REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Van egy hotel Japánban, ahol szinte csak robotok dolgoznak
1642 0 1 Izé
vadonka: A betépett arcú japcsi csaj vagy a velociraptor a jobb ha mondjuk szexuális élményekre is vágy [...]
A rajzfilmekben ne keress logikát!

Mert úgy tűnik azok készítői erről hírből sem hallottak.
2980 0 0 Izé
Miskolcon bizony kemény az élet :)

Avagy, ilyen kemény büntink régen volt már.
3366 0 5 Izé
akicker: Azt hittem valami káromkodós, gyalázkodós szövege lesz, de így nincs ezzel a videóval semmi p [...]
khristian: Végig birtam nézni. Most már igazán kemény vagyok.
palinkaman: A kis taknyok... Gondoljatok bele 15 év múlva, amikor már szobatiszták, milyen menők lesznek a [...]
Mind a 5 komment
A következő Tomb Raider film olyan lesz, mint a játék rebootja
939 0 0 Film Izé
Ez a csávó azt állította, hogy ő egy sámán és hatalma van a hüllők felett

Nos, ezzel egy krokodil nem értett egyett.
3890 0 3 Izé
Ravennë: Ez nem krokodil, hanem tengeri szerzetes volt...
Lawrence: Mea Culpa... többször megnézve és kikockázva tényleg mintha látszódna valami bár nem egyér [...]
Lawrence: Most itt mit kell nézni? De komolyan... A csávó lemerül majd ennyi. Gondolom átúszott a cölö [...]
Chester Bennington 36 órával az öngyilkossága előtt

A depresszió nem ül ki az ember arcára, közölve mindenkivel, hogy figyelj rá, mert itt baj van.
2350 0 1 Izé
tool: Igazából pár perc alatt át lehet fordulni és nagyon mély gödrökbe lehet beleülni. Ha olyan [...]
Ezzel a szó szerinti hasitasival igazi aputested lehet
1542 0 0 Izé
Ti énekeltek-e szex közben?

Mert Balog Zoltán szerint a magyaroknál már fogantatás közben átadódik a zene szeretete.
1122 0 1 Izé
kissfreezer: Kezdődik a kampány...
A Legényanya kocsmatolós jelenete megvan?

Na Kínában ezt picit komolyan vették, és tényleg arrébb toltak egy templomot.
1409 0 1 Izé
dns87: Nem olyan, azt hittem emberek tolják.Remélem nem tőlem tudjátok meg de épületeket már száll [...]
Tök megértem a kissrácot

Gyerekkoromban én is rühelltem, ha valaki a hajamat borzolta.
1376 0 0 Sport Izé
HétköznaPI CSAlódások - Geciország

Ez most akár az év himnusza is lehetne.
963 0 0 Zene Izé
A Bad Lip Reading egy újabb zseniális kis paródiával állt elő
1480 0 0 Izé
Az ilyen sofőr ilyenkor hova teszi az eszét?
2949 0 3 Izé
hawkeye: Nem látszólag, láthatólag! Nem vagy te tévés újságíró, hogy összekeverd! :)
sztewe: Hát igen. Sajna egyre inkább inkompetens barmok ülnek volán mellé, és az a vicc hogy pl. Ameri [...]
vadonka: Piros lámpán átment, majdnem elütött egy gyalogost közben. Látszólag a megengedettnél jóva [...]
Nem kell ahhoz messze utazni, hogy különleges látványban legyen része az embernek

Bőven elég jókor elmenni a Dunakanyarhoz, hogy ilyen látvány táruljon a szemed elé.
1005 0 2 Izé
hawkeye: Az egy csodálatos érzés, amikor bekerülsz a felhőbe, s az orrodig látsz csak....
SEszter:
Dead Ant

A zs kategóriás horror-vígjátékok új szörnye, az óriás hangya.
563 0 0 Film Izé
Arra még kíváncsi lettem volna, hogy a következő kanyart hogyan veszi be
3466 0 0 Izé
Björk: The Gate
667 0 0 Zene Izé
Amcsi egyetemisták első találkozása magyar kajákkal

A rakott krumpliról azt hallani, hogy reggelinek való, kicsit fura volt.
2592 0 0 Izé
Ilyen az, ha az élet megbüntet a kárörömért
3928 0 3 Izé
pumpa: Instant karma.
Csádi: Szerintem az állított videóért kapták. :)
hawkeye: Isten nem ver bottal, ha valaki más bajának örül...
Ezzel az animációs Trónok harca sorozattal könnyebb lesz a várakozás a sorozat utolsó évadáig
2213 0 0 Izé
Steve Irwin fiából díjnyertes fotós vált
1513 0 0 Izé
Így néz ki belülről az Apple új főhadiszállása
1777 0 0 Izé
Ezeknek a srácoknak nem ártott volna megnézni a rablókat oktató videót
2601 0 0 Izé
Boltok apró, de okos és kreatív húzásai, amiket itthon is szívesen látnánk
2268 0 0 Izé
A Ford egy ülésbe ültett sofőrrel tesztelte az emberek reakcióit egy önvezető autóra
2882 0 0 Izé
Jár az elsimerő taps a tanárnak, aki egy egész osztálytermet varázsolt át a Harry Potter világának mintájára
1131 0 0 Izé
Ha te vagy az a srác, akit Jennifer Lawrence Budapest egyik kocsmájában leöntött sörrel, akkor mi kíváncsiak vagyunk a történetre a te szemszögedből is
1901 0 0 Izé
Kerékcsere, kis nem várt fordulattal
3318 0 0 Izé
All the Money in the World

A John Paul Getty III. elrablásáról szóló filmet Ridley Scott rendezte, és ez már az előzetesen is meglátszik.
1041 0 0 Film Izé
Az IT részleg

Avagy a modern világban nincs könnyű dolga Stephen King bohócának.
2027 0 0 Izé
Szerintetek mi lehet ez a lény, amit a Harvey hurrikán Texasban a partra mosott?
2761 0 6 Izé
nemtudokregisztralnihelo: XD
vadonka: Baszki ember, lenyeltem a rágóm a kommented olvasva :D
pumpa: Medvedisznóember?
Mind a 6 komment
Ilyen az igazi robot zene
1218 0 2 Izé
VanZant: Tipikus rock zenészek, törnek-zúznak. ;)
vadonka: Egy két olcsó poén: - Ahoz képest, hogy "kuka" mind elég jól nyomják - A videó készítése [...]
Robot kutya, ami megmondja hogy büdös-e a lábad
967 0 1 Izé
vadonka: Ezt az enyém is tudja. Leveszem a cipőt és ha rágcsálni kezdi akkor no problem ha pedig belehug [...]
Humoristával komolyan?

D. Tóth Kriszta autós interjúja Bödőcs Tiborral.
2791 0 0 Izé
Ritka, mint a fehér holló... izé, zsiráf
1302 0 0 Izé
Kapjon-e a gyerek fegyvert?

A legfrissebb iskolai lövöldözés, és a hazai iskolai lőtér tervezet miatt aktuális lehet a téma.
1652 0 5 Izé
zed911: Ha kretén kezébe adod mindegy, hogy gyerek vagy felnőtt. Sok videót láttunk ahogy az oktató is [...]
VanZant: 0:25-nél ott a videóban a kiscsaj, aki az oktatóját lövi le: https://www.youtube.com/watch?v=oG [...]
hawkeye: Pontosan így van!!!
Mind a 5 komment
Nem is értem mire gondolt a motoros

Ha 3 percig lent van a sorompó, akkor már nem jön vonat?
4216 0 1 Izé
Jaca: Amíg nem látod a vonatot, addig nem tudod, hogy jön-e. Ha már látod, el tudod dönteni, hogy á [...]
Nézz bele Bruce Lee családi fotóalbumába!

Egy rakat, eddig még nem látott kép került elő a híres harcművészről.
2378 0 0 Izé
Mindig is arra vágytál, hogy olyan szagod legyen, mint egy emojinak, vagy mint egy nyelvtannácinak?

Akkor ma jó napod van.
1140 0 0 Izé
Mi az első dolgod mikor lecsap egy hurrikán?

Hát persze, hogy elmész cipőt lopni!
2108 0 6 Izé
Nebel: Látom az irónia nem az erősséged:)
hawkeye: Biztosan más is, de a többi nem olyan stupid, hogy egy rakás cipőt lopjon. A "nagy áramszünet" [...]
hawkeye: Beszélj csak a magad nevében!
Mind a 6 komment
Régebbi postok...