REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Felcsúton igen pajzánra vették a figurát az űrlények :)
1173 0 1 Izé
szemantikus: Ha elfordítod a fejed és hunyorítasz, akkor ez bizony egy két gombócos fagyi is lehetne, ami a [...]
Neill Blomkamp sorozatának a második része is ingyen nézhető

Ha lemaradtál volna az első részről ITT olvashatsz róla és meg is nézheted.
1482 0 0 Izé
Biztos jó valamire az a képesség, ha áthúzhatsz egy mérges kígyót az orrodon, csak még nem jöttem rá mire
700 0 2 Izé
VanZant: Imádtam azt a reklámot :D https://www.youtube.com/watch?v=hGsVA6ROuC8&ab_channel=hyppolipot
Ravennë: Az orrodat is tisztíccsa'... de szegény bácsinak szerintem az agyát is kipucolta.
Ha még betörőnek is hülye vagy, nem sok reményed lehet az életben
2818 0 2 Izé
VanZant: Észt lopni nem lehet :D
hawkeye: Ész és értelem....
A Huawei már az okostelefonok utódján dolgozik
1865 0 0 Tech Izé
Azt hittük a TV2-től jön majd az év legjobb híradós bejátszása, de tévedtünk

Mert az RTL Klubról tudtuk meg, mi a hőség ellenszere
3918 0 7 Izé
thiscow: Az a vagany :D de pontosan hol is van ez a forras?
Ravennë: A sörhabokból emelkedünk ki. ;)
VanZant: De a lényeget nem mondta az úriember, hány tüskével, no és milyennel? :P
Mind a 7 komment
Ilyen egy tipikus nyúl viszi a puskát eset
2757 0 2 Izé
zedgilette: Hal általi halál :D
Ravennë: Haláli fejet vág ez a kígyó. :D (ismét bocsesz)
Globális mérteteket kezd ölteni a zsarolóvírus-fertőzés
154083 0 0 Tech Izé
Valahol közép Románia területén, létezik egy igen energikus, balkán-teatro-diszkót (jelentsen ez bármit) játszó banda

Érdemes megnézni, meghallgatni öket (ha te is Béla vagy)
4092 0 1 Izé
Jaca: Én kérek elnézést! http://www.drodd.com/images15/black-l5.jpg
Ez nem photoshop, hanem egy létező kosárpálya Párizsban
1210 0 0 Izé
Még az is a természetebe kívánkozna, aki utálja azt, ha egy ilyen Mini Cooper ihlette kempingben töltheti az idejét
1751 0 0 Izé
Így ismerkedtek az emberek az internettel '95-ben

45 percnyi tömény retró az egész floppy-val, betárcsázós nettel, és olyan böngészőkkel, amikről már valószínűleg mind megfeledkeztetek.
3341 0 0 Izé
Mit csinál az angol, ha elcsapja egy busz?

Hát bemegy a kocsmába meginni egy pint sört! Mi mást?!
3247 0 1 Izé
sztewe: 1. Vagy felhívni onnan a mentőket vagy segítségér menni be 2. Csak enyhíteni kéne a fájdalma [...]
Nehezen lehetne cukibb dolgot találni a madarakat üldöző bébi elefántnál
2242 0 0 Izé
Egy ilyen forgatókönyvért Guy Ritchie sírva könyörögne

Rendőr: Hallotta, amikor kiabáltam magának a hangosba', hogy jöjjön elő?

Bűnöző: Az maga volt?
5224 0 1 Izé
qpci: Ez ugye vicc, és csak tényleg megrendezett. Mert ha nem.....
Az Air Asia X minden utasának ingyen jár a masszázsfotel szolgáltatás
2317 0 0 Izé
Ha a vacsora házhoz jön, köszönd meg neki, és el ne kergesd!
1082 0 3 Izé
VanZant: Kijavítottad? Dicséretes, bár lehet neked van igazad. Így második megtekintésre annak is van [...]
Erunder: Mindkettő értelmes, csak más az értelme, de a te verziód valóban jobb.
VanZant: Ezt elírtad talán el ne kergesd. :)
Kíváncsi vagy, hogyan készítette el az ukrán fotósnő ezt a képet?

Akkor jó helyen jársz!
2487 0 0 Art Izé
Most mi van? Ketchuppal kérték, nem? ;)
3594 0 7 Izé
VanZant: Hú ez durva! :D Nem láttam ezt a filmet.
Dmckayals: Ez ugrott be róla: https://www.youtube.com/watch?v=zgKz84obLMc
VanZant: Erre még ő is berágna :D https://www.youtube.com/watch?v=X3usOlLM_NE&ab_channel=gabor8522&t=0m59s [...]
Mind a 7 komment
Budapesten is építenek moha falat

Ami azért jó, mert ez a 4 méteres cucc annyi oxigént termel, mint 275 fa.
819 0 0 Tech Izé
Régen kaptatok büntit

Ezért most hallgassátok meg Újszászi Józsit, ahogyan a pénzről énekel!
1903 0 2 Izé
zed911: Szolnok, Lovas István u. 6. Paneltömb Pizzéria...
akicker: Igazi falusi suttyók, akik a pénzről énekelnek miközben még ők sem láttak túl sokat. Legal [...]
The Foreigner

Az öreg Jackie Chan Pierce Brosnan-el játszik együtt egy pörgős akció thrillerben.
1380 0 0 Film Izé
Lehetett némi vér az alkoholszintjében ennek a sofőrnek
3395 0 5 Izé
GerzSonka: Nekem is volt ismerősöm, aki így volt vele. Volt.
akicker: Ami inkabb szerencse kerdese, mintsem az o erdeme.
palinkaman: Nekem is van olyan ismerősöm, akiben nem vagyok biztos, hogy józanul is tud vezetni. Alig bír be [...]
Mind a 5 komment
Harry Potter kötet első része tegnap volt 20 éves

Ennek megünneplésére a Facebook kitalált valamit.
760 0 1 Izé
Ravennë: Hála égnek az én ismerőseim még nem fedezték fel ezt a "varázslatot".
Paks margójára

Befejezetlen atomerőmű építkezések.
2833 0 3 Izé
hawkeye: "Gondoltam szeretnétek néha másoktól is posztot látni, nem csak tőlem..." Ez nem vitás, no d [...]
Erunder: Ha megnézed, a linkelt blogger maga küldte be a cikket. Gondoltam szeretnétek néha másoktól is [...]
hawkeye: Na, szépen megyünk lefelé. A linkelt blogger először is megtanulhatna magyarul, aztán némi i [...]
Johannesburg hivatalosan az egyik legveszélyesebb város a világon

Egy fotós szemében viszont az egyik leggyönyörűbb is éjszakánként
3173 0 0 Izé
Benned is minden megállna, ha a csónakod mellett fél méterrel hirtelen felbukkanna egy bálna
2558 0 2 Izé
MDylan: Holly shit!
a janek: Jah,főleg itt a németh zugi holtágban,ahol horgászni szoktunk
Ha a Forma 1 lényege, hogy technikai sport, akkor a pilóták kezdhetik félteni az állásaikat

Ugyanis megérkezett az önvezető versenyautó
2412 0 6 Izé
ninet9: Nem konkretan versenyszimulatorra gondoltam, hanem akar pacman v supermariora. A kiszamitatatlan vis [...]
papika71: Jól picsán kellene rúgni azt az ember,akiben fel bűffent az ötlet hogy egy olyan sportágba aho [...]
shinob: Mezei júzernek elérhető játékokkal mondjuk nem nagyon kell összehasonlítani, ott nagyon sok m [...]
Mind a 6 komment
Hamarosan túlterhelődhet a mélyűri hálózat a sok Mars-szonda miatt
1440 0 0 Izé
Zola, a medencében diszkózenére táncoló gorilla az élet császára ebben a hőségben
1840 0 1 Izé
MDylan: Nagy arc! :)
Megérkezett a jövő hölgyeim és uraim!

Mert mi mást mondhatnánk, mikor már a krumpli is önvezető.
1867 0 0 Izé
Tovább bővült a Programozd a jövőd! program
2372 0 0 Tech Izé
Íme 5 házibarkács fegyver, amivel tuti megnyered az irodai háborút

Vagy elveszíted a munkahelyed.
2087 0 0 Izé
Azt azért nem ajánlom senkinek, hogy ezt a faltörő rakétát a saját kezére erősítse
3117 0 0 Izé
Azt hiszem meghekkelték az Indexet :D

(Avagy, az Indexnek még a 404-es oldala szórakoztatóbb, mint a viccesnek szánt cikkeik. Erunder)
3040 0 0 Izé
A Comedy Central ismét egy zseniális promóval állt elő a Family Guy-hoz
3449 0 2 Izé
VanZant: A néni látszólag meg volt rökönyödve... látszólag ;)
Ditpet: A videó végén elképzeltem Schnell Ádámot és a nénit kutyapózban.... no comment.
Amikor a haverod azt mondja, hogy itt a sarkon pont jó lesz
2960 0 0 Izé
Stronger

Jake Gyllenhaal új filmjéről már az előzetes alapján kijelenthető, hogy erősen Oscar esélyes.
1436 0 0 Film Izé
A valóságban valamiért iszonyatosan nagy hiány van okos bűnözőkből (szerencsére)
5170 0 3 Izé
VanZant: :D
Dmckayals: Ugyan már! Ez három influenzás, akiknek annyit kellett várniuk az orvosnál, hogy épp zárásra [...]
VanZant: Nagyon komoly bankrablók lehettek... Empleado cierra la puerta a tiempo e impide asalto bancario en [...]
Te beülnél emögé a kínai taxis mögé?
4605 0 2 Izé
pumpa: Láthatóan nem ő az egyetlen, aki így közlekedik.
Ravennë: Beülnék mögé... csak egy másik autóban.
Régebbi postok...