A csokoládé jobb a gyümölcsnél?
702
0
Pink Izé
"Lusta cica, hányszor kell még elmondanom, hogy kelj fel?" :)
7446
4
Izé
Markus Reugels - Liquid Splashes
Liquid Sculptures
4633
8
Izé
Markus Reugels - Liquid Splashes
Liquid Sculptures
4269
5
Art Izé
Hajtsál k*csög, különben lefosom a szélvédődet!
8211
2
Izé
No Strings Attached - Csak szexre kellesz
Nem hiszem el, hogy ez még nem volt! (Egyébként bárki, aki regisztrált küldjön nyugodtan, mindenféle neki tetsző filmről posztot!)
A cím, már sejteti is az alapkoncepciót. Két jóbarát, (a trendeket figyelmen kívül hagyva külön neműek. :)) egy rakat pia, és meg is van a baj. Már ha baj az ha lefekszünk egy barátunkkal. Innen meg jön minden férfi álma. A szex jó volt, de barátok vagyunk, ergo folytassuk tovább, de minden kötöttség nélkül. Illetve egy azért van. Nincs szerelem. (Na persze, mekkora klisé már!)
2745
1
Film Izé
A szexualitás Taója – add át magad az élvezetnek! (nem
csak nőknek!)
1145
0
Pink Izé
Ha még nem láttatok volna igazi csokigolyót... :D
7248
2
Izé
Vajon a magánéletben is ilyen jól fúj a csajszi? ;)
7545
10
Izé
Jujujujujuhuhui!!! Román csatakiáltás. ;)
6999
1
Izé
Ilyen volt és ilyen lett...
3268
3
Autó Izé
Kleptocica. :D
+ kép egy másik tolvajról.
Csak el ne kapja őket is egy
rendőrségi kutya. ;)
7759
2
Izé
Sungha Jung - With Or Without You (U2)
Web
(Érdemes csekkolni a további videóit is! :) )
963
0
Zene Izé
A szarka csípje meg a légtérsértőket!
7277
3
Izé
ShellShock Live - online tankcsata
8381
4
Game Izé
11-11-11
A film azon a hiedelmen alapszik, hogy 2011. november 11.-én megnyílik a menny 11. kapuja, egy természetfeletti lény lép át rajta, és hozza a pusztulást. Tehát egy újabb világvége sztori, amivel nincs is különösebb baj, de elvileg nem a pokolból szoktak az ilyen szörnyű lények jönni?!
A filmet Darren Lynn Bousman (Fűrész 2,3,4) rendezi, a szerepeket pedig csupa ismeretlen arc játsza. (Na jó, Michael Landest már láttuk a Végső állomás 2-ben.)
A bemutató (bármilyen hihetetlen) 2011.11.11.-én lesz. A
honlapjuk még fejlesztésre szorul.
3914
2
Film Izé
Ace Ventura taxitársaság!?
(Mondjuk ez nem éppen "
csont nélkül" sikerült. ;))
15624
3
Izé
A filmtörténelem legszexisebb hackerei
1819
1
Film Izé
Figyelem, figyelem!
Személyvonat érkezik az egyes vágányon. A szerelvény nem áll meg, csak lassít, így megkérjük utasainkat a precíz és gyors felszállás kivitelezésére. Köszönjük. :)
13999
1
Izé
Áááááá... :D
23181
2
Izé
Egy kis nasi, ami mindig kéznél van... ;)
14251
5
Izé
A videó mögött egy felettébb mély lélektani gondolatmenet található. Aki megfejti, kap egy csokit.
14335
6
Izé
Támadó méhek egy salvadori meccsen.
(A zászlóval való csapkodás biztosan sokat segít. :D)
1250
0
Sport Izé
Szex csak a fiataloknak?
906
0
Pink Izé
Szerintetek melyik az igazi? ;)
Ötletes reklám...
13723
10
Izé
Homer Simpson vagy esetleg
Szandika babérjaira tör? :D
6162
0
Izé
Idén sem marad el a Torkos Csütörtök
796
0
Pink Izé
Gumicukiszusi - a japán gasztronómia csúcsa. :)
5217
4
Izé
Adatközpont egy volt orosz atombunkerben
(Részben csajos poszt, vagyis félig NSFW).
15628
3
Izé
Csodálatos barlangok.
6845
6
Izé
Bukarest után
úgy látszik itthon is divatba jön...
10919
1
Izé
Látványos trükk két szál cigivel.
Vajon, hogy csinálja?
Ezt a videót is érdemes megnézni. ;)
14485
7
Izé
"Szandál zoknival!"
Mi már csak tudjuk... :D
6840
3
Izé
Robin Cook Csillagok háborúja témájú képei.
1788
0
Art Izé
Klipforgatás nem várt végkifejlettel. :)
23043
7
Izé
Mardek
Az első rész volt már
itt, azóta megérkezett a folytatás: a második és a
harmadik rész is. Érdemes! (főleg úgy, ha sorban csinálja az ember, a save file-ok átvihetők következő chapterre)
2083
0
Game Izé
Following A film egy Londonban élő fiatalemberről szól, aki írónak képzelve magát a tömegből kiszúr valakit, majd követni kezdi. Saját magát azzal áltatja, hogy anyagot gyűjt készülő regényéhez, érdekes arcokat keres, pedig valójában a nagyvárosi magány ellen próbál küzdeni. A gondok akkor kezdődnek, amikor az egyik követett kiszúrja, hogy követik, majd ezt számonkéri tőle. Kiderül, hogy ő egy tolvaj, aki fokozatosan a befolyása alá vonja a fiút... Persze ez sem ilyen egyszerű... Innen még számtalan hajtűkanyart vesz a történet, mire eljut a remek befejezésig.
A Memento és az általa szerzett hírnév előtt két évvel Christopher Nolan elkészítette ezt a több fesztiváldíjat is megnyert alkotást. A Following egy könnyen fogyasztható, csavarokal telepakolt, minimális költségvetésű mozi, amellyel többek közt a rendező sajátos védjegyeit is kiépítette.
924
0
Film Izé
Csak az nevessen hangosan, aki még nem járt így! :)
(Fogadjunk, hogy ma már többen is voltatok ilyen, vagy
ehhez hasonló helyzetben. ;D)
17044
11
Izé
Akcióban Vad Bill a Utah State főiskolás kosárlabda csapat egyik vezérszurkolója. :D
Más módon is zavarba lehet hozni a büntetődobáshoz készülő játékost. ;)
1554
0
Sport Izé
UFO Jeruzsálem felett
Azonosítatlan repülő tárgyat kaptak lencsevégre az izraeli városban. A fénygömb az al-Aqsa mecset fölé szállt le, majd egy idő után villámgyorsan eltűnt. Egyelőre arról, hogy a fényes jelenség mi lehetett csak találgatnak, de sokan szentül meg vannak győződve, hogy földönkívüliek látogattak az izraeli városba.
Turisták egyébként már decemberben is
lefilmeztek egy állítólagos UFO-t.
11461
4
Izé