REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vista alapú  tablet PC a következőkkel szerelve: 
-  Intel® Core 2 Duo M –ULV (U7500)
- 60GB 2.5"  5400 RPM SATA Ultra DMA
- 1 GB Ram
- 12.1" XGA TFT (1024*768), 180º láthatósággal
579 0 0 Tech Izé
Retro fotelnek látszó bioetanol kandalló, potom 6 ezer dollárért.  A 2 literes tank teljes kapacitáson 5 órán keresztül képes 2,2 Kw fűtőteljesítményt leadni.
636 0 0 Tech Izé
Hordozható digitális eredménykijelző  tábla.
366 0 0 Tech Izé
"A D-Link új koncepciójának középpontjában a számítógépen tárolt digitális tartalmak (fotók, filmek, zenei fájlok) egyszerű, könnyen kezelhető, a már meglévő otthoni szórakoztató elektronikai eszközökkel történő lejátszása áll."
403 0 1 Tech Izé
beton: szerintem elhibázott koncepció, hogy nem a a medialounge-ban van a vinyó. napersze ha mindenkinek [...]
Fast Food Rockers - Fast Food Song
A VH1 beválasztotta az 50 legrosszabb videó közé... tegye fel a kezét, aki nem érti, miért.
3174 2 19 Izé
bandee1219: Az lehet, de ott sztem még mindig nem adnak ekkora hambit. :(
bandee1219: Hűűű, milyen "kedves" fiú. XD Azért akik ezt, ilyen ruhákban bevállalják.... Inkább a Mek [...]
Kiscica: a gólyatáborom jut róla eszembe :D
Mind a 19 komment
Horror méretű érintőképernyő:
691 0 0 Tech Izé
Kitartás, nemsokára vége a CES-nek.

Addig is egy kis összegzés:

- Sony Bluetooth headset
-  Art.Lebedev, Op timus Maximus
- Iphone teleoptika
- Roland CD-2e personal SD/CD recorder
- Láva lámpás Ipod dokk
Luxus Wc
- Nano vs. IRiver
- Motoros görkori
- Wii fegyverek
905 0 0 Tech Izé
Szurikáta kis identitás zavarral. Csórikám kutyának képzeli magát. :)
(igazából ez már megint egy cicás post... ;) Tudtátok, hogy a szurikáta a szuahéli nyelvből származik, jelentése "szirti macska"? Nem vicc!)

3523 1 16 Izé
bandee1219: Power ranger csizma: http://www.mooncostumes.com/image/1687 No meg egy fegyver sem árt: http://www. [...]
rubigo: Minden valószínűség szerint... :) Ha meg már "Hunter" csizma, hát hadd szóljon...
Balázs: jópofa dög:))
Mind a 16 komment
Arató Disco - ahol csak a zene kábít!
5038 3 12 Izé
bandee1219: Hát............őőőőőő..................... De legaláb felválalja. 8/
kamubekLaca: :( Pedig egész jó hangulatom volt... :(
Balintka22: DISZNÓTOR UTÁNNI PARTY!!! JUHÉÉÉ!
Mind a 12 komment
The Darwin Awards

A Darwin-díjat Charles Darwin, az evolúciós elmélet atyja szellemében azoknak ítélik oda az interneten, akik saját életük feláldozásával megvédik emberi génkészletünket. A díjnyertes személyek rendkívül idióta módszerekkel igyekeznek kiküszöbölni saját magukat, hogy ezáltal hozzájáruljanak az emberi faj hosszútávú túlélési esélyeinek javításához.

(Az oldalon a Darwin Awards menüpont alatt évekre bontva megtaláljátok a díjazottakat.)
9201 13 20 Izé
bungle: Idei Darwin-díjas: http://hvg.hu/panorama/20120305_elve_eltemetes_rekordkiserlet Legalább már nem [...]
Schabee: ilyen egy segget
Purple: ilyenkor hol a vonat??
Mind a 20 komment
A Polaroid visszatért egy digitális hordozható mobil printerrel ( Digital Instant Mobile Photo Printer).
547 0 0 Tech Izé
Véd és díszít ez az alapvetően Apple termékekhez kifejlesztett "bőr" ami könnyen felrakható és nyom nélkül eltávilítható. Létezik Motorola Razr V3 és PC-s laptop verzió is.
2254 0 3 Tech Izé
Kekszlefant: Hmmm...V3-ra nekem is kéne :D
techadmin: megjott a posta, delutan aplikalas meg fotozas meg a tobbi 8 nap alatt er ide Torontobol.
techadmin: az iment adtam le a rendelest 3th gen nanora, referalok ha megerkezett.
Celine Dion is fucking amazing
8021 5 32 Izé
kamubekLaca: Mondjuk ahogy utólag elnézem ezt a munkájába is beleviszi! Legalább izgalmasabb az amúgy sem u [...]
kamubekLaca: Jelezzen, aki nem szokott ilyeneket csinálni? ;) Én speciel ha nagyon fáradt vagyok már, vagy el [...]
rivaul: Miért??? Neked szimpatikusabb az aki fapofával le se köpne mint az aki nem jácca meg magát csak [...]
Mind a 32 komment
A 2005-ös rootkit baklövés után a Sony szépíteni próbál, mégpedig a DRM mentes letölthető mp3 értékesítéssel.
629 0 0 Tech Izé
Az Intel demozik a CES-en ezzel a Silverthorne  CPU-val és érintőképernyővel szerelt valamivel, ami leginkább két összeillesztett Iphonehoz hasonlít. Várható  megjelenés valamikor 2009 során.
518 0 0 Tech Izé
Dizájnmonitort mutatott be az amerikai Dell.
424 0 0 Tech Izé
Ez is drótnélküli Wi-Fis és programozható. És távirányító.
631 0 1 Tech Izé
bandee1219: Az utolsó szó a lényeg, az izén azt hittem, egy bazinagy telefon, de itt már látom, hogy nem a [...]
Drótnélküli vízalatti hangszóró. Ajánlott beszerezni a diszkókád mellé.
899 1 0 Tech Izé
Összefoglaló így  félidőben:

- A jelentősebb szórakoztató elektronikai cégek mind hoztak valamit amiben szerepel a HD a Plasma vagy az OLED kifejezés. 
-   Az audió rendszerekkel foglakozó cégeknek kötelező  volt megjelenni legalább egy Iphone kompatibilis bármivel, legyen az dockstation vagy vízálló tok.
- Az Intel elhozta az új Penryn  mobil processzorokat.
- Bill bácsi megkezdte a nyugdíjba vonulást
- Minden fontosabb a témában érintett cég hozott valamiféle UMPC-nek nevezető eszközt: Creative, LG, OQO, iRiver, Samsung
- E papír minden létező formában, ahol csak lehet.
721 0 0 Tech Izé
Dekoratív LED-es állólámpa az In-Fusionstól.
514 0 0 Tech Izé
Az Alienware új monitora kicsit görbére sikeredett. ;)

4089 3 21 Izé
bandee1219: Tény, hogy nem tökéletes, de szted mennyibe kerülne, ha az lenne? Így is egy vagyon lehet, aká [...]
bandee1219: én ezt 4 részből állónak látom és nem plazmának mondja az ember sem. Képcsöveset meg az ha [...]
bungle: Kiderült a turpisság az Alienware ''szupergörbe" kijelzőjéről? http://tech.ize.hu/comments.php [...]
Mind a 21 komment
Ez az üzenet akkor szokott megjelenni az Apple Store helyén ha jelentős mértékben frissül a termékek listája. Ez lehet az új Macbook, vagy az új Mini, vagy egy új subnotesz. Hamarosan kiderül.

Update: Új XServe biztos lesz a kosárban duál Quad-Core 3 gigás Xeonokkal.

Update 2: Mac Pro update is lesz a kosárban benne a 45nm quad-core Penryn Xeon 5400 (Stoakley) CPU 3.2GHz

Update 3: a Shop visszatért de a fent említett két eszközön kívül nincs semmi új. Jövőhéten viszont Apple Keynote...
669 0 0 Tech Izé
Johnny Depp szerelmeseinek:
Sweeney Todd, The Demon Barber of Fleet Street
3476 1 39 Film Izé
Erunder: Nem csak te. :)
kasy: Bezony, kegyetlenül törlődnek a torrent linkek. Ez van, szemét vagyok.
Purple: google-ben találsz feliratot, torrentet meg egyebet meg nem hiszem, hogy lehet itt reklámozni :)
Mind a 39 komment
Johnny Depp szerelmeseinek:
Sweeney Todd, The Demon Barber of Fleet Street
3266 6 32 Izé
Purple: kedvenc lett :)
devil: pont ma láttam a filmet...zseniális volt az alakítása...meg maga a történet is tetszett..de ah [...]
bandee1219: Hasonlítsd Leslie Nilsenhez! Ő is annyi vígjátékban szerepel és annyit röhögtek rajta az emb [...]
Mind a 32 komment
Fényes kicsi jóbarát, hő- és vízálló, diszkrét meg minden, limitált kiadás!
4201 2 4 Izé
bandee1219: Pont annak láttam én is elsőre, de ez nem tartja, hanem helyettesíti. XD
espi: szivartartó XD
rivaul: Csak ez nem ketyeg hanem rezeg :P
Mind a 4 komment
A !JBL is kijött az első IPhone dokkal.  A CES-en, hol máshol.
636 0 0 Tech Izé
Ipod dokkolós HDTV a JVCtől.
545 0 0 Tech Izé
A Warner Bros. 2008 májusától Blu-rayre vált.
422 0 1 Tech Izé
beton: öööö .... ööööö ..... éééén .... hukk .... vagyok a mérleg .... öööö ..... nyelve [...]
Szemezgetés az eddigi bejelentésekből: 

- Philips HD ready TV
- Sony Transfe rJet nagysebességű drótnélküli átviteli megoldás
- Panasonic drótnélküli HD videó rendszer
- Logitech DiN ovo Palm billentyűzet
- 3M miniprojektor mobiltelefonokba

Folytatás következik...
814 0 0 Tech Izé
Na ezt csináljátok utána! :D
11626 0 16 Autó Izé
bandee1219: Hát, nekünk a családdal (4en), 110-nél, mikor kiesett a bal első, az nem volt rossz :). A köcs [...]
bandee1219: Hát igen, nem hiszem, hogy nem volt meghúzva rendesen, csak nem erre van gyártva az a csavar, de [...]
Gabi69: Elsőrekció: száj leesik, második sajnálat az RX-7-ért.
Mind a 16 komment
Na ezt csináljátok utána! :D
11883 3 16 Izé
bandee1219: Hát, nekünk a családdal (4en), 110-nél, mikor kiesett a bal első, az nem volt rossz :). A köcs [...]
bandee1219: Hát igen, nem hiszem, hogy nem volt meghúzva rendesen, csak nem erre van gyártva az a csavar, de [...]
Gabi69: Elsőrekció: száj leesik, második sajnálat az RX-7-ért.
Mind a 16 komment
A Hungarica - Átverés című nótájához "készítették" ezt a klipet. Az énekesi poszton a magyar származású Téglás Zoli, az amerikai Ignite banda frontembere.
4425 3 5 Izé
bandee1219: Szimpatikus fickó, nem látszik elszálltnak. És igaza van, magyar feleséget, magyar családot, a [...]
weedjay: A zene nagyon ottvan! Nemtom, nekem valamiért kár, hogy magyarul énekelte fel. De azért király [...]
pepeti: Akit jobban érdekel az Ignite és Téglás Zoli: http://webcsatorna.hu/filmek/ignite&show=30 A ha [...]
Mind a 5 komment
Itt az első automatizált, pincérek nélküli étterem Nürnbergben. Már várom a droidok nélküli McDonalds-ot (hülye Ronald, mennyit spórolhatna a fizetéseken és járulékokon :))).

3006 3 5 Izé
bandee1219: Ha borravalót adsz, nem a szakácsnak adod, de sztem voltál már étteremben, láttál te ott szak [...]
Ágii: Hát nemtom, ez olyan macerásnak néz ki:S
Dawe: és ha borravalót akarok adni?akkor viszalököm a konyhásnéninek? :D
Mind a 5 komment
Blaireau - Hogy vagy anyám...?
Durván kezdődik a hét!
4519 3 14 Izé
<-{st.one}->: itt nem fogod felverni a csendet! ;)
dude: Mucsinak a "Ne fütyülj" jelenete tetszik nagyon: http://www.youtube.com/watch?v=-98XSKwVzHw ("te m [...]
mekszamnojz: Ez nagyon ott van, hatalmas!!!! ROFL ROFL XDDDD keeeeeeeeesz, ettol most kikeuszltem faj a hasam a r [...]
Mind a 14 komment
Rövid lista a CESről élőben tudósító jelentősebb tech blogokrol.
Én személy szerint az Engadget és a Gizmodo feedet ajánlom.

Gadgetell -  [RSS - Twitter] Engadget -  [RSS] CNET - [RSS] Scoble / Podtech Gizmodo - [RSS] Futureshop
SlashGear -  [RSS] Digital Trends - [RSS] Laptop Mag -  [RSS]
700 0 0 Tech Izé
Warner Bros le akarja végre zárni a formátum háborút azzal, hogy nem támogatja tovább a HD DVD formátumot.
411 0 0 Tech Izé
Etno techno
4758 2 26 Izé
jumeirah: Ez esetben köszönöm, jelentem egy életre megtanultam a nevét és a származását is :)
bandee1219: Tény, hogy az internetről sokat lehet tanulni, ahogy az iskolában és az élet más területein i [...]
jumeirah: Köszönöm hogy megismételted Dude szavait, de elsőre is tudtam értelmezni... Legközelebb majd [...]
Mind a 26 komment
Happy pill - lődd ki a kapszulát, de nehogy túladagold! :)
2809 0 5 Game Izé
DeepLaci: http://www.pizmogames.com/games/load.php?g=happypill
Clipse: nagyon durva a játék csak az a baj h nem hozza be XD XD
Oláh Dóra: :))))
Mind a 5 komment
Robot tánc 8D
10047 13 62 Izé
bandee1219: Ez, viszont már jobb, mert ezzel legaláb foglalkoztak egy kicsit.
bandee1219: Ez elég ratyi, egy ovodás is képes kapcsolgatni egy villanyt..
babapiskóta: ez zsír: Red vs Blue és a kutyuli :) http://www.youtube.com/watch?v=71eBjNbdXDg
Mind a 62 komment
Durva rally bukások
10713 8 37 Izé
bandee1219: Jó kis összeállítás, a zenére van ütemezve. Király!
bungle: Derill küldte: "Ez az egyik legjobb rally-s videó ami valaha készült, annak is ajánlom aki nem [...]
bungle: gvereb1 küldte: Kisfilm a rally-ról. http://video.racing.hu/toljadneki_movie_allabout_rallyeing
Mind a 37 komment
Régebbi postok...