Mai barkácsrovatunk témája: hogyan gyújtsuk meg a vízet?
11733
12
Izé
Sátorozz egy fán- csupán 50.000 $
(de legalább nem jársz úgy, hogy
egy medve bekopogtat és megkérdezi van-e valaki itthon - bungle)
4092
4
Izé
Szakíts ha bírsz! >>> Te hogyan koptatsz le?
"Túl jó vagy hozzám!" pl. már bejátszott? ;)
Egyik legjobb ;) az oldalon:
Félreküldött SMS
Ő (Mária) Fehérváron tanult fősulin, én Pesten melóztam. Egy péntek délután ment érte az öccse (Pityu) kocsival, és onnan mentek le vidékre. Én (Zsolt) azon a péntek délutánon is szokás szerint melóban voltam. Egyszercsak kapok egy sms-t szerelmemtől:
"Szia Pityu. Akkor találkozzunk háromnegyed négykor a virágosnál. Képzeld szakítani fogok Zsoltival. Mária"
8059
4
Izé
Hogy milyen érzés lehet egy ütközés?
Íme a valaha készült egyik legdurvább és legszemléletesebb autós biztonsági kampány...
8439
3
Izé
Most miért mondjátok, hogy a pankráció csak megjátszott bohóckodás? ;)
10933
6
Izé
A nap leleplező képe
Habár egy kicsit megöregecskedett az évek alatt, de a képességei még most is megvannak! Már tudjuk, hogy tűnnek el a milliárdok úgy, hogy senki nem tud róla! Fery Potter!
6882
9
Izé
Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért???
Hát ezért.
11543
0
Autó Izé
Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért???
Hát ezért.
11510
5
Izé
Sose gondoltam volna hogy Bush-t tudom még hülyébbnek tartani is valaha... O_o
7621
1
Izé
Tippi 1990-ben született Namíbiában, szülei, Sylvie és Alain - mindketten franciák és mindketten fotográfusok -, régóta az állatok fényképezésének szentelték minden idejüket. A családnak jó ideig nem volt állandó otthona: a szabad természetben éltek, és hol itt, hol ott ütöttek tanyát Namíbia és Botswana hatalmas természetvédelmi területein. Tippi a civilizációtól távol nőtt fel, kicsi korától mindenféle állatok vették körül, ezért egyáltalán nem félt a vadállatoktól. Nagyszerűen szót tudott érteni velük, nem csoda hát, hogy végül Abu, az elefánt lett a legjobb barátja, de játszótársául szegődött többek között Jimbeam, a párduc és Leon, a kaméleon is nem beszélve a kígyókról, gazellákról, zebrákról, és a többiekről.
9210
10
Izé
A kalapácsos mágus!!! (lehet, hogy photoshop :D)
2908
2
Izé
Röntgen táska - hogy a vámosok örüljenek... ;)
5308
4
Izé
Hogyan bírjuk rá a férfiakat, hogy kezet mossanak...
5989
5
Izé
Treasure of Cutlass Reef - kalózos gémizé.
Próbáljátok ki magatokat, hogy milyen kapitányok lennétek... elég komoly és igényes játék!
9761
3
Game Izé
Treasure of Cutlass Reef - kalózos gémizé.
Próbáljátok ki magatokat, hogy milyen kapitányok lennétek... elég komoly és igényes játék!
12236
13
Izé
Gríít nyúúúz!!
Kevin Everett megmozdította a kezét és lábát ma... öööö... kár, hogy a kollegák megkeverték a videókat! :D
6851
0
Izé
Egy fiatal kínai nő 28 órán keresztül szopott egy bevásárlóközpontban, hogy végül övé legyen egy Chevrolet Aveo.
8332
0
Izé
Jó kis trükk! Ki tudja, hogy csinálja?
10063
18
Izé
2007. augusztus 31-én a Cadbury csoki kijött ezzel a reklámmal... de hogy mi köze van ennek a csokihoz?!
3305
1
Izé
De hogy került oda?
(
elárulom ;) - bungle)
8678
2
Izé
Ede vagyok, a csótány. Az emberiség úgy döntött, én vagyok a legalkalmasabb arra, hogy képviseljem a bolygót. Október negyedikén, a Szputnyik kilövésének ötvenedik évfordulóján felszállok egy hordózórakétára, ami elvisz a végtelenig, és tovább. Tarts velem, és kövesd felkészülésemet!
Ede, a csótány blogja.
2691
0
Izé
Hogyan gyújts rá, ha mondjuk az öngyújtód nem, de egy AK47-es kéznél van... :)
8432
5
Izé
Kész van a régóta ígért Izé felhasználói adatbázis, már meg lehet adni jó pár adatot magatokról, egy kis fotót vagy képet feltölteni... Pl. ha megadjátok, hogy hímizék vagy nőstényizék vagytok, a nevetek színén már látszani is fog, ugye milyen jó? :D Tessék ismerkedni, elvégre közösségi oldal vagymi ez! ;)
Javaslatok, ötletek jöhetnek a kommentekbe...
9524
17
Izé
Nem hiába mondják, hogy a macskák bárhol tudnak aludni! :)
12063
10
Izé
Japán barátaink bemutatják, hogy miért imádjuk az autóiparukat. :)
(már aki imádja ;) - bungle)
6760
0
Autó Izé
Japán barátaink bemutatják, hogy miért imádjuk az autóiparukat. :)
(már aki imádja ;) - bungle)
6758
0
Izé
2 az 1-ben... hogy ne csak a babának legyen jó. ;)
2905
0
Izé
Mai ismeretterjesző rovatunkban a kacsacsőrű emlős... ő a példa rá, hogy istennek is van humorérzéke (Jay és néma Bob) :)
5617
1
Izé
Tippeljetek mi ez (mielőtt megnéznétek)! Annyit elárulok, hogy japán hiánypótló termékizé. :D
9471
1
Izé
Ez aranyos. Egy ingyenes sms küldő oldalról küldözgetnek halálos fenyegetéseket a politikusoknak. Amiben az a legjobb, hogy elvileg az ember saját telefonszámát írja ki, úgyhogy simán visszakereshető az illető... :)
3298
0
Izé
Na már ilyen is van - itt az intelligens gyurma!
Hogy mi is ez? Nyúlik, mint a rágógumi, pattog, mint a labda, szakad, mint a papír, törik, mint a porcelán... És ha még ez sem elég, akkor találhatunk olyan típusokat is, amelyek változtatják a színűket, világítanak a sötétben vagy éppen vonzzák a mágnesek.
8922
9
Izé
Nem biztos, hogy pont felszálláskor kellett volna kinyitni a fékező ernyőt... ;)
4564
3
Izé
Ferguson Hill Hangfal 9950 fontért (~ 3,5M Ft).
Még jó, hogy lehet kapni...
5661
2
Izé
A fickó az arcával kapja el a napszemüveget!!! ;)
Aki kitalálja hogyan csinálják, az kap egy napszemcsót... :D
9939
9
Izé
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6179
0
Autó Izé
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6415
0
Izé
BMW tanulmány kerékpárok! Tekerjed, ha megvetted... de hogyan?? :D
5462
0
Autó Izé
BMW tanulmány kerékpárok! Tekerjed, ha megvetted... de hogyan?? :D
5567
1
Izé
Rosszul emlékszem, hogy a mi időnkben még nem ez volt? :-)
3838
15
Izé
Itt van a robopók és robokígyó, persze hogy Japánból! A kígyó még a vízben is működik... :)
(ilyen úszó kígyó
már volt régebben itt - bungle)
1852
1
Izé