REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kung-Fu Yoga

Jackie Chan új filmje még büntinek is durva.
1399 0 2 Izé
cila: Jackie Chan a sivatagban, és a végén egy darabban? Érdekfaszajtó
visszajövök: Ez vmi újévi vicc? :O
Ez az 1050 lóerős elektromos szörnyeteg forradalmasíthatja az autó gyártást

Legyorsulja a Teslát, egy feltöltéssel 700 km-t is megtesz, és bitang jól néz ki. A teljes bemutatót ITT nézhetitek meg.
2099 0 6 Izé
Stickhorse: Ezeknek a formája jellemzően azért ilyen, mert így tudják elérni a legalacsonyabb légellenál [...]
Stickhorse: A fosszilis tüzelőanyag-készleteink valóban végesek, ugyanakkor a technika fejlődésével foly [...]
Tóth József: Hm. Azt az áramot, amivel feltöltik az ilyen autókat, is erőművek termelik. Lehet, hogy foszili [...]
Mind a 6 komment
Honnan tudod hogy a jövőben élsz?

Hát onnan, hogy még a fogkeféd is okos!
633 0 1 Izé
cila: Mitől OKOS egy fogkefe? Tud kefélni? Önmagától nem. Megszámolja, hány fogam van? Figyelmeztet [...]
Íme Kuri

A házörző robot, aminek R2-D2-szerű a hangja, és a készítők ígérete szerint nem pusztítja el a világot. Ezt egyébként köszönjük!
980 0 0 Izé
Eladó a Ford GT prototípusa

Mivel prototípus, ezért csak 8 km/órával képes menni és még a tesztpilótának szánt utasítások is rá vannak írva
2609 0 0 Autó Izé
Balázsi Dávid a magyar Villám

Na jó, azért annyira nem gyors, de a metrót egy megálló alatt legyőzi. Ha úgy gondolod erre te is képes lennél be is bizonyíthatod.
1549 0 2 Izé
Dmckayals: Szerintem így izgalmasabb volt: https://www.youtube.com/watch?v=1sMW-1vE4M4
gggeee: Erről egy vicc jutott az eszembe. : Egy skót kisfiú hazaérve az iskolából, büszkén meséli [...]
Ez itt Huaxi, a leggazdagabb falu kínában

Érdekes és rejtélyes. Korábban az egyetlen felhőkarcolójuk szerepelt itt.
3511 0 2 Izé
cila: Nagy úr a muszáj, nem tudom milyenek Kínában a társadalmi viszonyok. Nem egységes ország, nem [...]
cila: Úgy sorakoznak a poszt képen a házak, mint a néhány évtizede kiásott kínai agyaghadsereg. Ne [...]
Néhány embernek szó szerint fáj a hülyeség
2899 0 2 Izé
ERko: Az utolsó gyereken de jót nevettem! :D
Parafadugó: Mikor értik már meg az emberek, hogy az ajtófélfa közé szorított rúd nem alkalmas arra, hogy [...]
Ez a jégen bénázó kabalafigura tuti feldobja a napod
3047 0 2 Izé
Csádi: Hát. Lehet, hogy csak téves megítélés, de számomra megjátszottnak tűnt, sajnos nem tudtam ra [...]
RT/TURBO: És tényleg!!!! Mitsubishiiiiiiii.. :D :D
Ennek a legbetegebb része talán az ajánlás

„Párok, családtagoknak, rajongóknak”
1358 0 1 Izé
cila: A legolcsóbb, ami létezik: Ha rádjön a KIS INGER, pisilni mész, kis ember.
Tudtátok, hogy elég egy sárga mellény ahhoz, hogy bárhova ingyen mehessetek?
4094 0 0 Izé
Őszinte filmes poszterek
766 0 0 Film Izé
Láttál már valaha litván szurkolólányokat?

Nem? Pedig szeretnél, higgy nekem!
4789 0 7 Izé
cila: Ütések és pofonok különböznek. Latinul: "De gustibus non disputandum". Sok litvány lány, mí [...]
Parafadugó: Megláttam az első csajt: Köszönöm szépen, nekem elég is lesz. Én itt most megállítom a vid [...]
tjunior: Minimum meglepő ez a vélemény a sok nyáladzás után a bébz rovatban :)
Mind a 7 komment
Testképek, kicsit másképp
888 0 0 Art Izé
Ezekben a kézzel készített koronákban igazi hercegnőnek érezheted magad
1742 0 0 Pink Izé
Én eddig úgy tudtam, hogy a Tesla 5 személyes

Úgy látszik tévedtem.
1400 0 1 Autó Izé
Kistibikécske: A Tesla Model S 7 személyes (5+2 gyermekülés).
Sosem árt, ha tisztában vagy vele, hogy éppen melyik térfélre játszol
468 0 0 Sport Izé
Egy kérdés: hol a jó életben vannak a szülők?
2205 0 6 Izé
Mimis: Nem, teljesen gyerekbiztossá nem tudod tenni... DE... erősen törekedni kell rá. Mivel a gyereke [...]
Chipor: Nem lehet felkészülni mindenre. Nem lehet gyerekbiztossá tenni egy kecót. Még az alapos odafigy [...]
Mimis: Igen.... nem véletlenül adnak normális helyeken a bútorokhoz olyan készletet, amivel a falhoz l [...]
Mind a 6 komment
Ezeket a filmjeleneteket sosem fogjuk elfelejteni

De csak azért mert olyan borzalmasan színészkedtek bennük.
711 0 0 Film Izé
Egy kis Bloodborne móka.

Father Gascoigne boss Cleric Beast ellen. 

Aki ismeri a játékot az tudja mekkora élmény hogy ezek ketten egymásnak esnek :-)
2236 0 3 Izé
Parafadugó: Meg ugye egy kiemelkedő exkluzív cím után a konzoleladások is megugranak.
TheSouls: Hát igen, sajna csak ps4. Pedig elég beteg játék, jó lett volna ha kijön mindenre. Sokan szere [...]
Parafadugó: Ha kiadták volna PC-re akkor tudnám...
A nagypapa önálló horror műsora szórakoztatja az egész családot
2004 0 1 Izé
norbertvincze: :D
Tippelős
3072 1 5 Izé
cila: Abakusz (latinul abacus), azoknak akik kettőig se tudnak számolni.
X: gésagolyó tartó
neophyte: A demo videónak sok értelme van... "Olvas" a csaj de mivel nem lát rendesen, felkapcsolja ezt a n [...]
Mind a 5 komment
Nem mindenkit hoz lázba a szilveszteri visszaszámlálás
3249 0 2 Izé
Anthraxia: Videó már nem elérhető sajnos. :S
Ditpet: Előre leforgatott műsornak tűnik, amit eleve rosszul szerveztek meg. Gondolom a kifizetzetlen civ [...]
Hó-rukk Oroszország! ;)
2708 1 3 Izé
balogh predator: Á nem erre gondoltam :)
cila: Szerintem ez: https://www.youtube.com/watch?v=Ns3ZVtm3TgY
balogh predator: Nem tudja valaki milyen zene megy alatta?
A legjobb időjós bakik tavalyról
2101 0 0 Izé
David Burdeny sómezőkről készített légi felvételeitől eláll a lélegzeted
797 0 0 Art Izé
Egy újabb terv a marsi lakhelyekre
2400 0 4 Izé
hawkeye: Egyre gyanúsabb vagy nekem... Őszintén, te vagy az egyik legsikeresebb a hibridből...? :)
lilaflexninja: Porhintés ez az egész. Mind tudjuk, hogy Lord Kinemondanevét már a 70-es években hatalmas bázi [...]
hawkeye: Általában sincs védelem a kozmikus sugárzások ellen. A Marsra tartó űrhajót pl. vízréte [...]
Mind a 4 komment
Így néznek ki egy Mig-29-es manőverei a pilótafülkéből
2256 0 3 Izé
Demente: Go pro papucs a sisakon ! Azért van ekkora orra, hogy nehogy lecsússzon a maszk!
szemantikus: Mi a vektor, viktor?
palinkaman: A "hányáselszívó tölcsér" azért fel van kötve a szájára. :P
A magyar NB1 legjobb megmozdulásai 2016-ból
479 0 0 Sport Izé
Egy bunkó parkoló méltó büntetést kapott
1390 0 0 Izé
Ezeket a játékokat várjuk a leginkább 2017-ben
523 0 0 Tech Izé
A legjobb sportfotók 2016-ból
3040 1 0 Izé
A bokszban létezik döntetlen?
2699 0 4 Izé
Airwin: nekem inkább egy elég erős bundának tűnik... Olyan nincs, hogy egy boxolo feláll, aztán meg v [...]
Parafadugó: Ha jól látom akkor pont összekoccan a halántékuk.
jackherer77: Összefejelnek ha jól látom.
Mind a 4 komment
Ez minden idők legfurcsább újévi köszöntése
2077 0 2 Izé
Ravennë: Bár nem annyira durva tartalom, de egyes látogatók érdekében szerintem ajánlott lenne az NSFW [...]
cila: Fel torreádor, xxx meg Gabikát! :)
A degeci sofőrök durván agresszívek
3769 0 3 Izé
solution45: Rosszul láttad. A kék rendszámos előtte ment és a fehér rendszámos próbált meg befurakodni. [...]
zed911: Nem az volt aki az elején elé próbált vágni. Annak kék a rendszáma ennek fehér volt. De a cs [...]
Ditpet: Az ilyen büdös f*szparasztoknak forróvizet öntenék a seggükbe, míg szét nem durrannak. És m [...]
Van valami megnyugtató a lassan kiolvadó gyümölcsökben
1408 0 2 Izé
norbertvincze: a többi videója is nagyon állat :)
Ravennë: Hát nekem megfagyott a lélegzetem, baromi hangulatos.
The Chainsmokers ft. Halsey (KHS Cover) - Closer
568 0 0 Zene Izé
Egy térkép arról, hogy hol nem kell enni

A leírásokban van néhány érdekes.
3560 0 4 Izé
Demente: Kiskőrösön? Soltvadkerti borásztól lakodalomhoz vásárolt bort nagy tételben, csak úgy adta [...]
cila: Volt egy régi-régi "Lúdas Matyi"-ba egy karikatúra egy szakácsról, aki aztmondja: - Mióta lá [...]
rermo: Kiskőrösön 80 %-ban hamisított volt a bor .... ezen meg minek csodálkozni ezt mindenki tudj [...]
Mind a 4 komment
48 másodperc

Eddig tartott Ronda Rousey nagy visszatérése.
571 0 0 Sport Izé
Mariah Carey szilveszteri playback fellépése annyira kínos, hogy néhol már vicces
2785 0 7 Izé
csaty: https://www.youtube.com/watch?v=l0ODw2L-XpQ
palinkaman: Úgy látszik működésbe lépett az amúgy nem létező cenzúra. Már nem érhető el a videó.
lilaflexninja: Mariah Carey már magában ciki úgy, ahogy van. Talány, hogy miért ragaszkodnak hozzá. Egy-két [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...