REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megvan az alkoholizmus ellenszere!
451 0 1 Pink Izé
Derill: Megvan az alkoholizmus ellenszere! :D szokj át a narkóra.....
Hajszaggató szerelés.
466 0 0 Sport Izé
115 éves korában elhunyt a világ legidősebb embere
410 0 1 Pink Izé
Balázs: őszinte részvétem!!!:(
Ez igen, igen, igen...közel volt. :O
1213 0 0 Sport Izé
Mutasd az arcod, megtudod ki vagy
1629 1 0 Pink Izé
Egész jó színészi képességek... még a mozdulatlanságot kell egy kicsit gyakorolni a végén. ;)
10567 11 6 Izé
Schabee: hát ez nagyon kész :D tök jó ez a macska
the girl of peace: xDaz én ciccem jobb:Dő most az ablakban szundikál éppen:)olyan édes:P
Re-Peet: vannak eszközök, amivel lehet gyakoroltatni a macsekkal a mozdulatlanságot... pl úthenger
Mind a 6 komment
Replika - Kezdet és vég

Az eternal soul stílus kedvelőinek, no meg az esetleges krisnásoknak.

Replika - Nélküled
Replika - Egyedül nincs esély
Replika - Mindent akarok
Replika - Lélek útja
Replika - Átverés
Replika - Ez a sorsom
 
525 1 1 Zene Izé
Valerius: elején néztem, hogy fuu vmi jo kis alternatív =) aztán kezdett lefagyni az arcomról a mosoly... [...]
Misztikus tűz. Csak dobd a port a tűzbe, és az mindenféle színben lángol. Még jó, hogy lehet kapni...
5959 3 7 Izé
Tóth József: Én is szoktam relaxálni, de az általában fekete-fehér. (azt mondják, az álmok nem szinesek.) [...]
doktorcukor: Pontosítanék.. A kationoknak nincsenek "lazán kötött delokalizált elektronjaik"!! A fémsók a [...]
Jocyka: fémionokat te a mindennapokban általában a sóik formájában találsz...pl: Nárium: nátrium-kl [...]
Mind a 7 komment
Tóth Lüszi drogot népszerűsített a dalában?
1155 0 4 Pink Izé
Mammut: Végre kiesett...
CRaPtRaSH: hááááá :DDD márcsak 18napod van béjbi :D
papaluige: ..de ki is az a Tóth Lüszi?......
Mind a 4 komment
Nyaklánc és adathordozó. És még jól is néz ki. (szerintem)
907 0 2 Tech Izé
Éjfélilány: tetszik :) nekem is kell :)
Purple: kellkellkellkellllllllllll!!!!! kockarózsa :D
Megszületett a harmadik gyermeke!
380 0 1 Pink Izé
spiritmonger: bazzeg de félelmetes ez a mosoly
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a repülő kígyó (Chrysopelea).
A dél-ázsiai esőerdőkben élő kígyók tekergőző mozdulatokkal siklanak az ágak között. Japán kutatók szerint - akik megpróbálták modellezni mozgásukat - a hüllők repülése a lehulló papírszalag aerodinamikáját követi. A kígyók a fáról lógva, függő helyzetből rugaszkodnak el, lenyűgöző fordulatokat hajtva végre a levegőben. A kiválasztott célpontot rendkívüli pontossággal érik el, miközben játszi könnyedséggel kerülik el az útjukba kerülő akadályokat. Röppályájuk felénél a hüllők teste ellaposodik, és siklani kezdenek a levegőben. Míg egyes repülő emlősök (pl. repülő mókus) és más hüllők szárnyszerű hártyáik segítségévek vitorláznak a levegőben, addig a repülő kígyók hullámzó mozgással manővereznek.
2977 1 13 Izé
nyehőce: Pedig sok a török-magyar közös szó. :D Egyébként meg a post linkje is angol, meg a szövegben [...]
Tóth József: Na jó elárulom.: Azért, mert az egész egy farok... :DDD
loloppo: Attól is függ hogy repülő, vagy sima kígyóról beszélünk... :)
Mind a 13 komment
Best National Geographic Photos of 2008

(szerintem ezek többsége már elég régi, de attól még persze jók... bungle)
9491 0 7 Art Izé
bungle: Viszont ha "csak" horgásznál onnan, akkor megúsznád az elmegyóggyal. ;)
Maccoyi: Ha én akartam volna fényképezni ilyen szögből a Golden Gateről, lehet lecsuktak volna. :D Jó [...]
bungle: Egy jó kép a Golden Gate-ről: http://travel.nationalgeographic.com/staticfiles/NGS/Shared/StaticF [...]
Mind a 7 komment
Best National Geographic Photos of 2008

(szerintem ezek többsége már elég régi, de attól még persze jók... bungle)
10364 15 7 Izé
bungle: Viszont ha "csak" horgásznál onnan, akkor megúsznád az elmegyóggyal. ;)
Maccoyi: Ha én akartam volna fényképezni ilyen szögből a Golden Gateről, lehet lecsuktak volna. :D Jó [...]
bungle: Egy jó kép a Golden Gate-ről: http://travel.nationalgeographic.com/staticfiles/NGS/Shared/StaticF [...]
Mind a 7 komment
Él még Michael J. Fox? Vajon mit csinál?
595 0 0 Pink Izé
Crowpath - Chased, Caught And Charged

megj.: A Crowpath néven ismert rettenetes pusztító alakulat világra szabadítja a One With Filth című harmadik nagylemezét, hogy rozsdás fűrészfogaival semmisítse meg a világot. A lemezt Svédország történelmének egyik leghírhedtebb sorozatgyilkosának története inspirálta, akiről kiderült, hogy hivatásos rendőrtisztként követte el a bűncselekményeket, amelynek ügyében saját maga nyomozott.
497 0 0 Zene Izé
"Majd ha megnősz, kislányom, vehetsz magadnak a megspórolt pénzeden nagyobb ciciket." :D
3009 2 6 Izé
orsyka001: herékből mijó csecseket tudna már magának szabatni:D és rögtön delfinfarkat is a zacskóibó [...]
Kyp Durron: Kicsinyled a melleid? XD Amúgy a fiúk látványos eredményt érhetnek el műtét nélkül is, edz [...]
papaluige: Nekem ilyen köll! XDDD
Mind a 6 komment
CLS - Their Names Were Trot & Melon
801 0 0 Zene Izé
Velence, 2008 december 1.

Gondolázz (vagy wakeboardozz) át a Szent Márk téren!

Még több kép és videó a Sport Izén.
6075 0 14 Art Izé
bandee1219: De elég jó a hozzá állásuk! Ha idehaza történne ilyen, mindenki szomorú, dühös, ingerült [...]
Chamy: Nekem itt kérték meg januárban a kezem. OO De akkor hál' isten nem volt ekkora a víz. ... bár [...]
mcsoma: és ha nagy sebességnél esel vízbe az tényleg olyat üt mint a beton...
Mind a 14 komment
Velence, 2008 december 1.

Gondolázz (vagy wakeboardozz) át a Szent Márk téren!

Még több kép és videó a Sport Izén.
6741 2 14 Izé
bandee1219: De elég jó a hozzá állásuk! Ha idehaza történne ilyen, mindenki szomorú, dühös, ingerült [...]
Chamy: Nekem itt kérték meg januárban a kezem. OO De akkor hál' isten nem volt ekkora a víz. ... bár [...]
mcsoma: és ha nagy sebességnél esel vízbe az tényleg olyat üt mint a beton...
Mind a 14 komment
350 méteres elhagyatott adótorony Oroszországban. Ideális játék, ha valaki szereti a magasságot. ;)
10621 1 14 Art Izé
bandee1219: Ismerősömék egy hazai távközlési toronyra kezdtek felmászni, de félúton inkább visszafordu [...]
mcsoma: Az Alpok sokkal szebb :P
Dawe: aki hasonoló élményben akar részesülni annak ajánlom a tatabányai bányász kilátót ;)
Mind a 14 komment
350 méteres elhagyatott adótorony Oroszországban. Ideális játék, ha valaki szereti a magasságot. ;)
11535 4 14 Izé
bandee1219: Ismerősömék egy hazai távközlési toronyra kezdtek felmászni, de félúton inkább visszafordu [...]
mcsoma: Az Alpok sokkal szebb :P
Dawe: aki hasonoló élményben akar részesülni annak ajánlom a tatabányai bányász kilátót ;)
Mind a 14 komment
Minden idők 100 legnagyobb/legnagyszerűbb/legemlékezetesebb filmkaraktere!

(Naná, hogy a sorrendbe megint belekötnék :D)
11404 1 34 Film Izé
witti007: Hopsz
witti007: Like! :)
kszaten: szerintem Jokernek (heath_ledger_) kellet volna az elsönek lennie mert ebben a filmben nagyot alkit [...]
Mind a 34 komment
Minden idők 100 legnagyobb/legnagyszerűbb/legemlékezetesebb filmkaraktere!

(Naná, hogy a sorrendbe megint belekötnék :D)
11904 12 32 Izé
kszaten: szerintem Jokernek (heath_ledger_) kellet volna az elsönek lennie mert ebben a filmben nagyot alkit [...]
Balázs: jahjah Thrawn nekem nagyon szimpi jó arc egész végig:)neked meg jó a nicked :D
Belkar: én nem mondtam egy szóval sem hogy rossz lett volna akármelyik karakter is az SW-ben (sőt han so [...]
Mind a 32 komment
In The Dog House 

Juttasd el a kutyát a ház egyik pontjából a másikba a megfelelő elemek tologatásával!
16796 4 6 Game Izé
Nike: 22 pája...nincs sorba álás..kedves a kiszolgálás :D
Beni0503: na most már értem
Beni0503: valaki mondja már el hogy mit kell itt csinálni mert a HELP nekem nem mond semmit
Mind a 6 komment
Fizettem apámnak, hogy ne erőszakoljon meg!
510 0 2 Pink Izé
cupoj: Ohhh, baxus! Az ilyen "embert" karóba húzatnám! Vagy nem is tudom! Csak fájjon neki!!! :(
Éjfélilány: Beteg f*sz :S
Clubber (Laurent Wolf) - Gallion

Figyelsz? Figyejjé' figyelsz?! Mert ez nem a No stress hangzásvilága...
1044 2 0 Zene Izé
A Libanoni keringő (Waltz with Bashir) c. animációs film a történelem egyik kevésbé ismert eseményéről szól. Alapvetően háborúellenes film, Cannes-ban sikerrel vetítették, és Oscar-esélyesként is emlegetik (már ha ez még fontos bárkinek is... :-))

Előzetes:

1228 0 5 Film Izé
kotta: Valami meg-fejt-he-tet-len ok miatt ez a poszt sokkal tartalmasabb lett, mint ahogy én küldtem. K [...]
ferike: Akarom látni,akarom hogy hozzátartozzon a világképemhez,akarom hogy értsem (fordítók kímélj [...]
enti: erről ha jól tudom a system of a down is énekelt anno. nem véletlen mivel van libanoni (és örm [...]
Mind a 5 komment
A Libanoni keringő (Waltz with Bashir) c. animációs film a történelem egyik kevésbé ismert eseményéről szól. Alapvetően háborúellenes film, Cannes-ban sikerrel vetítették, és Oscar-esélyesként is emlegetik (már ha ez még fontos bárkinek is... :-))

Előzetes:

1516 2 5 Izé
kotta: Valami meg-fejt-he-tet-len ok miatt ez a poszt sokkal tartalmasabb lett, mint ahogy én küldtem. K [...]
ferike: Akarom látni,akarom hogy hozzátartozzon a világképemhez,akarom hogy értsem (fordítók kímélj [...]
enti: erről ha jól tudom a system of a down is énekelt anno. nem véletlen mivel van libanoni (és örm [...]
Mind a 5 komment
Elértünk a 10000. izéhez. Jobb ötletem nem volt (és sajnos azoknak se, akiket megkérdeztem), így azt találtam ki, hogy - mivel ha minden beküldött postot jóváhagytam volna, akkor már talán az 50000.-nél tartanánk - ide írjuk, írjátok azokat a postokat, amik nem voltak elég "izések" ahhoz, hogy kikerüljenek, de hátha attól még lesz valaki, aki érdekesnek találja (természetesen reklámcélú linkeket nem kérünk).

Ja, és köszi mindenkinek, aki hozzájárult a 10000 posthoz! :)
5151 14 2395 Izé
Erunder: Ezt MrMezy69 küldte be: https://www.youtube.com/watch?v=gwA8igFJwc4 Ezzel a szöveggel: A kressz vi [...]
lilaflexninja: Rövidebben: https://goo.gl/qdmruu
lilaflexninja: Hiánypótló termékek egy csokorra: https://mivoltma.444.hu/2017/03/25/19-fantasztikus-talalmany-a [...]
Mind a 2395 komment
The County Medical Examiners - Casper's Dictum

Ezt a zenét tényleg a képen látható fickók játszák! Álítólag patológusok. Eredetileg Carcass tribute band-ként kezdték. Páran már biztos tudják hogy mien zene lesz ez :) (Grind metal) !  
591 0 0 Zene Izé
Műtét helyett napi 10 perc a csodás és feszes keblekért
1093 0 0 Pink Izé
Andrewboy feat. Dennis Clark - Születésnapomra (József Attila)

Régi, de nagyon jó!
Ha minden verset így zenésítenének meg, kívülről fujnám az egész magyar irodalmat!
1316 3 3 Zene Izé
snake6: volt 1 magyar dj-varsen ott ez már feltünt valamikor a 90-s években emlékszem!!!!!!!!!!!
Jocyka: nekem tetszett... oltsatok le nyugodtan, de én szerettem ezt a verset mikor tanultam... József Att [...]
dXter: ha egy zenekarnak sem lenne semmi fantáziája dalszöveget írni, akkor az egész irodalom meg lenn [...]
A Harry Potter sorozatból ismert sportban a kviddicsben mérközőtt meg egymással két Amerikai főiskolás csapat . :)
640 0 0 Sport Izé
Fireball Tennis
3279 0 25 Izé
Maccoyi: Az éjjellátós tenisz meg majd jöhet a sportra. ;D
bungle: Ne hülyéskedj, gazdasági világválság van, még az alagút végén is lekapcsolták a fényt! : [...]
Re-Peet: világítást nem szoktátok felkapcsolni? :D
Mind a 25 komment
5 árulkodó jel, hogy megcsal a pasid
710 0 0 Pink Izé
A béna szarka esete, aki végül még eljátssza a focistát is... Az ilyen szakosodjon inkább kígyóuborkára. :)
4824 1 3 Izé
spider86: erről az a south park jut az eszembe amikor a segg*kön keresztül kajálnak :D nem kiesett csak ki [...]
mekszamnojz: úúúú hát ez über ciki :DD hülye picsa :)
Mr.T.: Ki tudja, lehet h már be volt pakolva nyolc-tíz tök vagy dinnye stb... egy kiesett, hát istenem! [...]
Telefonáljon most és rendelje meg ezt a szuper aluminíum létrát, amely annyira jó, hogy szinte már fáj! :D
6701 0 14 Izé
mundor: De még utána is nyomja a szöveget, és ugyanazon a hangszínen, mintha mi sem történt volna. :D [...]
Slarioux: Hát ezen befostam!:D Milyen magabiztosan magyaráz, aztán meg pofára esik:DD
Kyp Durron: A hotplate az jó, én az albiban imádom, egyszerű és mükszik már vagy két éve jól.
Mind a 14 komment
Az igazi X-men...
14698 4 4 Izé
gvereb1: na megvan a hétvégi olvasnivaló. http://thehumanmarvels.com/?p=148 http://ize.hu/click.php?id=82 [...]
Fíreg: Itt a bizonyíték,hogy Chubakkaa élt: http://thehumanmarvels.com/?p=105
ismeretlen: De milyen érdekes régen minden nyomit cirkuszban mutogattak, most meg már azt se szabad mondani, [...]
Mind a 4 komment
Ugyebár három a magyar igazság, szóval még egy prudukciót meg kell hogy mutassak. Az előzőnél azt hittem, hogy ezt nem lehet fokozni, de rájöttem, hogy mégis. :) Bár itt a fuvolás srác (Nathan Lee) érdekesebb egy picit. Enjoy
825 2 1 Zene Izé
Rata: Fuvolának is jó lesz az.
Régebbi postok...