REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Elektromos Forma egyes autó egy utasszállító repülőgép ellen

Te kire fogadnál?
2431 0 0 Autó Izé
Napi relaxációs videó a vizeslufi pukkasztás szuperlassításban
1647 0 0 Izé
Bár csak április elsejei tréfa a csokis Whopper, én akkor is vevő lennék rá
1435 0 0 Izé
Képtelenség nem bele szerelmesedni a ketrecharcba Alex Merriman videója után
2150 0 0 Sport Izé
Jól kiképzett katonák, csak libákat ne vessenek be ellenük a harctéren
3906 0 0 Izé
Apa Zenél így buzdít a szavazásra
2095 0 7 Izé
kissfreezer: Tényleg csak tíz másodpercig néztem a videót. Itt sokadjára nézek geciorbános mocskosfidesze [...]
Ravennë: Nem tűnik fel, hogy a dal minden pártot negatív szavakkal illet? Csak az első sorig jutottál é [...]
Ravennë: Tetszik amit írtál, érdekes filozófia. Viszont, ha okos a holló és csak bólogatva válaszol a [...]
Mind a 7 komment
Valószínűleg ezeket a zsarukat sem léptetik elő egy ideig
4614 0 0 Izé
Sokat változott Párizs 117 év alatt

A múltban egyébként a legtöbb képen szerintem szebb volt.
2429 0 9 Izé
VanZant: Valószínű a világkiállításra építették azokat az épületeket. Itt látszik, az Eiffel tor [...]
Demente: Jaj nem fejeztem be. Szóval ha emlékeim nem csalnak, Hitler elfogadta hogy a franciák gyakorlatil [...]
Demente: Emlékeim szerint Párizst nem bombázták. Hiszen akkor a toronynak is oda vertek volna. Páncélos [...]
Mind a 9 komment
A nehezebb változaton csak ázsiai arcok vannak :)
899 0 0 Izé
Oroszországban a lassú lavinát is komolyan kell venni
2827 0 0 Izé
Az lett volna igazán komoly, ha a teljes áramellátást megszüntetik :)
2246 0 4 Izé
MDylan: Hát, szerintem maradhatna is így, nekem tetszik!
Erunder: Ezért van a posztszövegben a smiley.
Ascocrist: mert ha minden közvilágítást kikapcsolnak, akkor az IQ-dig sem lehetett volna látni, és minden [...]
Mind a 4 komment
Kiszaladtak a pacik a quadból, miközben parkolni akart vele a csávó
2331 0 0 Izé
Floridában a jövő városa épül

A kísérleti város teljesen napenergiával működik, robotbuszok furikáznak, és még a lakások ára is megfizethető.
1588 0 0 Izé
Te melyikre fogadnál egy kötélhúzásban?

A Camaróra, vagy a Teslára?
2497 0 6 Izé
Goatman: Egy hátsó kerék meghajtású autó aminek elől van a motorja így a súly többlet is soha nem f [...]
magony.g: Az győz amelyik nehezebb... a Tesla kb 1 tonnát ver a Camaro-ra.
Gurzy: Tegyük hozzá, hogy a villanymotor az első pillanattól leadja a teljes nyomatékát ellenben a be [...]
Mind a 6 komment
A Tinder profilok cikissége seholsincs a '80-as évek társkereső videóihoz képest
1959 0 0 Izé
A Unit 70 Studios sétájára gyereket ne nagyon vigyél
2288 0 0 Izé
Ha Mad Man rajongó vagy, akkor ez álmaid aukciója
818 0 0 Izé
1200-an élnek ezen a kis szigeten

Ez a világ legzsúfoltabb szigete.
2750 0 2 Izé
Ravennë: Valamiért ez jutott eszembe. http://www.ize.hu/ize/post/53219
vadonka: És ha az egyik helyi pacák szakít az asszonnyal akkor jó eséllyel minden nap szembe jön vele, [...]
Szóval ezért jó IMAX-ben nézni a filmeket
4351 0 4 Izé
bogoj: Nem tévút, csak így folytatódik: 4:3 -> 16:10 -> 16:9 -> 22:9 -> 4:3 :-)
Csádi: Én sem igazán értem, hogy mi a lényeg. A készítők nem olyan széles képben rögzítenek, min [...]
Jaca: Ez amiatt van, mert sokan függőlegesen tartják a mobilt videózáskor.
Mind a 4 komment
Íme a fószer, akinek 250 karakter van a torkában
3221 0 1 Izé
pripankaj: buy linkedin followers
Ha az volt eddig a legnagyobb bajod az életben, hogy a luxus-jachtodon nem volt visszahúzható óriás tv, nem kell tovább keseregned
2324 0 12 Izé
Szancso: Nem igazán. De köszi! Jólesett. :)
Erunder: Srácok, ha posztoltok én nagyon szívesen kirakom őket, mert pár ezer poszt után kezd az ember [...]
Csádi: :DD Nem szeretnél újra posztolgatni? Vagy írhatnád te a posztcímeket Erunder helyett.
Mind a 12 komment
Ez a legcukibb időjárás-jelentés, amit valaha láttam
1959 0 3 Izé
SEszter: Hogyan kell olyan arcot rajzolni írásjelekből, ami ledugja az ujját a torkán?
Ascocrist: *Tanulj meg angolul, ha nem érted... -fixed it
roberto: Tanuljon meg angolul, mert én nem értem. (szó kooo)
Az új japán trend a jégevés

És így a japánok ismét megmutatták, miért nem szabad valakire kétszer is atomot dobni.
1991 0 0 Izé
Videó is készült az önvezető autó gyalogos gázolásáról
2991 0 14 Izé
a janek: Nem igaz, hogy nem látjátok: "a skynet öntudatra ébredt!"
Gabevw: Ne haragudj sakos, de nagyon kevés dologban tudok veled egyetérteni a kommented alapján. Amivel [...]
sakos: A videó alapján tényleg szinte a semmiből bukkan elő a gyalogos, viszont az is biztos, hogy ez [...]
Mind a 14 komment
Ha majd egy repülőgépen a középső ülésen utazol, iszonyat hálás leszel ezért a videóért
5339 0 0 Izé
Antilop vadászat gepárdos FPS nézetből
2833 0 0 Izé
Mauricio Alejo képeiről nehéz eldönteni, hogy photoshop munkák, vagy a valóság
2897 0 0 Izé
Ahhoz is tehetség kell, hogy egy ilyen béna hangszeren ilyen jól játsszon valaki
1930 0 4 Izé
kakucsi: Némiképpen erre hasonlít (szerintem) legalább is hangzásban: https://www.youtube.com/watch?v=to [...]
Jaca: https://www.youtube.com/watch?v=8kKHE-_wekU
Dmckayals: Hááát, azért nem sima és egyszerű. Tény, hogy egyedi kialakítású, de nem a könnyű haszn [...]
Mind a 4 komment
A '79-es diszkótánc világbajnokság mai szemmel nézve már picit ciki
8322 0 3 Izé
kakucsi: Ott a pont. A ruhák tényleg gagyik, de a tánc és a zene az király. A karatés fószer pedig nag [...]
stero: 5:45-től a karate guy nagyon kurvajó. Amúgy a ruhák gagyik nem a tánc.
abotos87: Szerintem király!
Ingyenesen, böngészőből játszható retró játékok az Internet Archive-nak köszönhetően

Vigyázat, igen addiktív cucc!
2809 0 0 Izé
Azt se engedném, hogy a kutyámat vezesse ez a nő, nem hogy autót!

Bocs a nőktől! Tudom hogy sok jó női sofőr van és sok béna férfi, de ez a hölgy tényleg halál béna.
3159 0 8 Izé
VanZant: Apám szerint 1939-ig Magyarországon is balos közlekedés volt. De az igazság az, hogy 1941-ig. : [...]
CsakEgySrác: Rómaiknál is baloldalt volt a közlekedés, ezért van Ausztráliába, Angoloknál, még jópár o [...]
Parafadugó: De gyalog is rossz irányba indult el. Miért pont autót tudna jól irányítani? :D
Mind a 8 komment
Ha a fotózásban is létezik a horror műfaj, akkor Daniel Vazquez a mesterének mondható
4104 0 2 Art Izé
pripankaj: Are you currently in need of good publicity to the competencies and qualified professional capabilit [...]
pripankaj: [url=https://buylinkedin.com/]buy linkedin followers[/url]
Baromi hangulatos volt Los Angeles a '40-es években

A zene is közrejátszik, de a sötét, a zötykölődő vonat, és a régi kocsik miatt igazi kis relaxációs 10 perces videó ez.
2296 0 0 Izé
Ének az esőben, vagyis izé... az utolsó metrón

Van annál cikibb, mikor az ember azt hiszi egyedül van, ezért valami hülyeséget csinál, majd rájön, hogy mégis volt ott valaki?
3791 0 1 Izé
Ravennë: Van. Mikor konditeremben azt hiszed, hogy a testvéred jön ki a wc-ből és elé ugrassz azt kiabá [...]
Az ősrobbanástól a napjainking

Nem az Agymenők nyitóképeiről van szó, hanem egy 10 perces animációról, amit igazi tudósok készítettek az univerzum kialakulásáról.
2024 0 7 Izé
JoWill: A fény az ősrobbanással keletkezett és az univerzum jelenlegi (tehát a fénysebességre vonatko [...]
balogh predator: Az "ősrobbanásos sztori" az egy elképzelés, elmélet nem több.
emiklos: Jók a felvetett kérdések! Mondjuk az elmélet, amivel valami létezése bizonyítható, az picit [...]
Mind a 7 komment
Viszlát LeBron! Eljött az utódod, aki képtelen hibázni


Avagy, a japcsik építettek egy robot kosarast.
2041 0 0 Izé
Jóízűen ennél meg egy 2,3 millió forintos bonbont?

Daniel Gomes, portugál ételművész, 23 karátos ehető arannyal vonta be a sáfrányos, madagaszkári vaníliás és trüffeles édességet.
1084 0 4 Izé
Ravennë: Úgy átom nem ment át az üzeneted... :D
abotos87: Akármennyibe is kerül elég szarul néz ki...
akicker: Ravennë úgy átszik, hogy nem ér rá, de nem is baj mert amúgy, sem szabad vicceődni a kimaradt [...]
Mind a 4 komment
Te üldözőbe vennél egy cserbenhagyásos gázolót?

Mert Kínában kapásból hárman is a nyomába eredtek egynek.
2707 0 3 Izé
hawkeye: Sajnos Mo-n elképzelhetetlen az ilyesmi. Példa rá a hölgy, akit Óbudán, motoros gazemberek az [...]
Ravennë: Nem, én tovább ücsÜrögnék a babérjaimon.
rermo: Magyarországon a gázoló ügyvédjei beperelnék , hogy fellökte a tuk-tuk-ját ( végül is jogo [...]
Egy angol csávó Homer jogsijával igazolta magát

Az egyetlen kérdés, hogy a fenébe bocsájtották ki ezt a jogsit?
3363 0 0 Izé
Megvan a megoldás arra, hogy mit kell csinálni, ha elrabolnak az űrlények!

Már úgy értve, hogy miután visszahoznak, ne nézzenek hülyének, ha elmeséled.
2612 0 1 Izé
a janek: Értem, nem elég, hogy meg gyógyítanak,raboljam is ki őket :)
Régebbi postok...