REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
6 generáció 1 fotón
4070 0 16 Izé
MatyiZeg: Csinosabb a lányánál, az tuti.
Anthraxia: Jól néz ki a 39 éves anyuka is.
piszok alfred: Ugyanmáááá Lachatos-ék ezt lazán lepipálják + 4-5 generációval.
Mind a 16 komment
„Gyere Kokovtsov, megyünk bándzsidzsámpingolni!” :D

Ilyen barátokkal kész öröm a legénybúcsú...
10151 1 4 Izé
Anthraxia: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Nem láttam, hogy be van kötve a szeme, de már oké értem a "vicc" l [...]
Szancso: Telefonos felvevős srác? Fogadjunk hogy Водафон -os. ;) [...]
7sleeper: vodkat. :-)
Mind a 4 komment
Vallásszabadságukat féltik az ajkai gimisek. A Hit Gyülekezete venné át az iskola fenntartását. Ezt a szülők és tanárok nem néznék jó szemmel.
1999 0 161 Izé
bungle: http://index.hu/belfold/2013/09/02/ha_valaki_megter_az_a_maganugye/ A Hit Gyülekezetéé az egyetle [...]
bungle: Kétharmados támogatás: A Hit Gyülekezete veszi át az Ajkai Szakközépiskolát http://atv.hu/c [...]
bungle: Tüntessen, akinek nem tetszik a Hit Gyülekezete http://index.hu/belfold/2012/05/21/ajkan_nem_adjak [...]
Mind a 161 komment
A Facebookon a magánszemélyek bejegyzéseit az ismerőseiknek átlagosan 12 százaléka látja, a többiekhez sosem jutnak el. Mivel amúgy sem megy túl jól a Facebook szekere (a Google minden felhasználója után két és félszer annyi bevételhez jut), most azt tervezik, hogy aki fizet, azt biztosítják arról, hogy az üzenet célba ér. Az ötlet működhet, de visszafelé is elsülhet: könnyen lehet, hogy a fizetni nem akaró többség csalódik, felébred Csipkerózsika-álmából és rájön, hogy valójában senki nem kíváncsi rá és hiába naplózza nyilvánosan életét, ugyanaz a három ember figyeli, akikkel egyébként is nap mint nap találkozik otthon vagy a munkahelyén.
1370 0 3 Izé
bungle: http://tekasztorik.blog.hu/2013/02/16/facebook_fuggo_vagy-e :)
Aaron: Hiába mondom mindenkinek h a google + sokkal jobb mivel mindenki a facebook-ot használja ezért +- [...]
kukuc: Jaj szegény, mindjárt megsajnálom.
Gyurmahősünk túlzott izgalommal készül gyurmarandevújára.

A világhírű Cakó Ferenc gyurma animációja.
688 0 0 Film Izé
Nyári szünet. A kisvárosi kamasz gyerekek a régi sportuszodában ütik el az időt. Rigó, a helyi úszóbajnok, a lányok kedvence és Gyuszi, aki mindenhova követi Rigót, éjjel-nappal együtt lógnak. A történet a két fiú barátságának végéről szól.

A film a 2008-as Mediawave fesztiválon megkapta a legjobb ifjúsági film díját.

Horváth Lili Uszodai tolvaj című filmje a 100 éve született Ottlik Géza novelláját dolgozza fel.
1468 0 0 Film Izé
Igazi varázslat, jól megtervezett trükkök, profi illúziók? Igazából tökmindegy. Dynamo elkápráztat, és szórakoztat. A fő célja, hogy pár perce elfelejtsd a mindennapi gondjaidat.
9405 4 37 Izé
bungle: kocka1010 küldte: URL: http://indavideo.hu/video/Pal_ur_Street_Magic Szöveg: "Hamarosan itt a mag [...]
7sleeper: a Findzs által linkeltben 38. perctől "harapj rá kérlek" a padkára hehe
7sleeper: "a jeges teához kell: tea(filter), jég meg víz" a nitrites pácsóhoz meg nitrit és pácsó, vi [...]
Mind a 37 komment
Valószínűleg WC-ülőkére gyakorol..
5811 0 2 Izé
Nusihusi: A marhája:D
Szancso: Tokkalütődött. ;)
A Minisztár :D
4284 0 3 Izé
bungle: How to wake up a kid www.youtube.com/watch?v=oRm8RmNGFq4
coldnothot: Hát igen, minden szülő örül hogy végre beszél és mozog a gyerek. Semmi különös ebben ninc [...]
Szancso: Csak lebegteti a menetszél.Még jó hogy be van kötve. :D
A festői környezetben fekvő somogyi kis falucskában visznek mindent, ami csak mozdítható, sőt még azt is, ami nem, az elmúlt években ui. komplett házak tűntek el! A 350 falusiból 160 gyerek. Mit csinál majd a faluban ennyi gyerek, ha felnő? Szerintetek hogyan előzhető meg a társadalmi katasztrófa?
4445 0 42 Izé
7sleeper: "már"? "is"? :-DD (a puruttyás be'lharc vitte le mélyebbre a mélynél)
bungle: Már ez is ilyen napiszar szintű oldal lett? :D
hawkeye: Ész és értelem: http://subba.blog.hu/2012/05/14/rohaggyon_ki_ady_pattannyon_ki
Mind a 42 komment
Fracuum - labirintusos gémizé
3082 1 0 Izé
Adam Makrusszkij: Zene nyolc fokos gyalogátkelőhelyre
4618 0 9 Izé
yushuf: Fasza ruszki acél nem csorbul ki :O)))
Szancso: BituMen At Work. ;)
szaki77: Nálunk a seregben mondták, hogy volt akit kiküldtek az alakira kapálni, de ezek itt komolyan vet [...]
Mind a 9 komment
Fujisan - nagyon süti! :)
2837 1 6 Izé
Laretta: Csak nem lava cake? (csokoládé fondant) :)
Szancso: Vagy Holnapután. :)
dude: - Ja, és holnap érkezek repülővel a Fehér Házba...
Mind a 6 komment
Pretentious
2826 1 1 Game Izé
alaplap: zsír
Egzotikus szépségápolás
346 0 0 Pink Izé
A 180 fok című rövidfilmben fiatalok válaszolnak a rendező villámkérdéseire. A kérdések kényszerítő logikája hatására végül mind a hét liberális gondolkodású fiatal megváltoztatja véleményét az abortuszról, amelyet a náci népirtással állít párhuzamba a rendező. 33 perc, magyar felirattal.
6066 3 79 Izé
bungle: Szülni fog a 11 éves megerőszakolt kislány http://nol.hu/kulfold/20130712-ahol_tilos_az_abortusz [...]
HeavyCross: http://index.hu/kulfold/2013/05/14/halalra_itelhetik_a_horrorklinika_szuleszet/
bungle: http://vilagnezet.blog.hu/2012/06/21/abortusz_es_keresztenyseg_ellenes_vagyok "...a legutóbbi már [...]
Mind a 79 komment
A hét anim gifje :D
8698 0 8 Izé
brier: kár hogy hangja nincs amugy: XD
bungle: 2. helyezett: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-rajz/42668_a-rohadek-most-4-fagyija-lett
Killex: Lakerses régi szép idők...:D bár ha megtanulna normálisan artikulálni akkor semmi baj nem lenn [...]
Mind a 8 komment
Radio Moscow - No Good Woman
799 0 0 Zene Izé
Melyik a borzalmasabb, ez, vagy Zsófika Rágógumija?
5684 0 26 Izé
brier: valami ilyesmi...ja -.- ezekre szokták mondani hogy dugni jó de másra nem? XD
brier: áááá fáj uristennn jááááj, a zsofika is gyááááááááá van aki végig tudta azt nézn [...]
rubigo: Hát, a fejével okozott vizuális élményt (sokkot) nem sikerült mással kompenzálnia...
Mind a 26 komment
A Föld összes vízkészlete elférne egy 1384 km átmérőjű gömbben.
6035 0 38 Izé
szaki77: Szerintem meg nem. :D
alpha23: A forgatókönyvben erre is találni fognak magyarázatot! Akkor _aszság lesz mint A MAG! Remélem [...]
bungle: Egy összeesküvés-elmélet szerint a Spontex vezére világuralomra tör. ;)
Mind a 38 komment
Creative Kill Chamber 2

előző rész
8829 0 0 Game Izé
Ion Lucin - Spherikal
717 0 0 Art Izé
Húzogatós izé ;)
6329 6 20 Izé
CS1985: haha :-D ez jó
Ravennë: Minimal design katicabogár. http://kepfeltoltes.hu/120509/994416998N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.p [...]
zizi: Ezzel órákat el tudnék lenni! 8) http://minus.com/m5TXXnfsZ/1f http://minus.com/mbaLrIZ1s8/1f htt [...]
Mind a 20 komment
Sok fáradt pasi dilemmája: „most aludjak vagy nyaljak”? ;)
4005 3 7 Izé
7sleeper: biszony ész nagyon banyászok feljöttek a napszintre - rákaptak az abszintra jó szerencsét sú [...]
unumunu: ezek a gyerekek szenet bányásznak alvás helyett?
Szancso: Álmában belenyal picit. :)
Mind a 7 komment
Fracuum - labirintusos gémizé
5147 1 0 Game Izé
Rák gyógyítása három perc alatt - a gondolat és a szív hatalma

Korábban már voltak hasonló témák az emberi tudat és a gondolatok hatalmáról és arról a világképről, amelyet a materializmus nem ismer el. Ebben az előadásban Gregg Braden magyarázza el, hogy a gondolatainkkal, és a szívünkben keltett érzelmekkel mennyire befolyásoljuk saját testünket és környezetünket. Akár rákbetegséget is pillanatok alatt meg lehet gyógyítani, amit egy kínai klinikán készült filmmel bizonyít az ismert író.
3422 5 63 Izé
bungle: Dynamo is eltüntetné simán. ;)
Tooni: Ó, a helyes link: http://www.youtube.com/watch?v=TesAxbcJjQc
Tooni: Úgy tűnik két kamera volt ott egy időben! Itt van ugyanaz az esemény, sokkal jobb felvételen e [...]
Mind a 63 komment
A menekülő Nissan Skyline és a rendőrautó gumijainak egyszerű leeresztése. Minek bíbelődni a szeleppel, nem? :)
10276 0 11 Izé
Ravennë: Megcselekszem, amit megkövetel a haza... ;)
7sleeper: köszi pinduRavennë :-DD
brier: ügyes köszi :)
Mind a 11 komment
Füstöljön az a gumi! Simon Davidson fotói
2897 2 1 Izé
Szancso: Pápamobil?Felszállt a fehér füst,illetve "Pink Cadillac". ;)
Füstöljön az a gumi! Simon Davidson fotói
2769 0 0 Art Izé
Alternatív magyar autó, motor, izék...
1232 0 0 Autó Izé
Futás, ott egy T. rex!
8315 0 14 Izé
Anthraxia: Szerintem koszorú.
Szancso: "Mindig így kezdődik, aztán jön a sikítás és a menekülés". ;)
7sleeper: beszaurusz :-) "anyuka" meg jól beleordította a kengurus gyereke fülébe, hogy ZEKKÖRIKÁMMBEKK [...]
Mind a 14 komment
Hogyan rémisszük meg a gyereket, miközben focit nézünk... :D
9833 0 14 Izé
BlackMoon: nemhiába gyűlölöm a focit, pedig pasi vagyok.
Nusihusi: Basszus, én is megijedtem!:D
Szancso: Én a másik csapatnak szurkolok.Böööö. :)
Mind a 14 komment
A fogyásnak hormonjaink szabhatnak gátat
352 0 0 Pink Izé
Ezeket a kedves szülőkkel is elkövették?
7688 1 17 Izé
brier: "kilátszott a gerince" ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Szancso: Alap. :)
brier: -.- igen én is azt vettem észre elsőre XD
Mind a 17 komment
WTCC-Hungarorong

Michelisz Norbert

Szép volt Norbi!
528 0 0 Sport Izé
Igaz történet egy fiúról, akiben nem volt semmi gyanús
515 0 0 Pink Izé
 Anthony Green - Right Outside (feat. Chino Moreno of Deftones)
961 1 0 Zene Izé
[Grendel] - Rise

Chemicals And Circuitry [V.2012]
476 1 0 Zene Izé
Azt az utolsót már nem kellett volna... ;)
9512 1 18 Izé
Nas: Jah, kb. egy gyűszűnyi...egy magára valamit is adó barnasörnek is minimum ennyi az alkoholtarta [...]
Anthraxia: Bacardi az lényegesen komolyabb, mint a sör nem? mivel abba rum van. http://en.wikipedia.org/wiki [...]
Szancso: Örök sörforgás. :)
Mind a 18 komment
Körhinta az utcán ;)
6305 0 13 Izé
Errtu: Azért van itt még pár: http://www.ize.hu/index.php?c=7
Porcelanbaba: ;D
Zolibaba24: Ebbe még én is beülnék, amíg az asszony shoppingol :D
Mind a 13 komment
Régebbi postok...