REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Inferno Metalcore System

A zenekar a jelenlegi felállásban 2001 vége óta működik, az Inferno gyökerei azonban ennél sokkal mélyebbre nyúlnak. Tamás és Laci 1992 óta együtt zenéltek különféle formációkban (és kettesben is) majd pár szerencsi taggal, Csabival és Dénessel megalakították az Inferno-t. 1997-ben megjelent az első demo
540 0 0 Zene Izé
Hatalmas objektum landolt Londonban vasárnap a Potters Field Parkban sűrű füstöt és furcsa hangokat hallatva magából. A környéket lezárták, fekete öltönyös, a Men In Black-ből jól ismert szemüveges alakok lepték el a parkot. ;)
11081 1 59 Izé
luise: a becsapódáshoz visszatérve nem láthatók azok az izék amik lelasitották volna és így minim [...]
tikshow: ekkora felhajtást egy szaros vectranak...
Purple: :DDDDD ez depoén volt :D
Mind a 59 komment
The Day The Earth Stood Still
A 20th Century Fox remake-et csinált a The Day the Earth Stood Still (A nap, amikor a Föld elhallgatott) című 1951-es sci-fi klasszikusból (jelenleg 201. az IMDb-n).
Klaatu (Keanu Reeves), egy humanoid idegent játszik, aki egy elpusztíthatatlan, alaposan felfegyverzett robot társaságában látogat a Földre. Üzenetük egyértelmű és világos a világ vezetői számára: ha nem hagyják abba agresszív viselkedésüket, az a Föld pusztulásához fog vezetni - a bolygót figyelő fajok fogják megsemmisíteni.
A filmet december 12-én mutatják be.
4194 0 22 Film Izé
guti73: Ilyen unalmas filmet!!! Csalódtam Reevseben,ilyen filmet elfogadni!!
Grex: én ma néztem meg....elgondolkodtató nekem tetszik,az hogy lesz neki második része az egyértelm [...]
|-=O=-|: Látta valaki innen? Tényleg nagyon gagyi és unalmas lett?
Mind a 22 komment
The Day The Earth Stood Still
A 20th Century Fox remake-et csinált a The Day the Earth Stood Still (A nap, amikor a Föld elhallgatott) című 1951-es sci-fi klasszikusból (jelenleg 201. az IMDb-n).
Klaatu (Keanu Reeves), egy humanoid idegent játszik, aki egy elpusztíthatatlan, alaposan felfegyverzett robot társaságában látogat a Földre. Üzenetük egyértelmű és világos a világ vezetői számára: ha nem hagyják abba agresszív viselkedésüket, az a Föld pusztulásához fog vezetni - a bolygót figyelő fajok fogják megsemmisíteni.
A filmet december 12-én mutatják be.
4423 2 22 Izé
Gäboh: http://float.sadkeanu.com/?url=index.hu&bgheight=1550&bgwidth=1270&size=50&facing=left&t=35&l=900
Grex: én ma néztem meg....elgondolkodtató nekem tetszik,az hogy lesz neki második része az egyértelm [...]
|-=O=-|: Látta valaki innen? Tényleg nagyon gagyi és unalmas lett?
Mind a 22 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban albínó állatok találhatók.
Az albinizmus (latin albus: "fehér" szóból) a színanyag képződésének veleszületett zavara, mely csökkent vagy hiányzó pigmentációban nyilvánul meg. Az albínók bőre tejfehér, hajuk fehér, szemük pedig pirosas. Az albinizmus jelensége az emlősökön (beleértve az embert is) kívül előfordulhat halak, madarak, hüllők és kétéltűek egyedeiben is.

Még több kép itt és itt.
3413 6 134 Izé
Purple: jaaaj de éédes *.* mókusfarmot akarok
bungle: Albínó mókus: http://www.youtube.com/watch?v=SoeHjwqki5c
bungle: Szarvas: http://www.news-register.net/page/content.detail/id/528130.html?nav=515
Mind a 134 komment
Pandemic 2
Írtsd ki a Föld lakosságát! :)

Az első rész itt találod.
4318 9 32 Game Izé
Sziasztok8: Mi a különbség a két játémód között és mi a különbség a három kórokozó között? :)
Jahve: Whee-hee Madagaszkár az emberiség mentsvára.
JeLo: Szerintem ez nem játék, hanem valami bemutató, mert hogy hatással nincs semmire, amit csinálsz, [...]
Mind a 32 komment
Szerencsére a teniszben már a labdaszedők sem a régiek ;)
13716 1 39 Izé
Jozef7: Mondtam már hogy nem vagyok az! De akkor örülök neki és én csak itt szeretnék lenni ebben a k [...]
Erunder: Na erről a hiperérzékenységről beszltem :D Jól van na tudod hogy szeretünk itt mindenkit te k [...]
Jozef7: Azért van életem mert itt valgyok példáúl ( és elég bunkó vagy te is) :P
Mind a 39 komment
Azt hiszem, itt mindenki talál "magának való" csillárt... :D Muhhahaa!
2587 2 23 Izé
Belkar: koponya vagy a sárkány jó lenne de mondjuk az én szobám képéhez nem nagyon illik egy csillár [...]
CRaPtRaSH: hát,reméltem hogy tetszeni fog... err,nekem nem AZ jön be,egy egésznen másik ;]
redbaron813: Ezek egy része a hágai Escher múzeumban van, és élőben egyáltalán nem valami jól mutatnak. [...]
Mind a 23 komment
Veszélyes üzem baseball meccsre járni.
500 0 1 Sport Izé
anon: Az utolsó nagyon komoly :D
Legóhangszer - a különálló modulokból felépülő kis hangszer kifejezetten gyerekek számára készül. Mindegyik kis darab más célt szolgál. Az egyik a gitárt szólaltatja meg, míg van, ami felveszi az éneket, effektet produkál.

update by lavór: Köszönöm minden kedves beküldő pajtásnak,  az elmúlt 1500 post során tanusított áldozatos termelőmunkát!  Csak így tovább!
918 0 4 Tech Izé
anon: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=1500
Jozef7: nállam még 1470-et ír :S
CRaPtRaSH: de igen
Mind a 4 komment
Szerencsére a teniszben már a labdaszedők sem a régiek ;)
6422 0 11 Sport Izé
Maccoyi: Remélem nem lesz igazad. :) Bár én hamarabb megnéznék egy jó focimeccset, mint hogy ezeket a n [...]
Purple: hát mondjuk erre nemtok mit írni :D bár lenne rá egy két tippem mit dolgozzanak, de azon kívü [...]
Maccoyi: Na de akkor szegények, mit dolgozzanak? :D Nézd meg olyan éhenkorász az a középső a posztkép [...]
Mind a 11 komment
Díjnyertes videó a körülöttünk lévő mágneses mezőkről.
7738 5 34 Izé
Belkar: *csaj :)
Belkar: na ez kicsit összesűrített mondat volt :) amúgy megtaláltam már azóta és hát no comment a g [...]
eNMi: nehogy eszedbe jusson, h lehet keresni, mert nem pár sort kell elolvasnod :)
Mind a 34 komment
Egy énekesnő fénykorában: Britney Spears - Lucky

Volt egyszer egy szép hangú, tehetséges lány. Jó helyen született ahhoz, hogy világsztár legyen belőle, olyan, akinek mindenhol ismerik a nevét. Rossz helyen született ahhoz, hogy boldog és kiegyensúlyozott felnőtt nő legyen belőle, olyan, akinek (nagy cs-vel) családja van és emellett sikeres előadó is lehet. Talán a neveltetése, talán saját maga korlátai miatt, de nem lett, nem tudott gátlástalanul csak a sikerre építő műember lenni, mint a pályatárs . Viszont a lehetőség még az ő számára is adott.



(a többi dalból pedig mindenki válassza ki a neki tetszőt, vagy csak simán röhögjön/borzongjon/utálkozzzon és hallgasson szebb zenéket ;-) )
685 0 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: :]
kotta: cupp!
kotta: (mit agyaltam, mire eszembe jutott milyen link volt még itt...:D) Szóval: "...műember lenni,mint [...]
Mind a 5 komment
Freestyle labdatrükkök, jávorszarvas módra. :)
5247 1 6 Izé
Maccoyi: Ez nagyon tuti. :)
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=yNy9jTeolUk :)
Jozef7: A kutya a legjobb benne xD Ugatja csak.
Mind a 6 komment
Egy felhőkarcoló bámulatos, 728 tonnás stabilizáló labdája.

Az az óriási acéllabda, amit látsz a fotókon (és a videón lent) a Csendes-óceánt keresztező Tűzgyűrű-övben, a Föld szeizmikus szempontból egyik legaktívabb régiójában, Tajvanban megépült és a Föld legnagyobb befejezett felhőkarcolójának, Taipei 101 névre keresztelt épület tetejének közelében található.
Az ötlet egy tompító, illetve lengéscsillapító, ami az épület kilengését (ami a magasságából eredően az épületen végig kanyarog, illetve a földrengések, széllökések, stb.), csökkenti úgy, hogy lényegében egy szépen hangolt és nehéz ingaként a szerkezet ellenkező oldalára mozdulva minimalizál bármilyen mozgást.
5207 0 17 Art Izé
dega44: Jujj,...ha ez véletlen úgy döntene, hogy hirtelen elindul lefelé... Hja...." Mit kell adn [...]
kotta: Nagyonnagy piros pont nojzinak az ingagolyóért! A torony lehet h kibírna kisebb szeleket, akár f [...]
sparkey6: Aaa, ennel nagyobb. Kene mar egy nö asszem XD
Mind a 17 komment
Egy felhőkarcoló bámulatos, 728 tonnás stabilizáló labdája.

Az az óriási acéllabda, amit látsz a fotókon (és a videón lent) a Csendes-óceánt keresztező Tűzgyűrű-övben, a Föld szeizmikus szempontból egyik legaktívabb régiójában, Tajvanban megépült és a Föld legnagyobb befejezett felhőkarcolójának, Taipei 101 névre keresztelt épület tetejének közelében található.
Az ötlet egy tompító, illetve lengéscsillapító, ami az épület kilengését (ami a magasságából eredően az épületen végig kanyarog, illetve a földrengések, széllökések, stb.), csökkenti úgy, hogy lényegében egy szépen hangolt és nehéz ingaként a szerkezet ellenkező oldalára mozdulva minimalizál bármilyen mozgást.
5511 2 17 Izé
dega44: Jujj,...ha ez véletlen úgy döntene, hogy hirtelen elindul lefelé... Hja...." Mit kell adn [...]
kotta: Nagyonnagy piros pont nojzinak az ingagolyóért! A torony lehet h kibírna kisebb szeleket, akár f [...]
sparkey6: Aaa, ennel nagyobb. Kene mar egy nö asszem XD
Mind a 17 komment
A Consortes nevű együttes feloszlása után 2007 végén a formáció egyik tagja - Boney - szóló karrierbe kezdett.
Az eddigiektől elrugaszkodva az új számban már életszerűbb, utcai stílust képvisel,
 ami a hölgyek körében egy új színfoltot jelent a magyar underground hiphop területén.
Lazább, vagányabb hangvételű trackek sora van születőben.......
A budapesti lány hamarosan (várhatóan nyáron) egy nagyobb albumot jelentet meg a B-proRAPcords gondozásában,
melyen hétköznapi témák boncolgatása mellett helyet kapnak pörgősebb, "bulizósabb" és gondolatébresztő számok is,
 mellőzve a felesleges érzékenykedést.
A sokak számára ismeretlen látásmód, az élet egy nagyon csinos,fiatal hölgy szemszögéből mindenki számára érdekes lehet,
 felemelő változatosságot nyújthat napjaink kissé egysíkú hazai rap-felhozatalában.

2008 második fele...

Boney 01 bemutatkozó EP-je után év végére megjelenik első saját nagylemeze.Az album
két részből áll majd: keményebb, "odaszólogatósabb" stílussal indítva és egy egészen új
 fajta chillout-feelinggel a második felében.
Egy kis ízelítőnek már hallható egy track Nem kell a terelés címmel.
769 0 2 Zene Izé
Bire: nagyo jóóó a "Nem kell a terelés"cimű szám nagyon jóó...Csak igy tovább..
Fatsoe: hú ez fain! nem is hallottam róla h lesz ilyen.... Consortes anno bejött, meglessük szólóban i [...]
Bouncer
1118 0 1 Game Izé
Boo: ez nálam szarakszik :S
Shape Escape
1483 1 1 Game Izé
max_dangerfield: 26 halálal végig vittem...XD
Rob Zombie - Dragula

Aki látta már a HBO-n, vagy máshol a Kéz őrület-et, ami egy baromi jó horror/vígjáték, annak ez ismerős lehet. :D
523 0 5 Zene Izé
Balázs: :DD
kKNd: weheh, egyik kedvencem, mondjuk tényleg kicsit hobo beütése van :D elborult egy fazon az biztos.
xcsokix: :D hát lehet de szerintem nem gyakran mongya hogy "Give me change!" :D
Mind a 5 komment
Mai ismeretterjesztőnk főszereplője a lamantin (vagy karibi manátusz).

Pár videó róluk:
Amikor kéjenckednek.
Amikor nem látja az üveget.
Amikor eszik.
Amikor játszik.
1956 3 15 Izé
bungle: Manatees Swimming Gracefully Under Paddleboarders: www.youtube.com/watch?v=NL76VFlBhWM
Luflee: Ez annyira edes allat ! :)
kenny123: xD az igen nagy voltxD
Mind a 15 komment
Antonin Dvorak - Új Világ Szimfónia, 2. tétel, Largo, "Indián temetés"

Amikor életem első és tényleg nagy szerelme elhagyott, éppen olimpia kezdődött, én pedig rongyosra hallgattam ezt a tételt. Azóta is egyik legmegnyugtatóbb bánatzeném, sok temetésen is kérik háttérzenének. Egy olimpiára készülő, sikeres és népszerű sportolónk halt meg ma, most épp rá gondoltam, de azért is küldöm mert szép és megnyugtató zene.

(a szerencsétlenül kettévágott tétel második fele)

(a szimfóniáról)

(A karmester Karajanról pedig majd máskor, egy másik "küldeményben".)
1060 0 2 Zene Izé
noldika: gyonyoru :D:D...mar hallottam sok felol ezt a darabot,asszem valami filmbol is...meg a hideg is kir [...]
Laci: Az egyik kedvencem; a 4. tétel tetszik a legjobban: http://www.youtube.com/watch?v=Vlci-kCEaKE&feat [...]
Mousse T & Emma Lanford - Right about now
346 1 0 Zene Izé
Tom Pearcy angol farmer kukoricalabirintusa, a Szabadság-szoborról mintázva.

Videó itt.
3242 2 8 Izé
bungle: cancer1 küldte: 15 Awesome Mazes and Labyrinths http://www.damncoolpictures.com/2011/05/15-awesome- [...]
Savitra: Kicsit ráérős a gazda...
Belkar: akkor már lángszóró ;)
Mind a 8 komment
NMIP - Nagy Mosómedvés Ismeretterjesztő Poszt! :)

A mosómedve (Procyon lotor) egy közismert, csíkos farkú és jellegzetes banditamaszkot viselő mindenevő, amely remekül alkalmazkodott az emberek közelségéhez. Eredetileg amerika lakója, de elvadult példányai Európa területén is életképes populációkat hoztak létre. Ami a nevét illeti, táplálékát valóban szokta tisztogatni, de a medvefélékhez nincs szorosabb köze.

Megemlékezés pár mosómedvés posztról: itt, itt, itt meg itt.
És...
Amikor elvannak.
Amikor Juanes zenéjére tömik a majmot. :)
Amikor játszanak.
Amikor vérszomjasak.
Albínó mosómacik.

És a legjobb... a részeg mosómaci. :)

u.i: Remélem sikerült átfogó képet kapnotok arról, hogy mit is jelent mosómedvének lenni. :D
2490 4 19 Izé
bungle: http://art.ize.hu/comments.php?post_id=1996 Ez most mókus? ;)
bungle: Raccoon Willie: Cat Whisperer http://www.youtube.com/watch?v=kpXthD_QBrU
Balázs: köszi=)
Mind a 19 komment
A két hete felkerült videó kapcsán, amiben egy férfi szívinfarktust kapott egy könyvesboltban rengeteg hozzászólás érkezett. Sok levelet kaptunk, az egyik a férfi húgától érkezett. Akkor nem tudtuk eldönteni, hogy valódi-e az infarktusos felvétel és a rokoni kapcsolat, most a hölgy egy állítólagos videóval is alá szeretné támasztani mindezt. A segítségünket kéri. A probléma csak annyi volt, hogy a videót nem küldte el. Amit találtunk a videán azt most belinkeljük nektek.

Tehát eleget téve a kérésnek, most közreadjuk ezt a felettébb furcsa felvételt. Mivel a hölgy nem kérte, hogy az eredeti postot töröljük, amíg másként nem rendelkezik mi fent hagyjuk azt is.

A videó szó szerint sokkoló. Nem akarunk a könyvkiadó hibájába esni, mi előre elmondjuk, hogy ez a felvétel veszélyes az egészségre. Vigyázzatok!

Íme a levél, amit kaptunk:

Tisztelt Ize.hu szerkesztő!
 
Szenci-Molnár Ildikó vagyok. Bátyám és felesége nevében szeretném megköszönni az e-maileket és hozzászólásokat, amiket az elmúlt napokban jóérzésű internetező emberektől kaptunk.
 
Nagyon megható az a támogatás, amiben az interneten megjelent felháborító és szégyenletes videó kapcsán részesítették családunkat.
 
Bátyám, Szenci Gábor egy budapesti könyvesboltban kapott szívrohamot. Az esetet valaki megörökítette, és az interneten, így többek között az Izé.hu oldalon is elérhetővé tette. Azóta sok ezer ember látta, ahogy bátyám kezében egy könyvvel összeesik.
 
Bátyámnak mindig is gyenge volt a szíve. Gyerekkora óta járt szakorvoshoz. Kerülte az izgalmakat, és kímélő életet élt. Az internetre feltöltött videó kapcsán egyértelmű családunk számára, hogy a rohamot az a könyv okozta, amelyet a könyvesboltban éppen olvasott.
 
A felvétel, ha már meggyalázta bátyámat, talán valami jónak, egy pozitív kezdeményezésnek lehet az alapja. Mindig úgy neveltek bennünket, hogy a rosszban próbáljuk meg a jót megkeresni.
 
Ez a felvétel döbbentett rá, hogy micsoda felelőtlenség a könyvkiadók részéről, hogy nem tüntetik fel a könyvek borítóján, hogy hány éves embereknek szánják a kiadványaikat. A televízióban sugárzott filmek előtt megjelenik a korhatárt ismertető karika. A CD-k borítóin feltüntetik, ha a számok szövegei trágár vagy durva szavakat tartalmaznak. Még a vidámparkban is kiírják, hogy szívbeteg emberek mely játékokra ne üljenek fel. Ez alól a könyvek kivételt képeznek. Bátyám pedig ennek esett áldozatul.
 
Úgy érzem, hogy bátyám esete talán nem kirívó. Sokan élhetnek ma Magyarországon, akik féltik gyermekeiket vagy szívbeteg hozzátartozójukat egyes könyvektől. Az ő védelmükben fogalmaztam meg ezt a sajtóközleményt.
 
Bátyám sajnos még mindig kritikus állapotban fekszik a kórházban. Ha most eszméleténél lehetne, biztos vagyok benne, hogy támogatná a kezdeményezésem.
 
Követeljük, hogy a könyvkiadók a könyvek borítóin tüntessék fel, ha egy adott mű szívbeteg vagy kiskorú emberek számára nem ajánlott. Ne lehessen ma Magyarországon úgy könyvet kiadni, hogy az a megrázó, vagy sokkoló tartalomra ne figyelmeztesse az olvasót.  
 
Kérem, tegyék lehetővé, hogy ez a közlemény és az általam készített film az oldalon megjelenjen. Bízom benne, hogy a nyilvánosság a kezdeményezést felkarolja, és rövidesen változás történik Magyarországon.
 
Szenci-Molnár Ildikó
8588 5 460 Izé
Savitra: Javíthatatlan vagy XD És menthetetlen...
Purple: fogd már fel h nem igazi
Maggi: Így van szókincs , másoknak sajnos keveset adott a teremtő én megpróbálom kihasználni azt am [...]
Mind a 460 komment
Egy kis légibemutató, a főszerepben Besenyei Péter
310 0 1 Sport Izé
Balázs: air race 4 ever:) a western pálya a kedvencem:)
Andy Roddick - Hihetetlen ász
718 0 0 Sport Izé
Transformers cipő
2851 2 6 Izé
Samure: Megvan! Vegyen mindenki egyet, találkozzunk valahol, aztán nyomunk egy csatát velük! xD
Belkar: nagyon divatos :)
Zsolt86: idevele
Mind a 6 komment
Látványos biliárd trükk
424 0 3 Sport Izé
spiritmonger: várjál csak.. gondolkodom....
nipper: és mit gondolsz, mi a lényeg benne?? :)
spiritmonger: igazándiból csak jól kell felrakni a golyókat, onnantól már bármelyikőnk meg tuná csinálni [...]
Ütős labdamenetek páros tollasban.
451 0 0 Sport Izé
Lézeres körömtetoválás. Még egy értelmes dolog... ;)
3211 0 7 Izé
Lisa: Juj, ez olyan mintha valamilyen körömbetegsége lenne. :S fujj
Derill: szerintem ki akarják fejezni valamit csak még őksem tudják mit de muszáj kifejezni valahogy, ez [...]
Bakeyoo: Nem hinném.
Mind a 7 komment
A de Lackner helikopter
3408 0 14 Izé
defty: és nézd a jobb oldalát ha elveszted az egyensúlyod és leesel akkor lesz belőled Puzzle:)
nemvágoom: szerintem laza:D
Lisa: Minthogy az sem mindegy," a sz*pott f*sz melyik oldalán állsz" ;-)
Mind a 14 komment
Szia Tömeg!

Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.

Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.

Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!

Szóval gyertek el minél többen!
4023 9 1666 Izé
lb7: Nincs véletlenül tervben egy tali? :)
Errtu: Ez van sajnos :( Vizsgaidőszak, meló, stb. Túl sok ez most a jóból.
Re-Peet: Nemááá..és a tél kimarad? a jó kis forralt borovicska... meg a langyos Ice Tea.. :D
Mind a 1666 komment
Denis Colin Leary alapvetően szinész meg kicsit zenész és standup komedista (mi ennek a magyar megfelelője?) követte el ezt a remek amerikai társadalomkritikának is beillő zeneművet. Itthon mostanság a Rescue Me illetve a The Job címü sorozatokban láthatjuk. Ezen kívül játszott a Született gyilkosokban, hangját adta a Bogár életéhez és a Jégkorszak második részéhez is. Nevére kattintva wikipédia és ott minden egyéb info megtalálható róla.

A címét nem vagyok hajlandó magyarra fordítani.
671 0 2 Zene Izé
MStipee: volt az a száma hogy The meaning of the word "fuck" na pl azis Leary szerzemény :) Nagy arc a fick [...]
fadam: állj ki és mondd :D
Vajon miért repül az ütő Federer felé? ;)
686 0 1 Sport Izé
ittakary: aszta mocskos :D
Miss Sin - Lady's Light

(tudnak a csajok is valamit :P)
524 0 0 Zene Izé
Tomii - Nézem a szemed

Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"

Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
7107 0 58 Izé
Dieselboy: Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Kopaszfavágó: Ohh "sajnálom" hogy az én anyám apám nem teszi alám a kocsit a lakást mint annak a szarnak... [...]
Errtu: volt pár ember a történelem során akinek erről valahogy más véleménye volt. elnézve a tag f [...]
Mind a 58 komment
Videóklipp kicsit más felfogásban...
5011 1 1 Izé
gvereb1: szimpatikus
Laird Hamilton és nagy hullámok
628 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...