REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Torokgyulladás nyáron
362 0 0 Pink Izé
Íme, a leglegósabb nappali
471 0 0 Pink Izé
A legszebb, amit emberi szem látott
773 0 0 Pink Izé
"A szerelemnek nem szabad az útjába állni" - anyja beleegyezésével lett terhes a 12 éves lány.
7339 0 11 Izé
nkmedve: Engem jelen pillanatban sokkal jobban zavarnak a kamaszpanaszos cimek a bal oldalt, mint, hogy újra [...]
7sleeper: roma-nia ám ilyen agyhalottak sajnos mindenütt vannak nálunk többnyire az ilyenek cigányok eur [...]
hawkeye: Mondanám, hogy mi van ebben meglepő. Románia - Konstanca, teljesen természetes dolog. Aztán e [...]
Mind a 11 komment
10 pontos gerincre érkezés.
10973 2 8 Izé
Szancso: Nem mondtam hogy nem fájt neki,mert biztos összecsinálta magát.Ha nem úszta volna meg onnan nem [...]
Kisolek: Hát azért a továbbiakról nemtudunk semmit úgyhogy korai kijelenteni hogy megúszta:D Biztos hog [...]
Szancso: Húúú bakker mint egy rongybaba,és megúszta.Pedig biztos nem politikus.:)
Mind a 8 komment
Jiaozhou Bay Bridge, a világ leghosszabb nyílt vízen épült hídja. (35,4 km)
8131 1 7 Izé
Nope: Eléggé szűkek azok az autósávok!
gutika: Talán ha szépen megkérnénk őket, lehet egy hónap alatt befejeznék a 4Metrót, s nem pöcsöln [...]
PredatorNo1: Szerintem ezt hamar befejezték, mint a Margit híd felújítását !
Mind a 7 komment
Leleményes promóció... :)
7739 0 8 Izé
pumukli: KillHates! A csónakmotort elrejtették. A pedálok vagy szabadonfutók, vagy kamuk...
pumukli: Látjátok milyen gyorsan gépelek? 5 perce ittam go fast-et !!!! :)))) Amúgy pont Hollandban palac [...]
7sleeper: hol volt ebben narancslé? :-o
Mind a 8 komment
Brave

Itt a Pixar legújabb filmjének az első kedvcsinálója. A történet Skóciában játszódik, és Merida hercegkisasszonyról szól. Nagyszerű íjász, viszont a hercegnői hivatását nem igazán veszi komolyan. Egy nap zűrzavart okoz a birodalomban, melyet helyre kell hoznia, és amiben segítségére lesz három vicces, de meg nem nevezett mellékszereplő.

A filmre sajnos még több, mint egy évet kell várni, jövő augusztusban lesz a bemutató. Ahogy azt a Pixartól megszokhattuk és elvárhatjuk, minőségi animációt láthatunk, és arra is ügyeltek, hogy a szereplőknek skót és angol színészek kölcsönözzék a hangjukat. (többek közt: Kelly Macdonald, Emma Thompson, Robbie Coltrane, Billy Connolly)
2426 1 0 Film Izé
Az anyák délután hat körül érzik magukat a leghajszoltabbnak. Kétezer anyát faggattak ki a kérdezőbiztosok, akik a legstresszesebb napszakokat próbálták feltérképezni.
356 0 0 Pink Izé
Reszkess Facebook! Jön a Google+

Egy másik, részletesebb cikk: Összefüggő közösségi rendszer lett a Google+
6328 0 18 Izé
bungle: Parasztlázadás a Facebookon http://index.hu/tech/2011/09/22/parasztlazadas_a_facebookon/
bungle: Minden pluszt ellopott a Google-tól a Facebook www.hwsw.hu/hirek/47397/google-plus-facebook-kozosse [...]
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/40733_kep?mode=latest&position=4&large=1 www.funpic.hu [...]
Mind a 18 komment
A pletyka hasznos is lehet
322 0 0 Pink Izé
Leggyakoribb kérdések a fogamzásgátlásról II.
861 0 0 Pink Izé
Lehetetlen nem létezik. :)
12099 0 9 Izé
bungle: Dennis.the.menace küldte: URL: http://www.liveleak.com/view?i=471_1309378131 Szöveg: "Fiatal férf [...]
Nusihusi: Ügyes volt, erre nem számítottam:) A többiek meg csak nézték, hogy lop...
Szobabicikli: Amúgy az a rész messze a legjobb! Nagymaroktárasparabellumamgnumot...
Mind a 9 komment
Rekord mennyiségű égő lámpást engedtek fel a lengyelek a nyári napfordulón. Egyben a tűzoltók legmozgalmasabb éjszakája is ez volt. ;)
5712 0 15 Izé
rubigo: A legtöbb UFO-bejelentés is aznap volt, gondolom... :)
Zeppelin01: Utálom Vangelist
Tooni: Egyik 19, a másik egy híján 20.
Mind a 15 komment
2Pac - Shorty Wanna Be A Thug 

A LEGJOBB 2Pac szám szerintem.
864 0 0 Zene Izé
The Flashbulb - Undiscovered Colors 

Lényegében én elsírtam magam ezen a számon...
969 3 0 Zene Izé
Elküldik Kecelről a nem katolikus gyerekeket

"Buszokkal viszik más városokba, akik nem akarnak hittanra és misére járni. A katolikusok átvették a város egyetlen iskoláját, a misét megtagadó tanároknak felmondanak. Írásban kell indokolni, hogy mi a baj a katolikus oktatással. A katolikus igazgató az új ötvenes éveket látja eljönni, katolikus kivitelben. Aláírásgyűjtés indult a lelkiismereti szabadságért, de kicsi az esély a győzelemre."

Úttörő voltam, most katolikus leszek

Kettészakította Zsombót az egyházasított iskola
2875 0 295 Izé
norbertvincze: ez talán ide passzol a legjobban. A hívők kirekesztő értékeiről készült egy tanulmány is: [...]
bungle: http://most.444.hu/2013/08/08/nem-tud-esetleg-valaki-egy-hivo-es-hitet-gyakorlo-katolikus-fizikatana [...]
bungle: www.origo.hu/itthon/20120510-az-onkormanyzatok-az-egyhazaknak-adnak-az-iskolaikat-hogy-megusszak-az. [...]
Mind a 295 komment
Az ágy balesetveszélyesebb, mint a létra!
496 0 3 Pink Izé
tevetalp: Az lehet, de sokkal kényelmesebb
Tooni: Félrevezető statisztika.. az ágyban eltöltött idő nagyobb, mint a létrán.
Purple: pffff...... igen hasznos volt, köszönjük
A legjobb hazai fesztiválok
561 0 0 Pink Izé
Igazi szőnyegbombázás. :)
9051 0 10 Izé
Purple: http://img40.imageshack.us/img40/7628/hhdrhr.jpg
7sleeper: a szíjé igen
Szmötyi: Még az! Majd előbb utóbb tesznek róla,hogy ne így legyen! De inkább ne legyen igazam!!!!!!!
Mind a 10 komment
Akcióban a "Tudományos Rendőrség"!

"Az egész magyarországi törvényhozást lekorrumpálták a zolvaj csaló rablógyilkos talmudistanáci disznó országhódítók" akik "a különféle kormányprogramok keretében tudatosan mérgeztetik az ivartalanító, életrövidítő hatású kálium vegyületekkel a magyar népet."

"A műtrágya-kálisó is ivartalanít, s az is bejut az ivóvízbe, ezenkívül erősen ivartalanít a nagy mértékben konyhasó-hiányos, de a konyhasó "sós ízét" a kálisóval utánzó, vagyis erősen "antifiziológiás"-számos étel és ital is"

Tejfalussy András szerint műtrágyázással, a konyhasó kálisóval való helyettesítésével lassan kiirtják a magyarságot. Tanulmányában még a Biblia-fodítást is hamisították ennek érdekében. Ebben az összeesküvésben pedig benne van gyakorlatilag mindenki, aki az ellenkezőjét állítja :D

(apróbetűs rész: a honlapjának olvasása előtt kérje ki pszichiátere és agysebésze véleményét az esetleges mellékhatások végett. Paranoiásoknak belépni TILOS!)
5565 4 74 Izé
cila: Sótlan? Nem. Ocseny haraSÓ. Mit szöszmötölsz izén kis Nas? Tán szöszmötölőket nevelsz kis [...]
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=e1fKzw05Q5A
Nas: Remélem, azért csak kimerítő volt, nem sótlan. :) És most büntiből mindenki elmondja 10x egy [...]
Mind a 74 komment
Trükkök halogatás ellen
551 0 0 Pink Izé
Progéria: kamasz lélek idős testben
767 0 1 Pink Izé
mandyedi: Akkor ebben a klipben nem animáció és nem is maszkos az egyik szereplő: http://www.youtube.com/ [...]
Szárazföldre búvárruha? 2. rész (az első itt)

Hóolvadáskor az amúgy szokványos kis osztrák tavacska akár 10 méteres mélységet is elér, és máris lehet úszkálni a színtiszta vízben az ösvényeken, hidacskákon, padok között, virágos rétek fölött. A Grüner See sok látogatót vonz tavasztól kora őszig. Egy blog sok jó képpel.
8563 3 7 Izé
gangbot: ez az uj életcélom :D
Nusihusi: Ezt is szívesen kipróbálnám:)
blackmumus: de kúrvaszép tiszta a víz
Mind a 7 komment
A legjobb módszer, hogy hogyan kerüljünk el egy vonatbalesetet. ;)
18445 4 21 Izé
bungle: Srégen minden jobb volt...
Lui-G: SRÉGEN!
integrity: szerinted.. és hogyan rakod be a kartonlapot úgy, hogy a fekete kocsi mögött- viszont a szürke [...]
Mind a 21 komment
És ismét Las Vegas, ismét szálloda, ezúttal a Stratosphere. 350m magas (USA 2. helyezett), a tetején lévő étterem óránként körbefordul csak úgy, a kilátás végett. Viszont vannak itt remek játékok is, perszehogynaná kipróbálnám mindet!

Semmibe csúszda, kis körhinta, kilövősdi

Hullámvasút
4842 1 7 Izé
Laretta: Én tuti behunynám a szemem ha már ott ülnék valamelyikben... :S
Nusihusi: Nekem a látványtól is hányingerem volt:D
Ssch: Én ültem a hullámvasúton, de még tériszonnyal is ki lehet bírni. igaz nemsokra emlékszem bel [...]
Mind a 7 komment
Learn to Fly 2
7907 2 3 Game Izé
swine131: de az mekkora már amikor elmodja hogy lehet az egész játékot felodani! /a végén van/!!!!!!!!!! [...]
travis: Nekem működik. Amúgy nagyon klassz, én meg sem álltam míg végig nem vittem :) Kicsit több mi [...]
swine131: nem tudom! nekem ezzel az oldallal problémáim vannak mert nem tölti be! amúgy nagyon jó mint a [...]
Eközben Oroszországban az "értelmiség" lediplomázik ;D
7455 1 17 Izé
Tooni: Oroszországban másként mennek a dolgok... http://noob.hu/2011/07/06/image-2887.jpg http://www.de [...]
Tooni:
Samu.: ;|
Mind a 17 komment
A Szépségkirálynő

A legszebb 24 lány (a zsűri döntése alapján)

Ti melyik lányt lájkoljátok közülük?
13557 3 16 Izé
Porcelanbaba: Hát némelyik nem tudom, hogy került be (mint a tavalyi győztes) :D Én egyébként alapból az a [...]
Maccoyi: http://privi.hu/sexyprincessbaby :DDD
Maccoyi: A portfoliót kéretik beküldeni. ;) Én egyébként így, majdnem látatlanban is támogatom az ö [...]
Mind a 16 komment
Minek járjunk mindennap munkába, ha így is lehet?
454 0 0 Pink Izé
Dibbles for Greater Goo
4007 0 2 Game Izé
Julyette:): de jó klón! :))
termi-nator: csak nem hogy egy lemmings klón?
A világ legdrágább mosógépe. ;)
12114 2 8 Izé
Szancso: Forgódobos lavoár.Világújdonság!
Noorbert: Na de feketét fehérrel összemosni..
lb7: Az lehet, viszont nem túl víztakarékos... o.O
Mind a 8 komment
A videó láttán kedvet kaptam vadállatok etetéséhez! Azt hiszem lemegyek és szórok a galamboknak egy kis morzsát. :D
7477 1 11 Izé
bungle: Ez az etetés nem sikerült túl jól: www.break.com/index/alligator-trainer-is-not-fast-enough-2078 [...]
Mr.T.: http://media.tumblr.com/tumblr_lnmpnhavb51qg4mv9.gif :D
Ctx Twin: De mér kell etetni a krokogyíkot? Ha éhes, fogjon magának hülyegyereket.
Mind a 11 komment
Nem, nem a télapó... :D

Egyébként nagyon "penge" lett. :)
8449 0 0 Sport Izé
Vajon meddig gyakorolhatták? ;)
9396 7 16 Izé
Dmckayals: Vagy olcsó a telek :D
Beetom: Mér' pont Ráckevén? Ott jó a levegő?
Mimis: A szomszédom ejtőernyőzik. Ők voltak idén (asszem 2 hónapja) valahol Kukutyin mögötti helyen [...]
Mind a 16 komment
Ocean Fertilization - Tengeri trágyázás

A világ óceánjaiban a planktonok növekedési ütemét a szárazföldről por és folyami üledék formájában az óceánokba jutó tápanyagok, elsősorban a vas mennyisége határozza meg. Kutatási eredmények szerint egységnyi tömegű vas óceánba szórásával többezerszer nagyobb tömegű plankton keletkezik, ami táplálékul szolgálhat az élővilágnak, egy része pedig lesüllyedve hatalmas mennyiségű CO2-őt von ki a légkörből.

Így a világ vastarmelésének néhány százalékát a tengerbe szórva ki lehetne vonni az emberiség által kibocsátott teljes éves szén-dioxid mennyiséget, így a klímaváltozás és a világélelmezés helyzete is javítható lehetne. A zöldek betiltatták...
5406 1 21 Izé
Laretta: Ez is olyan szó mint média, jól gondolom? Médiák-ról nem tanítottak csak médiáról
humusz: Nem kötekedésképpen mondom, főleg mert tudományosnak szánt cikkekben is számos esetben haszn [...]
PredatorNo1: Még kiegészíteném, annyival az előző kommentet, hogy a libamájnak magyarországon termelői s [...]
Mind a 21 komment
A terhesség 30 legrémesebb „mellékhatása”
1528 0 5 Pink Izé
Julyette:): Ez milyen hulyeség már...legjobban az a "cuki cipő" rész tetszet...Mindegy, engem valahogy nem t [...]
tian: Nem hinném, hogy az összes "probléma" egyszerre fennáll egy terhesség során...elég kellemetle [...]
DubleB: Minden esetre kivallo kampany a leanyanyasag ellen. ;)
Mind a 5 komment
"A szél suttogva fésüli a fűszálakat,
a mezei pockok közül egy sem neszel
38 perce már, hogy itt mesélek,
Jézus, bassza meg, aludj már el!

A kölykök és az oroszlánok már horkolnak,
álmukban képesek egymásba gabalyodni,
hogy lehet, hogy minden szar megy neked,
de nem vagy képes a faszba elaludni?"

Új altatóversek stresszes szülőknek.
3868 1 7 Izé
Maugli: Emberek...olvassátok el azt ami a kép illetve a kép alatti vers alá van írva: "Új altatóverse [...]
Levibubu: Fogadni mertem volna, hogy lesz 1-2 idióta, aki azt hiszi, hogy ez gyerekeknek készült. :(
l3azsi: 1. Feltételezem, nem érdekli. 2. Attól, hogy óvod a gyereket a káromkodástól, még nem fogod [...]
Mind a 7 komment
Ötletes papírzacskó - minden egyes része hasznosítható, néhány mozdulat egy ollóval, és már kész is a társasjáték, a ceruzatartó, az asztali naptár...
2849 1 3 Izé
Laretta: Ha szétzsedjük oda a zacsi de jó a koncepció
Laretta: Jobban szeretem a stabil keményebb anyagból készült tárgyakat (a papírholmik úgyis hamar tön [...]
link05: Szerintem nincs sok értelme a dolognak :D Poén meg minden, de ha szétfaragod, akkor kizárod anna [...]
A legújabb táncoló kutyus, a stílus ezúttal flamenco. :)
4041 0 5 Izé
Nope: Ez haláli! :D
Mordredd: "Take me toy your leader!"
Nusihusi: Nagyon ügyes a kutyus:) Le a kalappal:)
Mind a 5 komment
Régebbi postok...