REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Csacska macska kacska farka
fickándozik jobbra-balra.
Kergeti a dinka cicka,
amíg végül meg nem unja.
7162 3 17 Izé
Zsolt86: Ő az enyémet
Purple: te is?
Nusihusi: Minden állat kergeti a saját farkát:D
Mind a 17 komment
Spinning - Mit érdemes róla tudni?
2471 0 0 Pink Izé
Kiderült, hogy a szurikáta macs valójában Csizmás Kandúr! ;)
7407 10 16 Izé
nellcsy: A kis cicc állati ahogy felbukkan... :D
Nusihusi: Ez a macska állat!XD Akárcsak a postkép és a postszöveg:)
Sziszo: El Candúró :)
Mind a 16 komment
A korábbi Mark Ryden posthoz kapcsolható videó, ahol bemutatja, hogyan festi meg egy művét!
1197 1 0 Art Izé
The Human Centipede - Az emberi százlábú

A képek, és a videó a nyugalom megzavarására alkalmasak. Csak 18 éven felülieknek!

Két fiatal lány egy európai körúton vannak, amikor egyik éjjel egy erdőben lerobban az autójuk. Egy közeli villába bekopogva egy nyugdíjas, őrült sebész karjaiba futnak, aki rémálomba illő kísérletet folytat: ő akar lenni az első orvos, aki embereket köt össze egymással az emésztőrendszerükön keresztül, létrehozva így az első élő “emberi százlábút” …

Az orvos karaktere szerintem annyira különleges, hogy rá is úgy fogunk majd emlékezni, mint Freddy-re, vagy Jason-re.

Imdb
18550 4 84 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/42143_kep?mode=latest&position=2&large=1 Végre valaki [...]
rubigo: Hát, a 2. rész még az elsőnél is betegebb!
rubigo: megnéztem a filmet, hát hatalmasat alakít a faszi benne... Rosszul mondjuk nem voltam, szerintem [...]
Mind a 84 komment
The Human Centipede - Az emberi százlábú

A képek, és a videó a nyugalom megzavarására alkalmasak. Csak 18 éven felülieknek!

Két fiatal lány egy európai körúton vannak, amikor egyik éjjel egy erdőben lerobban az autójuk. Egy közeli villába bekopogva egy nyugdíjas, őrült sebész karjaiba futnak, aki rémálomba illő kísérletet folytat: ő akar lenni az első orvos, aki embereket köt össze egymással az emésztőrendszerükön keresztül, létrehozva így az első élő “emberi százlábút” …

Az orvos karaktere szerintem annyira különleges, hogy ő rá is úgy fogunk majd emlékezni, mint Freddy-re, vagy Jason-ra [filmtrailer.hu - kompi]

Imdb
17377 3 11 Film Izé
CrazyLime: Valaki mondja már el, hogy melyik résznél kell hányni? Úgy látszik immunis vagyok az ilyenekre [...]
Erunder: Valószínűleg ezért kitalált történet, és nem dokumentum film. :D
Nyobe: Ez teljesen beteg, és semmi értelme nincsen. Totál képtelenség egy ilyet megvalósítani. Undor [...]
Mind a 11 komment
Meggyilkoltak, feldaraboltak és megettek egy 16 éves orosz lányt.
12874 2 81 Izé
benedictous: Ilyenkor mi lenne a helyes döntés? Őszintén, megölni őket és aki megöli az is gyilkos lesz [...]
Chamy: Úgy gondoltam, hogy őket kéne felzabáltatni a húsevővel. Akkor relatív tiszta marad a kezünk [...]
gorefest: A vízigótok vízihullát esznek? Vagy csak beáztatják mint a mosómedve? Csak hogy ne kelljen an [...]
Mind a 81 komment
Boka súlyok használata – Hasznos vagy káros?
856 0 2 Pink Izé
Purple: hehhhehe :DD bokasúly :DDD
spider86: 50 kiló beton mikor bedobnak az óceánba felettébb káros, ha nem hiszi járjon utána
Kaliforniában a medencékhez ingyen jár a hullámfürdő. ;)
13996 1 18 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=Z0t2r_NuX-k
invad3rr: Láttam egy pornóvideót, ahol a faszinak 2 perces orgazmusa volt. Mekkora poén lenne alákeverni [...]
BusKeyCome: Azért csalódott vagyok. Reméltem, hogy a medencéből elindul egy jó kis szökőár, ami elmossa [...]
Mind a 18 komment
Lődd ki a halott Lost karaktereket! Szóljon, aki megtalálta a plusz poénokat! :)
7132 2 3 Game Izé
Erunder: Ha eddig 400 emberből senki se jött rá lelövöm a poént. Azt nem tudom minek a hatására de eg [...]
Erunder: Lesz ott még más is. :)
dude: Michael Jackson... :DDD
 Te is lehetsz miniszterelnök!

(Kivételes oka van annak, hogy ez a játék kikerült. Először nem akartuk kitenni, de végülis bungle rábólintott.)
6002 4 10 Game Izé
Maggi: Miskolcon csak 400millió ment el a drága mszp-s városvezetők jóvoltából....villamos, busz, mi [...]
Csolt: Én is így jártam, de attól függetlenül, hogy nem tölt be a regisztráció után, regisztrál. [...]
Zodiack: reggelni a dreamjob.hun kel amugy látszik kik csinálták a progit esélytelen a többi párt. Kics [...]
Mind a 10 komment
TriORE- Victory rising

A stílus eredetileg Indie lenne csak kategóriák közt nem találtam. Leíírást sajnos nem tudok adni mivel fellelhető anyagot csak a megjelent albumról adnak ami a THree HOURs nevet kapta.

myspace
747 1 0 Zene Izé
David fogorvos utáni kalandjára tavalyról biztos emlékeztek... Most egy csaj "mesél" az egyszarvúról és egyéb érdekes dolgokról a rendelőben.

"Whooz in da house?" :D
10471 1 34 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=vyR2KNNsxCc Itt egy kisebb összeállítás ilyen videókból: www.youtube.c [...]
Nas: Altatóorvos ismerős mesélte, hogy egy idős néni nekik a dobostorta elkészítésének receptjé [...]
Szemjuel: ha nem mondod nem is látom és lemaradok róla :D:D (flash és adblock átka... pfeejjj :D)
Mind a 34 komment
Mai napi cukizé: Hello! :)

Korábbi wombat postok.
4568 2 13 Izé
kalpkabát: talán ha megnő..
kalpkabát: júj de kis izé..
varazs: Meg nem fognèk egy ilyet.
Mind a 13 komment
Mentővel szállították kórházba Sarka Katát - veszélyben volt a baba is
786 0 0 Pink Izé
Ez egy igazi "fordulatos" büntető. :D
1767 0 1 Sport Izé
Balázs: fszfej xD
Szoláriummizéria: akkor most lehet?
705 0 3 Pink Izé
Purple: :DDD
NoGoodNick: I think it's ironic you posted this picture right next to one about breast cancer: http://pink.ize. [...]
Purple: lehet
Extrém sportvideó Sony Ericsson VIVAZ -al felvéve.
647 0 1 Sport Izé
Csolt: Nem is rossz...
Találd meg álmaid pasiját!
506 0 4 Pink Izé
Purple: ne is szexelj esküvő előtt, mert egyrészt bűnös, másrészt legalább megismered a partnered [...]
J@smine: Szerintem oltári nagy baromság ,hogy ne költözz össze az esküvő elött ,mert úgy izgisebb. A [...]
eerix: Az első pont után már csak az jobb, hogy minden héten legalább egy rendezvényre el kell menni [...]
Mind a 4 komment
Mennyit adnál a képen látható szakadt pólóért?

Kattintás után jobb oldalon látható az ár.
19405 1 29 Izé
benedictous: tegnap láttam egy csövesen ietxD
stavros79: Ilyet én is tudok készíteni, hoppá, meggazdagszom..........
varazs: Egy lyukas krajcàrt sem...:))
Mind a 29 komment
Úgy érzem most kihagyható a frappáns címadó szöveg... Nyugodjanak békében!

Collateral Murder
12027 2 65 Izé
hopsz: durva
dsi: hát elég szomorú, hogy vannak olyan korlátoltak akiknek ez jut eszébe az ilyenek láttán -.-
DeeP®: És milyen jó, hogy ezt már bárki átélheti egy játék segítségével.. http://www.youtube.com [...]
Mind a 65 komment
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)

A két nyertes:

- Daron

- he (helyett naga lett a szerencsés nyertes)

Őket e-mailben értesítettük.

 

Hyperspace villám játék!

Szeretnél egy páros jegyet a szombati Hyperspace-re?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj, vagy live act nevét és nyerj egyet a két páros belépőből a bulira!

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék ma (szerda) 22.00-ig tart!
3222 1 4 Izé
naga: én pedig nagyon köszönöm a lehetőséget!:)he-nek is az izének és a habostortának is:)
he: He! A he szigorúan kis h-val írandó :) A mailt megkaptam, remélem a választ minél előbb megka [...]
Daron: Sáláláláááá! Nyerteeeem!:D Köszi Izé!
Mind a 4 komment
Joy Division - Love Will Tear Us Apart

Az Ian Curtis nevével fémjelzett manchesteri banda 1980-ban adta ki ezt a számot, csak kislemezen. A banda rövid történetében - melyet a frontember sajnálatos halálának "köszönhetünk" - forradalmasította a rock-zenét, szakított a stadion rock-kal és mindennel, amit addig a rock jelentett. Ők voltak talán az elsők, akik először melankolikusabb, szomorúbb számokat kezdtek játszani, ezzel megalapítva a Post-Punk/New-Wave stílust.
685 0 0 Zene Izé
 A Graffitiről: Művészet vagy vandalizmus?
1600 0 0 Art Izé
A filmtörténelem legidiótább karakterei.
2567 1 3 Film Izé
Guren: Ace Ventura? :(
oleksza: Jay és Néma Bob? :(
csicsilla: szerintem még van pár elmebeteg arc pl Zohan vagy Bruno :S
A Föld Órája 2010 képekben.

(Katt a képekre az before/after effektért :))
1601 0 0 Art Izé
Resident Evil: Afterlife teaser trailer

A negyedik Residen Evil filmben Alice (Milla Jovovich), folytatva útját, néhány túlélőt talál. Segít nekik biztonságba jutni. Halálos csatája az Umbrella Corporation-nel új magasságokat ér el, váratlanul segítséget kap egy régi baráttól. Információhoz jut egy helyről, ami élőhalottaktól mentes, ezért Los Angeles felé veszik az irányt. Amikor megérkeznek, a várost több ezer élőhalott árasztja el. Alice és bajtársai komoly csapdába kerülnek.
Premier: 2010. szeptember 10.
2412 2 7 Film Izé
Nyobe: Úgy várom már ezt a filmet ...
.::JunKieEQ::.: Én már tűkön űlve... tetűmessze van az a szeptember... :(
Balázs: köszi
Mind a 7 komment
Srpski film (Szerb film)

Először is leszögezném, hogy nem én találtam. :)

Na szóval mivel itt nincs nsfw gombocska, ezért ide írom. Csak saját felelősségre, és csak 18 év felett kattints rá! NSFW

A története ennek a szerb filmnek szerintem annyi, hogy egy pornószínész fószer szemszögéből nézhetjük, ahogy egy beteg producer gyilkolássza a filmjeiben szereplő nőket.
8612 0 9 Film Izé
baccara63: GONDOLKODJATOK MÁR EGY KICSIT EL.....MIT GONDOLTOK,MIÉRT NEM IRTAK FILM CIMET? MERT HA LETT VOLNA [...]
baccara63: AZT HISSZEM ,NEKEM ILYEN FILM UTÁN,EGY BEUTALÓT KELL KÉRNEM A PSIHIÁTRIÁRA...ÖRÜLTEK HÁZA AZ [...]
baccara63: EZ EGYSZERÜEN UNDORITÓ, JELEMZÖ A SZERB NEMZETSÉGÜNKRE,HA EGYÁLTALÁN HASONLÓ DOLGOK MEGTÖRT [...]
Mind a 9 komment
Volt már hasonló, de ez mégjobb.
14333 3 7 Izé
metaljesus: ilyet én is akarok :DD 40 dolcsi érte nem is sok, annyit elkérnek egy sima drága esernyőért is [...]
Nusihusi: Harc az eső ellen:)
Voronyezs: Srácok ez kurva jó O,O akaromakaromakarooom
Mind a 7 komment
Ciki képek: Majdnem kiesett a szexi színésznő melle
1662 0 7 Pink Izé
clownessa: Ide művelődni járunk, nem cicit nézni, ezt egyszer és mindenkorra tessék tudomásul venni! : ) [...]
go-free: az egész posztnak amblokk nincs semmi értelme. kit érdekel, hogy -majdnem- kiesett a melle.
Balázs: hát ha mindenképp a csaj melleit akarod nézni akkor gugli ;)
Mind a 7 komment
Kanyar dákó - ez most valami vicc?
8341 3 8 Izé
Tooni: Mellesleg annyi valóságtartalma van, hogy egy ismert színész, W.C. Fields verhetetlen volt ivás [...]
5150head: Hát hallod amennyire értek én a biliárdhoz :D simán benyaltam vna, ha nem jön a vége felé a [...]
Tooni: Ki hitte volna... :)
Mind a 8 komment
Riki-Oh: The Story of Ricky

Két kis jelenet eme távolkeleti képregényadaptációk gyöngyszeméből. Rickyről annyit érdemes tudni, hogy egyszer köpött egyet, na abból lett Chuck Norris :P

Sztori? Főhősünk börtönbe kerül, ahol megküzd a négy algonosszal (a fenti harc során ellenfele egyre szemtelenebb lesz ;)), majd a pálya végén várja a főellenség.

Kérdezem én, miért lehet csakis úgy megölni a vámpírt vagy a vérfarkast, hogy karóaszívbe vagy ezüst golyó? Mert még senki sem próbálta bedarálni őt virslinek!!!
2244 1 1 Film Izé
Killex: kultfilm...nincs rá jobb szó:D amúgy itt van feldarabolva is akit az egész érdekel: http://www. [...]
Forgalomba hozták a világ első negatív kalóriás édességét, a diétás kólás gumicukrot. Mint tudjuk, a negatív kalóriás élelmiszerek megemésztése nagyobb energiafelhasználást igényel az emésztőrendszer részéről, mint amennyi kalóriát bevisz az ember általuk. 100 gramm diétás kólás gumicukor elrágcsálása 140 kalóriát emészt fel, így ideális lehet a karcsúsodáshoz vezető úthoz.
4586 2 11 Izé
Nusihusi: Mikor találják ki a negatív kalóriás csokit?:D
ophidian: Tehát ha csak ilyen cukrot ennék ,előbb éhen halnék ,mintha nem ennék semmit ?? XD
Tooni: Igen, de ezeknek a világító számlapján foszfor helyett kriptonit lesz, ami ellentétes hatást [...]
Mind a 11 komment
Karib Tenger Kalózai

főcímzene gitárosítva
1385 1 5 Zene Izé
koocos: Össze kéne vele állnom, nekem a lefogós kezem lassú, őmeg pengetni nem tud... Ketten egész j [...]
Xavo: szerintem ez jobb http://www.youtube.com/watch?v=_Z_lAjt-gMw&feature=related
go-free: alakul a gyerek, de kicsit össze-vissza játszik.
Mind a 5 komment
A (fű)nyírós jelenet a Hullajó (Braindead) című Peter Jackson-alkotásból. Hogy miért éri meg rákattintani? Mert jó megtudni, hova tud elfolyni több, mint 1000 liter művér :)

Apropó: NSFW, 18+
1705 2 1 Film Izé
szomoja: ááh hatalmas kedvenc a Hullajó! :D
Ismeritek a Nickelodeon csatornát? Ha nem, akkor most már igen. ;)

A lényeg, hogy ez egy gyerekeknek szóló csatorna. Régebben mesék mentek rajta, de mióta a Disney elkezdte gyártani a sz**jait, azóta azokat is vetítik.

A csatorna akkorára nőtte magát, hogy jó pár éve megrendezi a kölyökválasz című díjátadó gálájukat, ahol különböző kategóriákban osztanak ki díjakat. Mint a normális díjaknál, csak itt van ám még "legcukibb kategória" is, gyerekeket is sűrűbben jelölnek, és még Miley Cyrusnak is van esélye díjat nyerni.
2633 2 25 Izé
Szemjuel: enyhe irónia volt benne, pont azért amit a végén írtál :D
Purple: HÁHÁHÁ ez üt :D
Tooni: A hívő tengerészek Zarán dokkolnak :)
Mind a 25 komment
Napokban kattintottam egy Google reklámra "Be The Lowest Bidder". Nem értettem, hogy ez mit akar jelenteni ezért meglestem. Ahogy a neve is mondja, fordított aukció. Az nyer aki a legkisebb - de egyedi - értéket adja.

Jó ötlet és király szórakozás :) Mivel beleszerettem, ezért elkezdtem hazaiakat is keresni és mit találtam? APEH... Csak cikkeket (1, 2), hogy az APEH, hogy írtotta ki ezeket az oldalakat. Miért nem lehet ilyen cég nálunk és miért lehet mindenhol máshol?

Aki viszont kiakarja próbálni ezt külföldön ajánlom a kövektező oldalakat:

www.belobi.com (egyszerű - angol)
www.oltiby.com (kicsit komplikáltabb, de még elmegy - angol)
us.dubli.com (belobi után a másik kedvenc - angol)
2166 2 8 Izé
arabicsnusos: MP4 Player 32GB + Photo Camera 6.81 € Dániel S., Hungary
dsi: attól hogy az egyik szemét, még nem jelenti azt h a másik nem az.. mindenki úgy próbálja leh [...]
mesyre: Életem során ilyen olalakon eljátszottam már kb 150 eurót. Nem akarok laptopot nyerni, nem akar [...]
Mind a 8 komment
Ismeritek a Nickelodeon csatornát? Ha nem, akkor most már igen. ;)

A lényeg, hogy ez egy gyerekeknek szóló csatorna. Régebben mesék mentek rajta, de mióta a Disney elkezdte gyártani a sz**jait, azóta azokat is vetítik.

A csatorna akkorára nőtte magát, hogy jó pár éve megrendezi a kölyökválasz című díjátadó gálájukat, ahol különböző kategóriákban osztanak ki díjakat. Mint a normális díjaknál, csak itt van ám még "legcukibb kategória" is, gyerekeket is sűrűbben jelölnek, és még Miley Cyrusnak is van esélye díjat nyerni.
2300 0 6 Film Izé
Erunder: Jó kicseréltem arra.
bungle: Az utolsó 2 mondat elég furán hangzik (meg van benne pár helyesírási hiba is). Izén átírtam [...]
Erunder: Na igen, elég erősen elqrvult ez a csatorna. Erről is szól a poszt. :) "Cutest couple" :D A hely [...]
Mind a 6 komment
Egy brit kütyükkel foglalkozó magazinműsor kitalálta, hogy műsorvezetője (Jason Bradbury) mérkőzzön meg egy Boszniát és Irakot is megjárt katonával. A terep a CoD: Modern Warfare 2 első szintje. A műsorvezető XBOX-on fut végig a pályán, ám az arcát és nevét nem vállaló katona egy 1:1 arányban megépített, a játékhoz hű akadálypályát teljesít élesben.
12235 3 22 Izé
littleguy: Natal + FPS...? Én valahogy úgy képzelem, mint a anno a nintendo-s Duck Hunt, és társai. Aki m [...]
he: Jó, van benne valami :)
eol: Ugyan már, nem kell mindent olyan komolyan venni :) Csak egy kis szórakoztató műsor, persze, hog [...]
Mind a 22 komment
Ortodox pap a házasságkötési szertartás alatt "sürgős" hívást kapott. :)
1. Megszakította a misét és válaszolt.
2. Utána megitta a jegyeseknek szánt bort.
Kemény, mi?
7325 2 8 Izé
cila: "Kliensek" telefonáltak, hogy mikor jöhetnek?. A pap is, a pópa is, a "kliensek" is emberek. Tal [...]
themasterhealer: nem fék. volt belőle cirkusz
Purple: elrontottad :D de akkor hatodiknak is jó lesz :D amúgy sztem fék.
Mind a 8 komment
Régebbi postok...