REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Származási hely: Made in Hungária!

Itt meg Karsai Zita volt annyira depi, hogy megpróbált öngyi lenni. Tánc közben persze. Szerencsére nem sikerült!
556 0 0 Pink Izé
A fejelés utáni kihomorításon van még mit javítani, de én megadom a 10 pontot erre az ugrásra. :D
1561 0 1 Sport Izé
papaluige: a csobbanás miatt csak 9.65! :DD
Uszodából különleges mozit varázsoltak a napokban London belvárosában: a nézők mentőcsónakokban ülve izgulhatták végig a Titanic című filmet.
2452 0 0 Film Izé
Minden idők 6 legjobb zsírégető tippje - Ha megfogadod biztosan lefogysz!
707 0 6 Pink Izé
Strawberryy: Minden idők legjobb zsírégető tippje, ha megfogadod biztosan lefogysz: Ne egyél!
papaluige: előtte azért sokkolóval üttesd ki magad! XD áááá, belegondoltam és összeszorítottam a se [...]
Derill: akkor az igazi ha serceg...
Mind a 6 komment
A valóság "emészthetőbb" változata. Érdemes átböngészni a lapot, ajánlom az interactive menüpontot ill. a folytatást is!
7779 9 18 Izé
Xavo: hja, és még csak pluszba: ha beleesel egy kénsavas tartályba, futsz utána a koncentrált sósav [...]
Xavo: mintha erről lenne szó. a növényeket (akinek van rá lehetősége) az ember saját maga is terme [...]
atissita: Kedves vegetáriánusok. Sajnos a ti zöldségeitek sem jobb körülmények között "készülnek". [...]
Mind a 18 komment
A merész fotós lány esete a raliautóval.

(Szerencsére egy lábtöréssel megúszta.)
14750 4 33 Izé
madMate: azér a képet megnézném amit csinált! ha csinált :)
blantom: én ezt tudom.. de azért ne mond hogy ez is csak a vezető hibája... am meg én azt modnom h akkor [...]
gézengúz: Ez így van.
Mind a 33 komment
Hiába no, a válság mindenkit elér előbb vagy épp utóbb. Nem kivételek ez alól a legnagyobb dívák sem, akiknek lassan meg kell nézniük, hogy mire költik keserves és verítékes munkával megkeresett millióikat! Nem lehet már ezer dollárt kiadni egy bugyira, vagy négyezret egy pár zoknira, igenis spórolni kell! Nézzük meg, melyek azok a ruhák, amit a sztárok felvesznek, mégis kevesebbe kerülnek, mint 100 dollár! Itt jegyeznénk meg, hogy azért a táskák is figyelemre méltóak, hiszen egy sincs, amelyik ne érne többet 70.000 forintnál!!! Na ennyit a takarékoskodásról!
989 0 5 Pink Izé
Debella: sztem meg cinikus az egész
Macsi: Már bocs, de ez pont arról szól, hogy nem kell százezreket költeni egy jól kinéző gatyóra, [...]
Debella: hát ez nagyon gáz.... az olcsó cuccok is nézhetnek ki jól!!! szánalom ez a cikk, komolyan... m [...]
Mind a 5 komment
A merész fotós lány esete a raliautóval.

(Szerencsére egy lábtöréssel megúszta.)
53919 0 0 Sport Izé
Despised Icon - In The Arms Of Perdition

Kanadai grindcore/metalcore banda.
628 0 2 Zene Izé
Szosztar: A kevés bandák egyike aki igényes HC metalt tud csinálni úgy hogy végig változatos marad!
pepeti: Nagyon jó banda, koncertről sajnos lemaradtam:(
A Románok elfoglalták Magyarországot!

Persze nem kell megijedni! Az eRepublik egy online, böngészőben játszható többszereplős stratégiai játék, amelyben szinte a Föld összes országa játszik. Magyarország is jelen van és nem áll valami jól.

Regisztrálj és védd a hazát, alapíts céget vagy újságot. Lépj be pártokba, szavazz, dolgozz, edzél, vásárolj. Egy alternatíva a valóságra ahol revansot vehetsz a terület elfoglalásokért.
9635 6 32 Game Izé
Erunder: Ha valakinek kell egy q1-es ház, szóljon rám erepen. A Nickem ugyan az mint itt.
Grábor: ezt mire írtad?
tomi77: :):):):)
Mind a 32 komment
Minden vágyam egy ilyen. Ha nem fekete az sem baj.
Tudnám használni. Még a 2 légzsák sem kellene.
A kedvenc típusom, kár hogy a hazai keresetemből nem tellik rá.
Így addig marad a mostani....
Csak az a fránya 4 betű... álom, álom!
33242 3 19 Izé
Zsobi: Denise Milani híres arról, hogy nem mutat meg mindent...pedig már mindenki arra vár!!!
Purple: bungleezapostmármajdnemvolt :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7041
Bali83: Én is bimbit akarok! Tegyél fel bimbis képet!!!
Mind a 19 komment
Egy durva ralis baleset 2008-ból. :O
1594 0 0 Sport Izé
Szegény Bango  nem lesz a gyűrűk ura az biztos. :)  
933 0 0 Sport Izé
Egyre több és jobb sorozatot készítenek világszerte és egyre többen vagyunk, akik nonstop ezeket nézzük. Itt megtaláljátok az összes létező sorozatot. Keresgéljetek, töltsétek és nézzétek.

Remélem mindenki talál magának valót! Ja és írjátok a kommenekbe, hogy ki mit néz!
2601 4 7 Film Izé
loreal: Született feleségek - kedvenc :) , Sex és New York, Két pasi meg egy kicsi, Jóbarátok, Vészh [...]
NoNickName: Twin Peaks, Szex és New York, Jóbarátok, Star Trek, Csillagkapu, Jericho, Firefly (nagy kedvenc!) [...]
Izzie: huh, ha én felsorolnám, hogy miket nézek, azt lehetne jó pár oldalon keresztül olvasni:DD Igaz [...]
Mind a 7 komment
Pay It Forward ( A jövő kezdete)

Hát ez tényleg dráma, nagyon megható vége van. Haley Joel Osment pedig a valaha volt legtehetségesebb gyerekszínész.
580 3 2 Film Izé
Forgi: Kevin Spacey pedig az egyik legjobb színész (7. K-pax, Ha ölni kell...) A srác pedig tényleg na [...]
csillaghal: ez tényleg gyönyörű film! A katarzis szószerinti definíciója szerintem!
Az easy század (ejtőernyős alakulat) története a II. világháborúban. Ez az HBO saját gyártású sorozata (elég régi), ami már önmagában garancia a minőségre, hát még ha tudjuk, hogy  Steven Spielberg és Tom Hanks közreműködésével készült.

A főcíme és a hivatalos előzetese.
798 1 4 Film Izé
Zsobi: Nagyon jó sorozat! Megvan mindegyik rész és ha nagyon nem tudom mit csináljak itthon tutti, hogy [...]
Menyet: Tényleg jó, csak ajánlani tudom. :)
Erunder: Te miről beszélsz? :DDDDD Tényleg én tévedtem bocs, javítottam.
Mind a 4 komment
Íme a tökéletes ruha a gazdasági válságban! Megmutatjuk!
1053 1 1 Pink Izé
Purple: lefogadom, hogy olcsóbban veszek meg 100 ruhát, mint ezt az egyet :D
Az Alkonyat (Twilight) Stephenie Meyer azonos című regénye alapján készült. Új Hold (New Moon) címmel jelent meg a regény folytatása, melyet szintén feldolgoznak, 2009 novemberében érkezik.
További két regény jelent meg, Eclipse és Breaking Dawn címeken.
1134 2 4 Film Izé
Erunder: Akkor már inkább a kommentet töröld
kasy: Nah, úgy látszik kétszer küldte el. Én meg jó akarattal átdolgoztam és kiraktam. pff. Lehet [...]
Erunder: esztike:) küldte: http://origo.hu/filmklub/20091030-25-millioan-lattak-az-alkonyat-ujhold-elozetese [...]
Mind a 4 komment
Byron Ferguson, aki méltán érdemelmé ki a  "napjaink Tell Vilmosa" címet.
852 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Jogos és igaz amit írsz. Én igazából a pontos célzás miatt írtam Tell Vilmost. Nekem Robin H [...]
Kyp Durron: Talán inkább Robin Hood-ja mivel Tell Vilmos számszeríjat használt.De egyébként durva.
Tavasz, Nyár, Ősz, Tél... és Tavasz

A csodálatosan szép természeti képek, a beszéd szinte teljes hiánya rendkívüli módon lelassítják a film menetét, és a 105 perces hosszúság sokkal inkább három órának tűnik, de a nyugalom és szépség, amit a film nyújt, kárpótolja a nézőit.

Port
431 1 0 Film Izé
Infestation

Kicsit "bogaras" film, de muszáj megnézni.
553 1 5 Film Izé
Decoy28: szerintem ez ilyen vígjáték-(horror) féleség mint a Haláli Hullák Hajnala vagy talán a Vaska [...]
Chamy: öööö, ez inkább vígjátéknak tűnik nekem...
Erunder: áááááá észre se vettem :D
Mind a 5 komment
Megoldódott Prawo Jazdy rejtélye
7963 3 15 Izé
Zsobi: Bocsi...NEM A MAGYAR rendőrők voltak a feljelentők!!! Az ÍR rendőrség munkatársai tettek fel [...]
Mr PIMP: Én most kaptam a hírt, hogy a magyar rendőrök 2 éve nyomoznak egy bizonyos "Driving Licence" ne [...]
peanut: Miért van a rendőr fején szappan? Mert hülye....
Mind a 15 komment
My Bloody Valentine (Véres Valentin)


Egy talán még ebben a hónapban mozikba kerülő 2 és 3D-s kiadásban elkészült horrorfilm.
Ha végre egy ilyen film is bekerül az itthoni IMAX mozikba akkor már érdemes lesz elmenni.
852 0 2 Film Izé
Decoy28: :D:D:D:D:D...na egy embernek már biztos tetszett
csicsilla: váááááááááááá voltam rajtan és mikor is haha pont Valentinkor :S de nem azért mert val [...]
Az Esti Showder japán megfelelője. Hát nem szimpatikusabb az ottani műsorvezető? :D
6632 3 2 Izé
TeamCo.: EEEEZ mekkora naaagy. nagyon atom.
Wald: de sokkal
Fear and Loathing in Las Vegas (Félelem és reszketés Las Vegasban)

Aki vadállatot csinál magából az megszabadul az emberi lét fájdalmától
746 4 13 Film Izé
CRaPtRaSH: ja és "nyanyanyanyanyaaaaaa" :D
CRaPtRaSH: én imádom Deppet, és azt hittem nem fog tetszeni a film... de mégis. alapmű egyrészt, másrés [...]
Blood & Chocolate: az az igazság h imádom Johnny-t .. de ezt a filmet én se tudtam végignézni... egyszer rábíro [...]
Mind a 13 komment
A Simpsons család legújabb főcíme. (mellesleg sztem az eddigi leghosszabb is:))
1108 1 3 Film Izé
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=AOi5OF7gAiM
Blood & Chocolate: Szerintem is :P hehe
Mo: Ez nagyon jó :)
A Hófehér (1983) Nepp József egész estés, nem elsősorban gyermekeknek szóló rajzfilmje, amely a Macskafogó mellett a hazai rajzfilmtörténet egyik legendás, nemzetközi sikert aratott darabja. Ez az alkotás hozta meg Nepp József számára az életműdíjat a Giffoni Nemzetközi Filmfesztiválon 1984-ben. A Hófehér, mint címe is utal rá, Hófehérke örökbecsű történetének némileg elferdített változata, paródiája, amely jó adag alig érezhető fricskát is tartogat a magyarországi 1980-as évek világának.

Nem tudom ki mennyire ismeri, de ajánlom mindenkinek! Engem nagyon megfogott a képi világa, a szereplők, a sötét középkori hangulata és a humor, amit képvisel.

A film többi darabja: 2 3 4 5 6 7 8 9 10
776 1 17 Film Izé
pepeti: Pont tegnap láttam egyet a tescoban, ha lesz pénzem beruházok rá lehet:)
Purple: nekem régen videókazin volt meg felvéve, aztán az nemtom hova lett, és igazi hajtóvadászat vo [...]
Bero: nekemis ott díszeleg a dvd gyűjteményem közt ez a remek film! :) nem linkelve kell megnézni [...]
Mind a 17 komment
Twilight-Alkonyat,még novemberben játszották nálunk,de még meglehet tekinteni!:)
A történet röviden annyi,hogy a vámpír beleszeret a halandóba...innentől sejthetitek:)A film alapja a Stephenie Meyer által alkotott könyv.
990 2 3 Film Izé
ildikeee6: Én is így vagyok vele... Sosem olvastam.... de miután megnéztem az Alkonyatot kíváncsi lettem [...]
Balázs: de minek?!
Aislinn: A film miatt olvastam el a 4 könyvet, nekem nagyon bejöttek. Majd márciusban kezdik el forgatni a [...]
Hadd osszam meg veletek a kedvenc filmem kedvenc jelenetét! :) Szerintem kötelező darab lenne mindenki számára.
1365 0 6 Film Izé
Balázs: szeressem:)
Geist: Szerintem a vérengző fenevad nyuszika a legdurvább rész :) Hát igen, ha a hülyeség fájna, ak [...]
snake6: be kaki
Mind a 6 komment
Mechanikus narancs (A Clockwork Orange)

Egy magát kultuszfilmé kinőtt '70-es évek beli műremek. Stanley Kubrick hihetetlen rendezése a látványvilág és a zene tökéletes egyvelege. Kihagyhatatlan. Aki nézi vagy nézte a Heroes-t, az talál benne egy ismerős arcot. :D
668 1 0 Film Izé
Akik a múltkori gyorskaja után még éhesek maradtak, azoknak itt az ízletes, ropogós skorpió kebab. Élve pálcikára húzzák az ízeltlábúakat és kisütik, mmmm... :D Még szerencse, hogy a Négy Mancs nem foglalkozik nyolc lábúakkal. ;)
Jó étvágyat!
2033 1 1 Izé
emgé: valaki védje meg szegény skorpiókat!:D
Szexi fehérneműk - egy bébz post nem csak férfiaknak. ;)
42070 16 44 Izé
TeeJay: hát én meg az összesbe szívesen látnék pár csajt :) főleg a nyitott rucikba :D
mumus: azert az a barna-fekete csikos nem rossz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mammut: Azt írtam, hogy "amit normális ember be is lát". A sok vásárolgatós picsa vegye csak feleslege [...]
Mind a 44 komment
A ratyibirodalom visszavág.
2697 3 3 Izé
Balázs: úgyis csak klónok:P
bustard: Egyetértek. Nemtom miféle buznyák találta ki, node pénzt kérni egy ilyenért... LOL
Schabee: ezt a gusztustalanságot
Archer

(úgy rémlik ez már volt, bár nem találtam meg - Errtu)
4091 1 3 Game Izé
asciimo: 30adik pálya után már unalmas volt...
Grábor: sztem se votl mert én rákerestem és nem találtam ilyet
Kolbi: a game izé-n nem volt csak a sima izé-n :)
Lamb Of God - Set To Fail (Official Video)

A február 24-én megjelenő Wrath című albumhoz elkészül az első videó. Az album alcíme lehetne az is, hogy "tökösebben mint valaha" :D , év album gyanus, de amíg nem ismerjük a Mastodon, Chimaira és Static-X albumokat nem mondok semmit. =)
575 1 14 Zene Izé
The_Nameless: sztem sokkal szinvonalassabbak mint mas ilesfajta metalcore,hardcore eggyutes marmint az isten baran [...]
grisin: most máá toom millen jook
fadam: http://www.youtube.com/watch?v=Bd2LfMHivRE
Mind a 14 komment
A pesti prosti... :D
16805 6 56 Izé
Csaba29: Vagy van meg jobb oldal ahova feltehetned az orosz kollegákkal nem mindig olyan konnyű a szóért [...]
Csaba29: Probald meg a http://www.liveleak.com hatha jo lessz
sariatti: A videó nem elérhető. Erről lecsúsztam...
Mind a 56 komment
Maybeshewill - Not For Want Of Trying

A 2005-ben alakult leicester-i banda instrumentális-post-rockos-electronicás zenében nyomul, csak ajánlani tudom mindenkinek (legfőképpen a Not For Want Of Trying című albumukat). Enjoy.

Wiki, májszpész, satöbbi.

Még számok:

He Films the Clouds Pt.2

I'm In Awe, Amadeus!

Last Time This Year

Seraphim & Cherubim
618 0 1 Zene Izé
vandk: info: új album júniusban Sing the Word Hope in Four-Part Harmony címmel! tessék csekkolni!
Ahogyan az A.C. is "megénekelte" ...   Először mindenki béna... :)
670 1 2 Sport Izé
M.Andreas: Van kitartása... :)
Maccoyi: A Cotton Club Singers közremükődésével énekelte meg persze az A.C.. :)
Nézd meg az alsónadrágját, megmondjuk, milyen!
3011 0 9 Pink Izé
Mmiray: De mennyi móka forrása lehet az a középső :D Pl mi alapján választ méretet? Mert ha feláll [...]
Loreley: Megnézném meddig szenved azzal , hogy belemenjen abba kis hálózsákba! :)
Kiki21: Ez a középső kép megbabonázott..:D
Mind a 9 komment
Mc Pita Ramos - Melódia
Gyerekek ez szét fog csapni!! MC Pita megint alkotott! Szerintem az eddigi legjobb száma! Érdemes meghallgatni!!
1354 0 13 Zene Izé
dns87: Nem akartam írni télleg mert nekem se a kedvenc előadóm, de a kevés dolog közül amivel fel le [...]
eerix: Eleinte nem nagyon tetszett az amit Pita csinál, de mára megbarátkoztam vele :) A szöveg nagyon [...]
biokaja: ;)
Mind a 13 komment
Régebbi postok...