REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Macskajaj egy reggelig tartó házibuli után. :)
5248 5 7 Izé
dettybee: Japánok, mi? Még a macskáknak is olyan japános arcuk van.
themasterhealer: én meg mr.t?
POC: Aktív állatok. :)
Mind a 7 komment
Championsheep. :D

(A kedvencem, amikor száradó alsógatyóból kell birkákat kilőni, és így elérni az ablakba kitett sütit. Bármilyen rosszkedv ellen hatásos. :))

Hivatalos Shaun the sheep oldal:
http://www.shaunthesheep.com/

(azért postolni még meg kell tanulnod majd! - Errtu)
4122 4 5 Game Izé
barnyyy: Hahha állati :D
Nas: Nem értem, azzal mi volt a gondod. Beírtam a szöveget, és csatoltam egy képet mint mindenki má [...]
Errtu: Nem azzal van a gond, hogy hogy küldöd, csak a kép, képalá, ilyesmi :D De nyugodj meg: volt itt [...]
Mind a 5 komment
Modern ausztrál helikopteres gulyások... Már semmi sem a régi.
3681 3 38 Izé
Tooni: És Stanley-nek hívod. Nyughass Stanley, ül, fekszik! http://www.youtube.com/watch?v=tLBjLMYuYZg
Mr.T.: Nem, hová gondolsz! :O Csak a telefonszámom 06 90-el kezdődik... ;)
lb7: szexmániás vagy-e
Mind a 38 komment
Göndör és makrancos haj ápolása  
1035 0 1 Pink Izé
zeiksz: "Göndör és makrancos haj ápolása - Tudtad?"
Bruno Mars, egy lenyűgözően tehetséges hang.

Még néhány száma Zene Izén.
5698 0 15 Izé
zdumbi: TOTAL DISLIKE !
CRaPtRaSH: én egészen kedvelem :]
piskotateszta: elvileg én sem szeretném sem a hangszínét, sem ezt í stílust, sőt még a klisés szövegeit s [...]
Mind a 15 komment
The Perfect Circle - The Outsider [Renholder Apocalypse Mix]

Resident Evil Afterlife soundtrack
1338 2 0 Zene Izé
Theatre Of Tragedy - Machine

Sajnos az együttes múlt évben feloszlott. Alapjáraton gothic metalt nyomtak, ez a számuk viszont a synthpopos industrialos korszakukból való.
431 1 1 Zene Izé
közlegény: nekem ez a szintipopos téma jobban bejön, mostanában épp ezt hallgatom.
Véget ért a Berlinale többek között a Tarr Béla sikerével. Pár éve egy másik magyar, Cakó Ferenc nyerte az Arany Medvét ezzel a zseniális homokanimációjával, a Hamuval.
757 0 0 Film Izé
 Second Time

első rész.

második rész.
4417 0 1 Game Izé
xevok: Csak én érzem úgy,vagy ez nehezebb,mint a többi?:)
Finca Bellavista - a Costa Rica-i dzsungelben épült meg a világ első fenntartható lombház közössége.

Magyar cikk.
5732 2 10 Izé
Laretta: Érdekes lehet a hangulat, főleg esténként :)) de azért szeretem a faházakat, jó időben ott [...]
BusKeyCome: Erről egy gyerekdolgozat szállóigévé lett mondata jutott az eszembe: "Az őserdő olyan hely, [...]
Fever: http://www.treehousevillage.hu/
Mind a 10 komment
Kutya, macska az ágyban: Veszélyes?
575 0 0 Pink Izé
Lézer vezérlésű cica bowling. :)
8754 4 8 Izé
brier: csorikám, de nagyon aranyos:)
Masakari: xDDDDD
unumunu: a videó készítője ezt nagyon kitervelte :D:D még törölközőt is tett, hogy a cica jobban cs [...]
Mind a 8 komment
És a győztes a cabrio... ;)
14742 2 113 Izé
Tooni: Arról mindenki csak maga tehet.
Nas: Még tehetsz róla, hogy gyorsabban öregedjen. :D
Tooni: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=14643 Inkább maradjunk együtt fiatalok :)
Mind a 113 komment
Amerikai sztárok fotói, Anthony Madlertől
2262 1 0 Art Izé
Stephen Hendry 10. maximuma 

A Maestro újabb 147-es break-je, a walesi tornán. Snooker rajongóknak kötelező!
1250 0 1 Sport Izé
ittakary: egy állat!! imádom
320-szal ütközött szalagkorlátnak egy Pagani Zonda. A Zonda biztonságból jelesre vizsgázott: noha a méregdrága járműből csak egy roncskupac maradt, a sofőr és 21 éves utasa saját lábán hagyta el a baleset helyszínét.
3802 1 8 Autó Izé
pepeti: Bezzeg te...
tikshow: szerintetek miért rakta a végére a ;) smilet? :D
BullFrog: És az Acéllal úgy szakadsz ketté, hogy öröm nézni (és szedegetni utána a darabjaidat).
Mind a 8 komment
A cryptozoológia olyan élőlényekkel foglalkozik, amiknek létezését az egzakt tudomány kétségbe vonja: Bigfoot, Chupakabra, Nessie, Yeti és társaik. Az oldalon lehet válogatni közülük. Ki melyikkel találkozott már? :)

Az is előfordul néha, hogy egy korábban kitalációnak vélt fajról kiderült, hogy mégis létezik, például az óriás tintahal.

Persze a tengerek mélye továbbra is tartogathat meglepetéseket. :)
További mélytengeri finomságok: 1. rész, 2. rész, 3. rész.
8076 9 27 Izé
Mr.T.: :DDD http://pics.coldline.hu/pics/188098-20110304-UaX0gW.jpg
Mr.T.: http://bit.ly/eHAGql
lb7: Wááá! Van 1-2 elég ijesztő szörnyecskehal a videókban. Én arra lennék kíváncsi, hogy a Ma [...]
Mind a 27 komment
Folytatjuk a sorozatot, ezúttal a Killzone 3 és a Test Drive Unlimited 2 egy-egy promóciós példányát vihetik haza olvasóink. Aktuális játékunkban két hét áll a rendelkezésetekre a jelentkezéshez.

Bizonyos nyereményekért a Facebook csoportunkhoz csatlakozva tudtok majd versengeni, ennek részleteit a Facebook oldalon fogjuk közzé tenni, míg a más játékokra a szokásos formában lehet jelentkezni, azaz a regisztrációt követően néhány egyszerű kérdésre kell helyesen válaszolnotok.

A nyereményjáték 2011. február 14-én vette kezdetét, és 2011. február 27-én zárjuk le a sorsolást. A nyertest e-mailben értesítjük, nyereményét pedig postai úton veheti majd át. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége és a nyereményeket felajánló cégek.
1645 0 0 Game Izé
A kínai Li Funak nagyon vág az esze. ;) 4 évig nem zavarta a fejében lévő tízcentis penge...

Magyar cikk képekkel itt és itt.
8132 2 13 Izé
ismeretlen: De melyik extrém arcnak van már ilyen piercingje? Király ez a kínai csóka.
cila: Ez nekem is "szöget ütött a fejembe (honnan is van ez a mondás, tudja valaki?) Megtámadták, ne [...]
MADve: ó, vannak cifrábbak is... http://www.cracked.com/article_19019_the-7-most-baffling-things-ever-di [...]
Mind a 13 komment
Brutális "állatkínzás" a ringben. ;)
8757 1 7 Izé
ismeretlen: Ne ábrándítsatok ki. Tényleg ezt megtervezik? De én eddig úgy tudtam, hogy ez komoly bunyó. A [...]
Balintos: Nem csoda, a maszkos csávó összevárja a lábait miközben csúszik, hogy a fenekénél találja [...]
Thibbledorf: gyerekek,nehogy megzabáljátok,ez pankráció...gondolom szarrá volt tömve a fenekénél az a jel [...]
Mind a 7 komment
34. Magyar Filmszemle (2003) - Kollektív alkotói djí
34. Magyar Filmszemle (2003) - Legkiemelkedőbb produceri munka

Öt történet, öt rendező, öt "agymenés"  egy közös pont: a busz.
Kicsit érthetetlen, kicsit álomszerű, kicsit elgondolkodtató, kicsit nyers. Ha valakinek tetszett a Taxidermia és a Kontroll annak kötelező darab : )  

Részek: Cipők (rendező: Török Ferenc), No comment (Schilling Árpád), Negyedóra (Bodó Viktor) , Táltosember vs. Ikarus (Pálfi György) ,A 78-as Szent Johannája (Mundruczó Kornél).  Jancsó Miklós támogatásával, segítségével. 

IMDb / port.hu

Folytatás:
Táltosember vs. Ikarus 2.rész
 
1109 1 2 Film Izé
Erunder: VacskaMati küldte: http://www.daazo.com/film/1c62b3be-353e-11e0-8e6f-0050fc84de33/ Az egyik rendez [...]
tejfog: életem egyik legrosszabb filmje. Az 5 résznek 7x kezdtem neki.... Csak egy fogadás miatt szenvedt [...]
Escher 1961-es Vízesés ház litográfiájának "élő" változata. ;)
10496 9 49 Izé
Nyenyecgibbonszőr: egy görbe este után hazafele néz így ki a környék :D
Nas: Az minősít bárkit is, hogy normálisan beszél -e a többi emberrel. Aki nem normálisan szól ho [...]
7sleeper: Ön kiérdemesült. ;-)
Mind a 49 komment
"Lusta cica, hányszor kell még elmondanom, hogy kelj fel?" :)
7483 4 14 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/39922_kep?categoryId=3&position=&large=1
Mr.T.: http://youtu.be/7YhahAtdJbQ :)
Nas: Ahogy elnézem, a cic már hozzá van szokva az ilyen "tortúrákhoz". De lehet, hogy csak úgy van [...]
Mind a 14 komment
Brutális "állatkínzás" a ringben. ;)
8695 0 1 Sport Izé
szomoja: hopp egy mesés vesés :D
Markus Reugels - Liquid Splashes

Liquid Sculptures
4683 8 5 Izé
bungle: http://500px.com/MarkusReugels Ezdekurvajó: http://500px.com/photo/2978635
bungle: http://blog.tripont.hu/?p=350
SomeOne: naggyon naggyon jók! köszi! :)
Mind a 5 komment
Markus Reugels - Liquid Splashes

Liquid Sculptures
4336 5 0 Art Izé
Hajtsál k*csög, különben lefosom a szélvédődet!
8244 2 11 Izé
bungle: Ez ugyanaz a köcsög kócsag? :D www.youtube.com/watch?v=deFwROXGIpc
Nas: Mekkora arc ez a kócsag. :D Biztos valami urbanizálódott példány, nálunk ha 50 méterről kisz [...]
komcsi: Utána pedig padlógáz. ;)
Mind a 11 komment
No Strings Attached - Csak szexre kellesz

Nem hiszem el, hogy ez még nem volt! (Egyébként bárki, aki regisztrált küldjön nyugodtan, mindenféle neki tetsző filmről posztot!)

A cím, már sejteti is az alapkoncepciót. Két jóbarát, (a trendeket figyelmen kívül hagyva külön neműek. :)) egy rakat pia, és meg is van a baj. Már ha baj az ha lefekszünk egy barátunkkal. Innen meg jön minden férfi álma. A szex jó volt, de barátok vagyunk, ergo folytassuk tovább, de minden kötöttség nélkül. Illetve egy azért van. Nincs szerelem. (Na persze, mekkora klisé már!)
2903 1 2 Film Izé
BullFrog: Azért ne ragadtasd el magad :D Ha uew boll rendezné, nem lenne benne Portman.
go-free: natalie portman benne van, innentől az sem érdekelne ha uwe boll rendezné... :D
Keith Emerson - The Church (La Chiesa)

Egy templomban játszódó horrorfilm kőkemény goth-industrial hangulatú filmzenéje, nem mellesleg a budai Mátyás templomot használták helyszínként
762 1 0 Zene Izé
Boszorkányos arcpakolások a konyhából
698 0 0 Pink Izé
A szexualitás Taója – add át magad az élvezetnek! (nem csak nőknek!)  
1211 0 0 Pink Izé
A 639. baba

A Kapa-Pepe párosból ezúttal az utóbbit láthatjuk egy nagyon kreatív, rövid sci-fiben. Az elidegenedett jövőben játszódó film magányos hőse (Scherer Péter) különös érzéki kapcsolatba kerül egy babával, ami szemet szúr a mindent, és mindenkit figyelő hivatalnak. A 639. baba című film versenyben volt a világ legrangosabb rövidfilmfesztiválján, Clermont-Ferrand-ban, majd sorra nyerte a különböző díjakat. 
931 1 1 Film Izé
mandyedi: 1-2 hangeffekt a Starcraft-ra emlékeztetett. :D
Vajon tényleg kiderült a Coca-Cola eredeti szupertitkos receptje?

Magyar cikk.

A Coca-Cola cáfolja.
8420 2 28 Izé
gogeta565: valameik nap pont erröl volt szó tv-be és megcsinálták : - D oan nagy palack nekem is kell :D
Swordfish: Csak egy kis foszforsav, de a csontjaidnak ugyanolyan "jót" tesz az is :DD
Nusihusi: Remélem, nincs benne fluorid:P
Mind a 28 komment
Egy facebook közösség által írt dal!

Pákesz!
536 0 0 Zene Izé
Vajon a magánéletben is ilyen jól fúj a csajszi? ;)
7577 10 9 Izé
lb7: Én a barlangrajzokat is bonyolult és nehéz rajznak tartom... pálcikaembert azt tudok. Viccet fé [...]
Kuly: Egy pár liter festéket elporlaszthatott,mire ennyire belejött a melóba! Úgy fest, ez szép munk [...]
bungle: Szerintem zokog. http://static.funpic.hu/_files/pictures/original/99/61/36199.gif
Mind a 9 komment
Inkább maradjon a táncnál, mert a "port jobban bírja", mint az ütést. :D
1914 0 2 Sport Izé
502: A nagyképűség és beképzeltség végül mindig elnyeri méltó jutalmát.
Teomoart: LOOOOOOSSSSEEEEEEERRRRRRR!!!!!!! :D
The Sin:Decay - Deathlike Addiction

A hangzásuk kb a The Birthday Massacre keverve Cradle Of Filth-tel, lassú, de súlyos.
604 1 2 Zene Izé
Swordfish: Deathstars-t juttatja inkább eszembe csak több sci-fi beütéssel.
Swordfish: Érdekes zene, de alapvetően könnyen befogadható.
Bad Company UK - Mass Hysteria (Hive remix
708 0 0 Zene Izé
Kleptocica. :D

+ kép egy másik tolvajról.

Csak el ne kapja őket is egy rendőrségi kutya. ;)
7793 2 4 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=Dm7HDSz3iZ0
Kuly: Hozhatna BMW kulcsot is!
Krisaaaak: A helyi dzsipók is kihasználják: Nem mink vótunk, hanem a macska!
Mind a 4 komment
A szarka csípje meg a légtérsértőket!
7307 3 12 Izé
Gazdiablo: http://zene.ize.hu/index.php?search=varj%FA Warnew
Drawen: köszi a kiegészítést..
Tooni: Na végre! :)
Mind a 12 komment
Régebbi postok...