REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A kék bolygó

A BBC 8 órás sorozata az első természetfilm, amelyik megpróbál teljes képet adni a világ óceánjainak élővilágáról. Híven a BBC évtizedes hírnevéhez, A kék bolygó mind információ-gazdagságában, mind pedig látványában egyedülálló és maradandó értékű alkotás lett.

Egy kis ízelítő
1022 1 0 Film Izé
Ovibajárós Tuning Barbie járgányok kilencvenkilós rosszéletű ötéveseknek... :)

...na meg persze érett, felelősségteljes felnőtt embereknek! :D
5090 0 14 Autó Izé
invad3r1987: Nagyon király, a probléma csak az h nálunk sose lesz ennyi hó...
yushuf: ez nagyon komoly full south park rally http://www.youtube.com/watch?v=BytHB33JaFk
Skullman: Benzinfaló szörnyek.XD Azért kipróbálnám őket az egyik bevásárlóközpont parkolójában.
Mind a 14 komment
Ovibajárós Tuning Barbie járgányok kilencvenkilós rosszéletű ötéveseknek... :)

...na meg persze érett, felelősségteljes felnőtt embereknek! :D
5417 1 14 Izé
invad3r1987: Nagyon király, a probléma csak az h nálunk sose lesz ennyi hó...
yushuf: ez nagyon komoly full south park rally http://www.youtube.com/watch?v=BytHB33JaFk
Skullman: Benzinfaló szörnyek.XD Azért kipróbálnám őket az egyik bevásárlóközpont parkolójában.
Mind a 14 komment
Már négyszer riasztották eddig a tűzoltókat egy lóhoz Angliában, hogy mentsék ki a sárból, ám mindig ugyanaz a dolog vége: kiderül, hogy a póniló szárazon áll, csak túl rövidek végtagjai. A tulajdonosok már azt tervezik, kitesznek egy táblát: "Semmi pánik, nem ragadt bele a sárba, csak ilyen picik a lábai". :)
4079 4 6 Izé
Cheebeeke: Nagyon aranyos:) Én már láttam ilyesmit, mini shetlandi volt, és nagyon édes :D
Timi21: tacskóló
Skullman: Ja igen a sok lófejű nőre gondolsz?
Mind a 6 komment
Tmsuk T-52 mentő robot
1407 0 0 Tech Izé
Gen
5609 4 3 Izé
hömpörgő: húhhuhúú toplistán feljöttem első helyre .)
hömpörgő: télleg jó gém az utolsó előtti pálya viszont rothasztó nehéz :D még küzdök vele
Mr.T.: Tök jó nyugis gén, vagyis gém :)
Gen
9759 6 30 Game Izé
tomi77: részemről rendben :D
Kolbi: alsó* /// ha így sem megy akkor csinálok képet hogy hogyan kell
Kolbi: ez igaz de ha a középsőket behúzod a védett csőbe, akkor elengedheted őket addig amíg az al [...]
Mind a 30 komment
Cicafarok pendrive
1073 0 2 Tech Izé
mcsoma: már tudom, hogy miért nincs farka a barátnőm macskájának :D
Purple: deejóóó :)))
Élőkép a Nemzetközi Űrállomásról kb. 19:00-tól 7:00-ig, ugyanis ekkor alszanak az asztronauták. Ja és ezen az időn kívűl térképen láthatod, hogy épp merre is járnak, lehet hogy pont fölötted úgy 350 km-rel feljebb. :)
9903 6 8 Izé
Ravennë: Beküldő: norbertvincze www.ustream.tv/channel/10414700 blogs.discovery.com/inscider/2014/01/watch- [...]
Laci: És visznek pótalkatrészeket is a vízregenerálóhoz. Úgy hallottam, hónapok óta pisit isznak [...]
hodosy: várják a discoveryt!!!
Mind a 8 komment
Repo! - A genetikus opera (Repo! The Genetic Opera)

A Fűrész producereitől!
A nem túl távoli jövőben belső szerveket pusztító járvány söpör végig a világon. A borzalmakon, mindenki nagy megmentőjeként, a GeneCo lesz úrrá: a biotechnológiával foglalkozó cég jó pénzért szervátültetést ajánl megoldásként. Ám akik nem fizetnek időben, azokat a cég emberei levadásszák, a szerveket pedig visszaveszik.
Ebben a rút világban, hol az operáltak drogokon élnek, az embervadászok pedig a törvény védelme alatt állnak, egy fiatal lány (családja rejtélyes történetét feltárva) gyógymódot keres ritka betegségére...
Előzetes
1728 0 0 Film Izé
Chicago

Előzetes
A Szeles Város kalanddal és lehetőséggel kecsegtet, ami elkápráztatja Roxi Hartot (Renée Zellweger), és arról ábrándozik, hogy a tánc és az ének végre meghozza a várt csillogást és sikert. Példaképe a híres/hírhedt Velma Kelly (Catherine Zeta-Jones) varietéművész, és a sors iróniájából mindkét nő börtönbe kerül gyilkosság vádjával.
Morton mama (Queen Latifah) összehozza őket Billy Flynn-nel (Richard Gere), a legendás ügyvéddel, aki elvállalja a védelmüket. Mindkét nő tartogat meglepetést a második felvonásra...
Lenyűgöző látvány, ármány, szerelem, árulás és barátság remek zenékkel és tánccal.
Díjak:
2003 - Oscar-díj - a legjobb film (Martin Richards)
2003 - Oscar-díj - a legjobb női epizódszereplő (Catherine Zeta-Jones)
2003 - Oscar-díj - a legjobb látványtervezés (Gordon Sim, John Myhre)
2003 - Oscar-díj - a legjobb jelmeztervezés (Colleen Atwood)
2003 - Oscar-díj - a legjobb vágás (Martin Walsh)
2003 - Oscar-díj - a legjobb hang (Michael Minkler, Dominick Tavella, David Lee)
2003 - Golden Globe-díj - a legjobb vígjáték vagy musical
2003 - Golden Globe-díj - a legjobb vígjáték vagy musical színésznő (Renée Zellweger)
2003 - Golden Globe-díj - a legjobb vígjáték vagy musical színész (Richard Gere)
943 4 0 Film Izé
Alfie

Alfie (Jude Law) igazi szívtelen szívtipró. A nagy nőcsábász hírében álló jóképű angol úriember nem tud ellenállni egyetlen nőnek sem, és szerencséjére - vagy balszerencséjére - alig találkozott még olyan nővel, aki neki ellent tudott volna állni.
Molett, vagy sovány, fehér, fekete, vagy sárga, alacsony, vagy kosaras-alkat, neki egyre megy. A lényeg: becserkészni a napi "áldozatot", irány az ágy, aztán máris jöhet a következő.
Alfie-nak csak egyetlen komoly elve van: ne randevúzz egyedülálló anyukákkal, mert nemcsak egy gondot veszel a nyakadba!
A világ legnagyobb nőcsábászáról szóló klasszikus angol vígjáték legújabb feldolgozásában eredeti filmes megoldásokkal, nagyszerű sztárokkal és rengeteg poénnal találkozhatunk. Nyugodtan mondhatjuk, hogy az Alfie olyan, mint a Szex és New York férfi szemszögből!
Előzetes
689 3 1 Film Izé
Lee88: ez egy állati jó film, magyar szinkronnal ajánlom. Nagggyon nem azt adja amit vársz tőle :D
6TB SSD-vel fél mp alatt indul az Office. Hihetetlen sebesség.
3584 0 10 Tech Izé
Kovi87: Na, ha a Microsoft Office 0,5mp alatt indul, akkor az OpenOffice mennyi lenne? 0,2? :D
X: A gazdasági válságnak köszönhetően most egy kicsit drágábbak az SSD-k.
dani0001414: ja. nem megy neki csak 30fps-el.
Mind a 10 komment
Bunny Invasion

[ második rész ]
4825 3 11 Game Izé
Lolitta: szegény nyuszkók de kellett nekik karrier
tomi77: hát így :)
Swamiji: http://kepfeltoltes.hu/view/090314/111_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Így jártak:)
Mind a 11 komment
Nagy társkereső-körkép

Hogyan találd meg a nagy Ő-t?
946 0 0 Pink Izé
Hogyan válaszd ki a neked megfelelő szempillaspirált?
649 0 7 Pink Izé
TinusSs: Én már megszokásból is vizálló spirált veszek, de annyira én nem szoktam használni max dús [...]
neomatsek: nekem van retró kefés spirál,meg műanyag fésüs,bejön mind a kettő,de valahogy azért a rekl [...]
Éjfélilány: Sztem se jó a vízálló spirál, nekem csomós volt tőle a szempillám, és persze nehéz elmosni [...]
Mind a 7 komment
Ők mertek változtatni! Vajon jól tették? Szavazz!
1693 0 1 Pink Izé
Balázs: drága Scarlet, a szöszi az igazi(L)
Eladó cigányjányok! Na ki vesz belőlük? :D

Még több kép.
16103 2 28 Izé
Tóth József: Most akarok nyitni egy húsfeldolgozó üzemet. Megspórolhatnám a füstölést... :)))
|-=O=-|: Most akkor ez azt jelenti, hogy te nem fogsz venni belőlük? :D
Élien: Vessetek követ rám!!! Rasszista vagyok és utálom a nugátbőrűeket!!!!!
Mind a 28 komment
Álom.net

"A tavasz sikerfilmje megérkezett!"

Asszem erről a ..., erről.., ezt a ..., erről most itt többet nem is írnék, majd egy kommentben.
1852 2 17 Film Izé
Madarinfluenza: Hop téleg 24éves vagyok profilon.Ha már ugyvan ugy hagyom 8D.
sahinel: A mocskot nagyon könnyen átvesszük. Megagáz, retardált celebek, stb. Minden ami egy kicsit is a [...]
dani0001414: Hát ha azért csinálják a nyugta mintájára hogy mások is megnézzék akkor jó. De az ilyen fa [...]
Mind a 17 komment
MC.Marissa - de jó hangja van, baszki. ;)

Hallgassátok, bűnhődjetek. :D
12854 4 60 Izé
Maccoyi: Sikerült is belőni a TOP 10-be a mymusicon. :D
nyehőce: Rajongók száma még mindig csak 2 fő (pedig már 14428-an megtekintették). Vajon ki lehet az a 2 [...]
RoGeR: Bátyám találta valahol én meg mondom neki, hogy fölrakom az izé-re had gyönyörködjetek a h [...]
Mind a 60 komment
Az új Lamborghini? Egyelőre még csak terv a Lamborghini Insecta, de még akármi is lehet belőle! :) (remélem az a szomorú ábrázata nem marad meg).
6561 0 11 Autó Izé
mephistto: Persze, hogy szomorú, hisz nemsoká elfogyik a gázolaj :D:D:D
Purple: ronda kis űrkapszula :D a lila nekem is tecc, de én inkább valami számgépes játékban tudom cs [...]
guti73: HMMMMMMMMMMMMMM. a lila elmegy.................bevásárló kocsinak a Tecsoba' MUHAHAHA
Mind a 11 komment
Az új Lamborghini? Egyelőre még csak terv a Lamborghini Insecta, de még akármi is lehet belőle! :) (remélem az a szomorú ábrázata nem marad meg).
6803 5 11 Izé
mephistto: Persze, hogy szomorú, hisz nemsoká elfogyik a gázolaj :D:D:D
Purple: ronda kis űrkapszula :D a lila nekem is tecc, de én inkább valami számgépes játékban tudom cs [...]
guti73: HMMMMMMMMMMMMMM. a lila elmegy.................bevásárló kocsinak a Tecsoba' MUHAHAHA
Mind a 11 komment
Ez a McLaren Mercedes ( és főszponzora ) mindig kitalál valamit. ;)
905 0 1 Sport Izé
Schabee: ez most fake???
 Az új iPod Shuffle "Magáért beszél", ugyanis, mivel ez a meglehetősen kicsi,4 GB tárhellyel rendelkező készülék nem rendelkezik képernyővel, mint ahogy azt megszoktuk az előző shuffle modellektől is. Ha hosszabban megnyomjuk a középső gombot, ami a hangerőszabályzó gombokkal együtt a fülhallgatóba költözött fel, az iPod elmondja nekünk a szám adatait (Előadó, szám címe, stb.). 
703 0 1 Tech Izé
bungle: "eggyütt" Jajj...
Két gól után már kijár egy nyálas nyalás az ütőnek. :)
517 0 0 Sport Izé
Egy bazi nagy kék bálna.
Elméletileg életnagyságban a monitorodon.
13688 14 49 Izé
eol: Hát... sejtettem, hogy te nem gondolod komolyan, de nem mindenki olyan okos ám mint te :P Ha olyan [...]
mekszamnojz: jajj.... én álmomban nem gondoltam volna hogy ezt kommentem lesz aki komolyan veszi :S :D
eol: Jó az észrevétel, de az életnagyságú azt jelenti, hogy a monitoron 1:1 méretben jelenik meg, [...]
Mind a 49 komment
A 11 leggyilkosabb női mondat! Ezeket kerüld!

Vannak bizonyos helyzetek, amikor jól át kell gondolunk, mit mondjunk a párunknak és főleg, hogy mit ne mondjunk, ha nem akarjuk még jobban kiborítani.
1935 0 8 Pink Izé
Derill: mér szted 11 gyilkos női mondat után te milyen fejet vágnál? :D:D:D
orsyka_001: muszáj:) ha van még kitől, muszájmegkérdezni......:)
TinusSs: Ezt inkább tőlem szokták kérdezni pasik, és én is sokszor a falra mászom tőle. Még ha kedve [...]
Mind a 8 komment
És még mondja valaki, hogy nem a kutya az ember legjobb barátja! :)
10878 11 10 Izé
Devourer: Hát ez De édi nekem is boxerem van és nagyon hűséges szeretia ygerekeket és igazi barát áp [...]
|-=O=-|: :DDD
Tóth József: K... ..! Először nem mertem megnézni, de csak rá szántam magam. Jól átb.....l! :D
Mind a 10 komment
Running Free - Ali Campbell and Beverley Knight

Ezzel a posttal is szeretném terjeszteni az igét, a hazai underground zenekarok népszerűsítését. Mert meg kell valljuk, hogy nem nagyon vannak játszva sehol sem, egyedül az MR2, aki felkarolja őket. Ők az egyik kedvencem. :)
790 1 0 Zene Izé
FUNKTASZTIKUS - Fanyaros (egyperces) Low Budget klip 2008

Ezt érdemes megnézni...:D
1081 5 0 Zene Izé
The Underdog Project - Summer Jam

Egy nagy sláger, remélem mindenki emlékszik még rá...:D
950 4 2 Zene Izé
babyFlash: Ez olyan jóóóó szám:) Tudom, h régi meg minden, de hatalmas:)
gubaera: Ez nagyon-nagy sláger volt,de még most is szívesen hallgatom.
Még hogy a lányok nem szeretik a focit...  :)
1542 0 0 Sport Izé
Through The Eyes Of The Dead - As Good As Dead

Amcsi death metal/deathcore banda a dél-karolinai Florenceből.
506 1 0 Zene Izé
Havranek - Az őrület első napja

Teljesen új formáció, házi felvétel, egy gitáros+egy énekes, aztán ez lett belőle...  Kezdetben, kizárólag alkoholos és egyéb befolyásoltságban együtt jam-elő két ember aszonta egyszercsak, hogy fogjunk egy lapotopot, meg írjuk meg a szöveget, vagy keressünk egy régit(jelen esetben) fogjuk meg a gitárt, játsszunk valamit, ami jól esik. Aztán meg otthon pszichedelizáljuk, aztá lett alter-rock-triphop, bódogság, békesség...
648 0 0 Zene Izé
Chase & Status - Running

Dubstep

2008 októberében megjelent More Than A Lot című albumon található meg.
Véleményem szerinten elég korrekt album, megtalálható raja több zenei stílusú track is (Dubstep, Drum & Bass, Hip Hop), bár ez igen csak érdekes,
hiszen Chase & Status alapvetően Drum & Bass együttes.
587 0 2 Zene Izé
MStipee: Tény hogy leginkább dnb berkekben ismertek, de imádják keverni a stílusokat, meg átmosni a st [...]
cereal_killer: ez az album szerintem is a lehető legjobb összeállítás... nemrég kaptam meg FLAC-ben... elkép [...]
Defiance

A Bielski testvérek - miután elveszítik családjukat - a közeli erdőbe menekülnek az SS elől. Tuvia, a nagyobbik fiú viszont bosszút áll szülei halálán, majd megment pár zsidót a biztos haláltól. Az erdei menedékbe aztán szép lassan szállingózni kezdenek a zsidók, akiknek a létfenntartására megalakul a Bielski brigád. A brigád hirtelen ismert lesz a zsidók közt, így a tábor létszáma rohamosan növekszik. Az élén álló két testvér pedig egyre jobban eltérő véleményen van az életben maradáshoz szükséges alternatívákról...

Előzetes: youtube | apple
957 0 0 Film Izé
A Family Guy egy amerikai rajzfilmsorozat Quahog kitalált városában (Rhode Island-en). Alkotója Seth MacFarlane, aki meglepően sok szereplő hangjaként is közreműködik. A FOX televízócsatorna kezdte sugározni 1999-ben, majd bár 2002-ben törölték a műsorból a sorozatot, a sikeres DVD-eladásoknak és az Adult Swim kábelcsatornán elért meglepő nézettségi arányoknak köszönhetően a FOX 2005-ben ismét műsorra tűzte. Magyarországon a Comedy Central kezdte vetíteni 2008. októberétől.
11407 3 6 Film Izé
Cromex: Pedig a South Parknak pont nincs semmi értelme magyarul.
Sztiki: egyik kedvencem. a south park-kal ellentétben ezt jobban szeretem angolul mint szinkronizálva.
cartz: legjobb sorozat nagyon szakadós:DD
Mind a 6 komment
Kezdő airbrush művész alkotása. Van még hova fejlődni. ;)
9914 1 15 Izé
bandee1219: Ha ilyen volt a modell, akkor viszont jól sikerült.
mekszamnojz: nem tévedtél sokat, hasonlóan nyomja így is :D
Mr.T.: Jah, el tudom képzelni: bungle kikiabál a big footból: nyakakat behúzni!! jövök, bocs, sorry, [...]
Mind a 15 komment
A Boszorkány-hegy (Race to Witch Mountain)

A The Rock néven elhíresült pankrátorból lett színész, Dwayne Johnson egy újabb kaland-vígjátékban mutatja meg tehetségét, amelyet a Disney készített.
Johnson egy taxisofőrt alakít, aki két paranormális képességekkel rendelkező gyerek védelmére kel, akiket földönkívűliek üldöznek.
Magyarországi bemutató: 2009. március 26.

 
1080 0 0 Film Izé
Meztelenül szánkózni hűűű de jó hollárihollárihóóóó... :)
22970 1 7 Izé
Re-Peet: postképen az alsót tolnám síkterepen :D
bigyminyő: Nem fáznak????Brrrrrrrrrr!
Darkshade: Már tudom, hogy keletkeznek a lavinák. Felül: na azt nevezem síbalesetnek.
Mind a 7 komment
Régebbi postok...