REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.

Kérdések:

1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)

2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)

3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)

Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).

Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán

A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki

Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...

A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.

Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.
2223 1 72 Izé
papaluige: Nekem pénteken meghozta a postás(végre)! úgy,h van sapim,pólóm,bögrém meg matricám! :) kös [...]
papaluige: :)
hakuren: úgy értem a mangát mikor kapom meg, mikor hozzák XD De jó lesz nem félreérthető dolgokat ír [...]
Mind a 72 komment
Cannibal Corpse

A buffaloi zenekar egyike az első USA death metal zenekaroknak, 1988-ban alakultak. Zeneileg és szövegileg sajátos stílusjegyekkel rendelkeznek, szövegeikből árad a brutalitás és az embergyűlölet. Az alapító tagok között van az a Chris Barns, aki jelenleg a Six Feet Under frontembere és talán ő rendelkezik a legmélyebb orgánummal ebben a műfajban.
418 1 3 Zene Izé
xD: Azt üvőlti a szám elején, hogy szopás? Hát tényleg az.
RokkantTroll: Nem baj, hogy nem érted a szöveget. Nincs is rajta mit. Szerintem a kibelezéses, csonkításos, e [...]
karaj: Biztos Én vagyok a hülye, és nem értek kellőképp a zenéhez de ez a "addig rázom a fejem és [...]
We Are The World
és persze
Hofi Géza - Piál a Föld
297 0 2 Zene Izé
koocos: http://www.youtube.com/watch?v=tlqQPTuTKU8
anon: Ennyien éneklik ezt a számot? O_O Nem is tudtam
Na ez vajon mi? ;)
11164 5 16 Izé
AVIREX: unatkozott,kreatívkodott.. ettől még nem fogom szétbarmolni a pendrájvomat :)
szrobert: nagyon ötletes,ide nekem egy ilyet... :D
mekszamnojz: ez a dawe 3-as kommentjeben szereplo linkre lett ertve, nem a te posztodra! nyugi :)
Mind a 16 komment
The Exploited-Fuck the USA
320 1 2 Zene Izé
2020: És imádjuk:D
Errtu: KLASSZIKUS!!!
Fejcsóva? ;)

Az egyik válasz is nagyon jó. :)
4091 4 12 Izé
papaluige: Mi neeeeeeemmmm! :D
BlueD: jól van, jól van, de előbb nézzük meg, hogy meddig tekeredik ennek a feje, ha kicsit rásegít [...]
rivaul: Szervezzünk föld alatti mozgalmat a macska uralom megdöntésére!!! :D
Mind a 12 komment
K-os - Man i Used to be 
289 0 3 Zene Izé
anath3ma: csak megjegyeztem. h nőjön tőle az egóm:P mármint attól, h olyan szám is tetszik, amit ééé [...]
NuttySomeone: ha erdekes azok tetszenek:P de nyugi nah ha baj tobbet nemrakok fel :P ojat mit TOLED kaptam ..
anath3ma: háá eztis én küldtem neked:D:D
Atmosphere - Guarantees
(underground usa-hiphop. fankadeli angolban. nagyon ottvan a szöveg. nagyon ottvan a zene.hátmég együtt:D)
837 0 0 Zene Izé
Dillinger Escape Plan - Milk Lizard (Napjaink egyik vezető bandája szerintem.)
1158 0 1 Zene Izé
pé e té i: Egyik legjobb külföldi banda! (a sok közül:))
Serj Tankian
(System Of A Down énekese)
Lie, lie, lie
361 3 2 Zene Izé
Fanti: Imádom :D Serj-et is meg a Systemet is :D Jó kis agresszív zenéket nyomatnak :D
Balázs: király muzsika:)
Modified Motion - Bloody Knuckles

Myspace oldala:  profile.myspace.com/index.cfm
421 0 0 Zene Izé
London és Sydney közötti menetrend szerinti buszjárat.

Az útinaplóból:
"...Passing lush vineyards and medieval villages, we arrive in Hungary, where the familiar west starts to take on a more Eastern European feel."
Sydney-London:
"A goulash in Budapest (actually two cities, Buda & Pest separated by the river Danube) and we’re back on the road, passing through ush vineyards and medieval villages, we arrive in Hungary, where Eastern Europe starts to take on a more familiar western feel."
6543 4 10 Izé
stofi: Akkor lehet még kéne egy kicsit készülni :)
Dawe: hány hetente indul? nem volt kedvem lefordítani mert épp elég lessz a holnapi angol érettségi [...]
Egerb: Sanzi123: Az actually azt jelenti, hogy tulajdonképpen, valójában.
Mind a 10 komment
Meghajtott kereket kormányozni?? Micsoda badarság!

Másik variáció
6986 0 72 Autó Izé
Schabee: az uccsó néhány kommentem elég tartalmas :)
Schabee: ötletes
Re-Peet: Te most tényleg vak vagy? Az elsőkerekest sem muszáj fékkel csúsztatni.. ellenkormányzással [...]
Mind a 72 komment
Meghajtott kereket kormányozni?? Micsoda badarság!

Másik variáció
7069 0 72 Izé
Schabee: az uccsó néhány kommentem elég tartalmas :)
Schabee: ötletes
Re-Peet: Te most tényleg vak vagy? Az elsőkerekest sem muszáj fékkel csúsztatni.. ellenkormányzással [...]
Mind a 72 komment
Tegnap már volt a hír izén is: sörösdoboz-koporsót csináltatott magának egy 67 éves férfi az Egyesült Államokban. Különösen ajánlom kotta figyelmébe a cikket... ;)
1471 0 5 Izé
Schabee: nekem löwenweissből kéne :S
kotta: A poszt gazdája sem fél a haláltól, úgy tűnik. ;-)
M.agnus: Nem fél a haláltól. És kész.
Mind a 5 komment
Pumpkin Smash - Üsd szét a tököket!
4630 0 11 Game Izé
loke: 17e valamennyi. Egyébként lézer karddal tényleg csak türelem kérdése.
Clipse: 10746 pont viszont ha már meg van a lézerkard bármeddig el lehet menni
MonTom: best score: 7717
Mind a 11 komment
Tomotaka Okamoto, a legfényesebb üstökös japán komolyzenei égboltján. Pavarotti óta a leghitelesebb Nessun Dorma előadás.

Még.
1187 0 1 Zene Izé
hodosy: ő nem valami kimittudbol lett hires ???
Egy énekes pacsirta... vagy inkább dögkeselyű?? ;)

myspace profilja
2962 0 16 Izé
gamma21: asszem ez retardált. hangja alapján legalábbis. én az első refrénig bírtam. de a klip fantasz [...]
Schabee: 1:05ig bírtam ez borzalmas, ez most komolyan gondolja??? az ilyen menjen útépítő munkásnak osz [...]
qstion: jah, csakis az gatolta....;)
Mind a 16 komment
Kapcsolgattam a tévét vasárnap este és az M1-en ebbe botlottam. Tetszik. A többi is.
6728 11 31 Izé
Schabee: ez a műsor tök király!
Purple: mi?
johnnie5: Gyerekek!!!! Na azé' ez már gusztustalan!!!
Mind a 31 komment
USBee
1163 0 1 Tech Izé
anon: Ez olyan dizájnos
"Úszó" szoborizé a 2012-es londoni olimpia tiszteletére. :)
2837 0 13 Art Izé
mekszamnojz: inkabb kiazott :DDD
VS: Behorpadt a segge
brigi_cica: jo nagy lyuk lehet a seggébe :D :D
Mind a 13 komment
"Úszó" szoborizé a 2012-es londoni olimpia tiszteletére. :)
2933 2 13 Izé
mekszamnojz: inkabb kiazott :DDD
VS: Behorpadt a segge
brigi_cica: jo nagy lyuk lehet a seggébe :D :D
Mind a 13 komment
Egy kis macskás téma :) csak a macsekok kedvéért. Katamarán tipusú futómacskás úszókotró! A felépítmény tetején van egy kis házszerű bádog doboz, na az a futómacska! :) Cicabarátoknak egy elnyűhetetlen simogatható cicus, lehet rá mondani, hogy kövér és nagy, de nem az egerektől!
4007 1 5 Izé
kotta: Ez egy marha jó poszt. És nem irónia, mert komolyan az.
kisduck: ilyesmi van Gyékényesen is, bár ilyen futószalag szerü dolgot csak nem rég kapott, de a bánya [...]
Tádi: nem saját fotó. lehet, hogy a nyéki tó, de jó sok helyen használnak ilyen gépet.
Mind a 5 komment
USB-s terhességi teszt
4358 2 27 Izé
ZeroO.: mi lesz a következő? USB fogamzásgátló?:D
Zé: Ez csak egy április elsejei tréfa. Az "ajánlott olvasmány", amit ideírtam, az ehhez hasonló tr [...]
Purple: :DDD
Mind a 27 komment
A mai nap hiánypótló terméke - hogy ne fájjon a fejetek! ;)

Azt írja: "The patented design is lightweight and easy to use while at your office desk". LOL, megnéznék pár irodai dolgozót ebben! :D
3592 0 9 Izé
kotta: Már van. Nemcsak sisak, érzékelők is tartoznak hozzá. Valahol kiraktak egy nőt a színpadra be [...]
mekszamnojz: ez mekkora uberfaszsag...eszembejutott a stallonenak egyik filmje, cime nem maradt meg, annyira nem [...]
brigi_cica: csak rákell nézni a pasira és el múlik a migrén :D
Mind a 9 komment
Hamarosan új faj jelenik meg az akváriumainkban és vízeinkben. A neve: Robohal. ;)

Valamint a bologatós kutyáinkat is ideje lesz lecserélni erre.
2972 1 14 Izé
Dawe: valyon mekkora lesz rá a méretkorlátozás?
ezekiel20: Én simán etetném pl szárított kondenzátorral, meg memória aprólékkal.
dega44: Hja....a bólogatós blökihez nemkell felengedni az ótó vízzel...:-D
Mind a 14 komment
Nem is tudom milyen rég volt macskás post... ;) Biztos már nagyon vártátok! :D

CocoNelly the Cat Rap Music Video (nagyon beteg! :))

(akik meg a jegesmedvéket szeretik ;) azoknak itt van Flocke - Hópihe - amint épp úszni tanul).
4013 2 18 Izé
bigyminyő: Ez is nagyon jó volt!A cicás videókat mindig megnézem!Köszi Bungle....:)
RauG: omfg :D hat ez oooo ja erre nem lehet semmit mondani :DD
mekszamnojz: A maci nagyon aranyos ahogy elhancurozgat magaban :P A cicas video meghaaat... tenyleg beteg :D XD
Mind a 18 komment
"Mert a szemedből könny fakad, és bennük úsznak a mítoszok..."
4EyesPhoto
7016 0 12 Art Izé
qukac: Nagyon szépek!Köszike!
kotta: Részletből egész. Zötlet nagyon bejövős. Denksz!
mekszamnojz: Neked kerek van?? :O :)
Mind a 12 komment
"Mert a szemedből könny fakad, és bennük úsznak a mítoszok..."
4EyesPhoto
7359 20 12 Izé
qukac: Nagyon szépek!Köszike!
kotta: Részletből egész. Zötlet nagyon bejövős. Denksz!
mekszamnojz: Neked kerek van?? :O :)
Mind a 12 komment
Ha te is geeknek érzed magad és a csajod is akkor ez kötelező darab nektek:D
856 1 0 Tech Izé
A mai nap izéje az illatos pendrive.
687 0 0 Tech Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb rágcsálója: a vízidisznó, másnéven a kapibara. Hát nem a szívroham viszi el őket, az biztos... :) (és láthatóan jóban van a tegnapi alpakával :))

2525 2 18 Izé
bungle: http://href.hu/x/hm71 :D
Purple: eeh, hozzám is odajött nyunnyogni :D én meg válaszoltam. írjál akkor valami nyilatkozatot : [...]
Tooni: Kérheted a kedvezményt legközelebb, mert küldted a látogatót :) Te: odamentél és nyunnyogtá [...]
Mind a 18 komment
Véletlenszerűen generál egérmozgást és billentyűleütéseket eme remek kis irodai cucc.
1178 0 1 Tech Izé
Hazafi: Valaki nem ismer hasonló magyar webáruházt?
Röviden összefoglalom a véleményem: MEGRENDELTEM!
1272 0 1 Tech Izé
punyukli: De most ez mitől akkora szám? Komolyan nem értem! Akármelyik elektronikai áruházban, telefonos [...]
Aki elsőnek kitalálja, melyik városban találhatóak a képen látható lovacskák, elnyeri a 3 Coronitát, amivel még kotta lóg nekem. :DDD (aki meg nem szereti a sört, az Izés bögrét vagy sapekot kap).

A győztes srow, mindössze 18 perccel a post kikerülése után már meg is volt a helyes válasszal, gratulálok! :)
5872 7 79 Izé
kotta: alakul,alakul... :DDDDDDD (esetleg ÖT Coronita?)
Laci: Meg se csodáltátok ezt a szoborcsoportot, csupán találgattátok, vajh, hol lehet? A lábak alatt [...]
Dawe: néégy? te jó ég az mennyi is? legalább 1400 azzonal el kell tüntetni innen ezt a postot :D le [...]
Mind a 79 komment
Az USA válasza a magyar rendőrtáncra. :)
6666 1 15 Izé
Laci: Nem bánom, röhögjetek ki, de mostanában nincs időm nézni a MuzicTV-t, mondja már meg valaki, [...]
csicsilla: ès a poszthoz is mert azt is megnèztem mikor kinyitotta a hütöt azt hittem ebben a kem&# [...]
csicsilla: vazeeeeeeeeeeeeeee ellpotad az ötletem!ès mèg csak engedèlyt sem kèrtèl!hr [...]
Mind a 15 komment
Cuki jéghegyek ;)
5684 11 8 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/10/beautiful-icebergs.html
NoViNa: tényleg gyönyörűek
Purple: jó-jó semmi :)
Mind a 8 komment
Én nem is tudtam, hogy az USA-ban ilyen különleges madarak vannak. ;)

+ pár link:
Julie Thompson tollfestései
Debra Otterstein tollfestései
1843 2 8 Art Izé
Purple: bleeeee :DDD ha piros ott már gond van :D (hányingerem lett :D )
mekszamnojz: nemigaz, lehetne sarga es piros is, sot ha ezek keverednek egy egesz palettat kiadnek :DDDDD
Purple: és hol itt a gond? :D lenne belőlük absztrakt mintás is :D igaz a színük picit egyhangú zöld [...]
Mind a 8 komment
Én nem is tudtam, hogy az USA-ban ilyen különleges madarak vannak. ;)

+ pár link:
Julie Thompson tollfestései
Debra Otterstein tollfestései
1751 1 8 Izé
Purple: bleeeee :DDD ha piros ott már gond van :D (hányingerem lett :D )
mekszamnojz: nemigaz, lehetne sarga es piros is, sot ha ezek keverednek egy egesz palettat kiadnek :DDDDD
Purple: és hol itt a gond? :D lenne belőlük absztrakt mintás is :D igaz a színük picit egyhangú zöld [...]
Mind a 8 komment
Saját életét árulja egy internetező...

A 44 éves Ian Usher saját oldalán közölte az érdeklődőkkel, hogy júniusban indítja útjára a különleges aukciót az eBay oldalán.
2907 1 8 Izé
rivaul: Trabant nélkül mennyi? :D
loloppo: Engem ez fogott meg: saját ház, autó, motor, jet-ski és az állása: eladó szőnyegboltban. Én [...]
mekszamnojz: Neki ez miert jo? ha eladja az eletet, utana mar a penzel nem sokmindent kezdhet :) szoval akkor adj [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...