REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Boondock Saints II: All Saints Day (Testvérbosszú 2.)

Conner és Murphy McManus, az ír származású testvérpár, bostoni igazságszolgáltató akciójuk óta, immár 8 éve békésen élnek Írország egy elhagyatottabb vidékén édesapjukkal, birkákat tenyésztve. Egy napon betoppan hozzájuk nagybátyjuk azzal a hírrel, hogy őket vádolják egy bostoni pap megölésével. Így a testvérpárnak vissza kell térnie Bostonba, hogy tisztázzák nevüket, és hogy elkapják azt az embert, aki rájuk kente a gyilkosságot.

Hogy le lehet e húzni még egy bőrt a McManus fivérekről azt nem tudom. Majd megmondom ha megnéztem a filmet. Az első rész mindenesetre oltári volt. Ügyetlenkedtek a fegyverekkel. Jó szövegük volt. Olyan volt mint valami Tarentino és Guy Ritchie féle keverék.

Imdb | Az első 5 perc
784 1 1 Film Izé
tutituti: Az első részt láttam.Jó volt.De annak olyan vége volt szerintem amit neház folytatni. Ez róka [...]
Sokkoló képek, csak erős idegzetűeknek!

Nyolc hónap után először szólalt meg a nyilvánosság előtt Charla Nash, akinek az arcát elcsúfította egy csimpánz.

Egy másik videó.

Angol cikkek itt és itt, magyarul még a támadásról itt.
17400 3 107 Izé
kukulkan: Hát igen, ilyen önzetlen és felhőtlen szeretetre is csak egy kutya képes. Amúgy a miénk má [...]
bungle: Még múlt héten akartam egy készíteni vagy 10 ilyen videóról egy postot... de lehet, ma megcsi [...]
Purple: biztos csak azért ilyen mert fenyítik, vagy jutalmat vár :D *irónia *
Mind a 107 komment
Did You Hear About the Morgans?

Morganék elváltak, és nem szívesen töltik együtt az időt. Ám egy gyilkosságnak lesznek a szemtanúi, ezért bekerülnek az FBI tanúvédelmi programjába, és elküldik őket az isten háta mögé. Helyzetkomikumokra, és társadalmi különbségekre épülő poénokra számíthatunk, meg persze arra, hogy morgenék újra összejönnek.

Nem sok esélye lesz a filmnek a befutásra ugyanis az Avatar-al egy időpontban jön ki.

Imdb
898 1 4 Film Izé
Yoko234: Bocs, igazad van, nem tudom, miért tudtam január közepét. Ettől függetlenül tartom magam ahho [...]
Erunder: December 18-án mutatják be mindkettőt.
Yoko234: Egyrészt az Avatarral nem egy időpontban jön ki (Avatar - dec közepe, Morgans - január közepe) [...]
Mind a 4 komment
Leander - Viharom Tavaszom
1155 0 1 Zene Izé
koocos: Navégre:) Előző is tetszett, ez sem lett rosszabb:)
Ez bizonyosan a világ leggyorsabb golfkocsija - még jó, hogy vannak ilyen idióták! :D
8479 0 10 Autó Izé
bandee1219: http://www.youtube.com/watch?v=UNX_wiGcJzQ
Dpi: az állatok :D :D kéne..:D
Mokka: Ha ezt tudom akkor 5 évvel ez előtt nem Fiat Stilot veszek:D:P Bár ebbe lehet hogy most így tél [...]
Mind a 10 komment
Ez bizonyosan a világ leggyorsabb golfkocsija - még jó, hogy vannak ilyen idióták! :D
8471 5 10 Izé
bandee1219: http://www.youtube.com/watch?v=UNX_wiGcJzQ
Dpi: az állatok :D :D kéne..:D
Mokka: Ha ezt tudom akkor 5 évvel ez előtt nem Fiat Stilot veszek:D:P Bár ebbe lehet hogy most így tél [...]
Mind a 10 komment
Leragasztod az arcod és feltöltöd a képet az oldalra! Hát nem jó móka? ;)
6182 8 14 Izé
Laretta: Sok idejük van az bztos :D
dude: Magamat nem, de pár ismerősömet be fogom küldeni, miután szétcsapatják magukat valamelyik uf [...]
oroszkodik: Fú de jó :D, én tuti csinálok magamról is egyet
Mind a 14 komment
Minden kocka ismeri, de nem elegen....
The Big Bang Theory ...  A sorozat, ami a székhez ragaszt....
Kezdésnek az első rész(ecske) :D

Imdb | Cbs

A főcím zenéje szöveggel együtt itt.
2397 1 12 Film Izé
Erunder: krypton118 kuldte: www.sheldonshirts.com Szoveg: A Big Bang Theory c. soroza egyik szereplőjének, [...]
thebeast: Függővé tettél :) Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem! Egyébként tényleg jobb szinkr [...]
nagyonhulyevagyok: ez.nagyon.állat :) köszönöm.a.tippet
Mind a 12 komment
Egy édes kis plüssmaci mindent megérdemel! ;)

"A Teddy loves Budapest azért jött létre, hogy valóra váltsa világszerte számos Teddy mackó és plüssállat álmait. Városnéző túrákat ajánlunk Budapesten a gazdák legféltettebb kincsei számára. Bízunk benne, hogy ajánlataink között megtalálja az Ön plüssállatának legmegfelelőbb programot!"
3195 6 10 Izé
Nusihusi: Most komolyan van, aki erre pénzt ad ki:PXD
Davek: NEM NEM NEMHISZEM EL HOGY AZ UBORKA ZÖLD. Amúgy... vát dá fákk... most komolyan ha nem fake és [...]
Kathy: Én akkor ezt most nem hiszem el, jó?
Mind a 10 komment
Rescue Me - Ments Meg

Pofátlantul jó sorozat New York tűzoltóságának 62-es egységéről és annak mindennapi életéről a szeptember 11-i terrortámadás után.

Aki szereti a kifordított, lehetetlen élethelyzeteket, iróniát, szarkazmust és az ehhez kapcsolódó keserű, gyakran kegyetlen humort, annak tudom ajánlani!

(Imdb) | (Port)
657 2 7 Film Izé
CRaPtRaSH: google a barátunk, elég sok helyen fent van ez a sorozat már :]
Erunder: Azért írtam be, hogy a többiek is megértsék. NEM KÉREGETÜNK TORRENT FÁJLOKAT!!! Mindenki ism [...]
cocababy: craptrash legyszives irsz az e-mailemre?szeretnek erdeklodni a sorozartrol.. mccool@citromail.hu [...]
Mind a 7 komment
(500) Days of Summer

Hát megnéztem ezt a filmet. Vélemény: Az év legjobb romantikus filmje.

Végignevettem, és végigizgultam egyben.
A filmben ide-oda ugrál az időben a jó és rossz időszak között.
Nem egy Love Story, de így is megnézi az ember legalább háromszor.

(Ez amolyan a seggeden keresztül tépi ki a szívedet film. :) Nem egy tipikus romantikus film. Erunder)

Imdb
1059 4 2 Film Izé
Jokker: Hű... ez tényleg nagyon jó film, ajánlatos megnézni!
Nickstein: Ez a nő úgy néz ki mint Katy Perry O.o
Rák, HIV, TBC

A piercing és a tetoválás 3 legsúlyosabb következménye
1069 0 6 Pink Izé
Jezema: na megnézem azt a majmot aki a kesztyűt lesterilizálja, ökör. kb jah, atomfizika;):D
pepeti: Azért a femina.hu még mindig odabasz :DD
CRaPtRaSH: hát erre csak annyit h pff:D
Mind a 6 komment
Vadbarmok - Strange Wilderness

Apja halála után Peter megörökli állatokról szóló tévéshow-ját. Az egyetlen gond, hogy a Különös vadon nézettsége esik, ami azzal fenyeget, hogy a csatorna megszünteti a műsort. Peter két hét türelmi időt kap. Elhatározza, hogy olyan állatot kap lencsevégre, amely visszahozná a nézettséget és megmentené a műsort. A régi barátjára hallgatva Equadorba utazik, hogy felkutassa a környék Nagylábúját. Az úton nemcsak a dzsungel veszélyeivel, hanem a konkurens versenytárssal is szembe kell néznie Peternek és csapatának. Eszeveszett versenyfutás kezdődik a Nagylábúért.

IMDB
856 1 1 Film Izé
csuvacs21: A legjobb jelenet az amikor szarrálövik a Jetit :)
Where The Wild Things Are (Ahol a vadak várnak)

A film egy népszerű mese könyv adaptációja. Ja hogy te még nem hallottál róla? Az azért van mert mert Maurice Sendak 1963-as mesekönyve érthetetlen módon soha nem jelent meg magyarul, pedig a világ számtalan országában klasszikusnak számít, gyermekek milliói nőttek fel rajta. A képeskönyv mindössze 27 oldalas és alig pár sor szöveget tartalmaz.

A főhős egy Max nevű tízéves kisfiú, aki egy este farkasjelmezben rosszalkodik, megkergeti a kutyát egy villával, és ezért az anyukája vacsora nélkül küldi fel a szobájába. Max a képzeletében ellátogat a Vadak földjére, ahol a nagy szőrős lények a királyukká kiáltják ki a kisfiút.

Nekem ez is egy olyan alkotásnak tűnik amitől a legkeményebb érzelemmentes tagoknak is nedves lesz a szeme.

Imdb
3068 1 15 Izé
sztewe: Mikor láttam a trailerjét a derült égből fasírt előtt, végigment erre mmegjegyzem: 'Nézd m [...]
Lacquo: váááárjuk
Lacquo: Spike Jonze :)
Mind a 15 komment
A 4 legjobb természetes immunerősítő az influenzaszezonra
530 0 2 Pink Izé
Yasa18: hehe.. ez jó :D
cupoj: -Doktor Úr, H1N1-em van!! Mit csináljak??? -HÁEGYENEGY almát! :DDD
Műkorcsolyázó a jégre lép, forogni kezd és kész a lék.

Halat fog és megjelenék, szerintetek is fake? ;D
9920 4 18 Izé
pepeti: LoL FAEK!!!!!!!!4444négynégynégy
Nusihusi: Szerintem fake:) De jópofa film:)
Mr.T.: Ezt most olvastam: A kitartó horgász télen is kimegy a vízhez, léket vág, horgászik. Másnap [...]
Mind a 18 komment
Műkorcsolyázó a jégre lép, forogni kezd és kész a lék.

Halat fog és megjelenék, szerintetek is fake? ;D
9880 0 0 Sport Izé
A 15 legjobb "férfibarlang". :)
13259 6 8 Izé
Nusihusi: A legdurvább a sztríptizes:P
peta: jogos
Voronyezs: ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEEEEEEEN:O:O:O:O mennyi fegyver:O:O:O:O:O akaromakaromakarooooooom
Mind a 8 komment
JÁTÉKOK.hu nyereményjáték - Az eddig bevett szokástól ezúttal se térünk el, így összesen két hét áll olvasóink rendelkezésére, hogy a megfelelő válaszokat leadhassák nyereményjátékunkba. Ezúttal kisorsolásra kerül a ma megjelent Call of Duty: Modern Warfare 2 egy X360-as, dobozos példánya, amit a BSC Kft. ajánlott fel, illetve a Sony Magyarország jóvoltából egy PlayStation 3-as Ratchet & Clank: A Crack In Time, továbbá a PS3-as vonalat erősíti az EyePet szoftver, amit PlayStationEye kamerával együtt postázunk majd ki. A sor ezzel nem ért véget, ugyanis szintén a Sony jóvoltából gazdára találnak a következő PlayStation Portable címek is: Invizimals - PSP-s kamera szükséges hozzá -, Ghostbusters: The Video Game.
2247 1 1 Izé
Laretta: Ratchet and Clank Crack in Time - nagyon karaj játék (már készül a folytatása) :)
Egy pillanat Fabregas agyában.
814 0 8 Sport Izé
kikike1990: Ő tényleg tipikusan az a pasi aki bármit tesz az jól áll neki.
annacska1990: Irigyvagy rá mi? Bár ha én fiú lennék és focista én is az lennék ! mert így mint csaj bárm [...]
kikike1990: Nagyon jóóó, helyes pasika :) Egyébként szép a cipő nagyon... Fabregasnak minden jól állna [...]
Mind a 8 komment
It's Complicated (Egyszerűen bonyolult)

Jane három felnőtt gyerek anyja és egy jól menő pékség és étterem tulajdonosa Santa Barbarában. Egy tíz éves válás után baráti a viszonya az ex-férjével, az ügyvéd Jake-kel. Ám amikor Jane és Jake elutaznak a fiuk diplomaosztójára, a helyzet elkezd bonyolódni. Egy ártatlan közös étkezés elképzelhetetlen fordulatot vesz - affér lesz belőle. És mivel Jake-nek már van egy új felesége, a sokkal fiatalabb Agness, így most Jane lesz a másik nő.
Ebbe a már amúgy is zűrös románcba csöppen bele az építész Adam, aki maga is a saját válásából próbál kigyógyulni. Beleszeret Jane-be, de hamar ráeszmél, hogy egy szerelmi háromszögbe került.

A film szereposztásából, humorából, és alaptörténetéből arra következtetek, hogy nem az én korosztályomnak írták. Üdítő lehet végre nem fingós, böfögős poénokon röhögni, viszont az látszik, hogy a film célközönsége már nem divatból, hanem kényszerből festi a haját.

Imdb | Előzetes
767 0 0 Film Izé
A Twilight saga második része: New Moon (Újhold)

Bella majdnem tragikus végkimenetelű 18. szülinapja utána Edward Cullen és családja úgy döntenek: a lány biztonsága érdekében elhagyják Forks városát. Ahogy az összetört szívű Bella kóborol az iskola folyosóin, rájön, szerelmét csak akkor érzi igazán közel magához, amikor veszélyben van. Gyerekkori barátja, Jacob Black segítségével felújít egy régi motort, amellyel szabadon kalandozhat. A közösen eltöltött idő meglágyítja Bella megfagyott szívét, fokozatosan egyre közelebb kerül Jacob-hoz a titokzatos Quileute törzs tagjához, akinek szintén megvan a saját, féltve őrzött titka.

Amikor egy véletlen találkozás alkalmával Bella szemtől-szembe kerül korábbi ellenségével, és egy természetfeletti erőkkel bíró farkas menti meg szörnyű helyzetéből, világos lesz: Bella még mindig nagy veszélynek van kitéve. Versenyre kel az idővel, hogy megtudja a Quileute törzs titkát és a valódi okot, amiért Edward elhagyta őt. Az út végén pedig vár rá szerelme, és feltehetőleg halálos kimenetelű találkozásuk.
November.20-tól a mozikban!!! (Világpremier, tehát 19.-e éfjéltől itthon is vetítik- kasy)
Jegyek elővételben már kaphatóak.
Hivatalos website
923 2 1 Film Izé
kkovi8: Tiszteletem! Ma akadtam erre a cikkre: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1227377/Im-love-Tw [...]
Hány éves a gyereked?

A legjobb játékok, életkor szerint
698 0 0 Pink Izé
Where The Wild Things Are (Ahol a vadak várnak)

A film egy népszerű mese könyv adaptációja. Ja hogy te még nem hallottál róla? Az azért van mert mert Maurice Sendak 1963-as mesekönyve érthetetlen módon soha nem jelent meg magyarul, pedig a világ számtalan országában klasszikusnak számít, gyermekek milliói nőttek fel rajta. A képeskönyv mindössze 27 oldalas és alig pár sor szöveget tartalmaz.

A főhős egy Max nevű tízéves kisfiú, aki egy este farkasjelmezben rosszalkodik, megkergeti a kutyát egy villával, és ezért az anyukája vacsora nélkül küldi fel a szobájába. Max a képzeletében ellátogat a Vadak földjére, ahol a nagy szőrős lények a királyukká kiáltják ki a kisfiút.

Nekem ez is egy olyan alkotásnak tűnik amitől  a legkeményebb érzelemmentes tagoknak is nedves lesz a szeme.

Imdb
3181 0 0 Film Izé
Circle of Eight

A myspace saját filmes tartalmat gyárt. A sorozat honlapján megtalálható az előzetes és az eddig elkészült 6 rész.

A műfaja horror, és szerepel benne DJ Qualls. Így ránézésre nem valami kis költségvetésű dologról van szó. A Paramount film stúdióval karöltve sikerült ezt létrehozniuk.

Többet nem is írok róla. Nézzétek meg ti is, és utána majd izgatottan várhatjuk együtt, és tippelgethetünk mi történik majd a következő részben.

Imdb
642 0 0 Film Izé
Fotók! Íme, az 5 legbájosabb tévés doktornő magyar hangja
2124 1 1 Pink Izé
szűzirónia: micsoda hasonlóságok..
A világ legkisebb anyukája harmadjára szül.
7493 2 68 Izé
1nessa: Megszulte a kisbabajat, igaz 8 hettel korabban, mint kellett volna. http://www.dailymail.co.uk/news/ [...]
Nas: Ja, eszembe jutott egy jó idézet a posttal kapcsolatban: Minden anya fogyatékos, akinek csak 2 k [...]
Nas: A mutánsinvázió elmarad, le lehet mondani a tömegpusztító fegyverek rendelését. :)
Mind a 68 komment
A legszomorúbb videó a neten.
16834 4 18 Izé
Gabi69: Hát más sörért kár, de ezért az amerikai vacakért abszolúte nem!!
Purple: biztos poénból borította ki...
Nusihusi: Ez mekkora pazarlás! A finom sört így elherdálni:P
Mind a 18 komment
Ibrahimovic bődületesen nagy gólja a Zaragoza ellen. Hozzáteszem lemérték a lövés erejét: 170 km/órás sebeséggel szállt a labda a levegőben... Hihetetlen!
1308 0 3 Sport Izé
Inferno: Nem vagy véletlenül egy kicsit kabbe a f...om? Életedbe nem fogsz ekkorát rúgni, fele ekkorát [...]
kisadria: Meg a ..... tudod mi is
Balázs: kár hogy mást nem tud ez a nagyképű köcsög XD
A 10 legrosszabb magyar közönségfilm
2534 1 9 Film Izé
daveman: Jó összeállítás! Tényleg mind sz*r! De legalábbis elég gyengék. Viszont van valami, ami mé [...]
Balázs: a Magyar vándor meg a Le a fejjel jó
fujiwara: A listából én úgy 3-at vennék ki, azt nem írom le, hogy melyikeket, mert még a végén megkö [...]
Mind a 9 komment
A holnap a múlté - Next (2007)

Cris "Frank Cadillac" Johnson ( Nicolas Cage ) ismer egy trükköt, amit senki sem tud utánacsinálni: Cris képes megmondani, mi fog következni a közeljövőben, pontosabban az elkövetkezendő két percben. Eme tulajdonságára építi azt a showműsort, amivel Las Vegasban lép fel nap mint nap, ugyanakkor a jövőbelátás jól jön a kártyaasztalnál is, ha épp egy kis pénzre van szüksége. Különleges képességére azonban hamarosan fény derül, s Cris a figyelem központjába kerül: a kaszinók biztonsági őrei mindent megtesznek azért, hogy lebuktassák különös játékmódszerei miatt, ugyanakkor az FBI antiterrorista osztályának ügynöke, Callie Ferris ( Julianne Moore ) egyre csak győzködi, hogy állítsa adottságát a globális terrorizmus ellen folytatott küzdelem szolgálatába. Kitartása érthető, hisz Cris jelenthetné a leghatásosabb fegyvert a terror ellen. Nem csoda hát, hogy egy terrorszervezet szívesen kiiktatná Crist az élők sorából, mielőtt még meghiúsíthatná nagyszabású terveiket. A helyzetet bonyolítja Liz Cooper ( Jessica Biel ), az ártatlan szépség, akiről Cris azonnal tudja, hogy bele fog szeretni, s alig várja, hogy találkozzanak. Mikor ez bekövetkezik, hihetetlen dolog történik: Cris most már nem csak a közvetlen jövőbe lát, hanem messzebb. Sokkal-sokkal messzebb. Cris tudja, hogy hamarosan eljön az a kritikus pillanat, amikor az idő, a terror és a szenvedély találkozik, és ekkor döntenie kell, hogy kit ment meg: akit szeret, vagy mindenkit a világon... A választ csak a jövő és ő tudja.
IMDb
728 0 3 Film Izé
go-free: hát, nekem feketefehérnémafilm is lehet, ha benne van Jessica Biel... :P amúgy Nicolas Cage nagy [...]
snake6: picit töbre számoitottam de nem volt rossz
tutituti: Nekem tetszett.És jó lett szinkron szerintem.Vége üt.
Didier Drogbát nagyon csunyán lerúgta Evans a levegőben....a poén az volt, hogy még Drogba kapott sárga lapot, Evans semmit...
952 0 2 Sport Izé
Balázs: remélem majd tavasszal Essien, Mikellel karöltve tarkón rúgja ezt a csicskát.
rubigo: Evans belerúgott a Drogba
Dirty Funker - Flat Beat (Original Less Mix)
1501 1 0 Zene Izé
A világ legdrágább skót whiskyje
381 1 3 Pink Izé
Purple: ok. kedves xyz bank... :DDD
CrazyLime: :D Segítek Kedves Purple! ....
Errtu: Kedves Télapó/Jézuska/Húsvéti Nyuszi/akárki, aki megveszi nekem...
A falu

Az idősebbek tanácsa ellenére a kíváncsi és elszánt Lucius Hunt ellenállhatatlan vágyat érez, hogy átlépje a falu határait és elinduljon az ismeretlenbe. A település vezetője, Edward Walker figyelmezteti Luciust a veszélyekre, és Lucius anyja, Alice Hunt azt tanácsolja a fiának, hogy maradjon otthon, óvja meg magát a mohóságtól és kapzsiságtól, ami a falun kívüli világot uralja.
Lucius csak Ivy Walker, egy gyönyörű vak lány biztatásából meríthet erőt, aki fiatalsága ellenére is meglepően bölcsnek bizonyul. Nemcsak Lucius csodálja Ivyt, de a fékezhetetlen Noah Percy is, bár kettőjük közül csak egyiküknek van hely a lány szívében.
Ivyt a hűsége végül is tiltott utakra vezeti, ahol szörnyű igazságnak bukkan a nyomára. A baljóslatú fenyegetés miatt elszabadulnak az indulatok a faluban, lakói nem élhetnek már többé békésen a titokzatos lények közelében, és csak egy bátor ember mentheti meg a közösséget.

imdb | Port
778 1 6 Film Izé
capricornus: Ez az egyik legkiválóbb film,amit valaha is láttam!Egyedi,precíz és nem hatásvadász.A film ut [...]
grobari: Én nagyon szeretem Shyamaln's filmjeit,szeintem üde szintfoltja-e palettának,rendezzen bármijen [...]
snake6: ez a film nagyon megosztotta az embereket (ismerőseim)
Mind a 6 komment
Jobban nyomja, mint Bon Jovi... ;)
10469 6 13 Izé
dude: Ez talán jobb minőségű: http://www.youtube.com/watch?v=ZoC4yWWxFGs
Mr.T.: Ez teljes mértékben igaz. :) Nem hibázok abban amit csinálok, viszont munkának sem lehet nevezn [...]
bungle: Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik... Pl. Mr. T. :D
Mind a 13 komment
Jobban nyomja, mint Bon Jovi... ;)
10327 0 0 Sport Izé
Mononoke-Hime (Princess Mononoke) (A vadon hercegnője)

Nem is tudom, mit lehetne leírni erről a történetről... Talán csak annyit, hogy nagyon érdemes megnézni, engem az elejétől a végéig teljesen lekötött.

Imdb | Port
787 2 2 Film Izé
szomoja: ezt szeressem :D
snake6: sokat néztem anno vidókazin
5 veszélyes, egészségkárosító dolog a levegőben A te otthonodban is ott van
672 0 0 Pink Izé
A Tournament? - Percek alatt kivégezne mindenkit!
Hitman? - Lepkefilng!
Raizo? - Sírva menekülne!

Boogie, a legbrutálisabb és agresszívabb ember a bérgyilkos szakmában. Sőt, talán az egész világon...
1658 2 3 Film Izé
Digo: Jó, de én Brock Samsonra szavazok a Venture Bros.-ból ;)
kasy: A végén. Magyarul hülyén hangzik, de amúgy nagyon ott van. - Van valaki akit nem öltem meg, m [...]
anon: Az előzetes nagyon nagy :D "-Nem kellett volna Garyt megölnie. -Ki az a Gary?" :D
Régebbi postok...