REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Focizni a haverokkal jó móka

Részegen focizni hát...
695 0 0 Sport Izé
Ha esetleg még nem láttad volna hogyan vágnak vízzel

Most megnézheted, hogy kap szét egy fényképezőt.
3170 0 1 Izé
velo: Félképező
OK Go – The One Moment
956 0 0 Zene Izé
Ha nem tudtad volna mi hiányzik az életedből, akkor íme a hipszterbetlehem
1550 0 1 Izé
cila: "Légó mindhalálig" :) Hamár szórakoztató Biblia, akkor: "Keressetek és találtok (ilyeneket, [...]
Jonathan Groth bravúrosan szivatja az ellenfelét
676 0 0 Sport Izé
Elektromos mini tengeralattjáró

70 milláért? Simán!
1345 0 0 Izé
Ezzel a videóval ünnepelte az Európai Űrügynökség a sorozatban 75. hibátlan startját
1209 0 2 Izé
sapkabarna: A kilövéseket ünnepelhetik is, ha a leszállásokat (pl. Schiaparelli/ExoMars) már nem tudják. [...]
cila: "De nehéz az iskola táska..." Hát még egy 1 grammnyinak elrugaszkodni a földi valóságtól?
Te mit tennél ha el akarnák szállítani az autód?

Mert amit ennek a Saabnak a sofőrje tesz, az tuti nem jutna eszedbe.
4250 0 4 Izé
Chipor: Nem lesz hangyafasznyit költségesebb a helyreállítás, mint a bírság lett volna???
ERko: Messzire nem juthatott. hűtőfolyadék és olaj nélkül.
Tron65: Szét is csapta a gépet rendesen.
Mind a 4 komment
Silence

Martin Scorsese történelmi drámája két keresztény pap megpróbáltatásairól a 17. századi Japánban.
839 0 1 Film Izé
norbertvincze: érdekes
Két orosz szerint sikerült levideózniuk egy jetit

Nem kapucsengős felvétel, de még ezen sem biztos, hogy mit látunk.
5009 0 5 Izé
Diliqtya: Semmi, csak valaki végre kiszabadult a gulágról
cila: Yeti, gyétyi, csélovek? Hóvakság volt? Menj vissza kicsit, és adj még vodkát, Vaszilij!
3m3ricus: Itt van a yeti, nagy pöcse van neki, szájában kisgyerek integet! :) :) :)
Mind a 5 komment
Gabriel Dawe beltéri szivárványai
2623 0 0 Art Izé
Gyerekkorunk nagy kérdésére kapunk választ

Hogy nem lőtték szét az első világháborús pilóták a propellerjeiket?
4488 1 8 Izé
Élien: Egyben, szeletelve vagy darálva kéri?
RdsG: És mi volt a válasz a kérdésedre? :) Vannak olyan katonai helikopterek amelyekben van katapult. [...]
Élien: Engem az a kérdés izgatott csak, hogy a helikopterbe miért nem szereltek katapultülést....
Mind a 8 komment
Ha eléri az egymilliós nézettséget a videó, a valóságban is megalkotják Japánban ezt a vízi vidámparkot
2930 0 2 Izé
Connektor: az megvót. :D
közlegény: plusz egy nézőként mindenképp hozzá kell járulnom :)
360 fokos panorámavideót a Nemzetközi Űrállomásról
1465 0 1 Izé
Mataccs: Megijedtem. Első rápillantásra "Nemzeti űrállomást" olvastam. Azt hittem hogy a cigánykirál [...]
Railroad Tigers

Jackie Chan új akció-vígjátéka egy csapat szabadságharcosról.
644 0 0 Film Izé
Lehet, hogy csúnya dolog más kárán nevetni, de ezek akkor is röhejesek
3806 0 5 Izé
cila: Nem tudok kacagni. Annyi őrültséget követtem már el, ami fájt, hogy bele tudom képzelni magam [...]
hawkeye: Nekem is az utolsó tetszett. Semmi hiszti, hívja a depót... :)
Ditpet: 5:35 Na, ezt magyarázd meg a biztosítódnak. Egy ejtőeryős mikulás törte össze a kocsit.
Mind a 5 komment
Újra divatba jöhet a floppy, de nem úgy, mint régen
1136 0 0 Tech Izé
Ilyen közelről mellé rúgni már művészet
576 0 0 Sport Izé
Disney's Inner Workings

Előzetest kapott az a rövid animáció, amit majd a Moana mese előtt vetítenek. Az agymanókhoz hasonló, de itt a belső szervek irányítják az embereket.
712 0 0 Film Izé
Freedrum

Egy dobszerkó, ami elfér a zsebedben.
1834 0 0 Izé
Eddig lehetett szörfölni és bázisugrást csinálni, most már lehet a kettőt egyszerre is csinálni
671 0 0 Sport Izé
Piqapoo, a kutyapelenka
727 0 0 Izé
Egy újabb vékony ház, ezúttal Skóciából

Előzőek: 1; 2; 3; 4;
2639 0 0 Izé
Hirotaka Hamasaki, művésznevén Hamacream, egy japán professzor, ezek pedig az ő iskola táblás alkotásai
842 0 0 Art Izé
Félmeztelen orosz mentette ki a befagyott tóba esett kutyát
1726 0 2 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Nem megharapni akarta, hanem enni belőle... Valószínűleg éhesebb volt, mint amennyire fázott [...]
lilaflexninja: De morzsi milyen már, hogy meg akarja harapni azt, aki kimenti!
Bringa vs Autó Budapesten

Ugyanaz a táv. Ugyanaz az időpont. Két jármű. Melyik ér be hamarabb?
2733 0 1 Izé
közlegény: a szőke bringa, de ő háton ;)
Ha valamin van képernyő, az emberek találnak rá módot, hogy a Doom-ot futassák rajta
1134 0 0 Tech Izé
Vásárlás ellenes karácsonyi reklám

(Nem árt bekapcsolni a feliratozást.)
1418 0 0 Izé
Monica Piloni szobraitól tuti, hogy furcsán fogod érezni magad
1964 0 0 Art Izé
A Microsoft egy HoloLens-el kimaxolta a manöken kihívást
531 0 0 Tech Izé
Cars 3 (Verdák 3)

Nem bonyolították túl a sztorit. Villám McQueen az újgenerációs autók között is bebizonyítja, hogy még mindig ő a legjobb. Hmm... oké.
1014 0 0 Film Izé
Így néz ki a bújócska egy baba szemszögéből
2049 0 0 Izé
Mi történik, ha nátriumot húzol le a budin?
3876 0 4 Izé
dns87: Sosem felejtem el mikor általános suliban az egyik srác a kémia szertárból lopott nátriummal [...]
rermo: Ez a video a két jópofa csávóról szól és arról hogy mennyire jópofák és okosak is . Kb a [...]
cila: Irígylem, azokat akinek van idejük és pénzük ilyen marhaságokra. Minden középiskolás tudja, [...]
Mind a 4 komment
Így még senki sem nyert versenyt
880 0 0 Sport Izé
Attraction

Látványos sci-fi, Oroszországból
2038 0 0 Film Izé
Ezt a videót megnézve, te is azt fogod kívánni, bárcsak vadászrepülőgép pilóta lehetnél
2832 0 3 Izé
sztewe: Egyszer próbáltam Playit en Oculus Rift el Lock On t. Basszus Ááááállat volt :D
vadonka: Gyerekkoromban évekig ez volt az álmom, hogy vadászpilóta leszek, aztán elmodták, hogy mennyi [...]
cila: Azért nézem ezeket a videókat, és sok egyebet is, mert rövid az élet. Egy darab (rövid) éle [...]
Egy sci-fi témájú massively multiplayer online stratégiai játék.
4145 0 0 Game Izé
A Bellerby & Co kézzel festett földgömbjei igazi műalkotások
554 0 0 Art Izé
Mi lesz Sebestyén Balázsék és a Morning show sorsa?
1690 0 16 Izé
Traveller_x: Pontosan. És még ezt a kemlé baromságot is népszerűsítette. Vesszen!
Tron65: Ha ezentúl a 3-ból egyikről se hallanék, 1 icipicit se hiányozna. Sőt: fel se tűnne, hogy nin [...]
niof: Kit érdekel, hogy mi lesz egy médiag.civel? Ha mondjuk utcát söpörne, annak több értelme lenn [...]
Mind a 16 komment
Tanári munka: elvárt szakképesítés: utcai harc profi szinten
3219 0 2 Izé
SilAsh: Talán itt volt egy másik ilyesmi videó, ott még a tanárt vádolták meg a "túlzott erőszak" m [...]
lilaflexninja: Jó, hát nagyon nem siette el a dolgot, az egyik kidőlt, a másik is már fáradt volt. Mondjuk j [...]
Régebbi postok...