REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mark Ferrari által készített HTML5 animáció, mely a színkeringetés technikáját alkalmazza.

(a forráskód letölthető innen)
7931 4 17 Izé
Nusihusi: Jól néznek ki:) Érdekes a technikájuk:)
DnP: A technika mar a C64 es idokben is letezett, sima allokep alatti palettat gorgettek, igy lehetett nu [...]
Errtu: Egyrészt ezek az animációk egyfajta tisztelgések a régi C64-es grafikák, animációk előtt, t [...]
Mind a 17 komment
Mark Ferrari által készített HTML5 animáció, mely a színkeringetés technikáját alkalmazza.
 

(a forráskód letölthető innen)
8365 3 0 Art Izé
Nagyon durva fénykép Budapestről. A János-hegyről készült, 70 gigapixeles kép világrekord: a világ legnagyobb felbontású fotója Budapestről.

Jó nézegetést!
13207 19 24 Izé
kotta: Az egyik háztetőn van egy "100 éves a János-hegyi kilátó" felirat. Aki megtalálja, nyeremény [...]
arabicsnusos: Szerintem nem olyna látványos eg ypanel épületnek az ablaka :D
gigo: hehe... pont belőtték ahogy a reggeli kávé-cigi kombó elfogyasztása közben a tökömet vakaro [...]
Mind a 24 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az ormányos medve, vagy vörösorrú koáti.
1546 2 6 Izé
Nusihusi: Aranyos állatka, tök jó hangja van:D
Balázs: cuki :)
Tooni: Egy kanárival meg egy autó laza nyikorgó generátor ékszíjával kellemesen eltársalogna.
Mind a 6 komment
Sucker Punch

Vajon Zack Snyder ezúttal beletrafál vagy mellényúl? A rendező eddigi filmjei is nagyszerűek voltak látvány szempontjából, de úgy tűnik, hogy a Sucker Punch az eddigiekre is rá kíván tenni egy lapáttal. Kérdés, hogy a közönség érdeklődni fog-e a látványorgia iránt. Végre lesz egy olyan produkció, ahol csajok állnak a középpontban és ők akcióznak. A történet nagy része egy fantáziavilágban játszódik, Baby Doll ugyan egy elmegyógyintézetben él és fájdalmai elől egy alternatív valóságba menekül, itt 5 tárgyat kell összegyűjtenie, amelyek segítségével kijutna a való világbeli intézetből. A rengeteg akción kívül mire számíthatunk még? Zombikatonákra, sárkányokra, hatalmas gépekre és némi (vagyis inkább sok) steampunk stílusra. Bemutató jövő márciusban.
1293 2 8 Film Izé
snake6: majd megnézük és akkor vitázunk,hogy volt e benne steampunk vagy nem
EarthPie: De akkoris elírta a leírásban xD
Erunder: Én meg inkább le se sz**tam. :D
Mind a 8 komment
A tájbox után itt egy újabb vidéki küzdősport: a paraszt kung fu. ;)
7828 1 5 Izé
pumukli: Revans lelőtte a szálirányos dumámat :)
defty: rossz nézni ahogy szenved :D
revans: Rossz nézni ahogy ügyetlenkedik a ragasztóval :) Egyébként meg szálirányra merőlegesen törj [...]
Mind a 5 komment
Játszva Káromkodva tanul a gyerek.
6525 1 22 Izé
Nusihusi: A tagek között a kuss és a pofabe odabaxXD Én nem tanítanám káromkodni a gyereket:)
lb7: Idióta barmok. Ha nem röhögnének a gyereken, akkor nem csinálná...így azt hiszi jó fej!
Nas: "(Amúgy ez a poszt miről szól? :D Ideje végre megnéznem, bár ahogy látom barom szülők norm [...]
Mind a 22 komment
Guz Architects - Tangga House
13097 6 27 Izé
brandboy: Ez fótósopp baszki nem lássátok!
Wald: hidd el nem tudnäd megfizetni...
...feco...: Instant GET! Amúgy ez nem is lehet drága, mert nem sok anyag kell hozzá... viszont itthon nem e [...]
Mind a 27 komment
Guz Architects - Tangga House
12223 3 0 Art Izé
Még manapság is legalább 200 boszorkánysággal vádolt nőt lincselnek meg évente Indiában.

Magyar cikk.
4560 1 10 Izé
lb7: A hülyeség határtalan.
mephistto: A boszorkányokat égetni szokták nem? :D
Élien: Jancsi és Juliska egy indiai erdőben tévedt el,évente 200-szor!
Mind a 10 komment
Love Parade 20 halottal és több mint 500 sérülttel.

Egy másik amatőr felvétel a pánikba esett tömegről.
10075 4 35 Izé
Párna: haláli buli
dude: Modern sáskajárás.
lb7: 21
Mind a 35 komment
La haine - A gyűlölet

Matthieu Kassowitz francia filmrendező korai fekete-fehérben készített alkotása, mely számos európai filmfesztivál díjnyertese. Főszereplője Vincent ,(Vincent Cassel), aki két társával, az afroamerikai Hubert-tel és az arab Said-dal éli a Párizs külvárosában kilátástalannak tűnő életét. Napi szinten összetűzésbe kerülnek a rendőrséggel. A helyzet kiéleződik, amikor egy fiatal társuk életveszélyes sérülésekkel kerül kórházba, melyeket egy utcai zavargás során a rendőröktől szenved el. Vincent megfogadja, ha a srác meghal, egyenlíti a számlát. Megöl egy rendőrt.

A trailerben elhangzó szöveg:

"Egy pasi kiesik az ötvenedik emeletről, miközben zuhan azt mondogatja, hogy nyugtassa magát:
-Eddig minden rendben, eddig minden rendben...
Nem a zuhanás számít.
A leérkezés."

 

(Imdb) | (Port)
1047 1 5 Film Izé
prototype: Egyik nagy kedvenc, kötelező darab.
Öcsi: igen? akkor ezt meg kell néznem :D
DeeT: a tehén, a tehén, a tehén..... :D nagyonnagy film, és az AKPH album is zsír :D (az új is)
Mind a 5 komment
Az SZTE biológus hallgatói számára azt hiszem nem kell bemutatnom Bagi tanár urat és az ő fölöttébb sajátos stílusát, akik viszont nem mondhatják magukat olyan szerencsésnek, hogy valaha is hallhatták milyen szövegeket ereszt meg az előadásain, a vizsgáin vagy bármikor, íme egy rövidke kis ízelítő: "Hogy lehet ezt úgymond elgyurcsányozni? Azok a sejtek, amik nem tudtak kapcsolódni, azok rágyurcsánytak."  "...mert itt torlódnak a hallgatók. Hát torlódjanak az előadáson a rohadt büdös k*rva életbe!" :D Van első része is, de ez a 2. sztem jobb.
5983 4 11 Izé
I. C. Wiener: Egyik haverom szerint az megy bölcsésznek, aki hülye a matekhoz :) Hangsúlyozom, szerinte... :)
Nas: "mert "azoknak mindig kilógott a kifli a zsebükből." =)" xD Találó. Mondjuk pl. egy 6 órás a [...]
eerix: Egyik ismerősöm azt mondta, h amikor egyetemista volt, nem szerette a TTIK-sokat, mert "azoknak mi [...]
Mind a 11 komment
A 30 legbölcsebb mentor.
1607 0 4 Film Izé
Erunder: Hol van Mr. D.? http://www.imdb.com/character/ch0032151/
kovacslacka: Ha filmes tanárnak készülsz: http://www.empireonline.com/features/how-to-be-an-inspirational-teac [...]
Balázs: Nálam Yoda az első :D
Mind a 4 komment
A Russia Today szerint egy cicának kiskutyái születtek...

Szerintem meg uborkaszezon van. ;)
5318 1 20 Izé
Zsottika: nekem ilyen kellene :) http://www.diamondselecttoys.com/products/avp/plush/plush_alien.asp
Purple: jajj egyemmeg de édesek :DDD asszem csinálok ilyeneket süthető gyurmából :D
Nas: Nekem is kellett (volna) (mm az ászka), csak rohadt drága volt, annyit meg nem ért meg a poén... [...]
Mind a 20 komment
The Human Centipede jelmez - a Fangoria Weekend of Horrors jelmezversenyének győztese.
11332 4 11 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/46935_emberi-szazlabu-jelmez?mode=latest&position=2&large=1 [...]
tour: Elég sokat sejtető hogy 'milyen' jóban is vannak ezek a lányok egymással :D
kotta: Kb. így képzelném: az elsőnek szarnia kell, elengedi magát, a másodiknak még van orra, ízlel [...]
Mind a 11 komment
A 41 fokos Sink The Bismarck sör után itt az új rekorder a skót BrewDog-tól: az 55%-os The End of History, amelyet kitömött hermelinből vagy mókusból fogyaszthatunk, pontosabban fogyaszthatnánk, ha nem fogyott volna el mind a 12 palack.
3463 6 20 Izé
Sergei: hát én beszarok mekkora üveg :DDD
gigo: Mindenki a szőrös üvegen van kiakadva? Engem speciel a benne lévő sör íze jobban érdekelne.. [...]
Nas: Ez rendben van (az verné csak ki a biztosítékot, ha ilyen baromság miatt külön vadásznák ők [...]
Mind a 20 komment
Egy újabb trükkös tizenegyes.
3024 2 1 Sport Izé
Balázs: ismertük mer ezt azért de jó hogy bemerik dobni, ki más ha nem a spanyolok :D
Mai találós kérdésünk: Vajon mire használható a képen látható eszköz?

[Tippek jöhetnek a kommentekhez, a megfejtés a képre kattintva látható. ;)]
15753 3 31 Izé
betyár: igazi fasz ék
betyár: http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.geekologie.com/2008/11/10/comfy-chair.jpg&imgrefurl=h [...]
.::JunKieEQ::.: http://www.transparencyinsport.org/vibrator_dog.jpg
Mind a 31 komment
Nick Afanasiev (20), a lányok kedvence ;)

Frissítés: egy még "durvább" videó.
4422 3 13 Izé
bungle: Még durvább videó (főleg ahogy a nyelvével túrja az orrát). :D http://www.funvid.eu/index.php [...]
joetheghost: Majd mesélde el merre leledzenek :D
Nas: xDDD Jah...és kb. ennyire is lehet általánosítani ebben a kérdésben... :)
Mind a 13 komment
Jojo Effect - Rum, Coca Cola [Jojo Effect Remix]

Ez most jól esett ebben a melegben.

A banda oldala.

Egyébként ez egy feldolgozás, az eredetit itt nézhetitek meg.


840 0 0 Zene Izé
Mindig is egy ilyen Daft Punk sisakra vágytam. Most végre tudom, hogyan csinálhatok egyet. :)
4590 4 6 Izé
Lazarus: Duft Punkék elég elvont fazonok, csupán 1-2 régi fotó található róluk arcal. Szatyorral a fe [...]
Nusihusi: Nagyon vagány sisak, tök jól néz ki:D
cici: De most ösuintén, de tényleg. Azt ne mondja valaki, hogy ha ezt lesorozatgyártanák, akkor nem l [...]
Mind a 6 komment
1930 Art Deco Henderson
5712 1 2 Autó Izé
Zsobi: Kit kell eltenni láb alól egy ilyenért??? :-)
fari.tro: szó bjutiful!!
Massa átadta Alonsonak a győzelmet?!

A Ferrari 2002 után, újra csapatutasítást adott pilótáinak a végső sorrend kimeneteléről.
1299 0 2 Sport Izé
RockerBandy: Igazából ez minden csapatnál jelen van. Az egyetlen hülye a főnök volt, aki így szólt rá Ma [...]
Tooni: Várjunk már. Ha már világos volt verseny előtt is a pontállás fennforgása, miért kellett r [...]
Cragga - Please Mr Postman
1591 1 1 Zene Izé
vöri: kurv@ jo :D
"Mutatós" bukósisakok.

Esetleg egy "szép" bőröndöt hozzájuk? ;)
11155 9 10 Izé
hopkins: A kopasz fej nem a Pataki Attiláé?
POC: Az a biztosító szeg, ha kihúzod jön a nagy bumm!! (mármint a fejedre.. :D)
lb7: A bőröndök nagyon jók, de a postképes bimbis sapi az nagyon undi :P
Mind a 10 komment
Shank

Az angol ifjúság újra vászonra kerül. Mióta az angolok jó sorozatokat gyártanak megszokott hogy nagyfilmekben is nagyobb szerepeket kapnak a sorozat színészek. Így a Skins-ből ismert Scodelario is szerepet kapott benne.

Ahogy azt már eddig is sokszor láttuk az angoloktól, ez is a társadalmi hanyatlásról szól. Realisztikus, durva, és figyelmeztető.
2311 2 3 Film Izé
go-free: 4/10 és annyi is. elcsépelt, más filmeket utánzó, unalmas. ráadásul felirat nélkül semmit n [...]
Erunder: Igen jó. Egyébként meg szerintem inkább hasonlít ez az eddigi angol alkotásokra mint pl az Ede [...]
kuri91: Yamakasi + B13, de nekem tetszenek az ilyenek :) Kis kitérő kérdés: a Skins jó?
Mindent a babaúszásról!

 

/A "szöveg" részbe elég a cím, nem kell az egész cikket bemásolni - CrazyLime/
473 0 0 Pink Izé
I Spit on Your Grave

Fiatal, jó csaj, egyedül az erdő menti házában. Betörnek hozzá, megerőszakolják, és meg akarják ölni, de ő túléli, és bosszúra szomjazik. Mily meglepő fordulatok. :)

A film története már eléggé elcsépeltnek tűnhet. Talán azért mert az is. Viszont tudnunk kell azt is, hogy ez egy '78-as film újrafeldogozása.

Több szempontból is hasonlóságot véltem felfedezni e között, és az Utolsó ház balra c. film között. Először is mindkettő remake, másodszor, itt is a vissza nyal a fagyi, esetünkben a megerőszakolt csaj.... (hoppá képzavar :) ) esete játszódik le.

Szóval akinek tetszett az említett horror annak ajánlom ezt is. Viszont nagy meglepetést ne várjon tőle senki.
1888 1 0 Film Izé
Melegedő sztárok, a legjobb homoszexuális alakítások.

15-11 10-6
1459 0 1 Film Izé
Izathe: + Hillary Swank: A fiúk nem sírnak.. szerintem
Butch Bakery, azaz Macsó Cukrászda

Magyar leírás
3786 3 11 Izé
Cheebeeke: A magyar leírásba, bal oldalt a másodiknak (kék kockás) olyan a teteje, mint az egyik papucsomn [...]
Nusihusi: Mit ki nem találnak:P Viszont a terepszínű muffin jól néz ki:)
Tooni: Legyen még szőrös és izzadtságszagú is!
Mind a 11 komment
The American

A profi bérgyilkos nyugdíjba szeretne vonulni. Egy utolsó meló, festői környezetben. Közben barátságot köt egy pappal, és beleszeret egy prostiba. Itt kezdődnek a bajok.

Nyugodt hangvételű, romantikus, mégis feszültségekkel teli alkotás. Clooney igaz már kicsit öreg, de még mindig formában van. Nagy bunyók valószínűleg nem lesznek, ez a karakter inkább olyan egy ütéssel eltöröm a nyelőcsöved tipus. Egy dolog aggaszt a filmmel kapcsolatban. Tartok tőle, hogy a fő konfliktus tálalása után sejtjük majd a végét. Reméljük nem lesz igazam.
1205 0 0 Film Izé
Oly rég volt bünti!

Mai kedvencünk Tim Minchin, akit innen ismertem meg, ausztrál komikus-zenész, angolszakosok előnyben. És tényleg tessék vászonszatyrozni, mert nem nehéz, mert egy csomó szartól hulladéktól mentesíti a glóbuszt, mert környezettudat, mert soxor használható, mert... mer' az jó! :-)

Let's take your canvas bags!
4744 2 2 Izé
kotta: ...viszont egyetlen fát sem vágtak ki miatta, egyetlen bébifóka sem szenvedett miatta, egy rész [...]
micsi: Nem egy magas költségvetésből készült Klip :)
A sokoldalú Mr. Hilter több zenei műfajban is megvillantja tehetségét.
10144 6 16 Izé
zoli12: franc tudja ! Úgy tom hogy elégették hogy ne kerüljön a ruszkik kezére! Akkor fent a mennybe [...]
kotta: :O Van neki? (télleg nemtom)
zoli12: most Hitler bácsi biztos forog a sírjában ! XD
Mind a 16 komment
A XXI. század magyar szuperhősei:

Angyalszem, az atlantiszi fényjáró
István, a csakrahangolás mestere
Merlin szerelemenergiát küld a tévéből
Nyilas Misi járókelőknek jósol az utcán
Odin, a boszorkány főpap (itt épp csúnyán beég)
Papa Wango is járókelőknek jósol
István és Papa Wango

Ők szerintem még a lottószámokat is tudják előre, csak nem alacsonyodnak le arra a szintre, hogy lottószelvényt vegyenek. ;)
6145 3 42 Izé
bungle: http://444.hu/2016/02/13/egy-ev-bortonre-iteltek-a-tv2-es-jost-aki-3-millios-csaladi-orokseget-csalt [...]
bungle: Robi Lakatos: https://goo.gl/L7jeKN "FIGYELEM !!!! ÉRTESÍTEM A RÉGÍ UGYFELEÍMET ÉS A LEEEND [...]
AVIREX: Na, kár, hogy ezt a példányt már nem láthatom, így most kétségek között maradok, ki az iga [...]
Mind a 42 komment
Sharktopus - azt hittétek, hogy a Dinocroc vs Supergator után már nem jöhet rosszabb a SyFy csatornától? ;)
13148 5 24 Izé
Maccoyi: Ez kész. :DDD
bungle: http://img233.imageshack.us/img233/5240/sharkeatsplane.gif :D
gigo: basszus, remálem a trailer után megállnak, és nem dobnak bele több pénzt... :D Komolyan mondom [...]
Mind a 24 komment
Sharktopus - azt hittétek, hogy a Dinocroc vs Supergator után már nem jöhet rosszabb a SyFy csatornától? ;)
10223 1 1 Film Izé
DJ Öcsike: A következő mi lessz ? Sharktopusgatorcroc vagy Sharktopus vs. dinogator ?
Pretty Lights - Can`t stop me now

finom, igényes elektro

másik két kedvencem:

My other love

Total fascination
858 0 0 Zene Izé
Távirányítású galamb ;)
7375 2 21 Izé
betyár: Szegény jószeg :D
mementoo: Egyszerű a magyarázat: A szeg végén jól látható a ragasztószalag ami arra szolgál h a fegyv [...]
Nyúzó: Szegény szerencsétlen.... :-(
Mind a 21 komment
Mario már kijárta az iskolát, most az utcán(ra) vetít
3440 4 5 Izé
te.sas!: Mariót nagyon felkapták mostanság! :D
bungle: Elison küldte (sok lesz már a Marios videókból...) URL: http://www.youtube.com/watch?v=gzEZ-sXAX [...]
reactore: Ibetonfal? :D
Mind a 5 komment
Régebbi postok...