Zulu, a szurikáta és Yakira, a gepárd kölyök karácsonyi lázban :)
3455
0
Izé
Soha nem látott felvétel került elő a „Fenyő” gyilkosságról! ;)
5502
0
Izé
A Porsche újra gondolt a szegényekre és megteremtette a világ legnagyobb kültéri LED tévéjét, a C SEED 201-et. :)
5566
0
Izé
Silent Night :D
4173
0
Izé
A doboz továbbfejlesztett változata :)
10225
0
Izé
Megpróbáltak kinyírni egy Volvót! :D
8426
1
Izé
Megpróbáltak kinyírni egy Volvót! :D
10776
0
Autó Izé
Gwen Murphy "kényelmes" cipellői
717
1
Art Izé
Kiskarácsony, macskarácsony :)
5630
1
Izé
Emlékeztek még az
omegle.com oldalra? Éveket kellett várni, hogy megérkezzen a magyar változata is.
7953
3
Izé
The Spirit of Christmas
cyriak volt oly' kedves és gondolt ránk az ünnepek alkalmából!
5572
1
Izé
Karos szék ;)
4027
1
Izé
Zoltan! *pop pop*
Én kíváncsi vagyok arra, milyen lehet amikor elesik?
6588
0
Izé
A világvége utószele
„Sok hülye!” – gondolta a világvége estéjén Szidónia, mintha elfelejtette volna: néhány hónappal ezelőtt ő is azt fontolgatta, mi legyen az utolsó vacsora. December elején viszont világossá vált, hogy nem telik a tervezett pezsgőre és kaviárra, így inkább hagyta magát elterelni spirituális irányba.
466
0
Pink Izé
Ömlesztett sajt. Azért nem állati jó, mert nem jó!
Az ömlesztett sajtért meg bocs, de ez jutott eszembe.
5590
0
Izé
Agyakat digitalizálna
Ray Kurzweil, a Google új főmérnöke
2741
0
Izé
Ha már nem megy a szex, be kell rúgni? ;)
3913
2
Izé
Down-kóros kisgyerek és egy labrador barátsága
+ bonus hír:
A kutyakölyök szaga mentette meg a Down-os fiút
7852
0
Izé
Orbán Viktor a tandíjról :)
3629
0
Izé
Simon & Fartfunkel: Sound of Silence remix ;)
4357
0
Izé
Hamarosan itt az év vége, így megjelentek a különböző videómegosztó oldalakon az idei év legnagyobb slágereiből készült megamixek ill. mashup-ok. Kommentbe jöhetnek az általatok talált zenék, videók is!
Még pár király mű:
Philizz Video Yearmix 2012
DJ Earworm Mashup - United State of Pop 2012
Robin Skouteris - PopLove 2012
Mass Mega Mashup 2012
2350
2
Izé
Szökés egy chicagoi börtönből
Fotók
9373
0
Izé
Gepárd futtatás (hogy ne legyenek olyan kövér cicák, mint az előző videóban lévő ;))
4305
0
Izé
„Csak aludjatok el este...”
4464
1
Izé
3266
0
Izé
Lázadnak a decemberi ifjak
„Voltam ám tüntetni a tandíj ellen! Szégyellheti magát, aki nem…” – nézett végig a romkocsma asztaltársaságán Klotild. Csak azért hozta fel a témát, mert epedve várta, hogy megveregessék a vállát, amiért már húszévesen ilyen jó kis érdekérvényesítő állampolgár.
509
0
Pink Izé
2012 képekben - 1. rész
7644
1
Izé
Ezért kell jól felhízlalni a gyereket! ;)
7392
2
Izé
Samsung karácsonyi kirigami
1794
0
Izé
Samsung karácsonyi kirigami
1956
0
Art Izé
Kim Beom fájdalmas művészete
4978
0
Izé
Kb. másfél hete egy szervezett, Budán autókat fosztogató motorosbanda egyik akciója fordult tragédiába, a kirabolt autós hölgy a pénzzel teli táskája után eredt kocsijával, üldözőbe vette a motorost, akivel a Kolosy térnél ütközött. A motor utasa leesett és életét vesztette. Mit tippeltek, elítélik a nőt?
8781
0
Izé
Tyler Durden karácsonyi világítást szerelt Brightonban ;)
2679
1
Izé
GoAmateur - csak mert nem lehet mindenkinek
ilyen kütyüje! :D
3464
0
Izé
Kubai ritmus, a vérem hajt,
Csábít egy érzés, mi fogva tart,
Tudod, hogy nem lesz több tévedés!
Vad ez nyolc láb, de túl kevés!
Na, mi van öcsém?!
3371
0
Izé
„Kell egy kis áramszünet, időnként mindenkinek...” :)
6330
0
Izé
Biztos emlékezetes marad a parti! ;)
Sarah a 15. szülinapját szerette volna emlékezetessé tenni egy, a legközelebbi barátainak tartott összejövetellel, de végzetes hibát követett el: a találkozó helyszínét és időpontját közzétette Facebook-oldalán. Mivel nem volt még túl gyakorlott a közösségi oldal kezelésében, a meghívást nem titkosította, így arról bárki tudomást szerezhetett. És szerzett is! Alig egy órával a parti kezdete után a lányokat felügyelő édesanya, Esther újabb kopogtatásra nyitott ajtót. A ház előkertjében, és az utcán addigra 500 fiatal gyűlt össze, akik azonnal benyomakodtak a házba, kezükben több liternyi alkoholt rejtő szatyrokkal. Esther és az ünnepelt Sarah is csakhamar házon kívül találták magukat, visszajutni már nem tudtak, a rendőröknek is csak másfél óra alatt sikerült „megtisztítani a terepet" a behatolóktól. A felmérések szerint nagyjából tízmillió forint értékű kárt okoztak, amit senki nem fog Hines-éknak megtéríteni.
Magyar cikk.
Egy hasonló eset kapcsán készült film:
Project X (meg a kommentben egy másik ugyanilyen sztori).
6342
0
Izé
CataCombo Sound System - koporsó hifi kedvelő halottaknak!
2265
0
Izé
Pit Bull „Herrier” :D
Korábbi hasonló videó
5005
1
Izé
Megölt 27 embert, majd magával is végzett az amerikai történelem egyik legsúlyosabb iskolai lövöldözésében egy 20 éves ámokfutó. Az áldozatok nagy része 5-10 év közötti gyerek, de köztük van a gyilkos tanárként dolgozó anyja is. Újra felmerült a vita, hogy be kéne tiltani a szabad fegyverviselést, amit az amerikai polgároknak az Alkotmány 2. kiegésztése biztosít.
További cikkek:
Mészárlás egy connecticut-i iskolában
Iskolai mészárlás: magyarul írt búcsúlevél kering a Twitteren
4071
0
Izé