REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha vannak jó drónfotóid, ezt a pályázatot neked találták ki
1724 0 0 Izé
Neked is hiányzik a papír térkép susogása, vagy a régi írógép kattogása?

Mert akkor ezt az oldalt neked találták ki.
2101 0 1 Izé
hawkeye: Elrontották. a 8 mm-es vetítőhöz a Lucs-2 képét - hangját kellett volna kitenni. Olyan volt, [...]
Vagy nagyon jól tud hazudni a gyerek, vagy tényleg csak a gyermeki ártatlanság szól belőle
2289 0 0 Izé
Igazán ráereszthetne valaki egy auto-tunet Zuckerberg szenátusi meghallgatására
2232 0 0 Izé
Marco Melgrati szatírikus társadalomkritikáitól egyszerre nevetsz, és gondolkodsz el picit a valóság szomorú helyzetéről
5441 0 0 Art Izé
Íme a kütyü, ami egeret csinál a kezedből
2070 0 0 Tech Izé
Dark Crimes

Jim Carrey egy iszonyat komor krimiben tér vissza a filmvászonra.
1774 0 0 Film Izé
50, eddig nem ismert, Nazca-vonalra leltek perui régészek
2227 0 0 Izé
Videó is van a Lánchíd Rádió utolsó 5 percéről
1626 0 3 Izé
SzurkeGandalf: :(
trencsa: Minden nap hallgattam őket és sajnálom, hogy így alakult. Csak a csúsztatasok elkerulése veget [...]
vadonka: Soha egy percet nem hallgattam belőle de szar látni, hogy a fidesz miként tesz tönkre minden mé [...]
Mike Campau megmutatja milyen lenne a világ, ha a közösségi média neonreklámokon, őszintén hírdetné magát
1769 0 2 Izé
sztewe: Tessék, mondjuk itt se sokkal nagyobb. http://www.mikecampau.com/antisocial de behance n nagyobb: [...]
velo: igazán jó lenne, ha lehetne nagyítani is a képeket, azért így 2018-ban 700px képeket nézni n [...]
Így hangzik József Attila Mama című verse mongolra, majd magyarra fordítva Google fordítóval
1939 0 7 Izé
eMTé: Emmeg a japán version: Az anyámnak egy hete volt Mindig gondolok. Az ölében egy csodálatos ko [...]
eMTé: Német oda vissza: 540/5000 Egy hét volt az anyukámnak Mindig gondolok, hagyd abba. Az ölében [...]
Parafadugó: Mennyivel könnyebb lett volna ha a súgószöveget egy helyre rakják és nem kell mindenhova tekin [...]
Mind a 7 komment
Itt az iguaneye, ha a flipflop vagy a crocs neked nem lett volna elég ocsmány
2384 0 0 Izé
Ha Mariot degeci programozók alkották volna
5902 0 1 Izé
Csádi: Ez jó! Ők nem jöttek Degecről. Erre inkább illik: https://playunfairmario.net/
Jane Long nem csak kiszínezi, szürreálissá is varázsolja a régi fotókat
1857 0 0 Izé
Az új japán trend a kamera előtt tanulás

Azaz emberek arról töltenek fel videót a YouTube-ra, hogy kamera előtt csinálják meg a házijukat.
1043 0 0 Izé
Ez lehet álmaid hangszórója, ha Marvel rajongó vagy

Csak legyen elég lóvéd, mert egy milkába fáj ez a 23 kilós cucc.
1434 0 0 Izé
Egyre több helyen szállítanak vért a friss startup drónjai
2338 0 0 Tech Izé
A NASA készített 4K-s felbontású virtuális Hold-túrát
1520 0 0 Izé
Ez nem egy posztapokaliptikus film díszlete

Hanem egy utazó fotós képe arról, hogyan veszi vissza az uralmat a természet, az elhagyott épületek felett.
3288 0 1 Izé
Ravennë: Baromi jó hangulatuk van!
Így húzott el egy tűzgömb vasárnap éjjel Magyarország felett
2581 0 1 Izé
Ditpet: Az csak Pataki Attila, vagy Vona ahogy a választási eredmények után lelép.
Az ilyen felvételek láttán elgondolkozok, hogy néhány ember hogyan jutott jogosítványhoz

Vagy, hogy egyáltalán eddig hogyan maradtak életben.
3463 0 7 Izé
VanZant: Ahhoz csak Bendegúz értett. ;)
Szancso: Csak nem sejtetted! A "pipamocsokkal" vigyázni kell! :DD
VanZant: Tudtam én! Bár félszerzetek pipafüvének élvezete láthatóan elvette az eszem. :D
Mind a 7 komment
Videó készült a Virgin utasszállító-űrhajójának első útjáról
2307 0 1 Izé
vadonka: Én leragadtam ott, hogy a Virgin videójátékokat készít. Onnan jutottak ide?
A közpénz az új saját, az arab az új zsidó, a gyros az új soros... :D
1953 0 11 Izé
akicker: Amikor először újraválasztották őket, akkor még én is reménykedtem, elvégre ők voltak az [...]
vadonka: Amúgy kurva sok a nyugger. A "ratkó" gyerekek akik Ratkó Anna jóvoltából most tetves sokan van [...]
vadonka: Nagynéném a közférában van, nekik ki volt adva, hogy a fideszre kell szavazni. Volt olyan oszt [...]
Mind a 11 komment
Ritka polaroid fotók kerültek elő A Jedi visszatér forgatásáról
3133 0 0 Art Izé
Íme a tökéletes szusi, ha nagyon vigyázol az alakodra

Csak egy szem rizs van benne.
815 0 0 Izé
És akkor a világ meg is érett a pusztulásra

A mosószer nyelés után az óvszerszippantás az új trend.
3015 0 2 Izé
Erunder: Ó bakker, én ezt nem találtam meg.
Ravennë: Tudom, tudom... unalmas már, hogy csak okoskodni járok ide, de helyesbíteném a címet arra, hogy [...]
Ő Karamel, az első mókus, aki művégtagot kapott

A legjobb mégis az, hogy a törökországi Batman város egyetemén végezték el a beavatkozást.
1476 0 0 Izé
Kártyatrükk végeredmény nélkül, ami mégis élvezetes
1784 0 0 Izé
Valószínűleg az első gengszter rap, amely a tejet népszerűsíti.
1553 0 2 Izé
Tomi Demo: Nagyon durván erőltetett ez a jópofáskodás, meg vicceskedés. És ez amúgy mitől gengszter?
a janek: Inkább a posztképet :p
Kacsamesék, kicsit másképp
2685 0 4 Izé
Ravennë: Ilyen egy érett, intelligens felnőtt ember hozzászólása. Igazad van, a legegyszerűbb csukott s [...]
makkasz1: Annyira bírom az ilyen irigy f*székeket! Közpénz? Ja, én is lopnám, meg te is, ha hozzáférn [...]
Ravennë: *itsi (bocs, de nem bírtam ki)
Mind a 4 komment
Láttál már háromdimenziós műholdképeket?

A volt NASA alkalmazott, Robert Simmon képei sokkal hitelesebbek, mint a Google Maps 3D nézete.
4192 0 3 Izé
Erunder: Kész, most már itt, a posztban megnézhetőek a képek.
Erunder: Kösz a visszajelzést. Ma lementem a képeket és feltöltöm ide, majd írok hozzászólást, ha k [...]
cse': Nem műxik a link, az oldal el lett távolítva...
Kínában építették meg a világ leghosszabb tengeri hídját

Az 55 kilométer hosszú hídnak még egy víz alatti része is van.
1474 0 0 Izé
Költséges módja ez a fák megnyesésének :)

Ez egyébként csak egy sima gyakorlat, de az alacsony repülési magasság és a festői táj miatt megéri megnézni.
1848 0 0 Izé
Kínában már autómatából vehetsz kocsit
1504 0 1 Izé
hawkeye: Nahát, egy igazi automata autómata... :)
Hegyek völgyek között zakotol a Rémi
1685 0 0 Izé
Cargo

Az új zombiapokalipszises filmben Martin Freeman menekül a kisgyerekével Ausztráliában.
1327 0 0 Film Izé
Ha elég drága kocsid van, ott parkolsz vele, ahol akarsz

Úgysem tudják elvinni.
4426 0 6 Izé
vadonka: Óóó dehogynem, egy combos villástargoncával legurigáznám az útról.
Goatman: Vagy ha két darabban rakják fel...:-)
Goatman: Na ezt én is kipróbálom...megpakolom aksikkal a verdám...csak 1.5 tonna kell..:-)
Mind a 6 komment
Csak nekem tűnik úgy, vagy a növekvő bab tényleg táncolt a Kék Duna keringőre?
2049 0 3 Izé
KarbFace: A "találmányról" magáról már hallottam, de arra nem gondoltam, hogy ez esetben is ez játszana [...]
pumpa: Én pedig azon gondolkodom, hogy miért nem hallottál a gravitáció nevű találmányról. Tudod a [...]
KarbFace: Azon gondolkoztam éppen itten, hogyha Én bab lennék honnan tudnám,hogy hova eresszek gyökeret, [...]
Minden irodában és otthonban létszükség egy ilyen dinoszaurusz vészjelző rendszer
1218 0 1 Izé
vadonka: Van 1-2 kollégám akiket szívesen felfalhatna egy trex szóval ezt a videót jól elsunnyogom elő [...]
Az orosz esküvői fotóknál kevés furább dolog létezik a világban
2285 0 0 Izé
Régebbi postok...