REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vizuállatság csupa nem várt fordulattal
1920 0 0 Izé
Utazz egyet virtuálisan a Tesla önvezető autójában
529 0 0 Autó Izé
Felnőtt pelenka az Outlast 2 horror játékhoz
1878 0 0 Izé
The Albatross

Rövid animációs film egy  horgászról, aki érdekes lénnyel találkozik egy üveg whiskey fenekén.
1298 0 0 Film Izé
Superman élt, él s élni fog! Most éppen kamionokat tologat.
2478 0 2 Izé
hawkeye: Hasonlóra gondolok én is.... De az ötlet nem rossz.... :)
Dmckayals: Ez szerintem ugyanolyan elven működik, mint a lebegő botos ember. Gyanúsan nem mozog a jobb keze [...]
Fülembe szól a mesedal: „... a mágikus szörp is, a gumimaci lét” 

A guar gumi (E412) levét isszuk.
1743 0 3 Izé
Gábor-79: Teljesen hiteles, és jól értelmezhető videó valakitől akiről sugárzik hogy jártas az élelm [...]
rermo: Ez miért érdekes ??? Meg lehetne csinálni zselatinnal pektinnel Agar- agarral és még sok más a [...]
lilaflexninja: Hogy mik vannak
Egy bemondónő is megpróbálkozott a Google Quick Draw játékkal, de kicsit belesült
5375 0 5 Izé
cila: wow! :)
Csádi: Fél perc. Már ismertem a képet.
cila: Telitalálat! Kíváncsi vagyok, mennyi idődbe került kihalászni?
Mind a 5 komment
Total Tankage 

Felülnézetes tankos lövöldözős játék, amit ketten, vagy akár hárman is lehet játszani!
2535 1 0 Izé
Total Tankage 

Felülnézetes tankos lövöldözős játék, amit ketten, vagy akár hárman is lehet játszani!
6369 0 0 Game Izé
Így kell fenékben világító villanykörtét készíteni
1865 0 1 Izé
cila: Magyar népdal: "Hallottátok, tegnap, hogy mi történt? Ilyedtemben lenyeltem egy villanykörtét [...]
Ha még nem láttad az amerikai elnökválasztás legviccesebb részét, akkor íme:

Barron Trump, Donald Trump 10 éves fia, aki éjjel háromkor az álmossággal küzd a színpadon.
2204 0 3 Izé
cila: Nem csodálkozom, hogy majd' elaludt. Szegény fiú, nem tudom elégé sajnálni... Ilyen monoton ha [...]
hawkeye: Eddig azt hittem, hogy a német humor a legközönségesebb. Most látom, hogy az amerikai rendese [...]
diamantbergh: ...éjjel (hajnali) háromkor álmosnak lenni tízévesen elképesztően vicces...hahaha...
Egy 21 éves építészhallgató rajzai a második világháborúból
2818 0 0 Art Izé
Bungee-jumping angolosan
1130 0 1 Izé
cila: Aki fejre akar esni, kezdhet bándszi-dzsámpingot keresni.
A Genital Jousting valószínűleg a legbetegebb játék, amit a Steam-en találhatsz
633 0 0 Tech Izé
Érdekesen nyílik a Rezvani Motors új autójának, a Beast Alphának az ajtaja
2269 0 0 Autó Izé
A kutyát simogató jegesmaci a cukiság tetőfoka
2434 0 6 Izé
hawkeye: http://24.hu/elet-stilus/2016/11/19/tragedia-lett-a-vege-a-kutyat-simogato-jegesmedvet-bemutato-vide [...]
cila: Jól lakottak voltak mind a ketten. Ebben biztos vagyok. A kisebbik csendben várhatta, mi lesz a so [...]
Mataccs: Ez a maci nem simogatja, hanem (a kutya leesett a földre, és) [...]
Mind a 6 komment
A manöken kihívást teljesítők közül ezek a fehérnemű modellek a legszexibbek
7377 2 3 Izé
cila: Bizony, bizony. Nem Barbi babák, nem is Rubensi, nagy fenekü, szépségek. Pont jók a "Hú..."-re [...]
csúzönván: Húbazmeg!
vadonka: Egyik sem az a tipikus csontkollekció modell hanem a húbazmeg kategória :) Sosem értettem, hogy [...]
Mi volt előbb? A doboló mosógép, vagy a zene amit esetleg inspirált?
2350 0 3 Izé
bungle: Több mint 6 éves videó, ilyet inkább ne... Már évekkel ezelőtt beírtam amúgyis ide, ott pon [...]
cila: Megnéztem, nem ismertem, jó. De az igazi death metal paródia szerintem ez: https://www.youtube.co [...]
Mataccs: Ez még a popp kategória. Szerintem Jack9 fan. https://youtu.be/h_D3VFfhvs4
Íme a Nissan Rogue

Az autógyár limitált szériás Star Wars SUV-je.
767 0 0 Autó Izé
Ez már igazi extrém sport
497 0 0 Sport Izé
Isteni teremtés 2D-ben. Ceruza alkotta ember. Aki él. Sok sok ilyen „La Linea” van a neten. Imádom mindet.
1689 1 4 Izé
hawkeye: Gyenge utánzat....
Csádi: A mai fiataloknak ez volt: https://www.youtube.com/watch?v=Hrph2EW9VjY :)
sapkabarna: Magyarul "Menő manó" volt a címe, és a szombat esti film után adott egy-egy részt belőle "a" [...]
Mind a 4 komment
Fából vaskarika, izé... karóra
1458 0 1 Izé
cila: Favilla, fakanál, fatányér, fabatkát se adnék ilyen óráér'.
Szőke-Kiss Márton az összes lényét lerajzolta Harry Potter világának
1502 0 0 Art Izé
A hónap bűnöző zsenije és az ő zsákmánya
2232 0 0 Izé
Ezt a repülő függőágyat még Aladdin is megirigyelné
1425 0 1 Izé
lilaflexninja: Tök jó, hogy feliratozták!
Ahogy Trey Parker lánya Ike hangját adja a South Parkban, az a legcukibb dolog, amit ma láthatsz
638 0 0 Film Izé
A Spanyol lottó karácsonyi reklámja sem kíméli a könnycsatornákat
2072 0 0 Izé
A Metallica még játékhangszereken is zseniálisan adja elő az Enter Sandman-t
1802 0 0 Zene Izé
Ha te is imádod az autókat, egyszer az életben muszáj ellátogatnod a Porsche Los Angeles-i központjába
1199 0 0 Autó Izé
Matrix PowerWatch

Egy okosóra, amit az emberi hőenergia tölt fel.
1052 0 0 Tech Izé
Ilyen kunyhókban élhetnek majd az emberek a Marson
1859 0 5 Izé
cila: Van nekünk egy nagy űrhajónk. Úgy hívják, hogy Föld. Nem kell senkinek se elhagynia. Ugyanakk [...]
Drayman: Mindig képesek fenntartani ezt a "megyünk ám nem sokára a Marsra témát!". Annyira felesleges. [...]
robi0000016: Hát ez brutál. A lépcsőt már más is észrevette:D Mintha ennek lenne kialakítva az egész, az [...]
Mind a 5 komment
A cukiság tetőfoka a Heathrow reptér játékmackókról szóló karácsonyi reklámja
893 0 1 Izé
sapkabarna: Helyesen: A UK Border feliratnál km-es sorok kígyóznak, és valóban egy paki bevándorló méreg [...]
David Blaine olyan trükköt mutat be, amivel kiakaszt néhány hírességet
3876 0 2 Izé
Nebel: Ez a legbámulatosabb dolog amit videón láttam a halálcsillag óta.
palinkaman: Egy ördögűzés igazán ráférne... :P
Justice League Dark

Animációs Igazság Ligája film, amiben a démonvadász Constantine is szerepet kap.
512 0 0 Film Izé
Szúnyogírtó robot tank, ami lézerrel nyírja ki a kis g**iket
917 0 0 Tech Izé
Várom az időszakot amikor idehaza is ilyen gyorsasággal (öt és fél nap!) javítják majd az utakat
2003 0 11 Izé
cila: Valahol, régen, olvastam: autópálya alatt kellett elvezetni akármilyen csövet. Japánok két h [...]
szemantikus: Én bírnám, ha 5 nap alatt kész volna:) Nálunk 5 nap alatt azt sem tudták volna eldönteni, ho [...]
lilaflexninja: Amúgy tényleg lenyűgöző a gyorsaságuk. Mondjuk más is a mentalitás, meg szeretik a rendet. J [...]
Mind a 11 komment
X Story

Orosz animációs rövidfilm, ami a jövőt egy eltorzult játéknak képzeli el.
606 0 0 Film Izé
360 fokos Csillagok háborújás űrcsata videó
618 0 0 Film Izé
Íme a konzervatív és a liberális Facebook hírfolyam közötti különbség
1393 0 11 Izé
cila: "mennyivel lett volna jobb"? ez, az, amaz, személy, cselekmény? Nem tudom. Viszont érzem, hogy az [...]
hawkeye: Hát ha minket kihagynának, az pártfüggetlenül csak jó lenne. Habár mindig akad káoszagy, [...]
cila: "Két rossz közül". Így van. Csakhogy ez, a "másik rossz", ahogy én meg tudtam ítélni, olyan, [...]
Mind a 11 komment
Ha az audi kamionokat is gyártana a jövőben, azok így néznének ki
1002 0 0 Autó Izé
Régebbi postok...