REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az elmúlt napokban mindenki a Final Fantasy XIII-ról beszélt, így ideje volt, hogy a kissé elfeledett Final Fantasy Versus XIII is mutasson magából valamit.
887 0 0 Tech Izé
Animáció a 2008-as Pekingi olimpia két helyszínéről, ahol következő sporteseményeket rendezik meg:

National Stadium: Atlétika, Labdarúgás

National Aquatics Center: Úszás, szinkronúszás, vízilabda

 
356 0 0 Sport Izé
Soulfly - Unleash

Világzene metálba oltva. Törzsi betétek, elemi erő mellett. Max Cavalera neve fémjelzi a zenei világát az együttesnek, melyben hihetetlen erő lakozik, valódi problémákat feszeget.

Conquer lemezkritika 1

2

megj.: szentem eddig az év egyik legjobb albuma:)
451 0 6 Zene Izé
xcsokix: Thx:D Nagy Throwdown fan vok bár a legújabb nem jött be túl sokat változtak.
Balázs: hát akkor aszondjad:D amúgy az ő jahjah, jó a szemed;):P
xcsokix: amúgy tudom hogy max az énekes de aki a klipben besegít a dalolásban arra gondoltam:)
Mind a 6 komment
Glass Casket - In Between The Sheets

A 2001-ben alakult Észak-Karolinai kvintett tagjai a Narayan tevékenységének beszüntetése után hozták létre azt a zenekart, mely még Gadrel néven jelentette meg első demó felvételét To Cherish A Falsity címmel. Eztán vették fel a Glass Casket nevet, s amolyan fantombrigádként léteztek is, meg nem is. A napjainkban tomboló deathcore hullám kvázi – egyik – előfutáraként két igazi gyöngyszemnek számító lemezzel ajándékozták meg a színteret.
365 0 0 Zene Izé
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.

A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint  4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g  WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.

A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.

A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1102 0 3 Tech Izé
rivaul: Igen ez csak egy kis pc nem noti... Szal ehez +bill egér monitor stb :)
wowbagger: ööö...ez egy pc sztem.számítógép.nem notebook vagy tablet pc. nincs képernyőő.azt vegyé
gvereb1: mekkorka a képernyője?
DJ Neophyte & Scott Brown - Break Bones

Alles Kapot (ez egy nagyon durva szám :D)

Is Anybody Out There
875 1 0 Zene Izé
Csúnya baleset egy nascar futamon, ahol 16 autó ütközött egymásnak.
502 0 0 Sport Izé
Fler - Deutscha Bad Boy



Német rapper. Ez a száma "büntetés", kifejezetten szar. viszont a klip jól sikerültl Egy másik száma, ami elég jó (szerintem).
469 0 0 Zene Izé
"Isten hozott nálam öcsém, ez a való világ!"
7504 5 36 Izé
EarthPie: Ide nem törvények kellenek, ide csak más hozzáállás szükségeltetik. Ennyi.
TeamCo.: Nem.... A lemingek csak vándorolnak...Az egy másik dolog hogy szerencsétlenek nem tudják h arra [...]
kotta: Sztem a kisfilm arról szól, h vannak dógok,amikről érdemes elgondolkodni. ezt már jópáran me [...]
Mind a 36 komment
Kedvenc iPhone kiegészíőm: iBeer 2.0. :D

1506 3 10 Tech Izé
SSly: amikor éjjel melóztam akkor meg is utáltam a sört most, mikor este van meló, még tudok inni me [...]
rivaul: Én is pincér voltam évekig s utálatos szakma :D A csapolás meg még utálatosabb... Csak tölt [...]
SSly: nekem meg a sör jön be naon, mivel pincér vok ezért csapolgatok is néha, és nekem elhihetitek [...]
Mind a 10 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az orchidea, mert még növény úgy sem volt, ha jól emlékszem és persze aki a virágot szereti rossz ember nem lehet. :D

Rendszertanilag a zárvatermők (Angiospermatophyta) törzsébe, azon belül az egyszikűek (Monocotyledonopsida) osztályába tartozó családba több mint 25 000 ismert faj tartozik, de még napjainkban is fedeznek fel újabb és újabb fajokat. Például 2006-ban Pápua Új-Guineában, a Kutubu tó környéki esőerdőkben mintegy húsz olyan orchideára bukkantak, aminek legtöbbje valószínűleg új fajként kerülhet leírásra. Ezek egyike a képen látható Cadetia kutubu nevű faj.

Magyar Orchidea Társaság

Australian National Botanic Gardens

Bene László Orchideás oldala

Macro
1547 3 3 Izé
izébigyó: Volt már növény ismeretterjesztő, rosszul emlékszel. Pl. a raflézia ( http://www.ize.hu/commen [...]
Purple: szeressük :)
Zsolt86: Megy a tíz pont (:
Német szuperkupa.

Borussia Dortmund – Bayern München 2-1

Hajnal Tamás nagyon nagy gólt vert! :D
515 0 1 Sport Izé
Balázs: az eredeti szöveg azé jobban hangzott de megértem :D
A nagyoknak nem tetszett az idei E3!
1099 0 0 Tech Izé
Diecast - These Days

A Diecast esetében nem egy fiatal zenekarról beszélhetünk, nevük hallatán mégsem kapja fel túl sok metál rajongó a fejét. Ennek oka talán az lehet hogy az 1998-as Undo The Wicked c. albumuktól kezdve a háttérbe szorultak az olyan nagy zenekarok mint a Chimaira vagy az Unearth mögött.A második lemezük a Day of Reckoning hozta meg az árrörést számukra és ezzel a lemezzel váltak ismerté a nagyobb közönség számára.

Nothing I Could Say

Rise And Oppose
423 0 0 Zene Izé
Folyékony fémmel működő processzorhűtő.
A holland Danamics neve bizonyára sokak számára ismeretlen, ám ha a vállalat legfrissebb terméke piacra kerül, és valóban olyan hatékony lesz, mint azt most állítják, akkor ez a tény hamarosan megváltozhat. A Danamics elkészítette az első olyan processzorhűtőt, amelyben speciális összetételű, folyékony fémből álló keverék található, amelyről a gyártó érthető módon nem árult el részleteket. Ez a termék végre elérhető lesz kereskedelmi forgalomba is, ha minden a gyártó tervei szerint alakul.

A Danamics által kifejlesztett újdonság LM10-es típusjelzéssel van ellátva, az egységben található folyékony fémet egy speciális, elektromágneses pumpa keringeti, amely nem rendelkezik mozgó alkatrészekkel, kiegyenlítő tartállyal, illetve semmi egyébbel, ami egy vízhűtő rendszernél megtalálható. A gyártó állítása szerint az új megoldás sokkal hatékonyabban teszi a dolgát, mint a legtöbb vízhűtő rendszer. Az alkalmatosság a leghatékonyabb léghűtő szerepéért is versenybe száll a piacon, ugyanis a folyékony fém által szállított hőt az egységen található hűtőbordák vezetik majd el a levegő segítségével. A hűtőben található elektromágneses szivattyú nagy hatékonysággal keringeti a zárt rendszerben található folyékony fémet, ám ennek ellenére is kevesebbet fogyaszt 1 W-nál.

A Danamics LM10-es hűtőalkalmatosságának várható végfelhasználói árával és megjelenésével kapcsolatban egyelőre nincsenek információk, de úgy tűnik, hogy az egység már megjelenésre kész állapotban van, így remélhetőleg hamarosan találkozhatunk vele kereskedelmi forgalomban. Az ötlet ugyan nem új, de a kivitelezés nagyon jónak tűnik.
1089 0 17 Tech Izé
rivaul: hyper tx2-t próbáld meg az még a quadokat is hidegen tartja s ahoz képest nagyon olcsó :)
Jozef7: az szép
wowbagger: pl nekem jó lenne a szénné feszelt c2d e8200amhoz,mert eléggé melegszik a kicsike... pedig egy [...]
Mind a 17 komment
Pedikűr halakkal.



De már a bőrkeményedést is lerágcsáltathajtuk halakkal.
5199 0 58 Izé
ibor90: bics, számítottam rá de azért nem esett jól :S ez a lábamrólabőrtlerágjákahalak meg undor [...]
Maccoyi: Jah ;), de ez a videó LOL :)
mekszamnojz: szemmel lathatolag se nem csikis se nem fajdalmas. okos otlet. jobb mint a mindenfele vegyszerek vag [...]
Mind a 58 komment
Újabb egykori hollywoodi sikerfilm folytatása készül, ezúttal Tom Cruise (46) döntött úgy, hogy a Top Gun felélesztésével próbál meg visszatérni a sikergyár vérkeringésébe.

Az 1986-ban készült, nagy sikerű repülős film akkor 350 millió dollárt hozott a Paramount filmstúdiónak, és élvonalbeli színésszé avatta Cruise-t.

u.i: Én nagyon örülök neki, milyen jó lenne egy Nagy Durranás 3 is. :D
2069 0 7 Film Izé
mekszamnojz: tomika!!! ne tedd! kerlek!!! nincs az a gep ami elbirja ezt a fene nagy terhet..... :D
Lee88: hmm.. hát nemtudom. Mindig bizonytalan vagyok a folytatásos dolgokkal. Olyan mint a nőknél a cs [...]
Balázs: jah jólvan oks
Mind a 7 komment
Újabb egykori hollywoodi sikerfilm folytatása készül, ezúttal Tom Cruise (46) döntött úgy, hogy a Top Gun felélesztésével próbál meg visszatérni a sikergyár vérkeringésébe.

Az 1986-ban készült, nagy sikerű repülős film akkor 350 millió dollárt hozott a Paramount filmstúdiónak, és élvonalbeli színésszé avatta Cruise-t.

u.i: Én nagyon örülök neki, milyen jó lenne egy Nagy Durranás 3 is. :D
2219 0 7 Izé
mekszamnojz: tomika!!! ne tedd! kerlek!!! nincs az a gep ami elbirja ezt a fene nagy terhet..... :D
Lee88: hmm.. hát nemtudom. Mindig bizonytalan vagyok a folytatásos dolgokkal. Olyan mint a nőknél a cs [...]
Balázs: jah jólvan oks
Mind a 7 komment
RocknRolla

Vajon Guy Ritchie ismét alkot akkorát, mint tette azt A ravasz, az agy... , vagy a Blöff esetében? Október végén biztosan megtudjuk.
(a Revolver sztem nem sikerült).

Imdb
937 0 8 Film Izé
bungle: Erunder küldte: URL: http://www.ruarocknrolla.com/news/index.php?hashid=eaf3df217ede278d41f7d7ac2d8 [...]
neophyte: Ahhaaa!!! Remélem istencsászár film lesz ez is! Már alig várom is!
Ujvy: csak egyetérteni tudok, nem arról van szó, hogy nem érted meg elsőre, pusztán nem érzed azt, [...]
Mind a 8 komment
RocknRolla

Vajon Guy Ritchie ismét alkot akkorát, mint tette azt A ravasz, az agy... , vagy a Blöff esetében? Október végén biztosan megtudjuk.
(a Revolver sztem nem sikerült).

Imdb

1146 1 8 Izé
bungle: Erunder küldte: URL: http://www.ruarocknrolla.com/news/index.php?hashid=eaf3df217ede278d41f7d7ac2d8 [...]
neophyte: Ahhaaa!!! Remélem istencsászár film lesz ez is! Már alig várom is!
Ujvy: csak egyetérteni tudok, nem arról van szó, hogy nem érted meg elsőre, pusztán nem érzed azt, [...]
Mind a 8 komment
A kép felirata: "ez nem egy pipa".

A szürrealizmus egyik híres festője volt a belga René Magritte, azaz ő. Ahogy azt a linkelt galériában láthatjuk, minimalista eszközökkel is érdekes munkákat készített, mindenki megtalálhatja a kedvencét közte. (nekem pl. tetszik az Emlék , a Portré, de sok másikat is említhetnék)

Alapból nem Magritte-ról akartam anyagot küldeni, de megérdemli. A poszt pedig ezzel együtt is lehetne a kijelölt Nagy Izés Vitaposzt, ha egyetért ezzel a társaság. A kép elég jó gondolatébresztő, és a többi poszt helyett itt nyugodtan meg lehetne vitatni az élet dolgait. Ahogy eddig látom, a kedves közönség elég értelmes emberekből áll, és a máshol folytatott sokszor végtelenbe nyúló vitáknak itt teremthetünk egy helyet, ahol kulturált módon lehet filozofálni, hitvitázni, politizálni vagy ki éppen mit akar.

"Vagy ha nem, hát kisnyúl."
4079 0 58 Art Izé
mekszamnojz: Egy kisgyerek sír A sötét szoba sarkában zokog egy tehetetlen, guggoló gyerek. Sír, mint a ci [...]
kotta: Nem gondolom hogy csodálnunk kéne őket, csak pontosan ugyanolyan szinten elfogadni és elismerni [...]
Laci: Nem tudom mennyiben van igazam, csak a saját különbejáratú véleményemet mondhatom. Mindenki a [...]
Mind a 58 komment
A kép felirata: "ez nem egy pipa".

A szürrealizmus egyik híres festője volt a belga René Magritte, azaz ő. Ahogy azt a linkelt galériában láthatjuk, minimalista eszközökkel is érdekes munkákat készített, mindenki megtalálhatja a kedvencét közte. (nekem pl. tetszik az Emlék , a Portré, de sok másikat is említhetnék)

Alapból nem Magritte-ról akartam anyagot küldeni, de megérdemli. A poszt pedig ezzel együtt is lehetne a kijelölt Nagy Izés Vitaposzt, ha egyetért ezzel a társaság. A kép elég jó gondolatébresztő, és a többi poszt helyett itt nyugodtan meg lehetne vitatni az élet dolgait. Ahogy eddig látom, a kedves közönség elég értelmes emberekből áll, és a máshol folytatott sokszor végtelenbe nyúló vitáknak itt teremthetünk egy helyet, ahol kulturált módon lehet filozofálni, hitvitázni, politizálni vagy ki éppen mit akar.

"Vagy ha nem, hát kisnyúl."
4399 4 58 Izé
mekszamnojz: Egy kisgyerek sír A sötét szoba sarkában zokog egy tehetetlen, guggoló gyerek. Sír, mint a ci [...]
kotta: Nem gondolom hogy csodálnunk kéne őket, csak pontosan ugyanolyan szinten elfogadni és elismerni [...]
Laci: Nem tudom mennyiben van igazam, csak a saját különbejáratú véleményemet mondhatom. Mindenki a [...]
Mind a 58 komment
Megérkezett a Watchmen első kedvcsinálója, a Terminator: Salvation is tízer videóval kedveskedett nekünk, kaptunk egy raklapnyi új képet, infót és a Frank Miller nevével fémjelzett The Spirit is új videóval jelentkezett. Ezenkívül elindult a Resident Evil: Degeneration CG animációs film hivatalos honlapja, készül a Wanted 2 és friss 24 információk is napvilágot láttak.
3652 0 8 Film Izé
Shifty_: Szó sincs koppintásról, csak Frank Miller keze van a dologban, ezért hasonló a látványvilág. [...]
bOne: Ez a spirit mi a lófasz???? Miért kell kopizni a sincitit? Az a baj h már az ilyen szar filmekhe [...]
mephistto: őő emberek spirit trailernek a zenéje baromira érdekelne engem, kicsit hasonló a goldfrapphez [...]
Mind a 8 komment
Megérkezett a Watchmen első kedvcsinálója, a Terminator: Salvation is tízer videóval kedveskedett nekünk, kaptunk egy raklapnyi új képet, infót és a Frank Miller nevével fémjelzett The Spirit is új videóval jelentkezett. Ezenkívül elindult a Resident Evil: Degeneration CG animációs film hivatalos honlapja, készül a Wanted 2 és friss 24 információk is napvilágot láttak.
3976 2 8 Izé
Shifty_: Szó sincs koppintásról, csak Frank Miller keze van a dologban, ezért hasonló a látványvilág. [...]
bOne: Ez a spirit mi a lófasz???? Miért kell kopizni a sincitit? Az a baj h már az ilyen szar filmekhe [...]
mephistto: őő emberek spirit trailernek a zenéje baromira érdekelne engem, kicsit hasonló a goldfrapphez [...]
Mind a 8 komment
The Day The Earth Stood Still
A 20th Century Fox remake-et csinált a The Day the Earth Stood Still (A nap, amikor a Föld elhallgatott) című 1951-es sci-fi klasszikusból (jelenleg 201. az IMDb-n).
Klaatu (Keanu Reeves), egy humanoid idegent játszik, aki egy elpusztíthatatlan, alaposan felfegyverzett robot társaságában látogat a Földre. Üzenetük egyértelmű és világos a világ vezetői számára: ha nem hagyják abba agresszív viselkedésüket, az a Föld pusztulásához fog vezetni - a bolygót figyelő fajok fogják megsemmisíteni.
A filmet december 12-én mutatják be.
4194 0 22 Film Izé
guti73: Ilyen unalmas filmet!!! Csalódtam Reevseben,ilyen filmet elfogadni!!
Grex: én ma néztem meg....elgondolkodtató nekem tetszik,az hogy lesz neki második része az egyértelm [...]
|-=O=-|: Látta valaki innen? Tényleg nagyon gagyi és unalmas lett?
Mind a 22 komment
The Day The Earth Stood Still
A 20th Century Fox remake-et csinált a The Day the Earth Stood Still (A nap, amikor a Föld elhallgatott) című 1951-es sci-fi klasszikusból (jelenleg 201. az IMDb-n).
Klaatu (Keanu Reeves), egy humanoid idegent játszik, aki egy elpusztíthatatlan, alaposan felfegyverzett robot társaságában látogat a Földre. Üzenetük egyértelmű és világos a világ vezetői számára: ha nem hagyják abba agresszív viselkedésüket, az a Föld pusztulásához fog vezetni - a bolygót figyelő fajok fogják megsemmisíteni.
A filmet december 12-én mutatják be.
4423 2 22 Izé
Gäboh: http://float.sadkeanu.com/?url=index.hu&bgheight=1550&bgwidth=1270&size=50&facing=left&t=35&l=900
Grex: én ma néztem meg....elgondolkodtató nekem tetszik,az hogy lesz neki második része az egyértelm [...]
|-=O=-|: Látta valaki innen? Tényleg nagyon gagyi és unalmas lett?
Mind a 22 komment
Metál nagyi! :D
5780 0 5 Izé
calipunkszabus: tippelni kellene, milyen koncerten rázzák a bulájukat az aasszonykák!..
Balázs: mer ennek is milyen egetrengető sikere volt :D
dude: Látod levideóztad volna, most milyen sikered lenne a posttal. ;)
Mind a 5 komment
Az elképesztő mértékűre emelkedett infláció miatt 100 milliárd dolláros bankjegyet hoz forgalomba Zimbabwe. Egy USA dollár jelenleg 70 milliárd zimbabwei dollárt ér, a 100 milliárdos bankjegyből a jelenlegi árak szerint egy vekni kenyeret lehet venni. Egy ember egy napi kiadásai 500 milliárd dollárnál kezdődnek a Robert Mugabe által vezetett, egykor nagyon gazdag afrikai államban.

A világ legnagyobb áremelkedése egyébként Magyarországon volt a II. világháború után, az árak 15 óránként duplázódtak. 1946. augusztus 1-jén a pengőt leváltotta a forint.
Ekkor 400 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 pengő (32 nulla a 4-es után!) ért egy forintot.
3106 8 67 Izé
izébigyó: Tízmilliárd dolláros bankjegy került forgalomba http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=18160
izébigyó: A zimbabwei infláció már 11,2 millió százalék http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=7489
Jozef7: :D az is egy megoldás lenne
Mind a 67 komment
Cesare Bonizzi testvér 15 évvel ezelőtt ellátogatott egy Metallica koncertre, ami olyan hatással volt rá, hogy a 62 éves olasz kapucinus szerzetes most egy heavy metal bandában énekel. :)
A Fratello Metallo (Metál Testvér) nevű zenekar most jelentette meg 2. albumát és a Gods of Metal fesztiválon is felléptek olyan együttesekkel, mint az Iron Maidennel.

5519 4 24 Izé
kotta: Ezt meg csak most hallottam (bár biztos régi, de nekem még új volt és tetszik): A Biblia arra t [...]
kotta: Most hájjal kenegetnek... :DDD De komolyan. Jólesik, h valaki elfogadja h vannak előítéletei. N [...]
joceszko: Ebben teljesen igazad van de ugye be kell látnod hogy elvileg ők isten szolgái szóval ha valakin [...]
Mind a 24 komment
Feel X

Mit tennél, ha egyik nap meglátnád a hasonmásod a metróban? Schröderrel, a német postással ez történt - egy kiadós üldözést követően pedig már azt sem tudta, ki az "igazi", ő vagy a klónja.
2818 0 9 Film Izé
poymen: Aber Klaus! dehogynem ő. hehe! mindíg ilyen pszichót alakít?
Bizsu: ő nem Klaus a targoncás oktatófilmből????
Bakeyoo: Nem rossz.
Mind a 9 komment
Feel X

Mit tennél, ha egyik nap meglátnád a hasonmásod a metróban? Schröderrel, a német postással ez történt - egy kiadós üldözést követően pedig már azt sem tudta, ki az "igazi", ő vagy a klónja.
2867 1 9 Izé
poymen: Aber Klaus! dehogynem ő. hehe! mindíg ilyen pszichót alakít?
Bizsu: ő nem Klaus a targoncás oktatófilmből????
Bakeyoo: Nem rossz.
Mind a 9 komment
Egy énekesnő fénykorában: Britney Spears - Lucky

Volt egyszer egy szép hangú, tehetséges lány. Jó helyen született ahhoz, hogy világsztár legyen belőle, olyan, akinek mindenhol ismerik a nevét. Rossz helyen született ahhoz, hogy boldog és kiegyensúlyozott felnőtt nő legyen belőle, olyan, akinek (nagy cs-vel) családja van és emellett sikeres előadó is lehet. Talán a neveltetése, talán saját maga korlátai miatt, de nem lett, nem tudott gátlástalanul csak a sikerre építő műember lenni, mint a pályatárs . Viszont a lehetőség még az ő számára is adott.



(a többi dalból pedig mindenki válassza ki a neki tetszőt, vagy csak simán röhögjön/borzongjon/utálkozzzon és hallgasson szebb zenéket ;-) )
685 0 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: :]
kotta: cupp!
kotta: (mit agyaltam, mire eszembe jutott milyen link volt még itt...:D) Szóval: "...műember lenni,mint [...]
Mind a 5 komment
Képek a hétvégi Német nagydíjról, amelyet  Lewis Hamilton magabiztosan nyert meg.
538 0 6 Sport Izé
koocos: De nagyom hajrá KIMI!
Makkász: Nem pozícióátadás volt, csak izgalmasabbá tette a végét :)
narancshéj: Na jó... ez most tényleg szép volt...... Akkor is hajrá KIMI ;)
Mind a 6 komment
Darkness Dynamite - Save The Cheerleader

A Darkness Dynamite egy 2006-os keltezésű párizsi underground zenekar, amit Eddie, mint énekes hívott életre, hogy új vért pumpáljanak a párizsi színtér életébe. Jelszavuk ma már kicsit unalmasnak tűnő (brutal) death metal és hardcore keverék, a már megszokott klisékkel, de Eddie mind amellett, hogy valami ultrasúlyos zenei br00talizálást akart hasonlóan a nagyokhoz; okosan, a könnyebb befogadhatóság érdekében némi melódiával is megfűszerezte azt.

Brand New Day

Evil Dead

 

 
404 0 1 Zene Izé
winkytct: save the cheerleader, save the world!
Kelly Osbourne - One word (Chris Cox Remix)  
543 1 0 Zene Izé
BARACKCA - NATO

Já voll

Képmutató vallás

Az anarchia él
371 1 1 Zene Izé
Géza bá: Egyik nagy kedvencem a Barackca, bár sajnos élőben még nem láttam őket.
A Consortes nevű együttes feloszlása után 2007 végén a formáció egyik tagja - Boney - szóló karrierbe kezdett.
Az eddigiektől elrugaszkodva az új számban már életszerűbb, utcai stílust képvisel,
 ami a hölgyek körében egy új színfoltot jelent a magyar underground hiphop területén.
Lazább, vagányabb hangvételű trackek sora van születőben.......
A budapesti lány hamarosan (várhatóan nyáron) egy nagyobb albumot jelentet meg a B-proRAPcords gondozásában,
melyen hétköznapi témák boncolgatása mellett helyet kapnak pörgősebb, "bulizósabb" és gondolatébresztő számok is,
 mellőzve a felesleges érzékenykedést.
A sokak számára ismeretlen látásmód, az élet egy nagyon csinos,fiatal hölgy szemszögéből mindenki számára érdekes lehet,
 felemelő változatosságot nyújthat napjaink kissé egysíkú hazai rap-felhozatalában.

2008 második fele...

Boney 01 bemutatkozó EP-je után év végére megjelenik első saját nagylemeze.Az album
két részből áll majd: keményebb, "odaszólogatósabb" stílussal indítva és egy egészen új
 fajta chillout-feelinggel a második felében.
Egy kis ízelítőnek már hallható egy track Nem kell a terelés címmel.
769 0 2 Zene Izé
Bire: nagyo jóóó a "Nem kell a terelés"cimű szám nagyon jóó...Csak igy tovább..
Fatsoe: hú ez fain! nem is hallottam róla h lesz ilyen.... Consortes anno bejött, meglessük szólóban i [...]
A The Roots (más néven: The Legendary Roots Crew, The Fifth Dynasty, The Square Roots vagy The Foundation) egy nagy hatású, Grammy-díjas hiphop csapat Philadelphiából. Ismertek zenéjük dzsesszes hangzásáról és hangszeres fellépéseikről. A Roots a  kritikától egyöntetű elismerést kapott, valamint jelentős hatással volt és van az R&B és hiphop világára.

Könnyed, nosztalgikus "zenécske".
548 1 0 Zene Izé
Fehér Csaba 35 m-es szabadrúgás gólja a NAC Breda-ban.
474 0 0 Sport Izé
Disztraktor - Betonszar


Magyar "agrár metált" játszó nagyon hülye banda : D

Tagok: Hideg Vér (gitár\vokál), Vas Tüdő (gitár), Kocsonya (basszus), Ogre (dobok)

nem komolyabbak egy szemmel sem a KOVBOJOKnál....

Honlap (nekem nem jött be de elvileg most ez a hivatalos oldaluk)


Passzió.hu interjú

Myspace - sok más bolond számmal!

 

MÉG számok:

Élet a tanyán

Magyar nemes

Paraszthimnusz
678 2 0 Zene Izé
Régebbi postok...