REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Heartbreaker

Ha úgy találod, hogy egy ismerősöd, barátod, vagy családtagod egy gyökérrel jár, akkor fel kell bérelned Alexet és nővérét, akik  párkapcsolatokat szakítanak meg. A munka jellege miatt ki is alakítottak két szabályt: 1: Boldog párt nem szabad elszakítani! 2: Munkában nincs szerelem!
Miután felbérli őket egy kőkazdag muksó, hogy szakítsák szét a lányát és leendő férjét, kiderül, hogy azok boldog párkapcsolatban élnek. Viszont őket jobban érdekli a pénz, mint az emberek boldogsága, így az első szabály el is lett felejtve. A másodikat pedig Alex felejti el, mikor pár napot együtt tölt a gyönyörű lánnyal.

Rengeteg lehetőség van ebben a filmben, romantikusnak tökéletes a felvezetése, a vígjátékként pedig szintén sok helyzet komikum lehetőség adódik, reméljük ki is használják őket, és a történet sem lesz túl csöpögős.
1914 0 2 Film Izé
Erunder: Majdnem, csak fordítva.
VaCaK_Effect: A ,,Spanom Csaja" c. film nem ugyan erről szólt?
Nyári kalandként élik meg a hazatoloncolást a romániai romák, akik "önként' - fejenként 300 eurós, gyerek után 100-100 eurós francia segéllyel - különgéppel, a francia állam költségén érkeztek csütörtökön és pénteken haza Romániába.

Deportálják a romákat: "bár legálisan érkeztek az országba, de illegális telepeket létesítettek, törvényellenes tevékenységet folytatnak, a gyerekeket koldulásra kényszerítik és megfélemlítik a helyi lakosságot."

"A fele dolgozott, a másik fele kukázott” - a romák visszakészülnek.
4624 1 40 Izé
izébigyó: Obamához mennek a romák A jogvédő szervezeteknek nem tetszik, hogy félreértések és az imázs [...]
garfield23: Mongólia: több mint 1,5 millió négyzetkilométer, 2,7 millió lakossal. Kapjanak ebből százeze [...]
Nusihusi: A Holdra kéne őket küldeni, ott talán nem lopnak:P
Mind a 40 komment
Az exszel találkozgat a párod? 4 intő jel, hogy veszélyben a kapcsolatod
1127 0 0 Pink Izé
Újabb érdekes téma, aminek hívei rengeteg lehetséges felhasználási módot tulajdonítottak az orvoslástól kezdve a katonai célokig, mások viszont sokáig áltudománynak tartották, és különböző aspektusainak megítélése ma sem egyértelmű.

Viszont a reklámpszichológiától elkezdve a klinikai orvostudományig több szakterület is foglalkozik vele bizonyos szinten, figyelembe veszi a jelenséget. Persze a sarlatánok is meglovagolják.

Nektek mi a véleményetek? Élt már át valaki hipnózist (iiletve tud róla, hogy átélt)? :D Mit tudtok az önhipnózisról és az önszuggesszióról?

(Most kommentelni kezdtek...sok, sok kommentet írtok...értelmes kommenteket...sokat...írni szeretnétek...) :D
4373 6 80 Izé
bungle: Pszichológusok állítják, mégis van hipnotikus állapot http://hvg.hu/egeszseg/20111104_hipnotik [...]
Purple: mi pont a logikusat vesszük meg, mert a por az nekünk benne marad a ruhában, ehelyett gélt vesz [...]
Worren: Nem erről van szó, hanem egyszerűen arról hogy mikor épp mosóport veszel akkor nem a leg logik [...]
Mind a 80 komment
"Felülök a KAMAZ-ra, gazdag leszek tavaszra." :)

Wikipédia

Terepen

Dakar
2059 0 0 Autó Izé
Muffler - Can you Feel
690 1 0 Zene Izé
Megszakítjuk adásunkat. Most értesültünk a hírről, miszerint elhunyt KELEMEN ANNA (†30) Feminista filozófus, független médiaszemélyiség   "akinek halálhírét keltik, sokáig él"
2010 0 4 Pink Izé
clownessa: :D:D:D Amúgy nekem még ez is tetszik : ) - http://nekrolog.blog.hu/2010/08/06/kihalt_a_huvelygomba [...]
zeiksz: Milyen hörcsög feje van :) tök zsír :) :). Aranyos.. bárki is legyen ez..
Nas: Igazad van. Szellemileg 25-öt simán letagadhatna...
Mind a 4 komment
Axl Rose már felkérte a srácokat, hogy a következő turnéján ők kísérjék...

(Bocs, de rég volt bünti, pedig megérdemlitek :)).
5564 1 19 Izé
Dieselboy: De úgy feszít a vékonyabb gyerek, mint ha minimum tudna gitározni... meg félmeztelen...
Asha: Hát lol... én személy szerint szétröhögtem magam, főleg hogy milyen komolyan adják elő... n [...]
laca911: jajj, ez siralmas
Mind a 19 komment
A legdivatosabb frizurák 2010 őszén - Próbáld fel te is!
1706 0 2 Pink Izé
zeiksz: Én felpróbálnám őket - és még a frizurájuk is tetszik..
Balázs: a parókát szoktál felpróbálni ha már frizura
The Otherside
3170 2 0 Game Izé
Fekete Hattyú  

Darren Aronofsky (Rekviem egy álomért, A pankrátor) legújabb filmjében Natalie Portman egy balett-táncosnőt játszik, aki egy rivális felbukkanása és a felé támasztott elvárások miatt idegileg kikészül.

Ennyit tudni a filmről. Az előzetes elég feszültségkeltő és izgalmas, na meg Aronofskyban sem kellett még csalódnunk, úgyhogy lehet várni a filmet. A magyar bemutató időpontját még nem döntötték el, Amerikában december 1.-től adják a mozik.

A www.blackswan2010.com a gyártó oldalára mutat, ahol szinte semmi sincs, de hátha felfrissítik majd.
4920 0 4 Film Izé
kovacslacka: Hát tényleg érdemesebb akkor megnézni, ha már láttad a filmet, de nem lő le sokkal többet, m [...]
kasy: Nem néztem meg a videót, de úgy tudom spoilerek vannak benne. Szóval csak óvatosan aki nem lát [...]
kovacslacka: Számítógépes effektek a filmből: http://videa.hu/videok/film-animacio/fekete-hattyu-effektek-bl [...]
Mind a 4 komment
Vége a cápariadónak - nem találják a gyanús halat

Lehet, hogy a fenti Seabreacher X-et látták? ;)
5159 4 2 Izé
destiny13: Aki ma este fél hétkor nézte a Discovery-t, láthatta azt alkotókat és az eredeti delfines verz [...]
cserewarrior: Ilyen kell nekem a Zagyvára :P
Ha eddig még nem hívtad volna meg az összes barátodat és ismerősödet a brands.hu-ra, most itt a legmegfelelőbb alkalom! Ha a következő egy hónapban belépsz az oldalra, és ott küldesz meghívót számukra, akkor nemcsak az első vásárlásuk után járó 1.000 forintos kuponnal jutalmazunk meg, hanem a Tiéd lehet további értékes ajándékaink egyike is. Lépj be a brands.hu-ra, és tudj meg többet a játék részleteiről!

Ne feledd, a játék alatt is a legjobb akciókkal várunk!

Jó vásárlást kíván a brands.hu!
900 1 1 Izé
bandee1219: A mostani akció nagyon kecsegtető! XD
"A megtört, fehérbort szorongató hajléktalanok félve bújtak egymáshoz, ahogy csikorgó fékekkel, pattogó orral eléjük vágódott az Állami Elmegyógy és Intézet mentőautója. Szivacsosra ivott agyuknak fájdalmas volt a felismerés: ebből a delíriumból nincs kiszállás. Tudták, az utolsó fuvar lesz ez, a végső kör a detoxba, vagy az életfogytig tartó bamba nyáladzás."
7013 3 0 Autó Izé
Segítség, a párom flörtöl
409 0 4 Pink Izé
eerix: ezoterikus.szar :D
Purple: most, hogy megnéztem, én is :D csak ez a cím.. grr :@
eerix: én a cikk alatti hozzászólóval értek egyet.
Mind a 4 komment
50 nagyszerűen retusált  sztárfotó 
2163 1 3 Pink Izé
Glamdel: szerintem Jessica Albáé, Angelina Jolié és Reese Witherspooné is
eerix: Charlize Theron előtte képe sokkal jobb mint az utána.
DubleB: Hát van akinek tényleg szüksége volt a retusálásra, de olyan is volt, ami retusálás nélkül [...]
Roger Federer a svájci "Tell Vilmos". :)
1427 0 0 Sport Izé
Burlesque

Christina Aguilera, és Cher együtt a filmvásznon. Aguilera-nak ez az első alkalma, hogy valódi színészi tehetségét is megmutathatja. Igaz a valóságtól nem egy túl elrugaszkodott karaktert kell alakítania.

Ali Los Angelesbe utazik, mert az a vágya, hogy énekesnő legyen, de ahogy az lenni szokott ez nem történik meg varázsütésre (ám később mégis szóval ez is egy picit bárgyú, modern, tündérmese), ezért először pincérnőként dolgozik egy szórakozó helyen, ahol majd felfedezik tehetségét. Ezeket a váratlan fordulatokat fel se bírom fogni, micsoda meglepetések!!
1305 2 4 Film Izé
Erunder: Ja van még egy ok. Szeretem megosztani a jókedvem tárgyát az emberekkel.
pepeti: Hát ez egy világverő sztori tényleg :DD
Erunder: Mert Hannah Montana is tetszik valakinek. :D
Mind a 4 komment
Egyél 1 kilót, fogyj felet naponta!
386 0 0 Pink Izé
Perverz cica :D
13345 5 8 Izé
Balázs: Jól keveri :D
Raven00: Én is elnézném egész nap!
Rejtő: a csajra gondolt :)
Mind a 8 komment
Felkavaró filmek, amik könnyedén megzavarhatják a nyugalmadat.
14432 2 3 Film Izé
olomhuszar: Rekviem egy álomért ezekhez a filmekhez képest egy elsőáldozó 7 éves kislány esti meséje. [...]
pupuc: a rekviem egy álomért miért nincs köztük?
Hada: érthető összefüggés... a filmek 90%ban szexuális perverziók (is) vannak
Párnacsata tört ki egy német stewardess és francia turisták közt 12 ezer méter magasan, a Lufthansa 867-es járatán. A "konfliktus" akkor kezdődött, amikor kiderült, hogy nem jut mindenkinek párna. Tettetett dühében az egyik francia férfi visszadobta a légikísérőnek azzal, hogy ha partnerének nem jut, akkor vigye a fenébe, neki sem kell, erre a többiek is visszadobták, így kezdődött az egész ramazuri.
7921 5 13 Izé
bungle: :DDD
eol: "...ha partnerének nem jut, akkor vigye a fenébe, neki sem kell"? Hát nem lehetett valami úriemb [...]
Ytsro: Pedig szinte jah. Megszakítja az utazást, leszáll a legközelebbi repülőtéren és elvezetteti [...]
Mind a 13 komment
Mad Boys: amikor a hülyeség a szorgalommal párosul... avagy vannak, akik sosem nőnek fel! ;)

(Rémi Gaillard azért szerintem jobb... b.)
13888 9 21 Izé
Laretta: Rémi nekem is nagy kedvencem de ez sem volt rossz post :D
rókakoma: ez az igazi ROFL ! Amugy Remi mindig a golfosokat basztatja :D
...feco...: szerintem is a nagyrésze Remi majmolása... kevés igazán kreatív dolog van benne, az egyetln ig [...]
Mind a 21 komment
5 divatos ruhadarab, amitől a férfi kiborul
1283 0 4 Pink Izé
spider86: "a császár új ruhája" ;) bár, ha belegondolok ez sem túl igaz, embere válogatja...
lb7: Én meg attól borulok ki, hogy ez nem tudom hányadik "5 db" ruha amitől a pasik kiborulnak. Van o [...]
Purple: kertésznadrág undorító. gladiátorszandál meg nézhet ki jól, nem kell a legparasztosabbat meg [...]
Mind a 4 komment
 Wacom Bamboo - digitális rajztáblával készült portrék fényképről.
2264 1 2 Art Izé
Márkusz: Az... véletlenül kimaradt a "z" betű, utólag vettem észre én is.
snake6: " digitális rajtáblával'!!! romashop kiegészitő??????????
A férfi idomításának legjobb módja! (videó)
459 0 2 Pink Izé
zeiksz: Elég gyenge.. 3*
papaluige: dobd ki a fogait egy frizbivel jól! :))
MAMZEL - LÉLEK & BUGYI

" Érzékeny, finom lelkű, huszonéves lány vagyok.
Szeretem, ha jó keményen seggbek_rnak.
Férfire vágyom. Ne dramatizáljuk túl: agy és f_sz.
Vásároltam egy 12 centis fém-bőr cipőt. 190* felett lehet jelentkezni.
*Magasság vagy IQ. Lehet választani. "
1327 2 8 Pink Izé
edge: Így már mindent értek. Azt hiszem. És jó bőr? :P
clownessa: Még "csak" dél? Akkor keltél? : ) Amúgy egy nőről van szó, aki nem leszbikus, hanem biszexuá [...]
edge: Fél évente egyszer tévedek ide mert a posztképen szereplő dragon ball karakter színe ellenére [...]
Mind a 8 komment
Csinálj magadból híres embert jól! ;)
15181 26 28 Izé
farkastomi20: es akkor ez nem fog menni ameddig meg nem ujitsak?
Tooni: http://lapsang.freeblog.hu/files/Internet_switch.jpg ?
Tooni: Höhö, ezt hogy csináltad? :D
Mind a 28 komment
A jogászok és a szex

" A felek megállapodnak, hogy a mai napon 16:00 és 17:30 óra között szexuális tevékenységet folytatnak, amelyben szerepelni fog legalább 2 (kettő) vaginális közösülés... a nő szabadon dönthet az aktus folytatásáról és annak feltételeiről. Amennyiben úgy dönt hogy az aktust nem folytatja, a férfinak 5 (öt) perc magányra van joga a kisszobában. "
1379 3 4 Pink Izé
Grimmgirl: áááhh !!!! ez nagyon flash :D
zeiksz: Nekem is tetszik - 10* végre.
Dopamin: ÁÁÁÁ!! xD Ezen szakadni kell!!
Mind a 4 komment
A férfiak mindig azt mondják, szeretik a szexi fehérneműket... Íme néhány igazán különleges darab. Kíváncsi vagyok kinek melyik lesz a befutó! :)
20719 2 48 Izé
7sleeper: amíg az agya jár.. :-D
bungle: Napi 24 óra szerinted sok? ;D
lb7: Köszi ^^ Igazából Tooninak keresgélek a 30-ik szülinapja alkalmából vmi szépet, mert úgy l [...]
Mind a 48 komment
Kato feat. Jon - Turn The Lights Off
1776 0 0 Zene Izé
Deep Diver
4336 2 1 Game Izé
bencecarbon: fajin gém
Szem felnyitós videóklip, hogy milyen jövő várhat ránk.
12133 8 91 Izé
invad3rr: Az ilyen megoldások, mint amiket említettél, vagy a szélerőművek, napelemek nem rosszak, de v [...]
I. C. Wiener: Megvan a nullától különböző valószínűsége, hogy ugyanazt, mint én :D Azért az a bizonyo [...]
invad3rr: Abba, hogy mit tanulok, inkább ne menjünk bele :) Egyrészt azért, mert az egyetemen a mostani k [...]
Mind a 91 komment
Az igazi Csillagkapu program  keretén belül az amerikai haderő a távérzékelés lehetőségét vizsgálta több éven át. Ugyan ma már hivatalosan lezárták, de ihletet még merítenek belőle olyan filmekhez, mint a Kecskebűvölők című tragédia paródia.

A sikerességéről megoszlanak a vélemények, de most mindenki eldöntheti maga ennek a valóságtartalmát.

Kattints ide, add meg az e-mail címedet. A kapott számsort írd fel egy lapra, majd nyomd meg a Submit gombot. Véletlenszerűen egy célpontot fogsz kapni a címedre (még ne nézd meg!), amit körül kell írnod, minden benyomást és fogalmat, ami csak eszedbe jut róla (anyag, szín, alak, stb., lehet még vázlat, rajz). Ha késznek érzed, megnyithatod a kapott pdf állományt és összehasonlíthatod a leírtakkal.

Kommentekbe jöhetnek a sikerélmények ;)
6510 5 44 Izé
Nas: Áhháá, A link. :D Ezt akkor fogom bárkinek elhinni, ha majd én adhatok neki 10 feladványt, am [...]
I. C. Wiener: Linket tudsz küldeni esetleg?
Gazdiablo: Az a fura hogy amikor ezt izolált körülmények között vizsgálták-az intuíció működését, [...]
Mind a 44 komment
Felfedi arcát Kovács Lázár szeretője
548 0 2 Pink Izé
cupoj: Hát, kár volt felfedni az arcát, mert bűn ronda! :D
zeiksz: Az ilyen tényleg érdekel valakit, és ha igen, akkor csak azért esetleg, mert nincs más? És ki [...]
Chilis, olajos pácban "érlelte" macskáját egy amerikai férfi - ebédet akart készíteni az élve bepácolt macskájából.

Lehet, hogy ő is olvasta a macskahúsból készült recepteket egy olasz internetes receptoldalon? ;)
4677 1 29 Izé
microlab: korkuc geri
nemerdekel: mekkorát 'nyekken' :D
bungle: FunVid-re felraktam 10 napja, ide nem tartottam elég izésnek... http://www.funvid.eu/index.php?pag [...]
Mind a 29 komment
Így nevelj nyelvzsenit a gyerekedből!
542 0 31 Pink Izé
clownessa: Ha nem lennének különbségek: - akkor a lányok és fiúk beszédkészsége, nyelvtanulása, szó [...]
clownessa: Elvileg. Ennyi erővel akkor a mateknál sincs. "A lányok hamarabb tanulnak meg beszélni, van egy [...]
Norci: Persze, hogy rosszabb nyelvérzéke van egy diszlexiásnak, ahogy egy sánta sem lesz hosszútávfut [...]
Mind a 31 komment
És mégis forog a Föld!
14458 3 12 Izé
cila: Egy dolog, részegnek és más dolog hülyének lenni. A részeg ember (a részegség fokától füg [...]
Zsottika: néked meg mi a bajod????nem voltál még fesztiválozni???
tool: elszántnak tűntek nagyon, én is kíváncsi lennék a végeredményre :)
Mind a 12 komment
Nagyfater lufi fétise
5802 1 17 Izé
varazs: èn sem..:))
DubleB: Meg sem merem nézni.. :))
madMate: funvid egyelten komment: ez hülye nevettem egy jót:D
Mind a 17 komment
Galaxisok ütközése - a NASA-nak három teleszkóp segítségével sikerült csodálatos felvételeket készítenie két galaxisról, amelyek "éppen" összeütköznek, csakhogy ez a karambol már százmillió éve tart. A Csáp-galaxisok 62 millió fényévre vannak a Földtől, a kozmikus karambol százmillió éve kezdődött, és még ma sincs vége. Eközben számtalan csillag és fekete lyuk jött létre.
5427 8 28 Izé
bungle: Mi történne egy fekete lyukba zuhanó űrhajóssal, megsülne vagy szétszakadna? A válasz nem mi [...]
cila: Gavitáció, fúzió, atomhalál, vég. Ez hát a sorsunk. Hány millió év?
I. C. Wiener: Az élet értelme... ;)
Mind a 28 komment
Régebbi postok...