REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A szeretet-függőség csapdái - kapcsolataink körforgása
493 0 0 Pink Izé
A test melyet a felület "szolgáltat" természetesen háromdimenziós, kapott karakterünk tetszés szerint forgatható, körbejárható, az általunk feltöltött grafika (maga a tetoválás) bárhová elhelyezhető. Mindössze négy egyszerű lépésben - melyet a rólunk készült fotó feltöltésével kell kezdeni - létrehozhatjuk virtuális másunkat, tetoválással díszítve. Természetesen - hogy minden tökéletes legyen - ruházatunkat is magunk választhatjuk meg.

Hogyan használd:

3653 8 10 Izé
Hemi426: Szívemből szóltál...
Kremy: A fülem mögött van egy meg a lábfejemen lesz,és nem tervezek mellé másik 20at. Amúgy soha ne [...]
Nas: Áruld már el légy szi, milyen tetkót terveztél magadnak? :) Nem kekeckedésből kérdezem, csak [...]
Mind a 10 komment
74 éves korában elhunyt Dennis Hopper.

Fontosabb filmjei itt, valamint itt.
853 0 3 Film Izé
bungle: :((( http://www.youtube.com/watch?v=wJlDdDLtSyI
Teomoart: Nemár!!!!!!!!:(:'( Egy valódi színészóriás távozott ismét.... :'(
Balázs: R.I.P
Idemenjényáron !!

2010 július 17 - Révkomárom (Komárno), Szlovákia - Fortress Open Air

A fellépők között: Calyx and Teebee, Concord Dawn, B-Complex stb.

Facebook | Hivatalos

Jegyek elővételben 12 €, helyszínen 15 €.
463 0 0 Zene Izé
Az álmatlanság súlyos betegséget okozhat
355 0 0 Pink Izé
The Adjustment Bureau  (A helyreigazító csoport)

Philip K. Dick újabb történetét filmesítik meg. Ez így már jól kezdődik, hiszen a Szárnyas fejvadász, és a Különvélemény is nagyszerű film lett.

A történet szerint egy sikeres politikus beleszeret egy balett-táncosnőbe, azonban a körülmények nem teszik lehetővé, hogy együtt legyenek.

Csak szerintem hasonlít egy kicsit a Dark City-re?
1391 1 3 Film Izé
skad: Véleményem szerint manapság nagyon sok borzalmas mozit készítenek, de ez a film hatalmas!!!
Fabian: Nah, ez is bekerült a "Megnézendő" listámba, 2. helyre az Inception után...
Apokalipsz István: A Dark Cityhez csak hasonló, a zenéje viszont egy az egyben ugyanaz, mint a Sunshine c. filmé :-) [...]
The Last Exorcism

Cotton Marcus evangélikus pap beleegyezik, hogy videóra vegyék az utolsó ördögűzését. Ám a lányt maga a Gonosz szállta meg...


Van benne egy kicsi Fourth Kind stílusából. Picit próbálták dokumentum jellegűre venni, de úgy, hogy az is a történet része maradjon. A továbbiakban, meg hát szerintem nem tartogathat túl nagy meglepetéseket. Persze ijesztő lesz ahogy a csaj teste kicsavarodik, meg ahogy mászik a plafonon, és macskákat gyilkol, de ennél több nem hiszem, hogy lesz benne. Körülbelül ebből is elég megnézni az előzetest.
2006 5 15 Film Izé
kovacslacka: Kampányolnak, mint állat. Itt egy nagyon kreatív reklám: http://www.sg.hu/cikkek/76466/ujabb_zse [...]
kasy: Szerintem te is egy félregúglizás eredményeként kerültél ide. Az oldalról nem lehet letölte [...]
Edina79: Bocs megint én és hogy lesz magyar?
Mind a 15 komment
A LIFE Magazine eheti körlevelének egyik témája a Gyönyörű Budapest címet kapta.

Tény, hogy fővárosunk az előző századforduló egyik legszebb európai városa volt/lehetett és hogy imázsnak sem utolsó ez a cikk, de vajon mit szólnának az emberek a világ másik szegletében Budapest egyes területeinek mai látványához? (A legfrissebb kép 1968-ból származik.)
9758 2 15 Izé
Nas: A Vörösmarti téren épült üvegcsoda egyenesen hányingert keltő, a közeli Szervita téren ál [...]
Nas: Abszolút modern, nem illik a környezetébe, de szerintem építészetileg szintén érdekes: ING s [...]
Nas: Na, de hogy ne csak fanyalogjak, jó példát is tudok mondani történelmi városrészbe illő, mod [...]
Mind a 15 komment
Nem egy buggy, de azért szépen halad a Red Bull forma 1-es autója a Capcana Beach (Dominikai Köztársaság) homokjában.
1467 0 0 Sport Izé
José Mourinho könnyes búcsúja Marco Materazzi-tól.

Lám- lám, a kőkemény menedzser "álarc" mögött, érzékeny szív lapul?
1052 0 2 Sport Izé
Maccoyi: mesterm küldte: Szöveg: Ebből a noteszból BL-t nyertek;) URL: http://www.custojusto.pt/Braga/234 [...]
kamubekLaca: Ki feltételezte volna, hogy nem? :D Soha nem köteleztem el magam igazán egyik focicsapathoz sem, [...]
Optus Whale Song
6828 2 15 Izé
unumunu: nektek sikerült azt a kombót nyomni, amitől feljön a vízre és ugrik? :) van azon kívül még [...]
Tooni: Mekkora állatságok kész vagyok :D Jajjj...Micsoda társaságba keveredtem.....Mondjuk nem ok nél [...]
Nas: Úristen. xD
Mind a 15 komment
Kókay Szabolcs illusztrátor és természetfestő képei
845 2 1 Art Izé
Tomesz: Senkit nem akarok megsérteni, de ez az ami igazán művészet,valahogy sokkal jobban bejön az ilye [...]
Tirpa - Gádzsik 2 (Love Remix)
910 0 0 Zene Izé
6 évad, 121 epizód után eltűntek az Eltűntek. Vagyis vége a Lost-nak. Biztos sokan nézték közületek is, így gondoltam ma ez lesz a Napi izés téma: kinek mi a véleménye a befejezésről, a sorozatról?

A link egy kis érdekesség: a szereplőválogatásról láthattok videókat. :)
3809 1 74 Izé
bungle: Azok az ütéshangok! ;)
Tooni: Egy másfajta 3 perces összefoglaló! Mit ne mondjak, eléggé ütős lett! ;D http://www.youtube.c [...]
bungle: Jimmy Kimmel showból van: http://www.youtube.com/watch?v=SYOYfJQbA7g
Mind a 74 komment
Mai napi találós kérdés: vajon mire használható a képen látható "kütyü". ;)

Tippek jöhetnek a kommentekhez.
12402 1 26 Izé
papaluige: formatervezett kandallófa!
Nas: Kínzóeszköz?
Kovi87: Én lámpára tippeltem volna, de nem jött be :D Na mert a betonozásnak aztán nagy hangja van :]
Mind a 26 komment
Volt már itt a Sport Izén pár trükkös kosárra dobás, de ilyen jellegű még nem. ;)
1337 1 1 Sport Izé
Balázs: állatok :)
Sokkoló videó a világ legkövérebb emberéről.

(Update: Egy viszonylag frissnek mondható magyar cikk.)
17223 2 83 Izé
bungle: Ricky Naputi, The Man Who Ate Himself To Death (Full Documentary) www.youtube.com/watch?v=4bFbvCxYAx [...]
varazs: A pöcse melyik hàja alatt van?
Tooni: ...és azt mondanátok neki "Ezentúl csak azt eszel, amit magad lősz meg. Nesze, most pedig irány [...]
Mind a 83 komment
Kedves Barátunk!

Újra itt a nyár! :)

Mindenki sütögetheti a saját pecsenyéjét Tefal serpenyőben vagy asztali grillen. Az esti buliban pedig kötelező a tökéletes frizura. Válaszd valamelyik Rowenta hajszárítónkat vagy hajformázónkat!

Kedvezmények 20-55% között.

Jó vásárlást!

brands.hu
1777 1 5 Izé
.::JunKieEQ::.: Egy újszülöttnek minden vicc új... ;)
themasterhealer: Akkor lépj a köv postra. Én is jobban örültem volna talán ha itt egy olyan postot találok am [...]
Purple: az az izé, hogy ez még téma az izén, hogy miért van ez az izé, és mi köze az izéhez.
Mind a 5 komment
Step up 3D

Na, megnézem megint milyen koreográfiákat sikerül összehozni. :D
Most az egyik főszereplő Moose, a Step up 2-ből a sapkás kölyök. :P
Hivatalos Myspace
/ Hivatalos Facebook
1101 2 0 Film Izé
Szexelne tízmillióért a nők többsége
1121 0 10 Pink Izé
Purple: azoknak nincs is 10 milliójuk :D de sztem még 1 sem :D
Monique Lime: Szerintem is elgondolkodtató a kérdés... Bár azért nem mindegy, hogy a faszi hogy néz ki... M [...]
Chamy: Ez egy totál hülye kérdés, szerintem. Igen, 10 milláért én is bevállalnék egy idegent (a fe [...]
Mind a 10 komment
Bár nemrég hirdettünk meg egy fotópályázatot (ami még mindig tart és alig érkezett rá eddig kép, mi van, senkinek nem kell egy iPad?!?), most itt egy újabb, elsősorban azoknak, akik környezetében van háziállat: készíts házi kedvencedről (vagy egy ismerőséről, biztos van ilyen barát, szomszéd, stb.) egy fotót, amint épp Izél (na nem úgy ;)), vagyis az ize.hu-t nézi a számítógépen (látszódjon a monitoron az Izé!). A fenti képre kattintva láthatsz pár képet néhány számítógépes zseniről. ;) Persze ők nem épp az Izét nézik, de az ő gazdáik ezért nem is kaptak semmit, nálunk azonban a legjobb kép - amiről a kis házizsűrink dönt majd - nyertese  egy 50.000 Ft értékű ajándékcsomaggal lesz gazdagabb, amiben könyvek és dvd-k találhatóak a Habostorta Kft. felajánlásában. A fotókat 2010 június 13., vasárnap éjfélig várjuk. Töltsétek fel valamilyen képmegosztóra és írjátok be a linket a kommentekbe! Manipulált képeket (pl. neten talált kép átszerkesztve, hogy a monitoron az ize.hu látható) nem fogadunk el, csak saját, eredeti állatkás képet! :)
5106 5 250 Izé
AsTanine: Áhh ne irigyeld, le se feküdtek...
bungle: Mindjárt lesz új post... De irigylem azt a rengeteg embert, aki fel tud kelni hajnali fél 10 elő [...]
thebeast: Van eredmény? :)
Mind a 250 komment
Öngyilkosság közben szerettek egymásba
800 0 6 Pink Izé
mephistto: Ez a stroy ha igaz is lenne, akkor ssem lenne túl egészséges, mert lássuk be, 2 ember azért há [...]
clownessa: Hasadt személyiség-e vagy? :)
mandyedi: Miért ne lehetne igaz? Mi ebben olyan hihetetlen?
Mind a 6 komment
200 kölyök 11 felnőtt ellen. :)

Ez volt "A lehetetlen mérkőzés"  elnevezésű gálameccs, amelyet Joseba Etxeberria tiszteletére rendeztek, aki a szezon végén visszavonult a profi labdarúgástól és "szögre akasztotta" az Athletic Bilbao mezét.

(Ajánlom mindenki figyelmébe a ‘66-80-51’ + 3 kapus taktikát. :D)
1679 0 2 Sport Izé
Maccoyi: 100 kölyök 11 felnőtt ellen japánból. :) http://www.youtube.com/watch?v=CyCZ3xk_Zek
Balázs: ez nagyon király :)
Régen tudjuk, az oroszoknál elgurult a pirula. Az Englishrussia.com napi szinten tájékoztat a kontinensnyi ország extrém történeteiről. Most egy művészi projektet tártak elénk.  Az ötlet az volt, hogy elővesznek pár jó lövészt és matyóhímzés szerű népi mintát luggatnak egy 3-as BMW lemezeibe. A gengszterek között is népszerű típusnak így adtak volna valami mondanivalót, hogy lőjünk inkább virágokat vagy mifene... na de tényleg, ez mekkora baromság?
2201 0 0 Autó Izé
Nincs mese, ha egyszer időpont van a fodrászhoz semmi nem állhat a nők és a szépség útjába. Ez a drága nagymama olyannyira komolyan vette az utasítást, hogy szó szerint a szék mellé parkolt le és már mehet is a dauer.
968 0 1 Autó Izé
lb7: Valószínű, hogy ez volt a világ legdrágább dauer-je. :DDD
Konyhastílusok skandináv módra
536 0 1 Pink Izé
lb7: Hogy őszinte legyek, nem tetszik egyik sem. Mintha mindegyik konyha csak egy fal lenne...
Neighbor

Egy csinos lány költözött a szomszédba, aki viszont lehet, hogy nem is olyan ártatlan és kedves, mint amilyennek tűnik? ;)
2032 1 1 Film Izé
edge: okos lány. fizikából jeles.
Orgazmus közbeni fejfájás - Az orvos válaszol
1892 0 0 Pink Izé
2 Men 1 Dunk
733 0 0 Sport Izé
A 16 éves Jessica Watson rózsaszín jachtjával, a Pink Lady-vel 7 hónapi hajózás után szombaton megérkezett útjának végállomására, Sydneybe, és ezzel rekordot döntött: ő a világ legfiatalabb hajósa, aki egyedül, megállás és segítség nélkül körbehajózta a Földet.
7775 6 34 Izé
seinchin: Egy ilyen hajóval én is elhajózgatnék a nagyvilágban (persze nem rózsaszínben), csak nem fer [...]
bocibasszer: Mindenképp nagy teljesítmény egy 16 éves lánytól. Kétes érzések vannak bennem. Nem irigysé [...]
freetzee: Klassz kis csaj, és igen ügyes... Én is szívesen lettem volna a legfiatalabb bárki, csak a sz [...]
Mind a 34 komment
A New York Times mintegy 3000 - 2003, és 2009 között történt - gyilkosságot helyezett el a városuk térképén. Jól jöhet, ha utazol. Bár ahogy nézegettem, nem kell nagyon félnünk, hacsak nem spanyol ajkúak, vagy feketék vagyunk. Brooklyn-t mindenesetre kerüljétek!
6316 4 12 Izé
Dubi: Na igen,áthuztam gyorsan az egeret a pöttyök felett és nem láttam mást csak azt hogy black mal [...]
csicsó: race and ethnicity victim, és alig van ázsiai, na igen... :D
tjunior: 69% lőfegyverrel, hát igen ha mindenki géppityuval szaladgál nem is csodálom
Mind a 12 komment
Jobs és Gates beszélgetnek... ;)

Újabb párbeszédek jöhetnek a kommentekbe. :)
8999 4 14 Izé
Mr.T.: A videó 2007-ből: http://www.youtube.com/watch?v=_5Z7eal4uXI
Poti: Hát ezek kurvajók, beszarok :D:D:D
Revanor: Hát tényleg nem. :/ De értem az iróniát. :D
Mind a 14 komment
Meglepi ünnepély a születésnapos "KKV-s" buszsofőrnek. :)

(KKV = Koppenhágai Közlekedési Vállalat ;D)
8183 3 16 Izé
Qmpy: Szerintem itthon a bkv-sok dudára feküdve k**va anyáznának a "tüntetök ellen" :D Esetleg átme [...]
alicemiller: KKV = Movia
Bull: Csak Rajtad,Rajtunk múlik milyen lesz a mentalitás itthon. De ha csak siránkozunk hogy bezzeg ná [...]
Mind a 16 komment
1945 szeptembere - a világháború végével Sztálin felismerve a kapitalista rezsim terjeszkedésének veszélyét kiadja tudósainak az utasítást: hozzanak létre egy harcost, amelyik fáradhatalan, nem eszik, nem alszik és komoly sérülések után is regenerálódik.

1946 - miután egy titkos bázison fémre cseréltek minden csontot az önkéntes testében, a katona elszabadul... Emlékeit elvesztve hosszasan vándorol a vadonban, míg nem 2010 márciusában aktiválódik a "hódítsd meg a világot" programja, és... jelentkezik az X-faktorba.
4876 2 7 Izé
Nas: Nagyon beteg. :D
kuri91: postleírás - EPIC!!! :D:D
velo: azért akkoriban ez igencsak komolynak számíthatott... az egyszerű emberek el sem tudták képzel [...]
Mind a 7 komment
A koszorúnak az volt a véleménye, hogy az ukrán elnök nem jó helyen van. Fölötte akart lenni... :)
5002 2 7 Izé
Briareos86: A kosorú is meghajolt. Mit nem lehet ezen érteni?xD
Tooni: ;D http://noob.hu/2010/05/19/Jedipush.gif
Purple: háhhhhhhhá de még be is hajol neki :DDD ez az "megtámad" cuki :D
Mind a 7 komment
Na vajon mitől áll égnek a csajok haja?
2625 2 11 Autó Izé
Mr.T.: youtube keresőbe beírod, hogy eye out bass, és első videóként ki is adja, nem volt nehéz ;) h [...]
Revanor: Attól, hogy irgalmatlanul megkú**ák őket. :) :D A legbelsővel legalábbis én mindenképp azt t [...]
tikshow: a tüptürütű bábilontól a diumvisu :D
Mind a 11 komment
Origami által inspirált környezetbarát alkotások
874 2 0 Art Izé
Aradon a város központjában ez a román férfi nem csak vár, hogy a sült galamb a szájába repüljön... tesz is róla. :D
10289 1 20 Izé
közlegény: ja, McNuggets beszállító:)
wtf: Vagy akár koldulhat is: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4505" target="_blank">http://www.ize [...]
ügikxvsgdnmxk: Nekem erről a horgászhal jutott eszembe. Amúgy meg ha valakinek van egy tízmilliós autója, att [...]
Mind a 20 komment
Elsősorban a popzene fele hajlunk, de jobbak vagyunk annál, minthogy valamilyen kommersszel rukkoljunk elő. Elegyítjük a jazz, a latin és a funky elemeket, némi bossa vonal is kihallható, így elég nehéz bekategorizálni a zenekart. Kevesen csinálnak hozzánk hasonló zenét, a műfaj nem az, amit ma mindenhonnan hallhatunk, éppen ettől lesz nagyon friss az egész. Az alapok, a hangszerelés inkább jazz & funky & latinos jegyűek, a dal, illetve a szöveg pedig pop-os. Röviden fogalmazva: fülbemászó zene egy kis csavarral, humorral...

Hogy a nevünk vajon honnan van? Nem kell messzire menni, mondjuk csak egy dvd kölcsönzőbe a már klasszikusnak számító Las Vegas-i vakáció c. filmért. A temérdek poén között minket üdvözölnek: 'Köszöntjük a Mirage-ban, Mr. PapaGiorgio!' Persze a film jóval előbb készült, mint ahogy a mi zenekarunk megalakult volna... szóval innen van a nevünk.

Zenekari végleges formája: 2009. vége

Aktív tagok:
Petrik György (ének): sokáig dobolt és gitározott, folyamatos énektudás fejlesztése mellett, színpadi tapasztalatot az É-Trend zenekarban szerzett.
Tóth Mátyás (gitár): Játszott az Esclin Syndo-ban; Bartók Esztivel és Caramellel dolgoznak közös projekteken, illetve a Groovus Interruptus jazz formáció tagja. Szaktudását főként az autodidakta tanulásnak, Horányi Sanyinak és a Finnországban töltött idejének köszönheti.
Nyírő Áron (dob): 16 éves kora óta dobol, most 25 éves és már a Kodolányi János Főiskola Jazz tanszakának végzőse, Szekeres Adriennel, Sárvári Sándorral, az Unisex és a Jazzékiel zenekarokkal készítettek közös felvételeket.
Kiss Zsolt (basszusgitár): a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem jazz tanszakán végzett, elismert hangmérnök.
Horváth Bálint (billentyű): a NOX és a Sziámi csapat ex ill. az Odett & goGirlz és az Ablak zenekar aktív tagja.

Daltól függően színező elem: az MC, Henry Onye, a harmonika, Pribojszki Mátyás, a szaxofon Borkó Attila, vagy Kató Zoli (Back2Black) jóvoltából. A Felemel című dalban Gergely Róbert színművészúr szaval.

Megjelent lemez:
TiSört, 2010
876 0 0 Zene Izé
Üdv! Szeretném megosztani veletek, egyik kedvenc bandámat. Kicsit fura, hogy eddíg még senki se küldte be, de ami késik nem múlik. A bandáról röviden annyi, hogy Németországban alakult 1989-ben, Wolfsburg-ban. A Rammstein-t ők inspirálták arra, hogy hasonló zenét készítsenek. Nem lett akkora sikerük ebben az irányzatban, mint a Rammstein-nak. A sajátos stílusukat az ezredforduló környékén találták meg, több zenei stílust is ötvöztek. Innentől kezdve jöttek a sikereik. Híresebb számok: Fieber, Supernova, Augen Auf! - (németország zenei toplistáját nagyon sokáig vezette és bekerült a Fifa 2005 zenetárjába is),Sex hat keine macht és még sorolhatnám... Utolsó albumukat ezév márciusában adták ki, mely teljesen angol nyelvű, és sikeresebb számaik fordítását tartalmazza.Ízelítőnek pár videóklipp:

Supernova

Augen Auf!

Die Schlinge

Sandmann

Olvasnivaló
940 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...