REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
  Zodiac - Kredó
647 0 0 Zene Izé
Juliet „híres” számának feldolgozása :)

Az eredeti dal, illetve Juliet kihívója.
2222 0 1 Izé
szecskamester: Nagyon tetszik! Főleg 0:40-től :D
Muse - Feeling Good (Dirty Job Remix)  Ingyen letoltes itt:
751 0 0 Zene Izé
Affiance - Call To The Warrior
517 0 0 Zene Izé
Tamang Phan, a kaméleonlány
6347 3 21 Izé
Ravennë: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2387668/Make-artist-Carly-Paige-transforms-Whos-Who-celebrit [...]
brier: -.-
Purple: Akkor mondjuk kezdhetted volna ezzel, hogy nem bírod a véleménycserét, és nem összehordani ily [...]
Mind a 21 komment
Tűz van, Ladám! "Maga javíthatatlan álmodozó, Baló. És nézzen rám, ha velem beszél…"
4567 0 5 Izé
M.Andreas: LOL. Épp ezt a vidit néztem, amikor egyszercsak sistergést hallok az utcáról. A barom vízműve [...]
7sleeper: Ladótelep :-DDD
Szancso: "Ladó"telepen ritkán jár tutaj.Hacsak nem tüskére"vár"tak. ;)
Mind a 5 komment
Emlékeztek még Juliet -re? Itt a kihívója! :D

Jacob őszinte vallomása Juliet-nek. ;)
2959 0 2 Izé
adi226: Szerintem a kis srác jobban tolja.
cool-t16: Juliet még mindig jobb.
Zimo - Evil Eye (Tambour Battant Remix) 
518 0 0 Zene Izé
Masta Mic egy orosz származású dubstep beatbox-os, én a legjobbakhoz sorolnám! :)

Ismerős lehet innen. :)

Ez a videó azért érdekes számomra, mert láthatom a kisgyerekek arcát a zenére reagálva! :)
847 0 0 Zene Izé
Peiling Lee: Small Small World - szürreális hatású bogár-makrók
1274 2 0 Art Izé
200% Nigga Music Video
3790 0 12 Izé
brier: kb igen :) igy már nekem is :DDD akkor is Eddie Murphy a király vigyorban http://www.infamouskidd [...]
Bogi22: o.O jaaaj nee 100% csoki ember ... ez most fájt kedd reggel ezt megnézni! :D
Nusihusi: Mit vétettünk, hogy ezt érdemeltük?!:D
Mind a 12 komment
Óriás csigák lepték el Floridát

Remélem a jobbnál jobb filmjeiről ismert The Asylum leforgat valami jó kis horrort a témában... ;))
3757 0 22 Izé
bungle: Szólj, ha visszaértél 2013-ba! ;)
cila: Eme lények terjesztenék a meningitisznek keresztelt agylágyulást? Ám tegyék, csak csigalassus [...]
cila: Szóval ezek terjeszthetik elméletileg a meningitisz nevezetü agylágyulást? Remélem, csiga lass [...]
Mind a 22 komment
Magyar srácok sikere a brit tehetségkutatóban.
6032 4 21 Izé
Pola: überfasza!
Ravennë: Egész vonzó lenne, ha nem vonaglana úgy, mint egy csaj. A képekről nem is beszélve. Ez inkább [...]
lowrider: Bocs, nem "idegenszívűség" vagy ilyesmi - és én is megsüvegelem a srácokat, mert beleteszik a [...]
Mind a 21 komment
Autós üldözés vietnámi módra. ;)

Magyar cikk
4429 0 10 Izé
Nusihusi: Milyen makacs potyautas:)
sien: ja jó majd figyelek és tanulok ja persze hogyne.
.::JunKieEQ::.: Szerencsétlen Sze-Chu-An-nak szarul indult az első munkanapja.... de lelkes, az is biztos... :DDD
Mind a 10 komment
Tavitündér ;)
11038 3 18 Izé
eospower: Trend a fake videó, mostmár nemcsak a pesszmisiták szerint 99% ugyanis nemcsak aa reklámok stb f [...]
MADve: teljesen igazat adok. mellesleg ha a híreket emlegeted, meg a fake dolgoknál tartunk, optimista b [...]
sf: lehet, hogy kuplung.. de ez sztem inkább gáz
Mind a 18 komment
Tavaszi nagytakarítás, ruhatár csere-megújítás :))
464 0 0 Pink Izé
God Bless America

Egy agydaganatos fickó és egy furcsa tini idióta seggfejekre lövöldöz. Nálam eddig az év vígjátéka.
3714 5 24 Izé
Randal Graves: http://static.mellbimbo.eu/files/2012/04/15/1334493659483.jpg
nyehőce: http://lmgtfy.com/?q=god+bless+america+hdrip+torrent :)
lorem_ipsum: kick ass torrents
Mind a 24 komment
God Bless America

Egy agydaganatos fickó és egy furcsa tini idióta seggfejekre lövöldöz. Nálam eddig az év vígjátéka.
1233 0 0 Film Izé
Looper

A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...
4106 2 4 Izé
bungle: http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/bruce_willis_a_sajat_farkaba_harap/
dettybee: még csak belegondoltam az alaptörténetbe, de már elnyelt az időparadoxon..
ToMad: kötelező lesz!
Mind a 4 komment
Looper

A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...
5091 0 2 Film Izé
bungle: Pont tegnap néztem. Elég sok ötlet volt régi filmekből lenyúlva (Bruce Willis mint Terminator, [...]
skad: Imdb-n 7,9! Idén ebben a filmben volt a legtöbb ötlet.
Kezdjük újra! Sok pár életében elhangzik a fenti mondat, de a tapasztalat mégis az, amit a szólás is tart: „Felmelegítve csak a káposzta jó.”
591 0 0 Pink Izé
Itt az új trend: tabló helyett videótablót készítenek a végzősök
7785 1 6 Izé
Bogi22: hehehehehhe XD istenem ez jóóóXDD
brier: ez a kép XD
bungle: Ugye? ;) www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/42368_kep
Mind a 6 komment
Gyalogátkelőn áthajtani kocsival nem túl jó ötlet...
9369 0 14 Izé
Falcon001: Helyesbítem a helyesbített helyesbítés helyesbítésének a helyesbitett helyesbítését: Bizt [...]
unumunu: Helyesbítem a helyesbített helyesbítés helyesbítésének helyesbítését: Csak két ember van [...]
DemJan: Helyesbítem a helyesbítés helyesbítésének helyesbítését: Csak ember az két végtelen, bizt [...]
Mind a 14 komment
Anyagcsere és zsírégetés zöld teával? nézzük csak...
652 0 0 Pink Izé
Mi rejtőzik a migrén mögött?? nézzük csak
679 0 0 Pink Izé
Az orvosok is napi 1-2 adag presszókávét egészségesnek tartanak, mert a benne levő mikro-, makroelemek szükségesek a szervezetnek, de a nagy mennyiség az ellenkezőjét válja ki!!!

KISS MENNISÉG EGÉSZSÉG, NAGY MENNYISÉG MÉREG!
529 0 0 Pink Izé
A BüntIzé Nyelviskola ingyenes tanfolyamot hirdet! Felkészült oktatóink várják a jelentkezőket francia középhalasztó csoportjaikba. A jelentkezéseket automatikusan elfogadottnak tekintjük, amennyiben vagy a szövegértés, vagy a szóbeli feladatot teljesítitek, de az írásbelit kihagyjátok!
1394 0 9 Izé
brier: Üdvöz légy...élvezd társaságunk roppant intelligens csoportját XD
brier: ÉGET ÉS fááááááááááááááááááj
Nusihusi: Jaj, ez nagyon rosszulesett így kora reggel:DDD
Mind a 9 komment
10 évesen lett anya egy kolumbiai lány

Mondjuk volt már 10 éves román származású anya is pár éve, meg volt már 5 éves is...
4104 0 18 Izé
brier: milyen Bieber XD
Bogi22: *brier* így helyes :D
Bogi22: Hát igen eléggé, gusztustalan:S!!!! Bieber :D ma itthon vagyok , tudunk csacsogni!! ^^
Mind a 18 komment
Pigs will Fly

(előző rész: Pigs can Fly)
2698 0 0 Game Izé
Nyerj tavaszi nagytakarítást!
1455 0 7 Izé
MatyiZeg: Nálunk is. Az év többi részében meg én takarítok. :)
Szancso: Nálunk ezt minden évben megnyerik a csajok. ;)
7sleeper: :-) és se smink, se szájfény nem kell rá, mi? ;-)
Mind a 7 komment
A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!

A nyertes Adresz usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.

Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!

---------------------------------------------------- 

Újra Hyperspace játék!

Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!

Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert  csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!

Izé Facebook oldala

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék csütörtök (április 12.) 9.00-ig tart!
1477 0 1 Izé
Adresz: Kedves Mindenki! :) Köszönöm.
Ashleigh és Pudsey tánca :)
3846 1 12 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=OGt_6foIZDU
bungle: Ő nyert. www.habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/napi-ize/diaklany-es-csodakutyaja-nyerte-a-show-t
hawkeye: Eközben Magyarországon: http://www.youtube.com/watch?v=Jr1ZuBJ6KK4 http://farm.hu/Egyeb-Magazin [...]
Mind a 12 komment
Kazahsztánban hamar elfáradnak a társasházak...
12576 0 18 Izé
nellcsy: Érdekes, hogy direkt erre figyelve felvette valaki... Vagy szóltak neki, figyu, MOST fog összedő [...]
7sleeper: - finom szaftos és nagyon kazak gezola: - nagyon kazah - kazak gezola: - én úgy mondom, hogy kaza [...]
gezola: én is megerősítem: "Rettenet!Szörnyűség!" ami elhangzik. És még (elég szabad fordításban) [...]
Mind a 18 komment
Wang Jiayun - egy újabb „manga lány”
10683 3 8 Izé
bungle: Ezek igazi lányok, nem babák http://velvet.hu/celeb/2012/04/21/babaszerulanyok/
brier: csak egy pár kérdésem lenne: http://4.bp.blogspot.com/-cQZUixrIozA/T3I4d-_A8SI/AAAAAAACsBc/Ce0TOX [...]
brier: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuristen miéééééééééééééért azt kellene fejbeb...-ni aki ezt az egé [...]
Mind a 8 komment
Wilbur Sargunaraj - Cobra Cobra
5113 0 14 Izé
zsocca: Fekete Pákóval szép párost alkotnának :D
7sleeper: majd kígyógyul belőle.. "I do the Cobra to the left, I do the Cobra to the right I do the Cobra [...]
brier: áááááááááááááááááááá 3 mp-ig sikerült néznem :)
Mind a 14 komment
Egy japán szellemhajó kilövése

Magyar cikk
9909 0 19 Izé
dd700: Ez még Pearl Harbor-ért járt...:D
crash: Te sem nagyon olvastad ahogy nézem: "A hajótestben mintegy 8000 liter gázolaj lehet, de a szakemb [...]
Savitra: Olvasd el a cikket! :D "A 61 méter hosszú halászhajón nincs világítás, NINCS MOTORJA, nem tar [...]
Mind a 19 komment
Senki nem hiszi el a kislányoknak, hogy ikrek
7048 0 20 Izé
Ravennë: Én ezt genetikának nevezném. Látom nem figyeltél oda biológián, mikor az öröklődésről ta [...]
brier: félrekúrás XD
Zeppelin01: Az anyjuknak meg hogy nem csalfa.
Mind a 20 komment
Savages

Oliver Stone új filmjében pár békés fűtermesztőre rámozdul egy mexikói kartell, mire ők bekeményítenek. A főbb szerepekben Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Toro és Salma Hayek.
1588 0 0 Film Izé
Hogyan is nézne ki a tegnapi Google szemüveg a valóságban. ;)
3936 0 11 Izé
kamubekLaca: Nagyon romantikus dolog, meg olyan sok időt takarít meg a használója számára, de nekem a Wall- [...]
sahinel: Vicces de a valóságban a google nem ez. Ha fizetsz valamiért akkor nem igazán látsz reklámokat [...]
brier: meg is hülyülnék:)
Mind a 11 komment
A dubstep macsek után itt egy dubstep beagle :)
4166 0 13 Izé
riccso: De az nem ült 10 évig az undergroundban ahonnan 1-2 év alatt hatalmas mainstream ismertségre ugr [...]
brier: kb én is:) arra gondoltam hogy végre egy kutyás post erre meg... :)
yushuf: Na ezt a fajta beagle-t nem ismertem :O)))))
Mind a 13 komment
Régebbi postok...