REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A sárga pöttyös festmény, amely másfél milliárd forintot ér 

Pár korábbi hasonló(an drága) remekmű itt, itt és itt.
1375 0 7 Izé
nemborz: "Egyedül azt nem tudom még, hogy hol is kell a képeimet eladni ennyiért? és ki is veszi meg enn [...]
Tomi Demo: Szívesen csinálnék én is hasonló festményeket, bár valószínűleg, mint új és kevésbé na [...]
közlegény: Kim Whanki a tripofóbiások kedvenc festője :) http://www.galleryhyundai.com/upload/works/20151113 [...]
Mind a 7 komment
Drónvadász puska

A jövőben lehet tényleg a hétköznapi életünk része lesz.
2738 0 1 Izé
nemtudokregisztralnihelo: vonósugár
Így néz ki egy VR pornó forgatás
4562 0 0 Izé
Tenyérizzasztó bringás videó
1809 0 0 Izé
Ilyen hangulatos kis reklámot nem sok videojátékhoz készítettek eddig
1977 1 1 Izé
Ditpet: https://www.youtube.com/watch?v=c0i88t0Kacs&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dc0i88t0 [...]
Wes Anderson olyan reklámot rakott össze Adrien Brody-val a főszerepben a H&M-nek, ami már egy rövidfilmnek is elmegy
1939 1 3 Izé
lilaflexninja: Eleve mi köze egy ruhaboltnak, műszaki áruháznak, cipőboltnak, biztosítónak a családi együt [...]
tjunior: Azért érződik rövidfilmnek, mert az is. a H&Mnek meg eladták mint reklám :). Ők meg örültek [...]
kakucsi: NA ez igen. Ötletes, szellemes, kellemes Karácsonyt mindenkinek.
Egy képsorozat az Olimposzon driftelő autókról, ami már-már művészi

Az autók szerelmesinek viszont egyenesen varázslatos.
748 0 0 Autó Izé
Hogyan készítsünk sajtburgeres pizzát! ;)
1303 0 1 Izé
lilaflexninja: Hát ebben volt minden.
Tudod hogyan kell jól eltörni a kulcscsontod?

Ha nem, ez az idióta motoros megmutatja neked.
3433 0 1 Izé
cila: Csontzene. Ha van "szól"-kulcs, az jó jel a mentőknek. Ha van "basszus"-kulcs is, még van remén [...]
Nedvességre és hőre színváltós cipő

Nagyjából 80.000 HUF-ért a hülyének is megéri, nem?
1058 0 6 Izé
hawkeye: Kihagytad, hogy a lábszag miként befolyásolja az érzékelőket.... :)
lilaflexninja: Kimegy az utcára, és ha piros a cipő, akkor tudja, hogy meleg van. Ha sárga, akkor tudja, hogy e [...]
Csádi: Csak én nem tudom elképzelni, hogy a vevő hogyan fogja ezt a funkció kihasználni?
Mind a 6 komment
Az Apple nem kispályázik, ha központ építésről van szó
1621 0 3 Izé
cila: És mi van, ha jól tévedek és ez egy, amolyan, minek nevezzem: Lárdzs Haddelhadron Internet Koll [...]
nemtudokregisztralnihelo: Ez igazából egy felhőkarcoló, csak rájöttek, hogy mennyivel egyszerűbb fekve. Gondolom azért [...]
cila: Nem fél emeletes, hanem félelmetes. Nem tudom felfogni, mi készül ott. Remélem, valami Jó zse [...]
Interaktív térkép egy magzat fejlődéséről
2220 0 0 Izé
Ha a barátnőd gokartozni akar, előbb tanítsd meg vezetni
3194 0 3 Izé
Bandy86: Ha a barátnőd gokartozni akar, ne állj az útjába mert elüt a g*c*be...
Slarioux: Viszont belső íven kurvajól elment! Csak picit kiszélesítette..:)
hawkeye: Az a rohattút, direkt elkanyarodott... :)
Az őrült orosz megmutatja, miért nem szabad a kólát folyékony nitrogénnel vegyíteni
3753 0 0 Izé
Ez a minidrón új szintre emeli a szelfiket
1082 0 0 Tech Izé
Tanulj japánul büntizével!
1331 0 1 Izé
lilaflexninja: Már az abc-nél (aiueo) rossz a felirat. Később meg talán nem ártana fonetikus felirat vagy mi [...]
A Legendás állatok még vizuális effektek nélkül is lenyűgöző
838 0 0 Film Izé
Az ország toxikológusát, Zacher Gábort is elvitte magával D. Tóth Kriszta
1540 1 0 Izé
„Pádmászkávnájá vécsérá...”

Meghalt Oleg Popov világhírű bohóc. Ne sírjatok, tapsot neki!
1471 0 1 Izé
hawkeye: Nagy művész volt, sok derűs percet adott az embereknek. Legyen neki könnyű a föld...!
Teszt kezdő bűnözőknek:

Mikor kell feltankolni a kocsit? Autósüldözés előtt, után, vagy közben?
2763 0 3 Izé
Felcser: Mikor meghallod a rádióban, hogy a benzin árak növekednek, de a benzinkutak között akár 25 fo [...]
cila: Teljesen mindegy. POListen szeme mindent lát.
közlegény: ha elég gyors a bömös f1 team a naftán kívül még egy kerékcsere belefér
Volt már itt néhány Hallelujah feldolgozás, de lehet ezt még fokozni ;)
2109 0 3 Izé
közlegény: majd amikó leszkriszmász vagyis kriszmászlesz :)
cila: Ne nézzétek meg a videót. írtam róla egy nyerset: :) A rakpart alsó kövén, majd a sirató f [...]
Jaca: Lászkriszmász nincs meg tőle?
A fehérnemű modellek után, itt az orosz modellek manöken kihívása
4956 0 0 Izé
Emellett a hálaadásnapi vacsi mellett igazi óriásnak érezheted magad
1313 0 2 Izé
cila: Embernek legyen hála! Miniatürizálás? Jó. Miniatűr mechanikus órák után kerestem, hogy mel [...]
Cshabi: K...a jó!! Oscar gyanús rendezés.
A menő gyerekek ilyen Ford Mustang-al járnak oviba
1011 0 1 Izé
hawkeye: Nekem meg egy Túra Csepel járgányom volt, beee....
Ez a motoros egy igazi szerencsecsomagot kapott
2365 0 1 Izé
cila: Pech a négyzeten. Avagy? Lassabban, vagy gyorsabban menj, tovább élsz? Biztosan, Allah akarta í [...]
Yves Rossi ezúttal egy francia műrepülős csapattal repkedett
931 0 0 Sport Izé
Nem túl jó élmény a 4300$-os MacBook Pro-n játszani
865 0 0 Tech Izé
Ez a baba olyan cukin lop telefont, hogy még a vertikális videózást is megbocsájtjuk neki
2084 0 0 Izé
Karkötő, amitől jedi erőd lesz
2331 0 3 Izé
közlegény: https://www.youtube.com/watch?v=Uf5U47LCcfc&feature=youtu.be&t=85
cila: Ha így csinálsz a bal kezeddel, nagy esélyed van, hogy rádszól valaki, szívedhez közelálló: [...]
hawkeye: Jedi? Dzsedi? Dzsedáj?
Gondoltad volna, hogy még ma is élnek nomád törzsek?

Marco Giovanelli lefotózta, hogyan él egy nomád mongol törzs a modern világban.
3104 1 0 Izé
Komoly gondokat okoz Oroszországban a vontatás problémája
2677 0 2 Izé
norbertvincze: :D https://youtu.be/KuMD1JuvHok?t=146
Hemi426: Inkább az értelem teljes hiánya okozza a gondokat...
Ha megkóstolnál egy celebet, van egy cég, ami segít neked

Hírességekből készítenek neked szalámit. Lehet divatba jön a kannibalizmus?
1512 0 1 Izé
közlegény: celebkolbász :)
A szituációs vakság vicces tud lenni
4918 0 2 Izé
Tron65: Arra a szakállasra gondolsz aki a Burda szabásmintával a nyugatit kereste? :-)
gyocska: Egyszer a Szent István körúton egy gyorsétterem (Szeráj) kiülős részénél láttam ahogy ugy [...]
Aranyozott Trump-karácsonyfadísz
1242 0 0 Izé
Fingbox

Nem az, aminek elsőre hangzik, hanem egy hálózati problémamegoldó készülék
2581 0 1 Izé
Cableguy: elsőre azt az értelmét látom hogy a családtagok kibasszanak egymással. azaz nem problémamegol [...]
Elektromos gördeszka
1170 0 0 Izé
Egy kísérlet, amiben láthatóvá válik a levegő
1744 0 0 Izé
Mit csinálsz ha a szüleid azt hiszik rólad és a legjobb barátodról, hogy melegek vagytok?

Hát küldesz nekik egy romantikus nyaralós videót a haveroddal!
2234 0 7 Izé
cila: Vírus? Robert Merle is pedzegette a kérdést a "Védett férfiak" c. könyvében. Magyar film is [...]
vadonka: Ki tudja, egyszer kiderül a nőkről, hogy halálosak a férfiakra. 10-20 év alatt ölő vírust h [...]
hawkeye: Ez lefordítva annyit jelent, hogy bízol a folytatásban...? :)
Mind a 7 komment
PUSH3M
5053 0 0 Game Izé
Darth Vader ha éppen nem a galaxis meghódításán dolgozik, kőkemény metált tol
1778 1 0 Izé
Régebbi postok...