REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Csoda vagy fenyegetés az új HPV oltás?

Nem csak lányoknak, de már fiúknak is ajánlja a HPV oltást az amerikai egészségügyi hatóság. A CDC tavaly októberi döntését arra alapozza, hogy a Gardasil (nálunk Silgard) néven forgalomba kerülő védőoltás elméletileg nem csak a méhnyakrák, de a nemi szervi szemölcsök és a végbélrák megelőzésére is alkalmas. 

A Gardasil sokat ígért, mára mégis igen ellentmondásossá vált a megítélése, hiszen sok szülő azt állítja, gyermeke a védőoltástól lett visszafordíthatatlanul beteg. A kiváló televíziós újságírónő, Deanna Dewberry a Wish-TV hírcsatorna számára átfogó riportot készített a témában.

HPV elleni oltás mellékhatásai
1628 1 38 Izé
norbertvincze: http://mic.com/articles/85725/7-biggest-lies-spread-by-the-anti-vaccine-movement-debunked-by-science [...]
norbertvincze: http://valasz.hu/itthon/halalos-oltasokrol-beszelt-megszolal-a-hpv-oltas-vezeto-kutatoja-105529
Tooni: "Nem tudni, milyen betegségben szenved több mint 200 kolumbiai lány. Szüleik attól tartanak, ho [...]
Mind a 38 komment
Eközben Oroszországban...

(8 óra munka helyett 8 óra szórakozás XD)
9995 2 8 Izé
Bogi22: Hehehehhe istenem ez nagyon fasza :D Tiszta battlefield 3 :D XD
brier: uhh tényleg a toppocskát nem figyeltem XD
AVIREX: Lara Craft b'zmeg, nem látod? :D :D
Mind a 8 komment
Jó volna tudni hozzá a történetet... Megírjátok? ;)
3033 0 25 Izé
Darkman: Lomtalanításkor: nézd csak Guszti ott egy a vas nyomjad neki öcsém mert elviszik előlünk halj [...]
blackmumus: a szupermarketben szedte össze. Az igazán lusta amcsik kocsival járnak bevásárolni http://www. [...]
polidani: Külső égésű motor
Mind a 25 komment
Utána pár napig biztos nem volt szex... ;)
11488 1 11 Izé
brier: jáááááááááááj ráléptek a pöckükre jáááááááááááájj XD mondjuk lehet én i [...]
Nusihusi: Velem rosszul járt volna, mert én ott helyben nekimentem volna:D
Szancso: Lehet hogy előtte sem.Bosszú! -Az este toszni akartam,nem állt fel a farkam. -Hugyoznom kell,mos [...]
Mind a 11 komment
Jól nézel ki és ribanc vagy nincs pénzed szép helyekre utazni? Itt a megoldás: Miss Travel!
5335 1 10 Izé
thisisreal: - Képzeld, tudok egy szállodát, ahol ingyen van a kaja-pia, és vacsi után ingyen dughatsz! - H [...]
s.i.v.a.t.a.g: k*rváknak áll a világ...
7sleeper: vagy fontolja meg az Ibasz bélföldi ajánlatait.. :-)
Mind a 10 komment
Most mi van? Nem láttatok még békát? :D
5003 1 26 Izé
Szancso: :D:D Ez marha jó! :D
Tooni: http://noob.hu/2012/04/25/bud_wei_ser.gif :)
7sleeper: csak a cigi hiányzik a sör megvolt a varázsló lányának megdugása előtt ;-)
Mind a 26 komment
Aszteroidákon bányászna egy új vállalkozás
2552 0 4 Izé
bungle: www.space.com/19368-asteroid-mining-deep-space-industries.html
noobhunter: Hatalmas lehetőség. Csak így tovább!
Szancso: http://www.youtube.com/watch?v=6sk5IuIjr1E ;)
Mind a 4 komment
Valahogy a történelemkönyvekből kimaradt az alumíniumkor. :)

Negyedmillió évesnek találtak tudósok egy alumíniumtömböt, amely egy romániai kőbányából került felszínre még 1973-ban.
7902 1 25 Izé
Zolibaba24: Ez nem egy Dacia alkatrész? Az ufóban a Renault csoport mérnökei ülnek és a fejlettségi szint [...]
Öcsi: Innen eredhet a "románok" és a színesfémek közti szoros kapcsolat? :D
Szancso: Akkor még nem éltek" Lakatos" szakmunkások. :D
Mind a 25 komment
Úgy fest, ahogy Rebecca Black énekel... Autotune-nal! ;)
3925 0 9 Izé
CJ.B.: Nekem egyfolytában az volt a fejemben, hogy a kocsiról és a földről hogy szedik le a festéket? [...]
Nusihusi: Postszövegnek hatalmas like:D
Szancso: Szép lett a mosoly:Chevy csííííz! ;)
Mind a 9 komment
III. (Kis) Pipin először érezte szükségét, hogy a frank udvarban a gall kakas kapirgáljon..
5097 0 16 Izé
rubigo: Szerencsés kissrác, odáig vannak érte a tyúkok, ő meg menekül előlük.
Porcelanbaba: Tudom gonosz dolog :( de én jót szórakozok rajta! :D
Élien: Jurassic Park...
Mind a 16 komment
A Gyűrűk Utya, avagy Csócsál Szilveszter készül Londonra...
3728 0 3 Izé
brier: kiváncsi vagyok mit gondolhatott a kutya közben :) ő is így élvezte e mint a videót felvevők, [...]
bungle: Köszi, javítva.
ssscsaba: hibás a link ;)
Ő az utolsó magyarországi hiúzok egyike.
Mentsd meg!
3854 1 24 Izé
Nusihusi: Nagyon cukipofa♥
zsákos: Ismerős ez a szabásminta :D
zsákos: Fene a pofádat ez tecccett!!
Mind a 24 komment
Egy újabb házőrző cica :)

A medvék rettegnek az ilyen vérszomjas fenevadaktól! :D
7089 0 6 Izé
bungle: Hát igen, elsülhetett volna így is: www.ize.hu/comments.php?post_id=6869 www.funpic.hu/hu/kategor [...]
brier: ha van ideje...
Nusihusi: Milyen félelmetes fenevad:D
Mind a 6 komment
Paul Potts csaknem öt évvel ezelőtti, emlékezetes produkciója után egy versenyzőpáros ismét operával hódította meg a „brit Csillag születik”, azaz a Britain’s Got Talent közönségét.
6268 2 14 Izé
Ravennë: Szerintem ő sem. :) Egyébként Tooni nem hiszem, hogy a kisnyugdíjasok keze van a dologban, az [...]
Tooni: Mégsem megy olyan rosszul a kisnyugdíjasoknak, mint azt el akarják hitetni. Jutott nekik a kis p [...]
bungle: El se hiszem, hogy ő nyert! :)
Mind a 14 komment
A sárgacsekk-adó után jöhet a telefon- és internetadó
3545 0 69 Izé
bungle: Megjött a Matelcsy http://jakabandor.blog.hu/2012/08/03/megjott_a_matelcsy
hawkeye: Tisztelt Sámuel! Infantilis locsogásra kár válaszra pazarolni az időt. Így kénytelen leszel [...]
Samu.: pont leírtam a tőkének milyen agresszív hatalma lehet egy országgal szemben... az eu nem a nagy [...]
Mind a 69 komment
Lady Gaga kicsit elhagyta magát az utóbbi időben...
6305 1 12 Izé
brier: ááá post szöveg XD amugy mi a baja a bácsinak? be van tépve? ez normális dolog? vagy ez egy [...]
Öcsi: Drága erre a benzin...
Gazdiablo: Ez a páros agónia különösen... http://www.youtube.com/watch?v=mli0u4qrfO4&feature=endscreen A [...]
Mind a 12 komment
A plankton titkos élete. Ezek ilyen valamik és mozognak :D
2701 1 3 Izé
Tooni: Folytatás http://www.youtube.com/watch?v=i_R7ouD8-Eo
brier: nagyon guszti...ezek némelyikéről a mátrixos bigyó jutott eszembe amit a Neo köldökébe dugta [...]
bungle: "(Plankton noise)" Mennyit kerestem ezt a hangot a zenémhez... ;D
Én akkor is bemegyek  :)

(ugye hogy nem utálom én a macskákat ;-) )
4483 0 2 Izé
brier: találékony a cicus mi? :)
Zolibaba24: A linuxosoknak teljesen igazuk van, a Windows teli van biztonsági résekkel :D
Kuvaitban tudják, hogyan kell stílusosan ünnepelni a Föld Napját ;)
6163 0 12 Izé
Zolibaba24: Én meg ne gyújtsak rá a buszmegállóba, mert káros mások egészségére :D
E.Dé.i.eN.A: ennel valami hasznosabra gondoltam......
bungle: Earth Day 2012 (jó fotók!) www.boston.com/bigpicture/2012/04/earth_day_2012.html
Mind a 12 komment
Hollywood Undead - Young
1385 0 0 Zene Izé
Logitech Ultrathin Keyboard Cover - ultravékony és könnyű alu képernyőfedél, ami egy integrált billentyűzetet tartalmaz.
1332 0 0 Tech Izé
Paul McCartney - My Valentine

Az újonnan elkészített videóban Natalie Portman és Johnny Depp tolmácsolják a szöveget hallássérülteknek.
1647 0 0 Zene Izé
Micsoda nő ez a férfi

A Denver Broncos amerikaifutball-csapat új cheerleadereket keresett, de ami a válogatón történt, arra senki sem készült fel.

Sacha Heppell úgy gondolta, elindul a Denver Broncos NFL csapat pomponlány-válogatásán. Mivel a kiírásban nem tiltották meg a hímneműek jelentkezését, a szervezők engedélyezték az indulását. A coloradói férfi kétszáz csinos lánnyal készült élete megmérettetésére. Sajnos nem sikerült neki, pedig nem is Puzsér Róbert ült a zsűriben.
7722 0 9 Izé
sand77: Szerintem minden teljesen szabályos volt. Egy deka férfi sem volt a versenyzők között.
KillHates: Hát ahogy elnézem ezt a srácot, nem igazán fenyegeti a többi fiút a veszély, hogy elhappolja [...]
Szancso: Flashdance koppintás. ;)
Mind a 9 komment
Muse - Feeling Good (Dirty Job Remix)  Ingyen letoltes itt:
751 0 0 Zene Izé
„Hajnali 5-re kérte az ébresztést, uram?” ;)
5851 1 12 Izé
kiisb: - Igen. - Bocsánat, téves. :P
csaty: - Igen.... -Akkor még nyugodtan alhat ,hisz csak hajnali fél négy van......
Szancso: -Igen. -Akkor húzzon bele mert fél 8 van. :)
Mind a 12 komment
Minden autótípussal kompatibilis parkolóőr elhárító berendezés.
4136 0 4 Izé
Nusihusi: Félelmetes ellenség az ablaktörlő:)
bungle: Post szöveg. :DDD Piros pont! ;)
brier: jaj hogy zabáljam :) köszönöm Jhonny nevében is :) ahogy elindítottam a videót ide is jött k [...]
Mind a 4 komment
Agee a jegesmedve és gazdája mókázása. :)
3919 1 8 Izé
brier: maci pancsi :)
brier: ezt nem unjátok meg? -.-
Németh István: Negyon aranyok :D
Mind a 8 komment
Autós üldözés vietnámi módra. ;)

Magyar cikk
4429 0 10 Izé
Nusihusi: Milyen makacs potyautas:)
sien: ja jó majd figyelek és tanulok ja persze hogyne.
.::JunKieEQ::.: Szerencsétlen Sze-Chu-An-nak szarul indult az első munkanapja.... de lelkes, az is biztos... :DDD
Mind a 10 komment
Looper

A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...
4106 2 4 Izé
bungle: http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/bruce_willis_a_sajat_farkaba_harap/
dettybee: még csak belegondoltam az alaptörténetbe, de már elnyelt az időparadoxon..
ToMad: kötelező lesz!
Mind a 4 komment
Looper

A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...
5091 0 2 Film Izé
bungle: Pont tegnap néztem. Elég sok ötlet volt régi filmekből lenyúlva (Bruce Willis mint Terminator, [...]
skad: Imdb-n 7,9! Idén ebben a filmben volt a legtöbb ötlet.
Kezdjük újra! Sok pár életében elhangzik a fenti mondat, de a tapasztalat mégis az, amit a szólás is tart: „Felmelegítve csak a káposzta jó.”
591 0 0 Pink Izé
E zavarok mindenkinél előfordulhatnak... úgyhogy menjünk veled dokihoz, mert valamit jelez
852 0 0 Pink Izé
Geronimo kedvenc időtöltése az ugrókötelezés. Elég profi benne. :)
3236 0 7 Izé
brier: hát ez hihetetlen :) nagyon ügyesek mind a hárman, de a kutyáé a legtöbb elismerés :D sokat g [...]
Szancso: Jók a rugói. :) http://www.freakingnews.com/pictures/34000/Spring-Dog-34313.jpg ;)
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/kutyak/42355_kep
Mind a 7 komment
„Parkingson” kóros hölgy. Úgy hívják: Szmártika. ;)
10688 0 27 Izé
lb7: Én nem igazán jöttem rá, hogy most kiállni vagy beállni szeretne... :P
brier: hehe :) -.-
7sleeper: legora, matchboxra nem is kell jogsi. (ha mégis, jelzem az én ügyem már elévült talán több i [...]
Mind a 27 komment
Ezért se sms-ezzünk séta közben... ;)
10421 2 14 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2267585/Caught-CCTV-Moment-distracted-newsreader-plunged-freezing-c [...]
brier: XD ez jött le nekem is hirtelen XD
Tooni: Éljen, éljen :) kegyed a lehetőségeivel!
Mind a 14 komment
A II. Nemzetközi Attila sír-kereső verseny győztese

(Mekkora harcsát csalogathatnak ilyen kuttyogatóval? ;))
8749 1 9 Izé
7sleeper: a válás meg így lesz: http://www.youtube.com/watch?v=9-nXT8lSnPQ
bungle: Gazdag kínaiak esküvője: http://i.imgur.com/gFuLd.jpg
nagydee: nem tudom... mifelénk a szegényeknek nincs markolójuk...
Mind a 9 komment
A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!

A nyertes Adresz usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.

Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!

---------------------------------------------------- 

Újra Hyperspace játék!

Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!

Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert  csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!

Izé Facebook oldala

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék csütörtök (április 12.) 9.00-ig tart!
1477 0 1 Izé
Adresz: Kedves Mindenki! :) Köszönöm.
Húsvéti nyuszi: Kate Upton
9999 2 13 Izé
bungle: Valakinek csak ez jutott: www.youtube.com/watch?v=yvZVDrO12Ms (Mr.T. kedvenc oldaláról, ha már sz [...]
DemJan: Erről a posztról én is hasonló véleményt nyilvánítanék: mmm... :p
Ravennë: *m. :P
Mind a 13 komment
Wang Jiayun - egy újabb „manga lány”
10683 3 8 Izé
bungle: Ezek igazi lányok, nem babák http://velvet.hu/celeb/2012/04/21/babaszerulanyok/
brier: csak egy pár kérdésem lenne: http://4.bp.blogspot.com/-cQZUixrIozA/T3I4d-_A8SI/AAAAAAACsBc/Ce0TOX [...]
brier: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuristen miéééééééééééééért azt kellene fejbeb...-ni aki ezt az egé [...]
Mind a 8 komment
UFO Dél-Koreában egy repülőről filmezve
9425 0 15 Izé
Findzs: az van, hogy ha a kertben leszállna egy akkor se hinné már el az ember, azt hinné filmet forgat [...]
brier: ez is olyan hogy az hiszi csak el aki akarja...
tomservo: ' A ufáúk a meggyfa felől gyüttek. Kicsit megálltak. Az egyik kinézett az ablakon és ezt mond [...]
Mind a 15 komment
Régebbi postok...