REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fogszabályozás
485 0 0 Pink Izé
Az idei TGS-en a csinos hostess lányok mellett felbukkannak a cosplay, japán lányok, akik a japán játékipar legismertebb karaktereit testesítik meg, élőben. Egyedi kosztümök, bájos mosoly, nagy barna szemek. Fogyasszátok egészséggel!
26738 8 15 Izé
bungle: Már megint egy... http://damncoolpics.blogspot.com/2010/01/best-female-street-fighter-costumes.html [...]
bungle: k0valik és cancer1 is beküldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2010/01/hottest-cosplay-girls.htm [...]
Schabee: van közte néhány jó kiscsaj
Mind a 15 komment
Aquapark. ;)
9341 3 9 Izé
Schabee: katasztrófa turizmus?
Fireblade1000: nem a klasszikus értelemben vett aquapark, de van víz is és park is, pláne a kettő együtt, teh [...]
Nusihusi: Minden rosszban van valami jó:) Így lehet, több lesz a látogatójuk:D
Mind a 9 komment
Mr. Bumble (nem röhög!), a pufi borz fogyókúrára ítélve. :)
5666 2 25 Izé
Schabee: WTFOMG
Fireblade1000: nem is elhízott, hanem dagadt disznó!!
joovan: Vagy milyen lehet egy elhizott anaconda :D
Mind a 25 komment
Magyarországon elsőként teszteltük a két évvel ezelőtt bemutatkozott Marvel Ultimate Alliance folytatását. Exkluzív X360-as játéktesztünket olvashatjátok!
1772 0 0 Game Izé
Harry Brown

Még egy filmes fesztivál által ihletett poszt. ( ne féljetek lesz még :)

Michael Caine megirigyelhette Clint Eastwood Gran Torinó-s kemény öregember-figuráját, mert a Harry Brown című filmben maga is arra adja a fejét, hogy elsimítsa, amit a hivatalos igazságszolgáltatás nem képes. Daniel Barber első rendezésében Caine egy egykori katonát játszik, aki azután pöccen be, hogy legjobb barátját fiatal suhancok ölik meg. Az előzetesből kiderül, hogy a vénember nem finomkodik, és az is, hogy a gyilkossági ügyben nyomozó Emily Mortimer hamar gyanút fog, hogy az öregúr nem olyan ártatlan, amilyennek látszik.

Michael Caine drumm and bass-re gyilkolászik.Az előzetes kihagyhatatlan, reméljük a film is ilyen jó lesz.. :D

Előzetes | Imdb
800 0 1 Film Izé
Erunder: Brutálisabb, realisztikusabb, és pörgősebb, mint amire számítottam. Abszolút muszáj megnézn [...]
Kell egy jó gép, pl Canon 5D Mark II DLSR + egyéb kiegészítők és csinálhatsz olyan videókat, képeket, mint Tom!

Timescapes.org
7765 1 0 Art Izé
Kell egy jó gép, pl Canon 5D Mark II DLSR + egyéb kiegészítők és csinálhatsz olyan videókat, képeket, mint Tom!

Timescapes.org
8538 11 20 Izé
bungle: http://vimeo.com/16369165
Syra: gyönyörűek!
hopkins: Ha le tudsz menni fényes nappal egy ásott kutba, kb 10 méter mélyre akkor láthatod fényes napp [...]
Mind a 20 komment
Dark Country

A rendező és a főszereplő is Thomas Jane (igen, a 2004-es Punisher), és véleményem szerint nagyon is jónak néz ki a cucc. A sztori egy fiatal párt követ, akik a mézesheteiket töltik éppen, amikor hirtelen beüt a gebasz, és onnantól fogva már nem is lesz olyan mézes... Elég érdekes a képi világ, mert helyenként ilyen Sin City utánérzés, máshol meg mintha valami noir-t nézne az ember, de tisztességes egyvelegnek tűnik. Kicsit a Grindhouse-ra is emlékeztetett. Az előzetesnek a hangulatát mindenesetre sikerült maradéktalanul eltalálniuk.

Imdb
1192 0 0 Film Izé
A. Skillz - Strawberry Jam Forever

Jóféle Break ;)
1430 0 2 Zene Izé
nehgs: a legjobb féle.
focuskoma: Bejövős. ;)
Színes, képes, formás, figyelemfelkeltő. De valóban praktikus? Milyen, amikor környezetbarát? Egy újabb dolog, ahol nem csak a külső számít: a csomagolás.
350 0 0 Pink Izé
Szerkesztőségünk ismételten meghívást kapott a BSC Kft. csütörtöki nyílt napjára, ahol ismét az Activison játékai voltak terítéken, csak ezúttal az őszi kollekció új termékeit mutatta be a hazai szaksajtó számára a forgalmazó. A jelenlévők ezúttal a Guitar Hero 5-öt, a DJ Hero-t és a Blurt tesztelhették le. Előbbi kettőről már akad egy tesztünk és egy előzetesünk, így ezek részletezésébe nem is nagyon mennénk most bele, viszont a Project Gotham Racing alkotóinak új, abszolút a kikapcsolódást, könnyed játékmenetet ígérő versenyjátéka, a Blur már igenis megérdemli, hogy röviden, de beszámoljunk róla.
1261 0 0 Game Izé
A Kokugamer csapata összeállította minden idők legjobb tíz játékreklámját, melyet teljesen szubjektív alapon válogattak össze, így egyes pontokon nem feltétlenül értünk egyet velük.

Mi kiegészítettük a listát a hazánkban forgatott, magyar nyelven beszélő, élőszereplős Halo 3: ODST videóval.
8708 6 10 Izé
Schabee: ez a halo 3 odst nagyon odabasz
Csolt: Nekem is a HALO 3 előzetes a kedvencem.
Fireblade1000: Látványosak!!! Még van 1 pár játék aminek elég ütős a trailer-e!
Mind a 10 komment
Minden bizonnyal megmarad mókás ötletnek a lelkes amatőrök által tett felvetés, miszerint ha a lényeget tartalmazná egy-egy filmplakát, rengeteg feleslegesen moziban töltött perctől, órától kímélne meg minket Hollywood. A netre kiszivárgott munkák többek között a Bourne sorozat egyik epizódját, a Watchment, a Passiót és a Transformers förtelmesre sikeredett második részét figurázzák ki.
1314 1 15 Film Izé
kasy: Különböző látás, ízlés, észrevételek. Ez nem baj, nyilván nem tetszhet mindenkinek ugyana [...]
Balázs: azért címeztem neked mert azt mondtad hogy képregények közt is van különbség és én példá [...]
neomatsek: igen tudok angolul,sőt az olvasással sincsenek gondjaim,de én arra kértelek,h azt keresd meg,h [...]
Mind a 15 komment
Gordos Diána 14 éves leányzó lenyűgöző képei
1094 0 1 Art Izé
panzerp: kicsit tömeg... és lapos... egyhangú de szerencsére még csak 14éves
Blobular
3220 2 0 Game Izé
Megérkezett szerkesztőségünkbe a két évvel ezelőtt megjelent Colin McRae: DiRT folytatása, mely még nagyobb sebességre kapcsolt, így még több dagonyázás, még ütősebb vizualitás vár ránk.
1209 1 0 Game Izé
Játsszunk cicásat! :)
6561 5 14 Izé
Mr.T.: http://weisswurst.apina.biz/full/21584.gif :DDDD
Schabee: hát ez a macska készXD
Mr.T.: Te meg be vagy baszva :DDD
Mind a 14 komment
The Ocean - Rhyacian: Untimely Meditations

Nehéz bármit is írnom erről a németországi csapatról, pedig hozzám a legközelebb álló zenekarok egyike. Képzelj el egy masszív, brutális és progresszív noisecore/doom/sludge egyveleget. 2007-es Precambrian című lemezük egy két részre osztott, (Hadean/Archaen és Proterozoic) a földtörténeti korokra épített konceptalbum, mely a fortyogó magmától kezdve a felszín kialakulásán keresztül vezeti át a hallgatót. Rendkívül nehéz hallgatnivaló, de meghálálja a belé fektetett bizalmat. Kétszer láttam őket élőben, és a földbe döngöltek.
Wiki | Myspace
737 1 5 Zene Izé
pepeti: Valóban, pedig úgy emlékszem jót adtam meg. http://www.myspace.com/theoceancollective
weedjay: viszont a myspace oldal nem hiteles.
weedjay: zsenialis. koszonom! mindig megismerhetek valami ujat es jobbat, mikor mar-mar kezdem elveszteni az [...]
Mind a 5 komment
Faces of Google Earth, avagy arcok a Földön.
6229 6 3 Izé
Fireblade1000: tényleg elég gyenge!!
bogey: Ez eléggé gyenge . de a google earth nagyon jó program ..
kat: ahh ez tuti photo shop:D
Sok idióta egy rakáson. :)
15183 18 21 Izé
Schabee: állat XDXD
RokkantTroll: Na meg amikor az egyik rokker pofán vágja a másikat. :D
joovan: Azért néha az állatok milyen "HeadShot"-ot adnak a gyerekeknek! :D:D
Mind a 21 komment
6 ok, amiért a nő nem fog felhívni!
570 0 0 Pink Izé
Feng Shui tippek őszre - szín, trükk, fortély
380 1 0 Pink Izé
Bár február óta börtönben van Hunvald György, mégis havi 742.560 forintot keres.

Hunvald és szeretője luxusutakra járt közpénzen

Újabb Hunvald-susmus
3124 1 23 Izé
chaby63: Nincs valakinek képe a Hunvald csajáról. Lehet, hogy nagyon jó nő és megérte az adónkból pa [...]
Zorro: 2 perc alatt lehetne hozni olyan törvényt, hogy a vezetők prémiumai meg a hunvald és hasonszőr [...]
joovan: Na nem ilyen cigany videora szamitottam baszod.... :S :D
Mind a 23 komment
Pumából ferrari!? ;)
1109 2 1 Sport Izé
teccikerteni: de ráérnek az eladók:DD minden esetre ötletes és szép lett:D
The Boys Are Back

A The Boys are Back Simon Carr hasonló című regénye alapján készült filmdráma, Clive Owen főszereplésével és Scott Hicks rendezében.
A sztori középpontjában egy szabadszájú, jóeszű és erősen akció orientált sportújságíró áll, aki felsége váratlan, tragikus halálát követően komoly kihívás előtt áll: egyedül kell felnevelnie gyermekét, akivel eddig nem túl sokat foglalkozott. Némi érzelmi hullámvasutazás után Joe Warr úgy dönt, a könnyebb utat próbálja meg járni - mondj mindenre igent.

A filmet szeptember 25-én mutaták be az amerikai mozik, limitált kópiával.

Imdb
828 1 4 Film Izé
Jokker: Megnézem a Duplicity-jét, meg ezt a Boys are Back-jét, oszt meglátom mennyire fog tetszeni :)
Jokker: Az a poén, hogy azt a filmet is láttam, de nem hagyott bennem ott sem mély nyomot. Mondjuk az az [...]
Erunder: Nekem speciál a Sin City-ben tök szimpatikus volt. :D
Mind a 4 komment
Nem él tovább, aki koplal
364 0 0 Pink Izé
IAM & Fonky Family - Le Retour du Shit Squad

Ismét egy francia szám. Szerintem fullra szét lehet esni ettől, anniyra ellazít, hihetetlen. :D Remélem másoknak is tetszik.
1021 2 0 Zene Izé
Tiszta szívvel foci (Friday Night Lights)

Dillon texasi kisváros, amelynek egyetlen "nevezetessége" a helyi középiskola amerikai foci csapata, a Párducok. Az új szezon nem a legjobban indul számukra, az első meccsen lesérül a csapat legjobb játékosa, a sztár irányító. Emiatt veszélybe kerül a remélt bajnoki cím is. Az edző, Eric Taylor bízik abban, hogy talpra állnak. Ám ahhoz, hogy ezt sikerüljön, minden mást háttérbe kell szorítani. Ebből pedig számos konfliktus, nehézség adódik, úgy a játékosok, mint azok családtagjai, illetve a szurkolók körében.
SorozatJunkie (kicsit spoiler-es)

Promo 1, Promo 2
Music Trailer

Az amerikai foci alapot ad a sorozatnak, de nem kifejezetten arról szól. Az utóbbi évek legjobb dráma sorozata, nagyszerű kivitelezés.
615 1 2 Film Izé
Mihail: Riggs meg Smash a két legjobb karakter,a sorozat is frankó. Szinkronosan viszont bűn megnézni!
szomoja: Tim Riggins odaver:D
Új nyereményjátékot indított a JÁTÉKOK.hu csapata!

A mostani fordulóban a BSC Kft. jóvoltából három darab, PlayStation 3-as Guitar Hero 5-öt, egy darab, szintén PlayStation 3-as Wolfensteint, a SevenM jóvoltából egy magyar feliratos, PC-s Armed Assault 2-öt sorsolunk ki, míg az ÜberKonzol közreműködésével választható, hogy egy X360-as vagy egy PlayStation 3-as Batman: Arkham Asylumot visztek haza.
683 0 0 Tech Izé
A JÁTÉKOK.hu szerkesztősége új nyereményjátékot hirdetett meg!

A mostani fordulóban a BSC Kft. jóvoltából három darab, PlayStation 3-as Guitar Hero 5-öt, egy darab, szintén PlayStation 3-as Wolfensteint, a SevenM jóvoltából egy magyar feliratos, PC-s Armed Assault 2-öt sorsolunk ki, míg az ÜberKonzol közreműködésével választható, hogy egy X360-as vagy egy PlayStation 3-as Batman: Arkham Asylumot visztek haza.
2085 2 1 Izé
Fireblade1000: Jók ezek a játékok!!
A JÁTÉKOK.hu szerkesztősége új nyereményjátékot hirdetett meg!

A mostani fordulóban a BSC Kft. jóvoltából három darab, PlayStation 3-as Guitar Hero 5-öt, egy darab, szintén PlayStation 3-as Wolfensteint, a SevenM jóvoltából egy magyar feliratos, PC-s Armed Assault 2-öt sorsolunk ki, míg az ÜberKonzol közreműködésével választható, hogy egy X360-as vagy egy PlayStation 3-as Batman: Arkham Asylumot visztek haza.
1072 0 0 Game Izé
"Ide a halammal pupákok!"

...avagy horgász fogta, fóka vitte. :)
7925 2 10 Izé
nyehőce: Tényleg biztos jegesmedve, csak fókának álcázta magát, hogy könnyebben barátkozhasson a fók [...]
rubigo: így is lehet.. :) Emberek között is van ilyen...
joovan: Ez tényleg fóka, de még jó, hogy nem rántott bele senkit! :) Lusta dög!
Mind a 10 komment
6 ok, amiért a pasi nem fog felhívni!
590 0 0 Pink Izé
I Hope They Serve Beer in Hell

"A nevem Tucker Max, és egy seggfej vagyok. Mindig a lehető legrosszabbkor vagyok képes csúnyán lerészegedni; figyelmen kívül hagyom a társadalmi normákat; kiélem az összes vágyamat; nem törődök a tetteim következményével; kigúnyolom az idiótákat és a pozőröket; több nővel fekszem le, mint amennyi biztonságos vagy ésszerű lenne; és általánosságban is úgy viselkedek, mint egy őrjöngő faszfej. De egy nagyon fontos dologgal mégiscsak javára szolgálok az emberiségnek: a kalandjaimat megosztom az egész világgal."

Így mutatkozik be honlapján az online irodalom legkifinomultabb humorú alkoholistája, akinek nyomtatásban megjelent kalandjai előbb bestsellerré váltak, majd film is készült belőlük.

IGAZ TÖRTÉNET!!!! Egy jó életből, csak jó filmet lehet csinálni, Én mondtam. Lehet idézni. :D

Imdb | Kritika a könyvről
5058 6 3 Izé
MiniMe: "my room was covered by astraglide, vomit and anal luquid" ROFL!
Fireblade1000: Jónak igérkezik!!!
1nessa: szeptember 25 irany a mozi:P:)
I Hope They Serve Beer in Hell

"A nevem Tucker Max, és egy seggfej vagyok. Mindig a lehető legrosszabbkor vagyok képes csúnyán lerészegedni; figyelmen kívül hagyom a társadalmi normákat; kiélem az összes vágyamat; nem törődök a tetteim következményével; kigúnyolom az idiótákat és a pozőröket; több nővel fekszem le, mint amennyi biztonságos vagy ésszerű lenne; és általánosságban is úgy viselkedek, mint egy őrjöngő faszfej. De egy nagyon fontos dologgal mégiscsak javára szolgálok az emberiségnek: a kalandjaimat megosztom az egész világgal."

Így mutatkozik be honlapján az online irodalom legkifinomultabb humorú alkoholistája, akinek nyomtatásban is megjelent kalandjai előbb bestsellerré váltak, majd film is készült belőlük.

IGAZ TÖRTÉNET!!!! Egy jó életből, csak jó filmet lehet csinálni. Én mondtam. Lehet idézni. :D

Imdb | Kritika a könyvről
4168 1 1 Film Izé
Jokker: Gondolom ez hasonló lesz mint az Alfie, csak jó pár árnyalattal erősebb :)
10 zsírégető étel, amivel megkétszerezheted a fogyást
1205 0 0 Pink Izé
Az Együgyű... ööö... Egyesült Államok nem kér a Darwin életét bemutató Creation c. filmből, mivel a forgalmazók tartanak az evolúcióelméletet még mindig fölöttébb ellenségesen fogadó amerikai közönség negatív reakciójától.

Magyar nyelvű cikk.

Sajnos a dolog nem is annyira meglepő, a Science legutóbbi tanulmánya szerint, mely az evolúció elfogadottsága szempontjából rangsorolja az egyes országokat az USA szégyenszemre az utolsó előtti helyen kullog, mindössze Törökországot előzve meg.
3141 3 117 Izé
bungle: http://film.ize.hu/comments.php?post_id=1005 (Erunder, inkább csak ide írom, mert ez már volt...) [...]
kukulkan: >> Nem adok neked - még - több elemezgetni, beleolvasni illetve kiforgatnivalót. Neked nem véle [...]
néma Bob: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D [...]
Mind a 117 komment
Napoleon Boulevard - Júlia nem akar a földön járni - 2009
844 1 0 Zene Izé
Irodaszék verseny Japánban.
6939 4 12 Izé
Balage77: Itt vagyok én is jelentkezőnek :) Kár, hogy itt Békés megyében viszonylag kevés a lejtős út [...]
1nessa: ezt en is kiprobalnam:D
Öcsi: már rendezhettek egy ize.hu házibajnokságot :)
Mind a 12 komment
Régebbi postok...