REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
God Bless America

Egy agydaganatos fickó és egy furcsa tini idióta seggfejekre lövöldöz. Nálam eddig az év vígjátéka.
3714 5 24 Izé
Randal Graves: http://static.mellbimbo.eu/files/2012/04/15/1334493659483.jpg
nyehőce: http://lmgtfy.com/?q=god+bless+america+hdrip+torrent :)
lorem_ipsum: kick ass torrents
Mind a 24 komment
God Bless America

Egy agydaganatos fickó és egy furcsa tini idióta seggfejekre lövöldöz. Nálam eddig az év vígjátéka.
1233 0 0 Film Izé
Looper

A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...
4106 2 4 Izé
bungle: http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/bruce_willis_a_sajat_farkaba_harap/
dettybee: még csak belegondoltam az alaptörténetbe, de már elnyelt az időparadoxon..
ToMad: kötelező lesz!
Mind a 4 komment
Looper

A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...
5095 0 2 Film Izé
bungle: Pont tegnap néztem. Elég sok ötlet volt régi filmekből lenyúlva (Bruce Willis mint Terminator, [...]
skad: Imdb-n 7,9! Idén ebben a filmben volt a legtöbb ötlet.
Fekete macska, kéményseprő és zöld Trabant… Babonák, félelmek és legendák. Ha ma a naptárra pillantunk, láthatjuk, hogy péntek 13-a van! Arról kérdezték a Debreceni Egyetemi hallgatókat, hogy mennyire babonásak, mennyire hisznek az „átokban” és vajon ki tudja, hogy kik vagy mik állnak ezeknek a hiedelmeknek a hátterében.
1839 1 9 Izé
Kelly416: Nem tudom, mi baja van egyes embereknek a péntek 13-mal... nekem ma teljesen jó napom volt. Egész [...]
Szancso: -Doktor úr. Mennyi időm van még? 13 Év, hó,nap? -12..11..10..9..8......;)
Peterke91: szerencsetlen voltal
Mind a 9 komment
Egy elégedetlen Suzuki vásárló Oroszországban
6158 1 23 Izé
Ravennë: Nem tudom honnan szalajtják a bemondókat, de ezt a nőt iszonyat zavaró hallgatni.
izébigyó: Tegnapra eljutott a TV2 híradójába is: http://tv2.hu/tenyek/video/amokfutas-az-autoszalonban-teny [...]
MatyiZeg: http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/szetzuzta-pasija-kocsijat-mert-az-dobta-2086106
Mind a 23 komment
„A hájasok mániája, hogy mindig melegük van” – magyarázza az egyik, majd ideges mozdulattal bezárja az ablakot, amit fél perce nyitottam ki. Folyik rólam a víz, a sértést már föl sem veszem. A szóról egyébként is a sertés jut eszembe. „Röff-röff, koca!” – tódítja a másik, és gusztustalan torokhanggal tetézi.
652 0 0 Pink Izé
10 évesen lett anya egy kolumbiai lány

Mondjuk volt már 10 éves román származású anya is pár éve, meg volt már 5 éves is...
4104 0 18 Izé
brier: milyen Bieber XD
Bogi22: *brier* így helyes :D
Bogi22: Hát igen eléggé, gusztustalan:S!!!! Bieber :D ma itthon vagyok , tudunk csacsogni!! ^^
Mind a 18 komment
Akció! Dráma! Izgalom! Csak egy gombnyomásra!
9643 17 13 Izé
Ravennë: Ne nyomd meg! http://images.4channel.org/f/src/funniest%20sound%20ever.swf Én szóltam! http://ww [...]
brier: a fószer aki a gombot megnyomta hogy néz már a végén XD az egész hatalmas, nagy tisztelet a ki [...]
dzseko: 1. Tiszteld a Nagy Piros Gombot, az evilági hatalom abszolút manifesztációját. 2. Tiszteld a K [...]
Mind a 13 komment
Hogy masszunk egy sünit? ;-)
4352 1 15 Izé
brier: 0:30tól az erő veled van XD
brier: jol van adom a linket is :) http://www.youtube.com/watch?v=Usy26MpZOZg
brier: :)))) *.* akkor már kenguru maszás :)
Mind a 15 komment
Népes család. Lassan alapíthatnak egy országot.
3080 0 7 Izé
Szancso: :D:D:D Ez nagyon jó! Nem találok szavakat,nem is keresek. :)))
7sleeper: :-) On Dos Tes On Fasinto In Vitro María On Dos Tes On Fast N'est-ce Pas Utera http://www.youtube [...]
Szancso: Nagyon ondósz. ;)
Mind a 7 komment
A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!

A nyertes Adresz usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.

Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!

---------------------------------------------------- 

Újra Hyperspace játék!

Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!

Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert  csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!

Izé Facebook oldala

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék csütörtök (április 12.) 9.00-ig tart!
1477 0 1 Izé
Adresz: Kedves Mindenki! :) Köszönöm.
Wang Jiayun - egy újabb „manga lány”
10683 3 8 Izé
bungle: Ezek igazi lányok, nem babák http://velvet.hu/celeb/2012/04/21/babaszerulanyok/
brier: csak egy pár kérdésem lenne: http://4.bp.blogspot.com/-cQZUixrIozA/T3I4d-_A8SI/AAAAAAACsBc/Ce0TOX [...]
brier: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuristen miéééééééééééééért azt kellene fejbeb...-ni aki ezt az egé [...]
Mind a 8 komment
UFO Dél-Koreában egy repülőről filmezve
9426 0 15 Izé
Findzs: az van, hogy ha a kertben leszállna egy akkor se hinné már el az ember, azt hinné filmet forgat [...]
brier: ez is olyan hogy az hiszi csak el aki akarja...
tomservo: ' A ufáúk a meggyfa felől gyüttek. Kicsit megálltak. Az egyik kinézett az ablakon és ezt mond [...]
Mind a 15 komment
Tyler Durden filozófiáját követi egy német hölgy - Heidemarie Schwermer évek óta pénz nélkül él, és tökéletesen boldognak vallja magát. Nem hajléktalan, ellenben két könyvet írt kalandjairől és filozófiájáról, életéről film is készült. Hogyan tört ki a birtoklás fogságából? Megtudhatjátok a postban.
4192 1 16 Izé
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://komlomedia.hu/hir.php?hir=1980 Szöveg: "Pénz nélkül is lehet? [...]
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://orokseg.wordpress.com/2011/11/30/egy-holgy-15-eve-el-penz-nelkul/ [...]
eospower: Ez egy idióta, napi 8 óra ami amúgy 11nek sázmít reggel ikészülődés bemenetel és hazajöve [...]
Mind a 16 komment
Egy Gymkhanás videó a Carstyling tuning Show kiállításról.
917 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Babor küldte: Szöveg: A hétvégén Budapesten az Autó, Motor és Tuning Show keretében rendezt [...]
Maccoyi: Szintén Babor küldte: Szöveg: Egy rövid videó a King Of Europe szlovákiai versenyéről. URL: [...]
NB2.

Mikor is egy szöglet után, hatalmas kavarodás alakult ki és a hosszú labdát Virág Tibor keresztbefejelte...

 
1210 0 0 Sport Izé
Egy japán szellemhajó kilövése

Magyar cikk
9910 0 19 Izé
dd700: Ez még Pearl Harbor-ért járt...:D
crash: Te sem nagyon olvastad ahogy nézem: "A hajótestben mintegy 8000 liter gázolaj lehet, de a szakemb [...]
Savitra: Olvasd el a cikket! :D "A 61 méter hosszú halászhajón nincs világítás, NINCS MOTORJA, nem tar [...]
Mind a 19 komment
Savages

Oliver Stone új filmjében pár békés fűtermesztőre rámozdul egy mexikói kartell, mire ők bekeményítenek. A főbb szerepekben Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Toro és Salma Hayek.
1588 0 0 Film Izé
A dubstep macsek után itt egy dubstep beagle :)
4166 0 13 Izé
riccso: De az nem ült 10 évig az undergroundban ahonnan 1-2 év alatt hatalmas mainstream ismertségre ugr [...]
brier: kb én is:) arra gondoltam hogy végre egy kutyás post erre meg... :)
yushuf: Na ezt a fajta beagle-t nem ismertem :O)))))
Mind a 13 komment
Pimp My Horse - lókedvelőknek nem ajánlott! ;)

freddiew pár korábbi videója
6604 0 5 Izé
bungle: FireBird küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=AXaoi6dz59A Szöveg: "Egy újjabb freddiew vid [...]
brier: csatlakozom :)
Bogi22: QQ WTF!! XD édes jó istenem.. ezek mekkora egy idióták XDD
Mind a 5 komment
Egy kis olvasnivaló az egészségtudatosságról: Dr. Joel D. Wallach előadása

Dr. Wallach egy igen népszerű orvos Amerikában, akit 1991-ben Nobel-díjra jelöltek.
"Nagy örömömre szolgál, hogy találkozhattam Önökkel. Én egy farmon nőttem fel, St. Louis nyugati részén. Az 50-es években elkezdtünk marhákat tenyészteni. Ha ismerik a  marhatenyésztést, bizonyára tudják, hogy a profithoz vezető egyetlen út önállóan megtermelni a kukoricát, a szójababot és a szénát. A malomban megőrölték ezeket, és rengeteg vitamint és ásványt adtak hozzájuk, így készült a marhatáp. Hat hónap múlva a marhákat piacra lehetett vinni. Gondosan szelektáltuk őket, a legjobb egyedeket magunknak hagytuk. Az az érdekes, hogy miután ennyire gondosan, saját kezűleg készítettük a marhatápot, képzeljék el, sosem szedtünk semmilyen ásványt és vitamint. Pedig fiatalok voltunk, és legalább 100 évig akartunk élni fájdalom és betegség nélkül."
5486 3 12 Izé
norbertvincze: http://tudatbazis.hu/a-halott-orvosok-nem-hazudnak-dr-joel-d-wallach-eloadasa
noobhunter: Törölték cikket vagy mivan? 404-es oldal jön be. Valaki ötlet?
norbertvincze: igazad van:) helyesbítek: terméket
Mind a 12 komment
Google Project Glass - egy olyan szemüvegről van szó, amin attól függően, hogy merre járunk és mit csinálunk, információk bukkannak fel és tűnnek el. Még 2012-ben piacra dobhatják a futurisztikus eszközt.
5056 3 26 Izé
bungle: Elölről kell kezdeni a Google Glass fejlesztését www.origo.hu/techbazis/20150206-elolrol-kell-ke [...]
bungle: http://index.hu/tudomany/2014/10/15/internetfuggoseggel_kezelnek_egy_google_glass-felhasznalot/
bungle: http://index.hu/tech/cellanaplo/2013/12/20/ok_glass._mutasd_meg_nekem_a_vilagot
Mind a 26 komment
Az Európai Központi Bank elnöke nem tud válaszolni egy egyszerű kérdésre.

Ez pedig egy videó az Európai Stabilitási Mechanizmusról (ESM), ami ugyanaz, mint a FED: egy magánbank, amire nem vonatkoznak törvények és szabadon teheti adósságrabszolgává bármelyik országot.
5491 1 23 Izé
csaty: Nekem ezekről a dolgokról mindig egy dal jut az eszembe : " De te az orrodig se l [...]
hawkeye: Mert nincs, aki változtasson ezen. Nagy baj, hogy alig van független média. Az emberiség pedi [...]
GreenHell: szerintem az íreknél is lángolni fog egy-két bank nemsokára :D
Mind a 23 komment
Aki esetleg kételkedett David Icke kényelmi zónáról tartott álláspontjával kapcsolatban egy korábbi posztnál, az ismerkedjen meg az Asch kísérlettel:
 
A konformitás kutatása Asch nevéhez fűződik. Ő kezdte el tudományos módszerekkel kutatni az emberre ható csoportnyomás hatásait.

Ebben a filmben Asch eredeti kutatásainak egyikét mutatjuk be, eredeti felvételről.

A kutatásban több résztvevőnek meg kell mondania, hogy a kép jobb oldalon elhelyezett három különböző méretű vonal közül melyik azonos a bal oldalon lévő vonal hoszával. Ezt első ránézésre mindenki helyesen meg tudná közülünk mondani. Ám mi van akkor, ha a csoportban mi vagyunk az egyetlen, nem beavatott emberek? Akkor is rá fogjuk vágni a tökéletes megoldást minden alkalommal? Vagy talán engedünk a csoport nyomásának, és mi is hibás választ adunk a kísérletvezető kérdésére csakúgy, mint az előttünk ülő beépített emberek?
3337 0 9 Izé
Tooni: Ugyan, nem vettem magamra, de honnan tudjam más mit csinál/na? Kételkednék/Kételkednénk...
norbertvincze: ezt nem szemlyre szabva neked szántam, csak úgy általánosságban. Hüllők ide vagy oda, ha ezt [...]
közlegény: épp ez a lényeg, nyilvánvaló, h.a kísérletben szereplőnek (aki nincs beavatva) igaza van, csa [...]
Mind a 9 komment
Impact Pulse - Till We Die

Magyar EBM együttes, nekem bejön

Egy magyar nyelvű számuk: Ez A Világ
518 1 0 Zene Izé
Egy újabb tenyérizzasztó post az őrült oroszoktól
8655 3 12 Izé
KeleMan: Ezek oroszok! Távcsövessel!!! :D
Sarlatán: Azon gondolkodtam, hogy ha hirtelen bepanikoltak volna ott a legtetejen es nem tudtak volna lejonni, [...]
brier: jo a video de majdnem behánytam...
Mind a 12 komment
Pesty Fekete Doboz - a cigány-magyar együttélés
4372 1 13 Izé
MatyiZeg: http://index.hu/belfold/2012/04/21/allt_a_pultnal_halalra_vertek/
hawkeye: Ostoba ember, ezért kár volt regisztrálnod+
talpasjobbágy: Civilizált ember ezzel a két retekkel szóba sem áll és meg sem hallgatja a Júdás-cigányok é [...]
Mind a 13 komment
Egyenesben jó (veszélyes), de kanyarban veszélytelen (mivel azt nem lehet vele). „Olcsó” barkácsolás, drága temetés! :-D
5992 0 3 Izé
brier: csak álljon is meg :)
Porcelanbaba: :D Egész hamar jött visszafele, akkor nem lehet gond annyira a megállással :)
Szancso: Az alkatrészeket a tandembaumax bocsájtotta rendelkezésre. ;)
A TIME magazin egyik olvasója a következő izgalmas kérdést tette fel Dr. Neil DeGrasse Tyson amerikai asztrofizikusnak: Mi a leglenyűgözőbb tény, amit megoszthatsz velünk az univerzummal kapcsolatban? Itt a válasz!

Eredeti videó
7233 7 16 Izé
a10625026: Az a baj, hogy van aki komolyan veszi az ilyen filmeket.
brier: az univerzum és a természet a legfantasztikusabb dolog bárhol is:)
norbertvincze: hasonló dolgokkal foglalkozik
Mind a 16 komment
Zorro ismét lecsap
3747 1 18 Izé
Nas: xDDD Szpész-shíp...én kérek elnézést. http://lh4.ggpht.com/_gXLJq-z63k8/THXDAY5xqqI/AAAAAAAAB [...]
Tooni: Ezaz ezaz és birkák! Sok-sok birka! Ionmeghajtású skótduda! :)
Nas: :D Ja. Bár tartok tőle, hogy kevéssé lenne autentikus viselet egy sci-fi sorozatban... Na jó, l [...]
Mind a 18 komment
Carl Sagan - Utazások térben és időben

A Kozmosz 8. részének utazói a csillagok együttállásának újabb és újabb formáival találkozhatnak. Megismerhetik ezen rendszerek egymásba kapcsolódásának titkát, valamint azt, hogyan mozognak szabadon térben és időben. Hogyan látta Einstein és Leonardo da Vinci a csillagokba jutás lehetőségét - s mi a helyzet az időben való utazással? Hogyan alakult ez a probléma az emberiség története során?
2841 4 6 Izé
brier: juuuj szeretem az ilyen dokfilmeket :) köszi
J0hNy: Carl Edward Sagan (1934. november 9. - 1996. december 20.) amerikai csillagász, planetológus, aszt [...]
Emerond: az is volt, ő állította össze a voyager szondakon levő üzeneteket, amelyek egy esetleges föld [...]
Mind a 6 komment
Metaelméleti kisfilmek 2. rész: Tudományos ébredés
A Stratégiakutató Intézet és a BG71 Stúdió egy 26 részes sorozat forgatásába kezdett "Metaelméleti kisfilmek" címmel. A második epizódban Dienes István kutató szólal meg.
2062 2 5 Izé
brier: érdekes csak figyelni és érteni kell
norbertvincze: viserot: részben igazad van, sokan elkomolytalankodják a témát majd, de mivel van tudományos iz [...]
viserot: ez nem ide valo...nem az izere..
Mind a 5 komment
Nothing Nada - Red Armageddon

Az Impact Pulse együttes sideporject-je popposabb, dallamosabb számokkal

Most jött ki a második albumuk Violence Nada névvel, onnan egy számuk: Violence
696 2 0 Zene Izé
Ted

Ehhez nem írok semmit, na jó ezt már elrontottam, mindegy. Nézd meg, és úgy fogsz röhögni mint egy retardált fóka.
2639 0 3 Film Izé
bungle: Ted on Jimmy Kimmel Live - http://youtu.be/IuzzA3046C8
madMate: ez eddig nagyon ütős! fuck you thunder, you can suck my dick! :D
kowatch: elé gagyinak tűnik, de azért megnézem :D
Egy székely mondás szerint az asszony nem ember, a sör nem alkohol, a medve pedig nem játék. A férfi még valószínű nem hallotta ezt, ahogy anno Timothy Treadwell sem. ;)
7014 1 13 Izé
FatSnakeFoot: Ó de f.sza, 10 percig néztem a semmit. Azt hittem lesz nagy adok-kapok(inkább kapok), aztán meg [...]
Ravennë: Beküldő: Csolt http://www.youtube.com/watch?v=9nSWc43TLaI Szöveg: Medvetámadás áldozata lett D [...]
brier: a két utolso oké, de az hogy az asszony nem ember? akkor mondd csak ki nyugodtan micsoda? jaaaa h [...]
Mind a 13 komment
A Thievery új albumáról (Culture of Fear) egy kis elszállós zene és klipp 
1481 0 0 Zene Izé
Még az űrsiklóküdetések fénykorában Martin Stubbs, egy vancouveri kábeltévé igazgatója felfedezte, hogy simán be tudja fogni az asztronauták földi központba sugárzott adását. Nosza, fogta magát és felvette mind videóra.

Ebben a vele készített interjúban sok érdekes jelenség felvételét is megosztja - semmiből előtűnő fénygömbök, szemvillanásnyi idő alatt a képen áthúzó fényjelenség, és haladás közben irányt változtató dolgok - amik nem mindegyikére húzható rá az űrszemét, jégkristály vagy másik műhod című hivatalos magyarázat. További videókat a TeCsőn STS-re rákeresve láthattok - kiemelkedik ezek közül is a "Vontatókábel"-incidens.
5807 3 29 Izé
Gywer: Jókat röhögni :) De nem tudni hogy mi a lightning :) A plazmát most hagyjuk ...
odabaxok: nem lovagolok én a szavakon csak szeretném, ha valászolnál, arra amit kérdek és ne másról du [...]
norbertvincze: egyébként bocs, nem vagyok most szárnyaló hangulatomban:), ezért nem tudunk egy elmélyültebb [...]
Mind a 29 komment
Ropi, keksz házilag
631 0 0 Pink Izé
Láám, láám... újjabb hóbórtos trendi, amivel a kamaszokat hülyíteni lehet... :)
571 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...