REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy kis történelem óra: Kitalált középkor, avagy Pap Gábor művészettörténész előadása Herbert lllig elméletéről, miszerint 300 évvel meg lett hamisítva Európa története, és ez hogyan befolyásolta a történelem alakulását.

A videó 7 részletbe lett feltöltve, meg fogjátok találni.
4883 13 6 Izé
Luflee: En orulok, hogy kikerult ide ez a post :) Amugyis szeretem Pap Gabort, de itt eddig nem volt jellemz [...]
tjunior: csak az első videót néztem de már abban is vannak ellentmond magának az előadás tartója neke [...]
Rayvanur: Az a baj az összesküvés elméletekkel, hogy sosincs végük.
Mind a 6 komment
A nagy Actimel próba. :)
4836 1 22 Izé
bandee1219: http://oddee.com/item_96875.aspx
bungle: Giant rat caught in China http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/china/4688453/Giant-rat-cau [...]
varazs: Jèè, èn meg azt hittem, hogy èl, csak beszorult a feje..actimel okozta a hal [...]
Mind a 22 komment
Kössz apa. :D
12204 4 13 Izé
varazs: Vàà, ez jò volt! Hogy eltakarta màr a kiscsaj a kameràt! :DD
varazs: Itt most ki kit zavart meg?
Schabee: hát ez kész :D
Mind a 13 komment
Újabb Tranformers 2 előzetes, csak ezúttal HD minőségben, valamint kaptok egy újabb X-Men Origins: Wolverine videót!
7331 4 4 Izé
Belkar: must see :)
Abdel Kader: Kiváncsian és feszülten várjuk :D
Wald: az a poz XD
Mind a 4 komment
A memória örökölhető
380 0 1 Pink Izé
boci: dédimnek, nagymamámnak rossz memóriája volt.. apukámnak is az van.. és én ezt örököltem :) [...]
Kössz apa. :D
12262 0 1 Sport Izé
superxaba: elég hamar elhúzta a öreg a belit...
Sütés-főzés napenergiával - jól jöhet még, ha kidől pár villanyvezeték pár centi hótól és az ukránok újra elzárják a gázcsapot. ;)
4821 1 7 Izé
PyrO: Haverom édesapjának volt egy hasonló ötlete, csak fémcsővel, és vizet melegített volna vele [...]
Mr.T.: Ahogy nézem vissza is tolatott párszor :D
neophyte: szerintem meg elfékezte az arcát egy busz :D
Mind a 7 komment
HAW - The Free Ride of the Workhorse

A Stereochrist és az Igor tagjai által összehozott stoner/sludge/doom projectbanda. 2008 októberében alakultak, zenéjükben saját elmondásuk szerint a Kyuss, Mastodon, Crowbar, Led Zeppelin és még sok más hatás megtalálható. Kíváncsian várom a teljes albumot.
487 0 2 Zene Izé
weedjay: uh bazdmeg, ez naaaagyon beton! szeptemberben pesten a redhell-ben lesz funerall of doom feszt, ok i [...]
pepeti: Közben Makó Dávid kilépett a Stereochristból és a HAW lett a főzenekara. Szerintem nem felté [...]
Ha neked még nincs embermosó készüléked, akkor... nem is lesz, mert nem gyártják és sajnálhatod is, mert marad a sárga gumikacsa és a hátmosó kefe. XD

Az 1970-ik évi osakai világkiállítás alkalmával mutatta be a japán gyártó fura mosógépét. A tisztulni vágyó egy létra segítségével juthatott fel a mintegy két méter magas mosógépre, ami röpke negyed óra alatt kimossa, megszárítja a benne ülő alanyt, sőt mind e közben még maszíroz is!

Még több kép a japán oldalon.
2607 1 1 Izé
Mr.T.: Embermosó készülékről valahogy a hullamosás ugrott be. Az lehet még egy népszerű szakma.
Euróvíziós botrány: Hans Blomberg német műsorvezető nézők millióinak szeme láttára élőben simogatta csinos társának a mellét.

Cikk a Hír Izén.
14014 2 23 Izé
Fireblade1000: olyan volt, mint 1 beállított jelenet. műbalhé
bungle: Lehet így nőtt fel a műsorvezető: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35702
TeeJay: még ha igazi méretes melle lett volna a csajnak meg is értem hogy megfogta, na de ezt az átlagos [...]
Mind a 23 komment
Pillangókés stílusú űrtoll
Állítólag működik fejjel lefelé, dermesztő hidegben, víz alatt, de még az űrben is.
4895 2 11 Izé
freee2: na erről csak annyi a véleményem,h valaki nem akarja feltalálni az olyan wc-papirt,ami mindenho [...]
dani0001414: Nekem valami oyasmi elképzelésem van elsőre működésével kapcsolatban hogy a gravitációs er [...]
eol: Félig urban legend: http://www.urbanlegends.hu/2005/05/05/urtoll-vagy-ceruza/ Az amcsik is ceruzát [...]
Mind a 11 komment
Lista! Te melyiket választanád a legsármosabb sorozat sztárok közül?
1252 1 32 Pink Izé
Ritu: = a pasid nézi miket kommentelsz :D Nem baj, értjük mi :D :D
Mmiray: Az első palinak van ám egy feje :D Nekem a leginkább Jared Padalecki jön be, de igazából nem t [...]
Mr.T.: :)
Mind a 32 komment
Akiknek a "husibbak jönnek be" - avagy találd ki melyik a mi kis házikedvencünk: gézengúz.
6368 1 29 Izé
gézengúz: Sőőt. Nagyon jó.
Derill: első 2 képen a néni nem duci hanem pontjó
Derill: bazeg ez a melltartó már nem push up, pick up....
Mind a 29 komment
Nem, nem szállta meg az ördög a nénit, csupán csak a repülőjét késte le.
8411 2 12 Izé
gurbli: Lapáttal helyrehoznám az idegrendszerét! Hisztis picsa!
szaki77: otthagynám és lelépnék kocsonyázni :D http://miskolc.oldala.biz/
gergeli.: én is így balhéztam kb 2 éves koromba :D na jó, nem japánul, de így :D
Mind a 12 komment
Ping-pong macsek. :)
4419 1 4 Izé
Maccoyi: Picit fura valóban, de demo verziót nem találtam belőle. :D
Erunder: Nektek nem fura egy picit h mindig a baloldali kisebb gyerekek rontja el és mindig az asztal jobb f [...]
Éjfélilány: aranyos :)
Mind a 4 komment
Vészhelyzet esetén megnyomni! :D
15736 9 9 Izé
DangerGirl: Bakker kegyelmezzetek!!! Mit vétettem?
Syra: Ez marhajooo :D ha 100x nem nyomtam meg akkor egyszer se XD
Belkar: nem vagy egyedül...
Mind a 9 komment
Short path puzzle - találd meg a legrövidebb utat!
3026 0 0 Game Izé
Néhány fiatal elég elképesztő akrobatikus mutatványai, pl. gyűrűn, rúdon és még sok más helyzetben...
919 2 1 Sport Izé
Mr.T.: Azta durva mindenit, nagyon komoly.
Az Amerikában igen nagy népszerűségnek örvendő Indy Car sorozatban részt vevő Danica Patrick pilótaruha nélkül...

Pár kép még látható itt is.
Egyes információk szerint 2010-ben debütálhat a Formula1-ben is. =)
1369 0 5 Sport Izé
M.Andreas: Én kevésbé tartom valószínűnek, jó neki az IRL-ben... :)
tsabyka: 2 éven belül a Formula 1-ben fog versenyezni...
Balázs: ebben a ruhában meg ebből a szögből olyan mint a predator de am gci jó nő=)
Mind a 5 komment
Prong - The Banishment (megj.: Fűrész 5-ben hallható zene)

Los angelesi Industrial/Hardcore/Nu metal banda.
628 1 0 Zene Izé
Ping-pong macsek. :)
4055 0 1 Sport Izé
M.Andreas: Ez a macska nagyon necces... ;) :DDD
Topless csajok az égből. :)
15272 3 12 Izé
bungle: Gerisson, ha nem kapnád meg a levelem: köszi a postot, de ez már volt. :)
republic666: még jó ,hogy a nyomáskülönbségtől nem durrant ki az a sok szilikon!!!!!!!! ;)
tsabyka: Akkor pontosítanék: maga a történet volt zseniális.
Mind a 12 komment
Steven Meisel fotói
4348 0 1 Art Izé
mephistto: Ötletesek :)
Steven Meisel fotói
4790 3 1 Izé
mephistto: Ötletesek :)
Most már értem, hogy miért akar(t) annyira Beckham Milánóban maradni. :D
523 0 0 Sport Izé
Aki felül szeretne lenni – szakmai értelemben véve, annak a hatalommal mesterfokon kell tudnia bánni. Ez a karrierépítő nőkre különösen igaz kell legyen.
368 0 0 Pink Izé
Dobj egy macit! - Miskolci jéghokisok akciója

Így néz ki Amerikában egy ilyen esemény.

Frissítés: Miskolcon pedig így néz ki egy ilyen esemény. :)
889 0 7 Sport Izé
kristof18: én a miskolcin ott voltam és 1 maci km. 700 ft
Maccoyi: Ugyanezt gondolom. Respect a szervezőknek és az adományozóknak is. :)
M.Andreas: Szép, hogy nálunk is bejött azért valamennyire a dolog, pláne azt tudván, mennyibe kerül egy- [...]
Mind a 7 komment
Az iciri-piciri szobamalacka egy napja. :)

Minimalacos képek itt.

(Papaluigenak gasztronómilag nem ajánlanám a malacot, mert ebből a példányból nincs kikódolva a visítás. ;D)
9210 3 25 Izé
Prototípus01: mostmér mondasz iet? nézdmeg sok felnött férfi még mais él
Sissi: Most még édes de ha felnő büdös disznó lesz és jól levágják
BlueD: megtaláltam az anyuciját :D : http://www.metacafe.com/watch/yt-QRqXSinHNHw/pot_bellied_pig_in_verm [...]
Mind a 25 komment
Keith Thompson oldala. Emberünk sci-fi, fantasy és horror témákban rajzol, méghozzá igen jól.
10643 1 8 Art Izé
K.G.B.: Hát igen! Tud valamit.... :D Le a kalappal! Remélhetőleg lesz még.
spidi: Nagyon komoly ezek a rajzok!!
szomoja: nagyon komoly!köszi a postot!
Mind a 8 komment
Keith Thompson oldala. Emberünk sci-fi, fantasy és horror témákban rajzol, méghozzá igen jól.
10640 14 8 Izé
K.G.B.: Hát igen! Tud valamit.... :D Le a kalappal! Remélhetőleg lesz még.
spidi: Nagyon komoly ezek a rajzok!!
szomoja: nagyon komoly!köszi a postot!
Mind a 8 komment
Mit tesz veled a szerelem? Csillagjegyed megmutatja
970 0 0 Pink Izé
Ezt a menetet a bíró nyerte. :D
1127 0 0 Sport Izé
Az apa 13 éves, az anya 15.

A cikk magyarul itt és itt.
10950 1 63 Izé
bungle: DNA tests show boy-dad Alfie Patten is NOT the daddy http://www.mirror.co.uk/news/top-stories/2009/0 [...]
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35860&c=-1&s=dd&p=1
Sissi: Persze aztán nekem is leesett, hogy nem így értetted a régen szót:)
Mind a 63 komment
Joydick! Elnyűhetetlen, megunhatatlan! Az örök játék, nem csak férfiaknak! ;)
5938 1 1 Izé
Mistyc: ... mindig csak a szex, meg a szipu ...
Graveworm - Drowned In Fear

A Graveworm egy olasz zenekar, melynek története még 1992-ben kezdődött. Anno death metallal kezdtek, aztán másztak el a gótosabb, blackesebb hangzás sajátos keveréke felé, ami sacc ma jellemzi hangzásvilágukat.
701 2 1 Zene Izé
gizmo: gyönyörű!!!!!!!!!!!! B-)
Durcizni megéri?
887 1 13 Pink Izé
Strawberryy: :P
Hada: nemtom már honnan a kép, a gugliban találtam...
Derill: pf pf pf ezt megsehallottam:D
Mind a 13 komment
A Trópusi Vihar c. film pár zenéje. Állati film, király zenékkel:)Ajánlom mindenkinek:D

The Crytal Method - The Name Of The Game

The Temptations - Ball Of Confusion

Creedence Clearwater Revival - Run Through The Jungle

Enigma - Sadeness pt1

The Edgar Winter Group - Frankenstein

Brandon T Jackson - I Love Tha Pussy

Ten Years After - I'd Love To Change The World
1398 1 4 Zene Izé
Balázs: Purple lécc http://www.youtube.com/watch?v=3VVuMIB2hC0
MStipee: Első link el van szúrva, +1 t, -1 w, és még úgy sem jó ha átjavítom :S Mellesleg nagy film, [...]
Balázs: én se xD
Mind a 4 komment
A "kis hableány".

Sirenomelia (Mermaid Syndrome)
10434 2 49 Izé
Mr.T.: http://www.etsy.com/listing/55745323/handmade-knitted-mermaid-sleeping-bag
focuskoma: Látom megoszlanak a vélemények. Tisztában vagyok vele, hogy másképp gondolkodok, mint az átla [...]
Errtu: Megválaszolni valóban nem fogjuk, de az utolsó mondatod had ragadjam ki. :) Kicsit lejjebb írta [...]
Mind a 49 komment
Az álla elárulja, hogy meg fog-e csalni
914 0 2 Pink Izé
Attila: Tetszik a postkép! Főleg, hogy a cikkben a női állakról van szó! :P
Dott: na f*sza! Az pasimnak kecskeszakálla van,més soha nem láttam az állát.Ő se már vagy 16 éves [...]
Végre befutott az új Quentin Tarantino film, a második világháború ideje alatt játszódó Inglorious Bastards előzetes kedvcsinálója, melyben szó szerint nácikra vadászik Brad Pitt különleges, zsidókból álló csapata.
8820 3 132 Film Izé
kovacslacka: 2 marhajó videó a forgatásról: http://origo.hu/filmklub/20100317-pillanatok-quentin-tarantino-be [...]
kovacslacka: sok új poszter jótékony célra: http://filmfobia.hu/archives/2010/02/18/The_Lost_Art_of_Inglourio [...]
feriahegyrul: kosz h kijavitottatok es bocs az uccso kommentert.
Mind a 132 komment
Régebbi postok...