komment
Egy nagyon jó kis oldal, jósdával, horoszkóppal stb:)
662 0 8 Pink Izé
CrazyLime: Pedig már van 1 pár poszt onnan.
Hada: belinkeltem az egészet, igen... mert annyira azért mégsem jó, hogy több posztot is megérjen... [...]
CrazyLime: Akkor belinkelem az összes oldalt ilyen formában, és nem kell több posztot küldeni. :DDD
Mind a 8 komment
Melyik napon születtél? - Ilyennek lát a külvilág!
1109 0 3 Pink Izé
spider86: ááá biztos nem :D néha csak ide jársz néhány jó szóért amúgy egyedül vagy állandóan :D [...]
TinusSs: De amúgy félre ne értsétek nem vagyok ennyire rossz eset:D
TinusSs: Tök jó, először életemben igaz rám/csütörtök/:)
Nagy februári szexhoroszkóp - Hogyan töltöd a Valentin-napot?
642 0 0 Pink Izé
Fehér nadrágban Clay "böfentő" Guida. :D
798 1 0 Sport Izé
Atomtorta - Parasz Blues

Ha valakinek nagyon megtetszett volna, itt a honlapjuk.
1608 3 1 Zene Izé
pepeti: Igazi klasszikus. :D
Mayloo - Szállj velem!
Bővebb info
732 1 0 Zene Izé
Kicsit kisebb távirányítós tankok, még mindig nagy gyerekeknek.
6328 0 34 Autó Izé
Zorro: Ez jó, köszi. Mindig van mit tanulni amint látom.
Garou: Számvéber Norbert: Nehézpáncélosok. A német 503. nehézpáncélos-osztály magyarországi harc [...]
Zorro: ÖÖÖ Ezt hol olvasod? Lehet tényleg így van, de az én ismereteim szerint soha nem volt Tiger II [...]
Mind a 34 komment
Kicsit kisebb távirányítós tankok, még mindig nagy gyerekeknek.
5144 4 34 Izé
Zorro: Ez jó, köszi. Mindig van mit tanulni amint látom.
Garou: Számvéber Norbert: Nehézpáncélosok. A német 503. nehézpáncélos-osztály magyarországi harc [...]
Zorro: ÖÖÖ Ezt hol olvasod? Lehet tényleg így van, de az én ismereteim szerint soha nem volt Tiger II [...]
Mind a 34 komment
Mivel lassan itt a Valentin nap, eddig az egyetlen értelmes dolgot amit felleltem ajándékként, megosztom veletek, mert érdemes lesz rá gyűjteni. :)

Még pár kép itt és itt. + egy video.
3470 0 15 Izé
malex123: Itt legalább nincs csokifasz ... :)
Tádi: hehehe. nálam már az is elég, ha hosszabb ideig nézek egy tábla csokit, már rosszul vagyok, ne [...]
Luflee: Wonka :))
Mind a 15 komment
A Sony egy hihetetlen kütyüt alkotott: a Rolly az általa játszott zenére táncol és még különböző színekben is tündököl!

Mi is ez?
A zenelejátszónk már nem csak a talpalávalót szolgáltatja, de táncol is a slágerek dallamára. A Rolly a Sony-tól forog és kering zenélés közben.

A hang
A hangszórók a Rolly két végén helyezkednek el, műanyag borítással rendelkeznek, ez bekapcsoláskor mozdul el, ez után reagál a zenére.

Irányítás
Csak egyetlen gomb található a Rollyn, minden mást a testére szerelt két gyűrűvel irányítunk. Az egyikkel a dalok, illetve albumok között válogatunk, a másik a hangerőt szabályozza.
905 1 6 Tech Izé
gergeli.: eléggé animációgyanús kis videó no de sebaj... :D
kilam: 1 éves hír, de hír..."és egy újszülöttnek minden vicc új" és még nem volt "izélve" jah é [...]
Jozef7: érdekes egy valami honnan is van ez??? xD
Mind a 6 komment
Az erdélyi Nyerges-tetőn minden táposnak megvan a maga keresztje, még az Ivóklubnak is.

Nincs még kereszted Nyerges-tetőn? Szégyen!
3965 4 15 Izé
rubigo: Nincs a fotóriporterrel semmi gond. Nem kis iróniával próbál rávilágítani, hogy ez a kereszt [...]
rubigo: A posztkép alapján azt hittem először, hogy a Miskolci Vízmű munkatársai ott vesztettél éle [...]
Savitra: Ciki, hogy mi, anyaországiak ennyire villogtatjuk hazafiasságukat: márvány kereszt, arany betű, [...]
Mind a 15 komment
Hűha... Nagyanyáink kicsit szigorúbbak voltak:)
Ők azok, akik később halnak :D
1024 0 5 Pink Izé
Derill: legbaloldalibb hogy néz már ki, mint aki levágta a fürész (tudjátok at ötletgazda tolószéke [...]
Errtu: annyi pia nincs a világon. ezeken még a fekete lyuk se segítene.
spider86: lehet azért ittak, hogy szebbnek lássák őket:D
Mind a 5 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a jégmadár. Kisebb folyók és patakok partján halászik.

Fotók a flickr-en.

3632 8 17 Izé
bungle: http://www.collegehumor.com/video:1900912
kotta: Hát szerintem szép. :-) (Csak mentem és megőrültem némán, nem is szóltam, nem is néztem é [...]
pepeti: kotta a madárnak milyen a haja?:)
Mind a 17 komment
Limnikus kitörés, avagy a "gyilkos bubis víz". A kameruni Nyos nevű krátertó mélyéről felszabaduló szén-dioxid 1700 (!) ember halálát okozta. Japán és német kutatók pedig pár éve a tengerfenéken, folyékony halmazállapotú szén-dioxidból álló "tóra" bukkantak .
5031 2 4 Izé
szaki77: sima szódavíz, csak túl sokat csináltak. :DD
Tádi: köszi :D
Czaboo: Akkor National Geographicot ajánlom figyelmedbe. A héten mutatták nap közben. Tehát még vagy 3 [...]
Mind a 4 komment
Most akkor volt holokauszt vagy nem? Richard Williamson katolikus püspök állítása szerint nem voltak gázkamrák:

"Fred Leuchter szakértője volt a gázkamráknak.. Három gázkamrát tervezett az Egyesült Államok 50 államából háromnak, kivégzések céljából. Tehát tudta, miről van szó, és ő megvizsgálta a feltételezett Birkaneu-Auschwitzi gázkamrák maradványait az 1980-as években. A határozott véleménye az volt, hogy kizárt, hogy ezek az építmények valaha is emberek tömeges elgázosítására szolgáltak volna. Mert tudja a ciángáz nagyon veszélyes. Tegyük föl, hogy háromszáz embert elgázosítunk, akik egy kamrába vannak zsúfolva, s ruhát viselnek, már ha föltesszük, hogy ruhát viselnek; nagyon veszélyes kihúzni a holttesteket; akár egyetlen leheletnyi, mondjuk ruha alatt megrekedt mérges gáz megölheti az illetőt. Ahhoz, hogy be tudjunk jutni a kamrába, el kell távolítani a gázt a kamrából. Ehhez egy magas kéményre van szükség, ugyanis ha a kémény alacsony, a gáz visszaereszkedik az épület körül állókra és megöli őket. Elfelejtettem, milyen magasnak kell lennie, de ha volt ilyen, a kéménynek a nap jelentős részében hosszú árnyékot kellett volna vetnie, ám a szövetséges légi-felvételeken sosem lehetett látni ilyen árnyékot, sem kéményt. Ami Fred Leuchter számára a bizonyosságot adta, az a gázkamrák fölépítése. Megnézte az ajtókat, melyeknek tökéletesen légzáró képességűnek kell lenniük, különben a gáz kiszabadult volna, és megölte volna a kint lévőket. Az ajtók, amiket Auschwitzban mutogatnak a turistáknak, azok a legkisebb mértékben sem légmentesen zárhatóak."
3676 3 216 Izé
Laci: Addig is míg elolvaslak titeket, ti is olvassátok el: http://www.szombat.org/botlatokovek+%E2%80%9 [...]
wtf: Mellékvágányon a holokaszttagadó püspök http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=23082" target=" [...]
Zorro: Na háta akkor ez amolyan status quo, hiszen egyikünknek sincsenek megdönthetetlen bizonyítékai. [...]
Mind a 216 komment
Henk van Rensenbergen nagyon jó fotói elhagyatott helyekről.

Magyarországon is járt.
Az én kedvencem.
3610 0 7 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: Abandoned Prison in Tennessee http://freshpics.blogspot.com/2009/03/abandoned-priso [...]
Mr.T.: Jah, és nem is volt nagy visszhangja, 8 komment. Na mindegy :)
|-=O=-|: Közben kiderült, hogy már volt. :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id=377
Mind a 7 komment
Henk van Rensenbergen nagyon jó fotói elhagyatott helyekről.

Magyarországon is járt.
Az én kedvencem.
3845 7 8 Izé
bungle: Otas6791 küldte: URL: http://elhagyatott.szellemvarosok.hu/2011/09/elhagyatott-elmegyogyintezet-can [...]
bungle: cancer1 küldte: Abandoned Prison in Tennessee http://freshpics.blogspot.com/2009/03/abandoned-priso [...]
Mr.T.: Jah, és nem is volt nagy visszhangja, 8 komment. Na mindegy :)
Mind a 8 komment
A Pittsburgh Steelers nyerte a 43. Super Bowl-t és a Vince Lombardi trófeát, miután a végig fantasztikus és a végén egészen drámaian alakuló döntőben megverte az Arizona Cardinals-t. Ezzel a Pittsburgh NFL csúcsott döntött mivel ez volt a 6. megnyert Super Bowl-juk.

Legjobb Képek és összefoglaló

James Harrison 100 yardos touchdown visszahordása - Új NFL rekord

 
424 0 1 Sport Izé
Balázs: ööö Pittsburgh Steelers–Arizona Cardinals 27–23 (3–0, 14–7, 3–0, 7 [...]
Két Rubik kocka bajnok tesztelte Rubik Ernő új játékát, a Rubik's 360-at. Egyikük azt mondta, hogy a megoldás nem a matematikáról szól, hanem inkább a fizikáról - súlyról és egyensúlyról. A lényeg, hogy a színes golyókat a megfelelő helyekre kell begurítani. Persze a nehézség ott van, hogy közben vigyázni kell, hogy a már helyére tett labda ne essen ki. A tesztelő tíz másodperc alatt rakja ki a Rubik kockát, a Rubik's 360-nal első alkalommal két napig tartott, míg megtalálta a megoldást.
6607 2 9 Izé
izébigyó: http://metropolita.hu/?p=12189
M.agnus: Az azért elég érdekes, hogy a cikk angol, ill. hogy itthon nem hallani róla gyakorlatilag semmi [...]
metaljesus: mondjuk abban, hogy ezt is Rubik Ernő találta fel?! jeeez...
Mind a 9 komment
Rafael Nadal nyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Ausztrál Open) döntőjét, miután 4 óra 23 perc alatt, öt szettben legyőzte a svájci Roger Federert.

Nadal (spanyol, 1.)-Federer (svájci, 2.) 7:5, 3:6, 7:6 (7-3), 3:6, 6:2

Magyar cikk

Ké pek
491 0 11 Sport Izé
Balázs: http://www.youtube.com/watch?v=PNeGUyOSJGQ a legszebb jelenet:)
Balázs: Persze:)jó látni örülni őket, remélem Federer-t is fogom mert megérdemli:) Kössz Macc;)
likol: szép estét az uraknak!!!:D amint olvasom élveztétek a meccset képzeljétek én is!!!!lehet a ba [...]
Mind a 11 komment
Mert már olyan rég volt, hogy valami jó kis muzsikát küldtem volna nektek :D

Tessék ennek is naaagyon örülni.. XD

"kakakakkakakaaaaaa" ;)
3505 2 13 Izé
alphadog: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6039" target="_blank">http://www.ize.hu/comments.php?post_id= [...]
knédli: HAKKKEEEEEEEEEEEEEEEE...ENNÉL VAN 10X JOBB:D:D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=MuZ59CUBkwY&fea [...]
neophyte: Zsíííír!! :D Jó kis ugrálós gabberes muzsika! :)
Mind a 13 komment
Melyik napon született a pasid? - Ez a legnagyobb félelme a szerelemben
1271 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...