REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha a retró szónak kéne egy videós link, akkor az ez lenne
2693 0 5 Izé
VanZant: Van másik. ;) :D https://24.hu/kultura/2018/07/09/maris-letoroltek-a-netrol-minden-idok-legjobb-szo [...]
nearo: yt link se megy már, MTVA leszedette:/
VanZant: Szívesen! Nekem úgy tűnik, mintha az internet nem szeretné, hogy a youtube-on kívül bárki, m [...]
Mind a 5 komment
Kíváncsi vagyok, hogy Budapesten hogyan sülne el ez a vak emberes becsületesség teszt
2295 0 3 Izé
hawkeye: Korrekt!
skad03: Kamu az egész, az összes szereplő színész. (A megrendezett kamu videók nagyobb nézettséget g [...]
Csádi: "See ya" 2:58 :D
A legjobb utazós fotók után, a legjobb víz alatti fotókat is díjazták

Csak most nem a NatGeo.
1230 0 1 Izé
Ravennë: Kifolyik a szemem a medréből, nem képes felfogni ezt a látványt. Brutálisan tetszenek!
Ha szeretnél a géped előtt elszédülni, mindenképp nézd meg ezt a hullámvasutas videót!
2595 0 1 Izé
Csádi: Na, ez tök jó. Kreatív.
Így NE fesztiválozzatok gyerekek!

Mondja Majka, egy rendőrségi figyelemfelhívő videóban.
1699 0 1 Izé
vadonka: Kurvákról nem mondott semmit, az akkor mehet? Gumi nélkül a zsíros hajú cigány 18 alatti pin [...]
A fényjátéktól valósággal életre kelt a pécsi Székesegyház
814 0 0 Izé
Kéne egy elhagyatott 19. századi katonai erőd?

Mert most laza 140 milkáért vehetsz egyet.
3086 0 0 Izé
Ebbe a mosogatószivacsba valószínűleg szívesen beleharapnál

Ben Churchill séfnek szinte mindegyik alkotása ilyen zavarba ejtő.
2730 0 1 Izé
Ravennë: Hmm, megkívántam egy kis hamutálat...
Már kívülről is elég fura ez a ház, de belülről igazán egyedi

Ja, és ha van 7,6 millió dolcsid, meg is veheted.
4523 0 0 Izé
Jáj! Ez az ablaktörlő nagyon kígyó!

Vagy, ahogy Gyurcsány mondaná: Kígyózó ablaktörlők kígyóztak.
1070 0 1 Izé
Jaca: Az ablaktörlőt nem duplavével írják? https://goo.gl/PHrbmk
Baromi egyszerű megoldás házilag a fényszóróid újjá varázsolására
5014 0 4 Izé
Tron65: Sok esetben elég volna csak simán letörölni a koszt. Vagy beállítani, hogy LEFELÉ, az útra v [...]
sztewe: Végignéztem. Bármelyik módszer nem tart tovább 1 hétnél. 1 hét után ennyi volt. Vagy vesz a [...]
Hojó: Update videón látszik is, hogy milyen hatékony :D https://www.youtube.com/watch?v=0RprGfldXm4
Mind a 4 komment
Az egyetlen baj ezzel a művészeti projekttel, hogy ötletet adhat a tervezőknek

Várjuk is a valódi luxus betonsapkákat
1663 0 7 Izé
Erunder: Nekem semmi bajom a strandokkal, és nem én bannoltalak.
Ravennë: Én szívesen megnézném Habonyt, ahogy egy ilyen luxus betontáskát vonszol maga után... :D
Pussytreehorse: Az a baj vele hoagy az izlesficamos Erunder kiposztolta.
Mind a 7 komment
Ezzel vége is lehet a betört kijelzők korszakának
2402 0 1 Izé
CsakEgySrác: Cat S41 ugyan ezt kibírja, 5000cmAh akksival, S60 flir infrared kamerával :D
Csak egy baj van ezzel a japán rakétával

Oké, lehet hogy több is van, de a fő az, hogy nem repül.
2001 0 3 Izé
Dmckayals: Ez tipikus váltóhiba. Nem vette be elsőre a kettest... :P :D
vnyoc: Útközben elfogyott a benzin. Van ilyen..
a janek: Jó, egy kicsit repült na, lehet rövid hatótávolságú
Azt mondtad van medencéd!

Van is, csak fű alatt.
2366 0 0 Izé
Kedvenc őrült angol feltalálónk épített egy igazi Hulkbuster
1429 0 0 Izé
Vajda Vivien ugrálókötelezéssel nyűgözte le az amcsi Got Talent zsűrijét
2981 0 0 Izé
A sziszifuszi munka kifejezés mellé ezt a videót kéne állandóra csatolni
2987 0 5 Izé
Tron65: Ez hülye! Hát nem csukta be a kaput!!!
VanZant: Lövésem sincs, mire gondolhatott közben. Talán, hogy ha havat lapátol az ott marad egy kupacban [...]
Ravennë: Istenem, de hülye. Nem látja, hogy nyitva maradt a kapu?
Mind a 5 komment
Ha szeretnél házilag autóemelőt készíteni, ez videó megtanít rá
3601 0 11 Izé
solution45: Megnézném azt is, amikor a hajtott kerekeknél emel. :D
CsakEgySrác: Hirtelen google találtam, ezerféle ilyen van. videóban egy ilyenre feltolat túloldal beteszi a m [...]
Robbie Baker: Csináljátok már meg az oldalt, ios-ről nem indulnak el a videók
Mind a 11 komment
Az oroszok nélkül egy sokkal kevésbé kreatív világban élnénk
2884 0 0 Izé
Gondolkoztál már rajta hogy készülnek a repülőgépekről fotók?

Hát itt a válasz!
4234 0 1 Izé
qwertzuiop: Ugyanez made in Hungary: https://www.youtube.com/watch?v=NjZCWVn4Y4U
Ez történik ha egy hőlégballon magasfeszültségű vezetékkel találkozik

A kosárban lévő csávó egyébként túlélte, még azt is, hogy az áramütés után egy tóba zuhant.
3111 0 2 Izé
Demente: Kaputelefonal vették fel? Egyébként nem szakította el, csak összezárta a 20Kv os nagyfeszt! Az [...]
CsakEgySrác: Összezárt 2 fázis vagy 3. Levegőben nem vagy leföldelve, nem rajtad keresztül megy az áram. H [...]
Mongóliában még ma is élnek szerzetesek, de alkalmazkodtak a modern világhoz
1794 0 0 Izé
Kiterjesztett valósággal az időjárás-jelentés is izgalmasabb
1644 0 0 Izé
Vannak videók, amikre egyszerűen nincs magyarázat
3481 0 0 Izé
Picit identitászavaros ez a katonai terepjáró

Nem tudja eldönteni, hogy kocsi, vagy tank legyen. :)
1752 0 0 Izé
Attól hogy terepjárónak hívnak egy kocsit, még nem biztos, hogy mindenhol elmegy

Főleg ha béna sofőrök vezetik. Na ilyenekből kaptok most egy majdnem 8 perces összeállítást.
3668 0 1 Izé
Tron65: Nemrég láttam egy filmecskét, amiben azt mutatták be, hogy NORMÁLIS helyen ha vesz valaki mondj [...]
Ne vegyél nagy kocsit, ha nem tudsz vezetni!

Igazából semmilyet se vegyél, ha nem tudsz vezetni, de nagyot meg pláne ne!
3135 0 2 Izé
Tron65: Végülis csak a kormánykerék és a pedálok zavarják
vnyoc: Drágát meg pláne ne!
Na és a ti szüleitek mit szóltak, mikor bevallottátok, hogy az ellenkező nemhez vonzódtok?
1984 0 3 Izé
Petr: 1:20-tól https://www.youtube.com/watch?v=CWftz168LE4
csúzönván: Nekem ebből nem a buziprobléma jött le, hanem hogy annyira birka a nép, hogy a kérdést sem ér [...]
Goddex: jópofa riport kisfilm :) sokszor előfordul, hogy humorral kezeljük az egyébként komoly problém [...]
Az idei vb-nek ez a videó az eddigi fénypontja

Pedig csak a kacsamesék zenéjét keverték a szenegáli válogatott bemelegítésére.
2683 0 0 Izé
How It Ends

Az előzetese alapján egész jó világvége filmet csinált a Netflix.
4758 0 0 Film Izé
Az internet nem felejt

Bár Ryan Gosling valószínűleg szeretné, hogy mégis képes legyen a felejtésre.
3651 0 0 Izé
Ha eddig kínzott volna a kérdés, hogy melyik focistára hasonlítasz, imáid meghallgatásra kerültek
1411 0 1 Izé
Dmckayals: Egész jól működik. Messi 84%-ban hasonlít önmagára :D
Jessie Lipskin gyönyörű otthont varázsolt ebből a leppukant buszból
2101 0 0 Izé
Egy mesterséges intelligencia olyan felvételt készített, amit soha fel sem vettek
2465 0 4 Izé
Pussytreehorse: Szivesen megneznem mit csinalna az ISLE OF DOGS stop motional.
VanZant: Van benne igazság. :)
Mimis: Abból a szempontból nem sántít, hogy a két képkocka közti "hiányzó" részleteket a AI alkot [...]
Mind a 4 komment
Gabriele Galimberti fotósorozata gyermekek játékain keresztül mutatja meg nekünk a világot
2004 0 0 Izé
Szültél már ma gyereket?

Nem? Hát mekkora egy önző szemétláda vagy te! Erről a társadalmi üzenetről egyébként A szolgálólány meséje jutott eszembe.
2210 0 13 Izé
kissfreezer: Én meg nagyon szépen köszönöm neked a posztot, mert így még egy példával rajzolódik ki egy [...]
roberto: Így van, ahogy leírtad. Az a jó ha te nem érzed értéktelennek az életed és meg vagy elégedv [...]
Erunder: Én nem erőltettem senkire véleményt, csak a sajátomat írtam hozzá a poszthoz. Lehet vele egye [...]
Mind a 13 komment
Az a gyanúm, hogy legalább egy magyar dolgozik a Great Big Storynál
2158 0 2 Izé
VanZant: Na na, még csak 110 éves, nem olyan öreg. :)
sapkabarna: Tegyük hozzá, még ez a műemlékek alapján épített másolat-műemlék is öregebb, és nagyobb [...]
Putin, putout

Kapcsold be a feliratozást és röhögj egy jót!
1895 0 0 Izé
Ez a legundorítóbb ékszer, amit valaha láttam

Ugyanis a medálban a hölgy szeméremajkának egy cisztás része van.
1890 0 3 Izé
Erunder: Tavaly nyári a videó. Tény,hogy csak most jött velem szembe, de nem nevezném ezer évesnek. Plu [...]
Jdredd: arról nem is beszélve....hogy ez már 1000 éves .... lehet már az IZÉ-n is volt 1x már!
OCG: Honnan vettétek, hogy cisztás része van? A leírás alapján sima kisajak plasztikája volt, túl [...]
Régebbi postok...