Nem fogod elhinni, mi történik a kólával miután felrázták!
8119
0
Izé
Degec külföldön is létezik!
3796
0
Izé
Eközben Szombathelyen
Cikk
3676
1
Izé
Rajok a gyerekek a gyopárosi strandon
Kelemen Kabátban kicsit másképp :)
4155
0
Izé
Az érzés még fontosabb, mint a lóvé
Hogyan látod magad öt év múlva?” – kérdezték tőlem. „Boldognak. Úgy, hogy azt csinálom, amit szeretek” – vágtam rá teljes természetességgel. Szerintem nyilvánvaló volt a válasz, az asztal másik végéről viszont úgy néztek rám, mint valami eltévedt E. T.-re.
544
0
Pink Izé
Hétköznapi dolgok Christoph Niemann szemszögéből
Korábbi hasonló
1373
0
Art Izé
Így fest egy 50 000 dolláros Elder Scrolls apartman Egy rajongó potom 50 ezer dollárt költött a lakása felújítása, hogy az pontosan úgy nézzen ki, mint Tamrielben élne.
2343
0
Izé
Vers Nem Mindegy, Kinek - Zana Zoltán : Ki a Faszagyerek?
3505
1
Izé
Kicsit túltolta
3571
2
Izé
Tom Burckhardt - Műterem kartonból
754
0
Art Izé
2698
0
Izé
Mai tippelős :) Nem az... ;)
3237
0
Izé
Hoffmann Rózsa szellemi csúcson: „A bevándorlók a kép alapján is érthetik a plakátot”
2799
0
Izé
Csak pár másodperc választotta el emberünket attól, hogy ne liveleak, hanem youtube videó legyen... ;)
4988
1
Izé
Nem csak bevásárlókocsit lehet kapni apróért
3340
0
Izé
Már 9 millió forint összejött 1 nap alatt az ellenplakátkampányra
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt és az Vastagbőr közös akciója egy elég sikeres „startup”-nak tűnik.
1485
2
Izé
Hírességek orosz hasonmásai
4222
0
Izé
Google Project Soli: radar alapú kézmozgás-érzékelés
1556
0
Izé
Huhh, még idejében megállt! ;)
5988
0
Izé
A macska mindig kétszer csenget ;)
2530
0
Izé
3246
0
Izé
100 év divat 2 percben
3981
1
Izé
Mit is etetnek meg velünk? Milliárdos technológiák, ételreklámok, és manipuláció ahhoz, hogy végül a természetes, olcsó alapanyagokból drága műételeket csináljanak és etessenek meg velünk, aminek sokszor köze sincs a csomagolásokon olvasható névnek.
Korábbi post a témában:
Így csinál belőlünk drogost az élelmiszeripar
3833
3
Izé
„Szupertitkos Alvó Menyét akció” :D Nagy durranás!
5101
1
Izé
Ember vs robot ;)
4808
0
Izé
Csak mert rég volt már bünti, nesztek a hétvégére...
PIXA X KIS GRÓFO - BUZ... izé.. BULIBÁRÓ
2898
0
Izé
Bébi kecskék pizsamában
1972
0
Izé
Kötelező holokausztoktatás: nem hagyják magukat a Pázmány hallgatói
A Pázmány Péter Katolikus Egyetemen jövő évtől kötelező alapozótárgyként bevezetik „A holokauszt és emlékezete” nevű órát, tehát ennek elvégzése nélkül diplomát sem lehetne szerezni.
3606
0
Izé
A jegyek csak akadályozzák a tanulást
A norvégiai Ringstabekk iskola negyven éve elbúcsúzott a tantárgyaktól, legalábbis a tanév nagyobb részében. Björn Bolstaddal, az úttörő iskola igazgatójával a történetek köré szervezett oktatásról, a káosz kezeléséről és a digitális eszközök nem kívánt mellékhatásairól beszélgettünk.
1716
1
Izé
Mennyire hallod meg a hangminőségek közötti különbséget?
Az alábbi tesztből megtudhatod!
4347
1
Izé
Az
aputest után az anyutest is „hódító útjára” indult...
3909
0
Izé
Nagyonmelegfürdő!
Tarlósnak is megmutatnám... ;)
1868
0
Izé
Üdv a Marsról! ;)
Julien Mauve képei
762
0
Art Izé
Drónra szerelhető chemtrail permetező készlet
AKCIÓ: Most ajándék e-book a hatékonyabb chemtrail-szórást elősegítő
Grabovoj-számsorokkal!
1869
0
Izé
Nem fogod elhinni, mit művel ez a férfi a pitbulljával!!!4!!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
3342
0
Izé
Bruce Jenner nőként folytatja. Nincs könnyű dolga. Olyan korban vállalta ezt a feladatot, amikor Botticelli Vénuszát tízből kilencen elküldenék mellnagyobbításra és zsírleszívásra, de még úgy is szétretusálnák, mielőtt rátennék valami színes-szagos magazin címlapjára.
4786
0
Pink Izé
Bruce Shapiro kinetikus homokrajz gépe
Weboldala
573
0
Art Izé
A szemét újrahasznosításából akár meg is lehet gazdagodni
Egyetlen nadrágja van a milliomos magyar srácnak
A fogyasztás olyan mint a kábitószer
Magyar hippi alakítja a globális szemétpiacot
A szemét nem egy probléma, a szemét szexi!
Nektek mit üzentek a fenti cikkek, videók?
2393
0
Izé
Egy város, ahol mindenki dolgozik, nincs rendőrség és a fizetés 1200 Euró
Jól hangzik, ugye? És ez?
Ez egy demokratikus, antikapitalista település, ahol a polgármester aktívan bátorít a bolti lopásra. Tavaly augusztusban megszervezett és kivitelezett jó néhány portyát a környékbeli szupermarketeken, közvetlenül a legszegényebbek javára. Alapvető élelmiszereket, mint olajat, rizst és babot pakolt bevásárlókocsikba és egyszerűen kitolta őket a boltból, egyenesen a helyi élelmiszer-bankba, hogy megsegítse vele a szegényeket, miközben a tehetetlen pénztárosok csak néztek, s néhányuk sírva is fakadt. Az esemény után Gordillo, aki 1979 óta demokratikusan megválasztott polgármester, egy interjúban elmondta, hogy ez nem lopás volt, hanem egy erőszakmentes engedetlenségi akció.
Érdemes a kommentekbe is beleolvasni, mennyire dicsőítik az „erőszakmentes engedetlenségi akció” elkövetőjét...
2770
1
Izé
2015 tíz „legszebb” biciklije (?)
6839
0
Izé