CEWE FOTÓKÖNYV készítés
1166
0
Izé
Cicaterápia :)
2413
1
Izé
Miss Reef 2015 Calendar
Weboldal
8274
2
Izé
Csodacsat... izé... kapus ;)
7357
4
Izé
Kikapcsolták a fűtést, szegény cica pedig próbálja melegen tartani a radiátort, hogy ne fázzon a család! ;)
2703
1
Izé
Mai cukizé: Frankie, a cica és Sadie, a bulldog barátsága :)
2543
0
Izé
1163
0
Izé
Csak egyszer téveszti el... ;)
3830
0
Izé
Lindsey Stirling (
korábban itt) új klipjében egy sárkánnyal küzd meg! ;)
2857
0
Izé
HIbás működés? Dehogy, ez csak az egyik program! ;)
5306
0
Izé
Harci tuk-tuk :)
2451
0
Izé
Tony Hawk kipróbálta a Hoverboardot, a Vissza a Jövőbe című sorozat második részében felbukkanó lebegődeszka működő változatát
3980
0
Izé
Az a fej! :D (...amilyen a gazdié lesz másnap ;))
6007
1
Izé
Így nézett ki Charlie a „Jég dupla whiskyvel” előtt ;)
3543
0
Izé
Egy kis
újabb bohóckodás ;)
A múltkorin kívül azóta volt még 2 bohócos videójuk,
ez meg
ez.
3592
1
Izé
Akkor most méz vagy cukor?
Azt már elég régóta tudjuk, hogy a cukor nem igazán tesz jót az emberi szervezetnek. Azon túl, hogy elhízást és fogszuvasodást okozhat, a cukorbetegség kialakulásában is jelentős szerepet játszik.
787
0
Pink Izé
Most járt le az
1 éve felrakott tippelős játékunk, amelyben megtippelhette bárki, mennyi lesz ma a bitcoin árfolyama. A (magyar idő szerinti) déli árfolyam a
Bitstampen 377,62 USD, ami a MNB középárfolyama szerint (244,840) 92456 Ft. Vagyis a nyertes BigaCubensis, gratulálunk neki, övé a nyeremény, az 1 bitcoin. :)
Játékon kívül lehet továbbra is tippelni, pl. hogy jövő ilyenkorra vagy 5 év múlva, stb. mennyi lesz az árfolyam, tönkremegy, vagy esetleg a többszörösét éri-e a bitcoin.
1505
0
Izé
Kíváncsi vagy Önmagadra? Szeretnél visszajelzést kapni arról, milyen érzéseket, gondolatokat és szándékokat tudsz tulajdonítani önmagadnak és másoknak bizonyos helyzetekben? Szeretnél egy online pszichológiai kutatás résztvevője lenni? Itt az alkalom! Tudj meg többet a cikkben a részletekről!
2797
1
Izé
Bár még csak november 6-án indult a kampány, Csepella Olivér grafikus közösségi finanszírozás keretében már összegyűjtötte a munkájához szükséges 12 000 dollárt. Csepella sikere azt jelenti, hogy egy év múlva kezünkben foghatjuk az Alkonyattól pirkadatig képregényes változatát.
A képregényben a Cicirázó bár helyett azonban a helyszín a New York Kávéház lesz, vámpírok helyett zombik keserítik meg a főhősök életét - akik nem mellesleg a magyar irodalom legmeghatározóbb alakjai. Igen, a furcsa kalandok Tóth Árpáddal, Ady Endrével, Kosztolányi Dezsővel, Karinthy Frigyessel és Babits Mihállyal esnek meg.
1386
1
Izé
Akik nem nézik a ValóVilágot, azoknak csak simán bünti: GT & De-nesh - Party Baby (Official Video)
1366
0
Izé
Andrew Chase szobrai
807
0
Art Izé
Lássuk, ma éppen mi gyógyítja a rákot!
Százezrek vevők az oltásellenességből, összeesküvés-elméletekből, az orvostudomány elutasításából és ezotériából gyúrt párhuzamos valóságra, ahonnan megdöbbentően népszerű alternatívmedicina-oldalak ontják magukból a tudománytalan álhíreket és csodatevő recepteket a Facebookon. Na de kinek áll ez érdekében?
1851
0
Izé
Királypingvineket erőszakolnak medvefókák, ártatlan őzikéket meg rókák? Mi van itt! ;D
3440
0
Izé
Láncfűrész a gatyába? Csak nehogy beinduljon véletlenül... ;)
3706
0
Izé
2013
0
Izé
Papírku... izé... macska :)
...hamiskártyás, számolja a lapokat! ;)
1954
0
Izé
Mai tippelős: szerintetek mi ez?
9475
0
Izé
Meditáció és a rák - tanulmány az elme és a test kapcsolatáról
A kutatók első alkalommal mutatták ki, hogy a tudatos meditáció gyakorlása, vagy egy támogató csoportban való részvétel, pozitív fizikai hatással rendelkezik a sejtek szintjén a mellrákot túlélő emberekben.
1440
0
Izé
Nem szeretik a puszit :)
1905
1
Izé
Felismeritek a csokikákat csomagolás nélkül-e? :)
4272
0
Izé
Ekkora egeret még ezek a cicákok se láttak! ;)
3261
2
Izé
Bestia curvafia - egy kis nyelvtörténelem
3809
2
Izé
Próbáltátok már celluxszal a macskanyelvet? ;)
2439
0
Izé
Seggrázás nem várt befejezéssel!
8239
0
Izé
„A kisdobos szorgalmasan tanul és Panterát dobol.” ;)
3029
1
Izé
Fogd csak meg a söröm, asszony, kapás van! ;)
3684
0
Izé
Bánja, hogy felnőtt a kiskutyája? Itt a kutyazsugorító gép! ;)
3365
0
Izé
Csajos evezős buli... ;) Előre szólok, rossz nézni!
5111
0
Izé
Látjátok, a szarból is lehet üzletet csinálni! :D
1610
0
Izé
Volt egy kis maszat a szélvédődön... ;)
5476
0
Izé