REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem, ez nem egy falmászó, hanem egy bázisugrásó. ;D
643 0 0 Sport Izé
Poligamy

Orosz Dénes számomra a Kútfejekkel már bizonyított. Igenis képes a magyar filmipar is minőségit alkotni.

Orosz Dénes eredetileg forgatókönyvíróként végzett, egy régebbi rövidfilmjén alapul a Poligamy ötlete. Mikor az ötlettel előállt először Herendi Gábor akarta rendezni, de végül nagy szerencsékre megmaradtak Dénesnél. Hogy miért szerencse ez? Azért mert nem egy a magyar filmipartól már megszokott silány munkát fogunk nézni.

Egy Tv sorozatokat megrendelésre író forgatókönyves, András és kedvese, Lilla aki tanársegédként dolgozik egy egyetemen a gyerekvállalás előtt állnak. Ám hősünk elbizonytalanodik miután összeköltöznek. Ekkor jön a csavar. Ugyanis András 9 hónapon keresztül más és más Lilla mellett ébred, ezzel megvalósítva minden férfi álmát. :)

Imdb
1017 1 0 Film Izé
Az MLB dögös pomponlányai.

NFL csajok
1930 1 0 Sport Izé
 Star Trek Online - Exkluzív interjú
901 0 0 Game Izé
The Sorcerer's Apprentice

Nicolas Cage jövőre ismét fel fog tűnni néhány filmben, ezek közül az egyik a The Sorcerer's Apprentice (melyben ismét parókát visel). Remélhető, hogy szórakoztató produkciót fogunk látni, mivel Jerry Bruckheimer az alkotás producere.

A film ötletét az 1940-ben bemutatott Fantázia egyik epizódja adta, abban Mickey egér alakította a főszereplőt. Cage egy varázslót fog megformálni, aki azért érkezik New Yorkba, hogy megossza a varázserejét egy olyan emberrel, akivel közösen fel tudják venni a gonosz, sötét erők ellen.

Teresa Palmer, Alfred Molina, Jay Baruchel is játszik a filmben, Monica Belucci pedig egy varázslónőt fog alakítani. Július 16-án mutatják be Amerikában. Jon Turteltaub rendezi a filmet, legutóbb a Nemzet aranya második felvonását készítette, amiben szintén Cage volt a főhős és Bruckheimer producerként állt a háttérben.

WIKI Könyv | IMDB
1325 2 1 Film Izé
4sajtos: láttam youtubeon a trailerjét és csak annyit tudok mondani: MUST HAVE
Alakformáló verseny Oroszországban - a versenyzőknek 10 hét áll rendelkezésre, hogy minél nagyobb átváltozást érjenek el, csupán edzéssel és diétával.
19190 1 74 Izé
Nas: 1. Én találkoztam már. Nyilván az összeset én sem ismerem, de azt mondták, hogy a többi köz [...]
Tooni: Hmmm...el is gondolkodtam az ufóboncolós videón... alig várom már, hogy felfedje magát valami [...]
RAPTOR: Nagyon vicces,kiváncsi lennék te meik 3-ba tartoznál? :DD
Mind a 74 komment
Csillag születik (zöldeskék óriás) :D
6172 4 20 Izé
plantek: trógerfighter, scripter most már értem^^köszi
scripter: egy sima 110%os speed a vidisávra , alá a zene külön sávon és kész, esetleg egy timeremap a v [...]
trógerfighter: Nagyon egyszerűen,vannak olyan programok amik lelassítják a zenét úgy, hogy közben a hangmagas [...]
Mind a 20 komment
Sea Water Bliss - Clowns

12 iratgyűjtő, 3500 lap, 2 óra 40 perc lapozás, mindezt egy 4 és fél perces klipért. Ötletes. :)
5247 7 9 Izé
Lee77: Jó, én sem mondom, hogy üljünk otthon gyertyafénynél és szórakozásképp pattintgassunk kari [...]
Kovi87: Sőt, még az áramot is pazarolják, mert telefonokkal és iPodokkal is nyomják.. Ugyanmár :D A p [...]
tonhalakhat: azért, mert látványos. a tűzijáték hasonló. ugyanaz, mégis megnézzük minden évben. miért [...]
Mind a 9 komment
"Mesés" átváltozások. ;)
21313 2 26 Izé
Nusihusi: Nem lennék a barátjuk helyében, amikor rájön az igazságra:P
BlackHawk94: Puncipác hát ez nagyon nagy xD
zeiksz: ez a puncipác nagyon zsír :)
Mind a 26 komment
A London Knights hokicsapat akciójában megdőlt a "Dobj egy macit! " világrekordja, ugyanis december 4-én nem kevesebb, mint 8232 maci repült be a pályára, gondolom a rászoruló gyerekek nem kis örömére. :)
930 1 0 Sport Izé
Szorgos orosz faszállító kisiparos. ;D
6154 2 6 Izé
Nusihusi: Legalább kreatív:) Annak ellenére, hogy balesetveszélyes:I
rubigo: néztem a videót, de nekem nem állt fel tőle :)
plantek: - Nikolaj, hát csúúkod már bé ázt áz ájtót, húúúzáát ván!! - Ivan deháát fáát sz [...]
Mind a 6 komment
Újabb bájos kacaj... ;)
7172 4 9 Izé
focuskoma: Részegen pont ilyen a kárörvendésem nekem is xD.
Mesilla: Viszont az arcát f@szául kitakarták :)
superxaba: mekkora kuffert feszít be a végén, bakker...
Mind a 9 komment
Lakásdekorációs ötletek - Adventi színpompa
486 0 0 Pink Izé
Adventi asztaldekorációs ötletek
440 0 0 Pink Izé
Újabb optikai csalódás: valami nem stimmel ezekkel a lépcsőkkel... :)
12390 3 56 Izé
mephistto: Én engem valahogy nem tévesztett meg, sehogysem lebeg ez a ceruza végighozzáér a paravanhoz, ne [...]
Nusihusi: Érdekes optikai csalódás:)
punyukli: hát.... ez is egy vélemény.... amire nem adok. magyarázni nem fogom magam neked, már úgyis át [...]
Mind a 56 komment
A szocialista Magyarország története a belügyminisztérium nézőpontjából.

Kiképzések, lövészetek, kihallgatások és ünnepek. Határsértők, nyomozók, összeesküvők és tolvajok. 14748 sosem látott fénykép a Magyar Rendőr folyóirat archívumából.
9982 9 2 Izé
biokaja: Még ilyet a népnek!!!! Eszméletlen nagy respect ezekért a képekért. Bár eltudnék képzelni m [...]
Erunder: A posztkép egy játszótéren készült vagy egy kiképző táborban? Mert ha a második akkor mit [...]
Nővérke ruhába öltözött japán férfiak MRI vizsgálata. Perverz, mi? Akkor azt már le sem írom, hogy mi történik majd bent a gépben. ;D
16006 6 15 Izé
outfit: Ez olyan mint a zen ökle meg a jackass :D
1nessa: vaaaaa:D:D:D:D a reakciojuk:D:D:D priceless
Voronyezs: Ezek a Tanakáék hatalmas arcok, kb mint a JackAss ^^
Mind a 15 komment
Igaz, hogy nem kakukkos óra, de jó nagy madár lehet az aki benne van. ;)
5075 3 19 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=c8UHcyvpLYI Hasonló elven alapuló óra.
Purple: azért ehhez már tehetség kell........ -.-
Nusihusi: :) Ötletes. A végén vettem észre, hogy filctollal rajzolja a mutatókatXD
Mind a 19 komment
"Vágyaimat nem tudom kordában tartani! Ez kóros?" - Az orvos válaszol
546 1 0 Pink Izé
"Jegyeket, bérleteket... öööö...." :O
10299 2 5 Izé
RokkantTroll: Szerintem az ellenőrök simán megbüntetnék mert nincs rajta sem szájkosár, sem póráz és mé [...]
Nusihusi: :) A buszozó macska után jön a metrózó róka:)
peta: balfasz voltam. :\ http://calcium.uw.hu/
Mind a 5 komment
Kedves kis "háziállat". :)
3922 2 29 Izé
Wald: hüü bakker ennek a kuläja akkora lehet mint a TV, mi a faszt csinäl vele a nöszemely xD
ince: A záró képkocka nagyon Fáncsi :)) Kicsit riadtak a szemei, nem? Állítólag nagyon, nagyon gaz [...]
Purple: hát belőllllem csak nem kééne :DD
Mind a 29 komment
Daniel Carcillo úgy lecsapta Matt Bradley-t, mint orosz hősugárzó a 10 amperes automatát. :D
1243 1 3 Sport Izé
kristof18: Am a body-checktélleg szabályos volt
kristof18: FEL VOLT KÉSZÜLVE és különben is korong sem volt Carcillo-nál minek ment neki és amugy is ez [...]
Balázs: Ez egy csicska buzi. Nem tudom mi a rák baja volt, a check teljesen szabályos volt és megkéne v [...]
A jamaikai női bobcsapat megkezdte a szárazedzéseket a vancouveri téli olimpiára...
7180 2 4 Izé
mementoo: Kivitelezehető, de elbaszta.
plantek: szőke nő... mit vártunk?
nemerdekel: thats not courage, hanem stupidity :P
Mind a 4 komment
Enter Shikari - Johnny Sniper

Jó kis szám, ütős szintivel! :P

Enter Shikari hivatalos oldala
841 0 1 Zene Izé
Tazman: A The Jester című zenéjük is jó... Főleg a szinti tesz be 2:00-nál :)
A szőrtüszőgyulladás kezelése és okai
1727 0 0 Pink Izé
Crazy on the Outside

A film Tim Allen rendezői debütálása. (Ha nem számítjuk a Házi barkács egyik részét)

A sztori annyi hogy Tommy 3 év börtön után a nővéréhez költözik, beleszeret a nevelőtisztjébe, aki egyedülálló anyuka, felkeresi a régi bűntársa, és még hasonló hülyeségek, mindenki az agyára megy meg ilyenek.

Ez is körülbelül annyira lesz vicces mint az eddigi Tim Allen főszereplésével készült vígjátéknak szánt izék. A történet szálai nekem sehogy se akarnak összeállni, az előzetesen meg egyáltalán nem nevettem. Pedig egy vígjátéknál az ugye nem lenne hátrány. Az sem nagyon menti meg a filmet, hogy egy elég ütős szereplő gárdát kapartak össze.

Imdb
903 1 1 Film Izé
babar: Azért Tim Allennek ott van a Totál káosz és a Galaktikus küldetés meg a Faterok motoron, melye [...]
Kezdő orosz kaszkadőr első élményei...
7532 3 13 Izé
Alucard4: de azér befigyel, a végén már nem nevettek rajta :D
ince: Pádényi v sznyeg! Azaz, b...meg -- hemperegj (essél) a hóba! ... de segíteni egyik se segíte [...]
Re-Peet: Hmmm.. hogy honnan?... 12 év tapasztalattal ez már pikk-pakk megy :)
Mind a 13 komment
Brooklyn's Finest

Eddie Dugan, kiégett, veterán zsaru, aki már csak egy hétre van a nyugdíjazástól és álmaitól, egy nyugodt horgászlaktól Connecticut-ban. Sal Procida drogelhárítós tiszt, aki semmitől sem riad vissza, hogy jobb életet teremtsen betegségben szenvedő feleségének és hét gyermekének. Clarence “Tango” Butler pedig olyan régóta van beépülve, hogy szinte már jobban bírja Caz fejét, aki egy hírhedt hatalmas drogdíler, mint a rendőrtársaiét. Ennek a három rendőrnek a története fog összekapcsolódni a filmben.

Imdb | Előzetes
928 2 0 Film Izé
Milyen jelek és tünetek utalhatnak érszűkületre? Miért érdemes odafigyelni rájuk?
907 0 0 Pink Izé
Don Diablo & Example - Hooligans (Uncensored HD Official UK Version)
1046 0 5 Zene Izé
karmigran: ez annyira dnb, mint Uhrin Benedek..
k0valik: Szerintem maga a szám nem olyan szörnyű, de nem DnB, inkább olyan house beütése van nekem. htt [...]
vöri: hát ez borzalmas, ez az a zene, amit holnap a viván fogok látni nyehe.
Mind a 5 komment
Harry Potter és a Halál Ereklyéi

Mindenki tudja miről is van szó, a hetedik HP kalandot két részben adaptálják filmvászonra.
Az első rész előzetese:

1142 0 12 Film Izé
kasy: depi01 beküldte a trailer-t felirattal: http://www.youtube.com/watch?v=175T9ceoN3Og
kasy: Igen, több helyen is felmerült ez a dolog. Ráadásul szövegesen is foglalkoznak mindkettővel a [...]
l3azsi: Ez nem az első rész promója szerintem. Amivel indít, az kapásból a végjátékban van, a köny [...]
Mind a 12 komment
Ti berúgtátok volna? :)
1531 1 2 Sport Izé
csete: behát..
Balázs: basszus ez 3 hónapja történt honnét szedted elő?XD
Ilyen kirakatbabákat kötelezővé tennék minden üzletben. ;)
23626 6 50 Izé
Nas: Dehogy! Mondom, hogy nem csak ösztönlények vagyunk. Nyilván átalakul egy kapcsolat, nem lesz ol [...]
plantek: Akkor a házasságok 10-15 év után automata szar kapcsolattá válnak?:)
Nas: Oké, igaz. Vannak, akik eleve kurvák, csak nem tudnak róla... Na, azt hiszem, ezt a témát alapo [...]
Mind a 50 komment
Az erős immunrendszert nem lehetetlen elérni, csak egy kis odafigyelés kell az egészségünkre, és ezzel erősíthetjük belső ellenállórendszerünket, illetve megelőzhetjük és enyhíthetünk az influenza tüneteit.
880 0 0 Pink Izé
Számos olyan növényt ismerünk, melyről köztudott, hogy mérgező hatású. Gyakran fordulnak elő játszótereken, parkokban, kirándulás során, de kertünkben vagy lakásunk díszeként is ártalmas növények, amelyekről nem is gondolnánk, hogy veszélyt jelenthetnek.
1357 0 0 Pink Izé
A magzat a terhesség teljes ideje alatt ki van téve a várandós anya szervezetébe kerülő minden értékes és káros anyag hatásának. Sajnos nem csak a vitaminok, ásványi anyagok jutnak át a placentán keresztül a magzat szervezetébe, hanem az olyan ártalmas anyagok is, mint az alkohol, a drog vagy a nikotin.
1055 0 0 Pink Izé
Vén lányok is megnyalják a fagyit... ;)
9088 3 18 Izé
Balage77: Nekem erről a régi vicc ugrott be: -Miben hasonlít a bungee jumping, illetve ha egy 80 éves, fog [...]
Lisa: Nekem is azonnal az ugrott be :'D
waste: sexah!
Mind a 18 komment
A szemhéjplasztikákról orvosi szemmel
429 0 0 Pink Izé
"Furcsa szagot érzek intim együttlét közben, mi lehet ez?" - Az orvos válaszol
1626 1 3 Pink Izé
caffe: Gyerek ugyan nem lehet, de illatos gyertyát csinálhatok !
Drevway: Füstöl...? :D
Sissi: "Szeretem ha büdös a picsa egy kicsit" :D
Úgy látszik, hogy a brazilok más oldalról közelítik meg a "látványos boksz" kifejezést. :D
1900 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...