5468
1
13
Izé
szega7:
Olyan a felső teste mint egy kettévágott lekvárospalacsinta!!!!
dude:
Pedig ez egy isteni test. Valahol úgy hívják: Buddha.
Beetom:
Ne állítsunk már templomot a butaságnak és igénytelenségnek!
Mind a 13 komment